Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2016., 11:03   #4961
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
UTORAK LIGA PRVAKA

Juventus Dinamo 20:45
HENDIKEP (0:2) tip 1 @ 2,00 SS
http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/...jesto/5349587/
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 15:18   #4962
Mala ispravka tu dinamo igra sutra.

Analiza za veceras: aksiom je da je nogometna liga prvaka najozbiljnije nogometno takmicenje klubova.

Utorak 20:45
Basel Arsenal 2 @ 2,20SS (1-4)

Ovdje je analiza slicna kao i za par juve-dinamo. Arsenalu također pobjeda igra za sigurno prvo mjesto ( pretpostavimo da Psg vjerojatno veceras pobjedjuje). Arsenal je uspio u posljednih 3-4 sezone izgradit klub kroz mladost s kojim moze uhvatiti polufinale takmicenja. Za to bi im vjerojatno borba bila laksa ako osvoje prvo mjesto. S obzirom da trenutacno guraju na 3 fronte odlicni su i u prvenstvu odmah iza Chelsea.

Ukratko statistika: Basel je zabio samo 2 gola u ligi prvaka, a u istom natjecanju Arsenal zabija 3 u utakmici. Ne bih rekao da je ovo zicer ali da se isplati probati po ovom koeficijentu mislim da da.

Ulog 4/10

+3,92
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.

Zadnje uređivanje ksapi : 14.12.2016. at 13:25.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 15:22   #4963
Garancija su mi rezultati Intera ove sezone, pogotovo doma. Valjda imate 3 čiste u glavi pa po ulogu 3/10 možete zaključiti da mi ovo nije ni približno ništa posebno, već onako usputni listić.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 15:23   #4964
Arsenalu igra samo kiks psg-a i pobjeda protiv basela kojem treba barem bod za trece mjesto. Ja sam igra basela 1x a psg 3-5 golova. Arsenal je u gostima sa psg igra 1:1 a kuci 2:2 tako da je psg prvi sa istim brojem bodova. Mislim da ce ipak arsenal igrat sa nenajjacim sastavom jer ipak sad ide gust raspored u prvenstvu a basel je odmara u prvenstvu. Naravno da mi to nije zicer, al po meni sve vuce na 1x

sent via LG G5
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 15:29   #4965
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Arsenalu igra samo kiks psg-a i pobjeda protiv basela kojem treba barem bod za trece mjesto. Ja sam igra basela 1x a psg 3-5 golova. Arsenal je u gostima sa psg igra 1:1 a kuci 2:2 tako da je psg prvi sa istim brojem bodova. Mislim da ce ipak arsenal igrat sa nenajjacim sastavom jer ipak sad ide gust raspored u prvenstvu a basel je odmara u prvenstvu. Naravno da mi to nije zicer, al po meni sve vuce na 1x

sent via LG G5
Baselu treba bar bod ako ludogorets izgubi. Ako npr.ludogoretc uzme bod onda baselu treba pobjeda.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 15:32   #4966
Naravno al mislim posto psg treba pobjedu za sigurno prvo m i nece bas imat takvu priliku. Koliko ja znam kad je isti broj bodova gleda se međusobni susreti, a ne gol razlika. Tako da po meni arsenal nema sansu za prvo m osim senzacije ludogoreca

sent via LG G5
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 17:40   #4967
Zajebo me hrvatski teletekst za taj info kakvi debili rade na htvu.

Ali mislim svejedno da wenger nece poslat ekipu kao u nebitnom kupu protiv southamptona. Uplaceno u 3 ali manji je ulog. jbg.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 14:02   #4968
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Naravno al mislim posto psg treba pobjedu za sigurno prvo m i nece bas imat takvu priliku. Koliko ja znam kad je isti broj bodova gleda se međusobni susreti, a ne gol razlika. Tako da po meni arsenal nema sansu za prvo m osim senzacije ludogoreca

sent via LG G5
Mislim da se gleda gol razlika, a ne medjusobni. 90% sam siguran
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 14:52   #4969
Medusobni 100%
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 15:21   #4970
Jednostavno za zapamtiti: UEFA-ina natjecanja gledaju medusobne, a FIFA-ina gol razliku
obelix88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 15:28   #4971
20:45 Bayer Leverkusen - Monaco X2 @2,20 Unibet 4/10 (3-0)

Ako se gledaju međusobni omjeri, ova utakmica je potpuno nebitna i jednima i drugima - Monaco je trenutno prvi s 11 bodova, Bayer ih ima 7, treći je Tottenham s 4, ali tu je Bayer bolji u međusobnima (0:0 u Leverkusenu, 1:0 za Bayer u Londonu), dakle, 1. i 2. mjesto je riješeno još u prošlom kolu.

Bayer ima poduži spisak ozlijeđenih igrača, neki možda i zaigraju, ali vjerujem da im je u ovom slučaju pametnije da u nedjelju što spremniji otputuju u Gelsenkirchen na direktan dvoboj sa Schalkeom za hvatanje priključka za gornji dio tablice, nego da ovdje riskiraju da se ovi ne sasvim zdravi još više ozlijede.

Bayer je u jednom lošijem nizu od 4 utakmice bez pobjede (prošli vikend (k)iksali s Freiburgom), dok Monaco, koji od najboljih na raspolaganju nema samo Subašića, sjajno gura na oba fronta - u zadnjih 10 utakmica ima 7 pobjeda i 3 remija.

Što se njihovih međusobnih susreta tiče, u prvoj utakmici u grupi bilo je 1:1, a igrali su u grupi i prije 2 godine, kad je obje utakmice dobio Monaco s po 1:0.

-4
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...

Zadnje uređivanje ksapi : 14.12.2016. at 13:26.
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 15:30   #4972
Medjusobni su da, sad sam provjerio na uefinoj stranici
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 15:39   #4973
OKJD provjeri izostanke kod monaca...mislim da nije u pitanju samo suba... Mozda bolje pricekat sluzbene sastave. Ako budu onakvi kakvi se spominju onda je realnije 1x nego x2. Najbolje da x bude pa ce svi koji igraju dvoznak proc ja preskacem taj par. Sretno
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 19:07   #4974
Ma jasno mi je da će odmarati podosta igrača, al odmarat će ih ih Bayer, što zbog ozlijeda, što ovako. Znači, i dalje je ovaj koef jako velik i valja probati, pa ako ne prođe, dobro, ako prođe još bolje (kao i, recimo, onaj snooker, što sam ga na ligi stavio)
__________________
...marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek...
OnajKojiJeDošao is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 20:07   #4975
Izasli sastavi pa vidi...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 09:14   #4976
SP klubova
Kashima-Auckland City (2-1)
1 @1,44 wwin
8/10

Nije bas neki koef za singl. Al moze se dodat na listic. Mislim da bi ovdje trebala biti rutinska pobjeda Kashime. Ovo sp klubova se igra u Japanu. Kashima je prije 5 dana osvojila prvenstvo i eventualno tu vidim moguci problem za ovu okladu ali poznavajuci mentalitet japanaca mislim da to nece bit problem. Auckland je zadnju tekmu igrao prosli mjesec 26.11. Novozelandska liga je poluamaterska. Citao sam izjave i najveci problem Aucklandu je hoce li Mario Bilan moci igrati ili ne S druge strane, trener Kashime najavljuje da ce vjerojatno poslat standardnu ekipu na teren. Mislim da bi ipak mogla bit koja promjena s obzirom da su igrali prije nekoliko dana a i vjeruju u prolaz danas pa ih ceka bar jos jedna utakmica. Auckland je protiv japanaca na sp igrao 3 puta i sva 3 puta izgubio (2 puta je sp bilo bas u Japanu). Kashimi je ovo prvi nastup na sp i sigurno su motivirani a i nabijeni samopouzdanjem nakon osvajanja lige. Da ima ponuden ovaj par u imf kladionici stavio bi 2:0

+3,52

Zadnje uređivanje ksapi : 14.12.2016. at 13:28.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 11:05   #4977
Izasli sastavi. Bilen na klupi
Kod japanaca najbolji igrac napadac Kanazaki zbog ozljede ocekivano nije u sastavu, ne znam oce uopce ulazit. Mjenja ga brazilac Messias. Ostali svi su tu.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 13:04   #4978
Pisem s moba pa unaprijed isprike radi nedostatka preglednosti i estetike

Braga - Sahtjor Donjeck 1 (2-4)

Gosti, prema informacijama.koje sam nasao na netu, nastupaju bez Srne, Dudua, Pyatova, Rakitskog, Stepanenka, Ismailija, Seleznova i Wellingtona.
Reklo bi se, turisticki posjet Portugalu, osigurano prvo mjesto uz 15 bodova.
Bragu pobjeda vodi dalje jer Gent gostuje kod slabasnog Konyaspora.

Kvota 2,06
WWin
7/10

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk

-7

Zadnje uređivanje ksapi : 14.12.2016. at 13:28.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 15:46   #4979
Cile
Palestino-Colo Colo (1-2)
1@1,49 wwin
7/10


http://www.adnradio.cl/noticias/depo...a/3322873.aspx

Znaci, gosti odmaraju igrace za finale kupa. Trener je najavio hrpu mladih igraca. Domaci imaju za sta igrat i ocekuje se najjaci sastav. Kalkulirat ne mogu jer igraju 3h prije ostalih. Osim motiva trebala bi i kvaliteta doc do izrazaja pa se ocekuje rutinska pobjeda...

-7

Zadnje uređivanje ksapi : 14.12.2016. at 13:29.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 15:49   #4980
Bolivijska liga...
San Jose-Blooming
U medusobnim (bili domacini jedni ili drugi) gosti nikad ne pobjeduju. Ili je kec ili x. Jel domacinski teren toliko presudan ili su neke druge sheme u pitanju ne znam...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.