Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2014., 00:00   #2221
daj smiri se, kome ćeš ih ti prijavit??
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 01:29   #2222
Našli broj u imeniku i sad misli da su ga ukrali odnekud
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 07:02   #2223
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Iz kojeg razloga mene (na Tcom) na privatni mobitel zovu iz sluzbe prodaje Tomata?
Broj je +385929955 , gugl kaze sluzba prodaje
Niti sam dala broj, nikad nisam bila njihov korisnik, nemam nikakve veze s njima
Nisam se javila na poziv, ali mogu pretpostaviti da pokusavaju vrbovati nove korisnike.
Pa jesu li oni pri sebi? Ili da ih prijavljujem?
Mislim da je najbolje da odmah zoveš policiju i prijavi ih. Idi do Haaga ako treba.
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 01:01   #2224
Tomato

Quote:
PowerG kaže: Pogledaj post
daj smiri se, kome ćeš ih ti prijavit??
Nemam se kaj smirit, mirna sam.

AZOP, recimo, ne bi bila prva prijava (telemarketeri imaju iskustva s tim). Zvala sam ih natrag da vidim kaj se dogadja pa saznala, uz njihovo otvoreno laganje da su broj "nasli u imeniku" (nije listan). Mhm. Nadredjeni je odmah promijenio plocu, doduse, cim se azop spomenuo u prici...

Znaci, ako nisam davala broj okolo i ako ne zelim da me uznemiravaju i maltretiraju stupidnim pozivima i ponudama, onda nisam normalna
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 23:27   #2225
Nisi, imas los nastup i uzasan stav. Sta da te netko slucjno nazove jer je nazvao krivi beoj? Hoces i njega prijavit?

Sent from my Nokia 820 using Tapatalk
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 06:48   #2226
uskoro tj. u četvrtak se prebacujem na Tomato
zanima me dali je pokrivenost 3g signalom ista kao u Vipu?
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 08:00   #2227
Je, tomato je virtualni operater u vlasništvu VIP-u te kao takav koristi vipovu infrastrukturu u potpunosti. Sve je isto osim sto nemas LTE za sad.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
Hermetis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 08:34   #2228
u Varaždinu niti nema 4g mreže
jeli tako?
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 11:28   #2229
Karta pokrivenosti kaže da nema. 4G signala ima nešto zapadnije (Ivanec, Lepoglava).
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 11:46   #2230
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Nemam se kaj smirit, mirna sam.

AZOP, recimo, ne bi bila prva prijava (telemarketeri imaju iskustva s tim). Zvala sam ih natrag da vidim kaj se dogadja pa saznala, uz njihovo otvoreno laganje da su broj "nasli u imeniku" (nije listan). Mhm. Nadredjeni je odmah promijenio plocu, doduse, cim se azop spomenuo u prici...

Znaci, ako nisam davala broj okolo i ako ne zelim da me uznemiravaju i maltretiraju stupidnim pozivima i ponudama, onda nisam normalna
Potrosila si pola sata svog zivota da bi se probila kroz SZK do nekog nadredjenog jer su te nazvali iz Tomata i reklamirali neku uslugu,a sto si kroz 10 sekundi uz "ne zanima me" i poklapanje mogla rijesiti? wow
__________________
Reklame usporavaju učitavanje stranica,troše resurse računala koje se ubrzano zagrijava i usporava,troše internet promet,cijede bateriju mobitela/laptopa,ometaju korisnika u pregledavanju korisnog sadržaja,serviraju na računalo poruke koje ne želite ili su neprimjerne...Najgori su oglasi sa prikrivenim zlonamjernim programima! Vrlo jednostavno blokiraj reklame! - Chrome - Firefox
texans is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 12:31   #2231
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
Karta pokrivenosti kaže da nema. 4G signala ima nešto zapadnije (Ivanec, Lepoglava).
ja sam između Varaždina i Ivanca pa možda bi se i dao uhvatiti 4g signal
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 17:54   #2232
Bok ljudi! Prebacila sam se s t-mobilea na tomato,ubacila karticu i trazi mi pin ja ga ukucam i nakon toga pin za otkljucavanje sima? Jel to znaci da moram dekodirat mob ili? Znam da je debilno pitanje al stvarno sam laik sto se tice tehnologije.. I da ako me netko doveo u brutalnu tarifu jel odma prvi mjesec imamo besplatan ili? Hvala
ajmeajme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:26   #2233
Moras dekodirati mob...
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 20:28   #2234
Besplatan mjesec vrijedi za pretplatničku Žestoku tarifu, a ne Brutalnu na bonove.
moba2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 16:49   #2235
Ima li neko iskustva kako zaustaviti promotivne SMS poruke od Tomata?

Koristim Brutalnu tarifu i svako malo me maltretiraju promotivnim SMS porukama da se prebacim na Žestoku (što naravno NE ŽELIM!). Već su me par puta i zvali iz njihove službe za korisnike da se prebacim na Žestoku i svaki put sam odbio, ali ova kombinacija promotivnih poziva i SMS-ova mi ozbiljno počinje ići na živce.
__________________
"Svi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." Conrad Adenauer
Oggy1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 20:15   #2236
prebacila bi se sa simpe na tomato(sviđa mi se brutalna tarifa). nisam čitala cijelu temu, kako ste zadovoljni? ima li koja caka?problema? htjela bi novi broj, no zbunjuje me ovo sa karticama, tu sam skroz neupućena; sim i micro sim, kako da znam koja mi treba?

Zadnje uređivanje Dotty : 17.09.2014. at 20:28.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 23:27   #2237
pogledaj u svom mobitelu..

http://www.techsnapr.com/wp-content/...omparision.jpg
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 10:28   #2238
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
prebacila bi se sa simpe na tomato(sviđa mi se brutalna tarifa). nisam čitala cijelu temu, kako ste zadovoljni? ima li koja caka?problema? htjela bi novi broj, no zbunjuje me ovo sa karticama, tu sam skroz neupućena; sim i micro sim, kako da znam koja mi treba?
ja sam isto sa Simpe prešao na Tomato i prezadovoljan sam
imaju definitivno bolji signal
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:59   #2239
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
prebacila bi se sa simpe na tomato(sviđa mi se brutalna tarifa). nisam čitala cijelu temu, kako ste zadovoljni? ima li koja caka?problema? htjela bi novi broj, no zbunjuje me ovo sa karticama, tu sam skroz neupućena; sim i micro sim, kako da znam koja mi treba?
Možeš besplatno zatražiti novi tomato broj sa njihove web stranice. Dobit ćeš novu SIM karticu (mini i mikro pa si otkineš onu koja ti paše) sa 1kn na računu.
moba2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 19:11   #2240
Quote:
moba2007 kaže: Pogledaj post
Možeš besplatno zatražiti novi tomato broj sa njihove web stranice. Dobit ćeš novu SIM karticu (mini i mikro pa si otkineš onu koja ti paše) sa 1kn na računu.

hvala!nadam se da ću biti zadovoljna.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.