Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 11:57   #5001
Ako nekome treba 1 par iz ss kao uslov moze odigrati ronalda. Jedino ako ss ima dojavu direkt iz kluba

http://www.realmadrid.com/en/news/20...gainst-sevilla
Ronalda nema.

Ima i sevilla neke izostanke al 1,50 da daje gol bi trebalo uzet...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 22:16   #5002
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ovo iznad ft 3:2 lagani over.

Uae
Na rez.com pise al jazira-al wahda i koef na 1-2,50 a na 2- 2,30.
Ss (psk) al wahda- al jazira 2,50(2,55) - 2,30(2,30).

Mozda je neutralni teren pa nije bitan poredak ekipa al koef su zamjenjeni. Ne da mi se previse cackat al odg izgleda fino, over...


Edit: eo ss i psk su promjenili koef.
Psk 2,35-2,60
Ss 2,40-2,50
Igralo se na neutralnom terenu
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 22:33   #5003
Da, kasnije su napisali. Ali koef su imali obrnute. Ft 6:0.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 11:45   #5004
Wwin ima finu razradu kartona za bilbao-barca. Kad se pogledaju medusobne namecu se oklade same po sebi
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 13:32   #5005
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Igralo se na neutralnom terenu
inače sam tu al jaziru prolazio, i sad su izgubili čini mi se 6:0. tražio sam storno para jer nisu naglasili neutralni teren i na listiću su pogrešno ukucali vrijeme, ali ništa od toga.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 13:26   #5006
Burgan iz kuvajtske lige danas igra. 3+ je mal koef al bar 3 gola bi morala past, vjerojatno i vise.

Stanraer-alloa medusobne 17/20 3+.
Cudi me da je 1,85-1,85 na u/o s obzirom da je to skotska niza liga.

Sociedad-sevilla medusobne dosta zutih. A i ovako ekipe dobijaju zute. Sudija solidan, slabe zivce ima za ovakve tekme. Over 4,5 zuta je sasvim dobra oklada.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 15:47   #5007
Sampdoria je dala gol na 8 od 9 gostujucih kola. Romi je dala 2 a ostalima po 1. 9:16 gol razlika vani. Jedino bologni nije dala.
Napoli je dao gol kod kuce na 9 od 9 tekmi. Na 5/9 su primili. Gol razilika kod kuce 22:11. Zadnje dvije medusobne iz napulja su 2:2 i 4:2, doduse iz 2015. Ali i zadnje 3 kad je napoli gostovao kod sampdorije je bilo sa golovima.
I ono najvaznije, napoliju danas fale 3 igraca iz obrane. Meni je ok 1,70 da sampdoria daje gol. A s obzirom na napad napolija dobro je i odg, odg3+...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 15:56   #5008
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Stanraer-alloa medusobne 17/20 3+.
Cudi me da je 1,85-1,85 na u/o s obzirom da je to skotska niza liga.
da ovo je definitivno value iz svih kutova, očekivao sam da je neki derbi lige ili da je bar jedan klub u seriji undera.

A i vremenski uvjeti su neobično dobri s obzirom šta mi imamo ovdje:
http://www.bbc.com/weather/2636719

Tako da ne kužim, koef je terbao biti oko 1.6 - 1.65

Možda propuštamo neke inside informacije, samo ne znam koje bi to bile.
Nježnik81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 16:06   #5009
Quote:
Nježnik81 kaže: Pogledaj post
da ovo je definitivno value iz svih kutova, očekivao sam da je neki derbi lige ili da je bar jedan klub u seriji undera.

A i vremenski uvjeti su neobično dobri s obzirom šta mi imamo ovdje:
http://www.bbc.com/weather/2636719

Tako da ne kužim, koef je terbao biti oko 1.6 - 1.65

Možda propuštamo neke inside informacije, samo ne znam koje bi to bile.
Izostanci igraca mozda. Iskreno, nemam volje danas cackat. Za one koji igraju manje koeficijente 2+ je bilo ok s obzirom na koeficijente koji inace budu u toj ligi na 2+...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 18:04   #5010
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Izostanci igraca mozda. Iskreno, nemam volje danas cackat. Za one koji igraju manje koeficijente 2+ je bilo ok s obzirom na koeficijente koji inace budu u toj ligi na 2+...
Me jebeš izostanke igrača. To je uglavnom kakofonija informacija kada je riječ o klađenju na overe i undere.
Ono što je zbilja bitno je vremenski uvjeti i pristup igrača te formacija.
Nježnik81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 14:54   #5011
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Burgan iz kuvajtske lige danas igra. 3+ je mal koef al bar 3 gola bi morala past, vjerojatno i vise.

Stanraer-alloa medusobne 17/20 3+.
Cudi me da je 1,85-1,85 na u/o s obzirom da je to skotska niza liga.

Sociedad-sevilla medusobne dosta zutih. A i ovako ekipe dobijaju zute. Sudija solidan, slabe zivce ima za ovakve tekme. Over 4,5 zuta je sasvim dobra oklada.
Kuvajcani 2:1
Skoti 1:2
Spanjolci 5 zutih




Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Sampdoria je dala gol na 8 od 9 gostujucih kola. Romi je dala 2 a ostalima po 1. 9:16 gol razlika vani. Jedino bologni nije dala.
Napoli je dao gol kod kuce na 9 od 9 tekmi. Na 5/9 su primili. Gol razilika kod kuce 22:11. Zadnje dvije medusobne iz napulja su 2:2 i 4:2, doduse iz 2015. Ali i zadnje 3 kad je napoli gostovao kod sampdorije je bilo sa golovima.
I ono najvaznije, napoliju danas fale 3 igraca iz obrane. Meni je ok 1,70 da sampdoria daje gol. A s obzirom na napad napolija dobro je i odg, odg3+...
2:1

Danas mi je ok tekma za zute villareal-barca. Sudija je odlican za kartone. Granica 4,5 bi trebala lagano bit prebacena. Moze se na wwinu pricekat live pa uzet bolji koef.
Al i preko 5,5 bi trebalo proc. Medusobne zadnje sa dosta kartona.

Mislim da danas treba uzet milana. Jedino me strah da sad kad svi ocekuju pobjedu oni kiksaju. Cini mi se da su se slozili, solidno su odigrali i superkup sa juveom. Ovakve protivnike moraju dobit. Cagliari nije neki protivnik.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 12:47   #5012
Zadnjih dana malo cackam oko africkih repki s obzirom da se blizi afr.kup nacija. Iznenadim se nekad kad vidim da neki igrac igra za neku repku
Danas igraju prijateljsku maroko-finska. U abu dabiju. Znaci teren i vrijeme je ok. Maroko ima nekoliko svjezih izostanaka zbog ozljeda pa ih je to poremetilo na pripremama. Citao sam na stranicama saveza i finskih i marokanskih i jos po njihovim portalima najave i izjave igraca i trenera. Naravno, marokanci svu vaznost daju prvenstvu i ove prijateljske im sluze za to. Nisu toliko nabrijani da moraju pobjedit danas ali dosta veliki su favoriti, i po kladionicama. Sa druge strane finci su puni motiva i entuzijazma. Izjave tipa...detaljno smo proucili maroko, znamo njihove slabe tocke, otpocetka cemo ih presingom stisnit... Haha ko da je tekma sp. Takav mentalitet valjda Jasno, finci ne dolaze u najjacem sastavu, prvenstvo im je odavno zavrsilo...
Eto recimo jucer su igrali obala bj-svedska i uganda-slovacka. Afrikanci su odnjeli pobjede. U punim su pripremema. Dok europljani dolaze sa znj sastavima. Ne pada mi na pamet igrat maroko danas po 1,40 ali sam u iskusenju da nadem stream da vidim na sta ce ta tekma licit pa mozda nadem neku okladu live Naravno da su marokanci favoriti i trebali bi dobit. Marokanski savez je rijesio da svi marokanci koji su tamo imaju free ulaz na tekmu...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 16:47   #5013
ENGLESKA 4. 14.01
Newport County-Colchester 2 @ 2,30 SS (1-1)
2/10


Očajni Newport ima dva remija i 8 poraza u zadnjih 10 utakmica, pali su na zadnje mjesto s četiri boda iza predzanjeg , jučer su otpustili i dva igrača , prošli tjedan vratili četiri posuđena.
Colchester s druge strane niže pobjede(7 pobjeda i jedan remis u zadnjih 8 susreta , uša je u play of zonu

-2

Zadnje uređivanje ksapi : 25.01.2017. at 12:19.
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 14:59   #5014
Kup Italije.

Juventus - Atalanta (sš) 1 (3-2)

@ 1,55 SS
6/10


Ova mi tekma i koeficijent zvuči primamljivo s obzirom da je Juve u dobroj formi. Iako su Bonucci, Alex i Alves ozljeđeni, roster Juvea je za talijanske klubove preširok i predobar i bez problema popunjava rupe. Mislim da se i nakon ozlijede vraća i Pjaca pa će možda i on biti u sastavu. Posljednji put je Juventus izgubio od Atalante 2004 godine i to baš u kupu, i od tada su izvukli samo 2 puta X a sve ostalo je Juventus pobjedio. Znači Atalanta je klub koji staroj dami baš dobro odgovara. Mislim da je jedino pitanje s kakvim pak sastavom izlazi Juve, ali s obzirom da je Juventus klub koji je najviše osvojio puta kup Italije, mislim da će ići u punom sastavu i na pobjedu. Za popunit listić mislim da se isplati i ovaj par uzeti.

Za manji broj parova ili za single, probao bih i f+2 na Juve sa 2,15 u ss po manjem ulogu 2/10.


Kako možeš staviti kvotu iz superšanse?


Stvarna kvota je bila 1.45

+0,04
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.

Zadnje uređivanje ksapi : 25.01.2017. at 12:21.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 12:35   #5015
St.pauli sad igra sa kinezima. U 5 igra sa baselom. Rezervni tim igra sa rezervama dortmunda. Glavni napadac je na afr.kupu nacija. Nemam pojma kako sve to misle sklepat. Mozda se da nest izvuc... Pobjeda basela mozda
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 14:46   #5016
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
St.pauli sad igra sa kinezima. U 5 igra sa baselom. Rezervni tim igra sa rezervama dortmunda. Glavni napadac je na afr.kupu nacija. Nemam pojma kako sve to misle sklepat. Mozda se da nest izvuc... Pobjeda basela mozda
Basel je tu svakako favorit,St.pauli ima i par izostanaka osim glavnog napadaca,ali isto tako St.Pauli ima 3 seniorske momcadi tako da mislim da nebi trebali imat problema sa sastavom.Protiv kineza su svi strijelci iz druge momcadi tako da na Basel idu vjerovatno sa prvin sastavom.
19torcida50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:34   #5017
Brazil i kolumbija nocas igraju prijateljsku. Sve pare idu za: http://selecao.cbf.com.br/noticias/s...a#.WIjEfcso_qB

Nema glavnih zvijezda iz eu. E sad, ako je revijalna bit ce golijada. Sumnjam da je bas revijalna al ne bi trebala bit ni na noz kako inace juznoamerikanci igraju. Hm...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 22:30   #5018
FA KUP, 27.01 Petak 20:55 Derby County-Leicester X2 @ 1,45 SS (2-2)
Ulog 9/10


Ovaj koeficijent je smiješan! Leicester igra i dalje odlično, ali rezultatski nemaju apsolutno ništa sreće. Oni nisu uopće puno lošiji tim nego lani, te su doveli i neka poprilično jaka pojačanja (Mendy iz Nicea 15.5M eura, Musa iz CSKA za 19.5M, Slimani iz sportinga 30M, Kapustka 9M, Amartey 6.6M). Prodali su samo kantea i kramarića. Ranieri je i dalje trener, odličan strateg i top trener. Nisu se oni urušili na drugoligaški level preko noći. Osvojili su grupu LP i igraju osminu finala lige prvake. Statistički stoje jako dobro u utakmicama, dobro izgledaju i statistika je sve. Nedavno od chelsea doma 0:3, bili bolja momčad... Derby je 7. drugoligaš. Prošli su u daljne kolo FA kupa pobjedom nad west bromwichem sa ovom statistikom (!) :


Leicester je razina iznad WBA i pošto su skroz uništili ligaški plasman, ostaje im sve na kupovima i na ligi prvaka. Govora o lošoj atmosferi u klubu nema i neće biti sve dok su u ligi prvaka. Očekujem i pobjedu, ali poraz od derbya ne mogu ni zamisliti, pogotov jer lester ima dugačku klupu i ta klupa je favorit protiv derbya... Ovaj derby krpa jedva krajeve i po drugoj ligi, u svim utakmicama su lošiji, pa bunkerom pobjede. Po meni najveći promašaj koeficijenta u zadnjih N mjeseci. x2 bi trebao biti 1.10, a 2 nekih 1.70 maksimalno...

2 @ 2.65 ulog 3/10

Ne znam što mi ne da da odigram čistu dvojku za jače, valjda jer sam zadovoljan sa x2 pa ih igram na svim listićima i jer imam neki osjećaj da će unatoč dominaciji biti 0:0.

+0,06
__________________
Ako ne možeš otkriti ono što mi znamo, a nećemo vam reći, onda ispadaš iz igre

Zadnje uređivanje ksapi : 19.03.2017. at 13:38.
dumbazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 12:43   #5019
Zvuči primamljivo lester, ali na žalost neće se znati postave igrača do pred početak utakmice. Jučer npr Mourinho napravio šou sa zadnjom crtom i sa lakoćom su primili 2, i to mi je odnjelo listić na X2. Vjerojatno ću pričekati još do kraja ali onda samo igrat dvicu na mali ulog..
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 13:05   #5020
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Zvuči primamljivo lester, ali na žalost neće se znati postave igrača do pred početak utakmice. Jučer npr Mourinho napravio šou sa zadnjom crtom i sa lakoćom su primili 2, i to mi je odnjelo listić na X2. Vjerojatno ću pričekati još do kraja ali onda samo igrat dvicu na mali ulog..
Da, ali je manu imao prednost iz prve tekme a i to je kup koji je po vaznosti ispod fa kupa. I manu ima vecu sirinu. Danas se igra na jednu tekmu. Uzvrat/ponovljena je samo u slucaju iksa.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.