Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2006., 11:39   #1
Problemi s frižiderima/hladnjacima

Na vratima frizidera, na dubokom ne drzi mi guma, tj ne prijanja iz tijelo frizidera.
Ne cijelom duzinom srecom, vec nekih cca 25 cm ulazi zrak.

Frizider je Whirlpool, novi, ali taman istekla garancija
U servisima kazu da ne znaju dal se guma uopce moze promijeniti, ne znaju sto i kako da to poprave, neki kazu da treba mijenjati cijela vrata...

Ako itko ima neku ideju ili iskustvo... bila bih vrlo zahvalna
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 12:06   #2
Quote:
snjoxi kaže:
Na vratima frizidera, na dubokom ne drzi mi guma, tj ne prijanja iz tijelo frizidera.
Ne cijelom duzinom srecom, vec nekih cca 25 cm ulazi zrak.

Frizider je Whirlpool, novi, ali taman istekla garancija
U servisima kazu da ne znaju dal se guma uopce moze promijeniti, ne znaju sto i kako da to poprave, neki kazu da treba mijenjati cijela vrata...

Ako itko ima neku ideju ili iskustvo... bila bih vrlo zahvalna
nemrem belivit da su ti to u servisu rekli ?!?

evo još jedan opravdan razlog zbog kojeg je u mojoj kući sve samo i jedino Gorenje
__________________
Normal human, skilled in art of stage magic and illusion; skilled in genuine magic
ja i bash ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 14:06   #3
ne samo da se ne kuze u posao, nego se i ne javljaju kad kazu da budu. frajer me trebao nazvati kad "na netu pogleda dal se guma moze promijeniti". uzas!
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 14:26   #4
koji servis si zvala?
ja sam jednom zvala gemu u bocarskom domu i serviser s kojim sam razgovarala je bio super
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2006., 14:27   #5
Imali isti problem, stražnji dio frižidera se ledio, odozgora je jako kapalo, na gornjoj polici je sve bilo mokro.Guma nije bila priljepljena za frižider na oko 4-5 cm. U servisu su rekli da se gume više ne mijenjaju, treba kupiti cijela vrata. Kupili, namontirali i svi problemi nestali.

Bilo nas je strah koliko će koštati nova vrata obzirom da smo u par navrata mijenjali potrgane ručke koje koštaju 29 kn, no cijena je 300 kn -10% za got.
Hladnjak je Gorenje.

I probaj u servisu da ti srede da ide pod garanciju ako nije baš puno vremena prošlo od isteka.
Sretno
smiljana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 14:02   #6
joj ne znam kaj da raidm. zvala sam 4 razlicita servisa, svi ovlasteni za whirlpool.
jedni vele da se trebaju mijenjati cijela vrata, jer je presana guma i ne moze se sama guma zamijeniti (sama vrata kostaju 700kn).
drugi vele da se moze promijeniti samo guma.
pojma nemam kom vjerovati.
ma rekla sam da idem sutra ujutro tamo i narucit cu gumu samo pod uvijetom da oni garantiraju da se guma moze mijenjati i u suprotnom snositi troskove.

bas me zanima koliko ce mi to struje dodatno potrositi kaj mi frizider sljaka ovak i stalnu cuka struju.

fala svima, javim kaj je bilo sa servisom
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 14:55   #7
E, a da probaš privremeno dok to ne kiješip kupit one gume za dihtanje prozora pa nalijepit na okvir frižidera da dihta. Mislim koštaju par kuna, a dok ne smisliš šta s ovim, moglo bi pomoč.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 20:31   #8
narucila sam gumu kao ipak se moze promijenit.
a mislim, narucila sam ju, al frajer ce me nazvat da mi veli dal ju ti narucitelji imaju

a dodatno mi je dao savijet, da zagrijem ovu svoju gumu na vratima fenom i probam ju dok je vruca navlacit malo da proba sjest.

pa ak ce vam trebat (nedajboze!) - probate
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2006., 21:19   #9
Čekaj, veliš da je freezer novi, a onda kažeš da je istekla garancija...? Reci, jel se to s gumom pojavilo sada, ili je tako kupljeno?
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 17:03   #10
taman istekla garancija.
(za mene je to novo jer frizider ipak ne mijenjas svakih god-dvije)

ajde da cujem savjet
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 14:02   #11
Problemi s frižiderima/hladnjacima

Imam Samsung frižider kombinovani RL 33 SBSW.

Ne znam da li je problem, ili jednostavno tako treba da radi.

Naime, kada radi, a ponekad i kad ne radi, čuje se čudan zvuk, najjednostavnije rečeno kao da se dvije morke gume trljaju jedna od drugu (škripanje).

Slična iskustva?

Uzeo sam ga prije mjesec dana, a nemam nikoga sa sličnim uređajem da pitam?
hollowdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 22:35   #12
miris u frižideru?!

malu pomoc molim....

imamo novi Whirlpoolov frizider u stanu i nikako se ne mogu rijesit mirisa u njemu...

kad otvorim,ubija me...
bez obzira na to jel ima puno hrane ili ne,nekakav neugodan miris je tu konstantno otkad smo ga kupili...onak,po tvornici...

kako vi to rjesavate?
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 23:35   #13
Obriši ga ako je potrebno više puta otopinom alkoholnog octa,on bi trebao
ukloniti taj neugodan miris.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 00:07   #14
vidjela sam na "odredu za čistoću" trik da izdubiš pola limuna i uspeš sol u njega... navodno bi sol trebala upiti mirise iz frižidera, a limun širiti miris...
probaj
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 16:54   #15
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
vidjela sam na "odredu za čistoću" trik da izdubiš pola limuna i uspeš sol u njega... navodno bi sol trebala upiti mirise iz frižidera, a limun širiti miris...
probaj
e to sam i ja cula pa moram probat...

daljnji savjeti su dobrodosli...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 19:44   #16
imaš u DM-u kupiti nekaj za neutralizaciju mirisa, a provjeri još jednom da ti neka crkotina ne leži između rešetki
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 00:40   #17
mene mama učila da frižider iznutra izbrišem sa vodom u koju se doda octa i sode bikarbone, to neutralizira mirise....
__________________
I ko zna da li bi imalo sebe voljela da sam bar jednom po tuđoj želji zaplesala...
I moje odluke, nisu uvijek razumne, al su najbolje – za mene ispravne!
Jatza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 01:00   #18
...pročitala sam da samo staviš negdje u kut šalicu mlijeka...navodno upija neugodne mirise...poslije ga naravno nesmiš popit
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 11:57   #19
Široka zdjelica puna alkoholnog octa, ostavljena nekoliko sati u zatvorenom hladnjaku (ormaru, ladici...) efikasno uklanja neugodne mirise. To je barem moje iskustvo. U ocat se može kapnuti eteričnog ulja lavande, eukaliptusa ili čajevca.
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 12:42   #20
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Široka zdjelica puna alkoholnog octa, ostavljena nekoliko sati u zatvorenom hladnjaku (ormaru, ladici...) efikasno uklanja neugodne mirise. To je barem moje iskustvo. U ocat se može kapnuti eteričnog ulja lavande, eukaliptusa ili čajevca.
ovi mi je jedan od boljih savjeta...

najbolje da je prvo operem cijeli frizider octom i jos ostavim da odstoji preko noci u zdjelici...

valjda ne mora bit prazan ako se to ostavlja preko noci?
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.