Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 11:14   #5321
Quote:
Thomas Shelby kaže: Pogledaj post
Ovo je bilo moje stanje i moj post u 11 mjesecu prošle godine. Naravno da smo se pomirili i nastavili dalje...do prije neki dan.
Zasto si nastavio dalje?
Zasto nisi odbolovao do kraja i rijesio problem?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:52   #5322
Quote:
Thomas Shelby kaže: Pogledaj post
Hm...sumnjam jer trenutno stvarno ne uzivam!
Nisam ni mislio da stvarno uživaš. Svjestan si da vam ne bi išlo kako god da okreneš pa je i tebi najbolje da se okreneš samom sebi, s bivšom prekini kontakt i ne posjećuj joj profile niti joj se javljaj i ostale pizdarije. Vrijeme će odraditi svoje a ti se okreni nekim svojim aktivnostima.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 08:36   #5323
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Zasto si nastavio dalje?
Zasto nisi odbolovao do kraja i rijesio problem?
Sada i ja znam da sam trebao...ali šta je tu je. Bio sam presretan sto smo se pomirili i ne mogu vjerovat da je vrijeme tako brzo prošlo...
__________________
My plan was to sit here for a while,drink some whisky and talk about old times.And I was going to tell you that I hadn't spent a day without thinking about you.
But just now,on the way to opening the door,I changed my mind.So just have one drink,tell me how happy you are and then you can go.
Thomas Shelby is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 09:31   #5324
Quote:
Thomas Shelby kaže: Pogledaj post
Sada i ja znam da sam trebao...ali šta je tu je. Bio sam presretan sto smo se pomirili i ne mogu vjerovat da je vrijeme tako brzo prošlo...
Ocito joj ti sluzis da popunjava emocionalne rupe izmedju njenih veza.
Znaci pattern se nastavlja i opet ces radit isto ... bit s njom, rastat se, patit... bit s njom, rastat se, patit... sve dok ona ne odluci da tebe totalno odkanta (dok ne nadje covjeka svog zivota... a to ocito nisi ti).
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 10:08   #5325
Quote:
Thomas Shelby kaže: Pogledaj post
Sada i ja znam da sam trebao...ali šta je tu je. Bio sam presretan sto smo se pomirili i ne mogu vjerovat da je vrijeme tako brzo prošlo...
Eto, sve znas.
Sad cekaj da vrijeme ucini svoje i ne daj se opet zajebat.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 21:39   #5326
Pozdrav svima. Ukratko, student sam iz okolice Zagreba, 22 godine. Prekinuo sam s curom prije 2 tjedna, veza je bila relativno kratka (4 mjeseca), ali osjećam se stvarno loše, najviše od svega razočarano. Iskreno, cijelu vezu sam se osjećao nesigurno i nakon određenog vremena će mi sigurno biti drago što je sve završilo. Kad ti osoba u koju si zaljubljen kaže da su joj svi bivši "dosadili" nakon par tjedana, malo se zamisliš. Viđali smo se dosta rijetko, svatko je imao svoje obveze na fakultetu i posao. Nakon par tjedana veze mi je rekla da sam prva osoba u koju se stvarno zaljubila. To je valjda jedini trenutak u kojem je pokazala osjećaje. Pred ispitne rokove je rekla da se određeno vrijeme ne možemo vidjeti, čak niti čuti. Ja sam ispao glavni krivac činjenice da nije rješila neke ispite. Zadnjih par tjedana veze mi je bilo lijepo, činilo mi se da sve konačno funkcionira. Ja sam radio svoj posao, ona svoj, nakon posla bi uživali. Kraj je bio stvarno neočekivan, a sve se promjenilo nakon što je na 2 dana morala u Istru (radi kao novinarka). Čim se vratila počelo je ignoriranje, a odmah sam se sjetio da je rekla da je sve bivše jednostavo počela ignorirati nakon što bi joj dosadili. Rekla je da je u Istri shvatila kako sama najbolje funkcionira i da joj je veza postala dosadna. I nakon svega toga ja se i dalje nadam da će mi poslati nekakvu poruku....a dobro znam da može završit samo gore.
KeepFightingMSC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 07:11   #5327
Quote:
KeepFightingMSC kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima. Ukratko, student sam iz okolice Zagreba, 22 godine. Prekinuo sam s curom prije 2 tjedna, veza je bila relativno kratka (4 mjeseca), ali osjećam se stvarno loše, najviše od svega razočarano. Iskreno, cijelu vezu sam se osjećao nesigurno i nakon određenog vremena će mi sigurno biti drago što je sve završilo. Kad ti osoba u koju si zaljubljen kaže da su joj svi bivši "dosadili" nakon par tjedana, malo se zamisliš. Viđali smo se dosta rijetko, svatko je imao svoje obveze na fakultetu i posao. Nakon par tjedana veze mi je rekla da sam prva osoba u koju se stvarno zaljubila. To je valjda jedini trenutak u kojem je pokazala osjećaje. Pred ispitne rokove je rekla da se određeno vrijeme ne možemo vidjeti, čak niti čuti. Ja sam ispao glavni krivac činjenice da nije rješila neke ispite. Zadnjih par tjedana veze mi je bilo lijepo, činilo mi se da sve konačno funkcionira. Ja sam radio svoj posao, ona svoj, nakon posla bi uživali. Kraj je bio stvarno neočekivan, a sve se promjenilo nakon što je na 2 dana morala u Istru (radi kao novinarka). Čim se vratila počelo je ignoriranje, a odmah sam se sjetio da je rekla da je sve bivše jednostavo počela ignorirati nakon što bi joj dosadili. Rekla je da je u Istri shvatila kako sama najbolje funkcionira i da joj je veza postala dosadna. I nakon svega toga ja se i dalje nadam da će mi poslati nekakvu poruku....a dobro znam da može završit samo gore.
Razmažena, nezrela i nepouzdana. Dobro da si se 'riješio' nje, to što je rekla za bivše ti je trebao bit "red flag".
BlueGrass is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 20:56   #5328
Quote:
BlueGrass kaže: Pogledaj post
Razmažena, nezrela i nepouzdana. Dobro da si se 'riješio' nje, to što je rekla za bivše ti je trebao bit "red flag".
Naravno, to mi je stalno bilo u podsvijesti. Da mi je bar nakon svega rekla pravi razlog prekida, ovo "bolje funkcioniram sama" mi samo daje za razmišljanje prave razloge.
KeepFightingMSC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 22:32   #5329
Quote:
KeepFightingMSC kaže: Pogledaj post
Naravno, to mi je stalno bilo u podsvijesti. Da mi je bar nakon svega rekla pravi razlog prekida, ovo "bolje funkcioniram sama" mi samo daje za razmišljanje prave razloge.
S tim je mislila da nije sposobna za vezu, ak se prije isto desavalo znaci da je problem u njoj
BlueGrass is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 22:33   #5330
Nakon prekida se treba



























Jebat
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 01:21   #5331
Quote:
KeepFightingMSC kaže: Pogledaj post
Naravno, to mi je stalno bilo u podsvijesti. Da mi je bar nakon svega rekla pravi razlog prekida, ovo "bolje funkcioniram sama" mi samo daje za razmišljanje prave razloge.
Ne daje ti ona ništa za razmišljanje nego se ti želiš nadati.
Ali nadica je sranje.
Samozavaravanje i traženje skrivenih motiva koji bi nam mogli ići niz dlaku je poznati obrazac, ništa za upiranje prstom ili pametovanje. Svi smo to valjda prošli.

Ona ti je u biti dala pravi razlog.
Veza s tobom joj je postala dosadna. Drugim riječima, prestao si joj biti napet.
Dogodi se i bolno je.
Drži se.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 05:07   #5332
Kad ti se netko svidi trudiš se pokazati u najboljem svjetlu, ne ideš u kontra smjeru. Zato kad te netko upozorava na samog sebe to shvati jako ozbiljno. Ljudi ne nabrajaju svoje negativne osobine ako one zbilja ne postoje. Ona je tebe već u startu pripremala na nešto što je pretpostavljala da će se desiti tako da znaš kada da ju pustiš na miru i makneš se. Sve je to dio životne škole.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:21   #5333
a treći dan nakon prekida sam otišla u striptiz bar, potrošila sve novce, jer sam štedila da bi on dobio dar za godinu, ali jebiga.
nije da sam imala puno ušteđeno, ali bilo je lijepo.
sada opet plačem.
da ga barem mogu zagrliti.
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:37   #5334
Quote:
eilee kaže: Pogledaj post
a treći dan nakon prekida sam otišla u striptiz bar, potrošila sve novce, jer sam štedila da bi on dobio dar za godinu, ali jebiga.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 01:15   #5335
Uskoro ce 4 godina prekida.
Bilo je poslije nje nesto zena. Jedna mi se cak izrazitije svidjala. Mozda to i samo umisljam, posto sam je valjda sarmirao kakti. To malo digne ego i zavaras samo sebe.

Sta reci? Puno i nista, u ovaj kasni sat.
Ocito je nisam nikad prebolio. Sada znam taj osjecaj. Vise ne boli kao u startu. Sada je ona samo dio sjecanja.
Sjecanja koja ponekad natjeraju suze na oci, kao sada.
Negdje sam fulao u zivotu, ocito sam debelo premasio ssm sebe.
Sretnem je relativno cesto. Kulturno se pozdravimo, bacimo si smijesak. Volio bi iskreno znati sto joj je u glavi od mene ostalo? I zasto nista? Hahah

Zasto je u mojoj glavi puno toga njenog ostalo, zasto se ne mogu trgnuti?
Mozda neke osobe ipak ne nalaze svoju zivotnu suputnicu. Tj sigurno, ali zasto? Kao da je bitno? Zivot ce ionako proci. Sve prolazi. Vrijeme. Mladost..... Izgleda i ljubav.
Mijenjam misljenja s vremenom. Odlucim ponekad ne misliti na nju i nesto staviti pod jaja.... Ah ma znam da mi mi ne uspijeva. Ma bas nikada.

U globalu, blizim se zakljucku. Imao sam jednom tu prokletu ljubav. Okusio sam je. Ugodan osjecaj.
Sada je to "samo" dio trajne memorije. Tako valjda mora biti.

Pisem ...... Ne znam. Mozda i nesto netko pametno napise i shvatim nesto sto do sada nisam.
Ma q. Zapravo samo kukam.

Sretno ti bilo. Meni si ostala u molitvama, mislima i sjecanjima. Zbogom.
limunska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 01:32   #5336
Kukam po furumu već tri večeri... Nikad se vise ne zelim zaljubiti, strah me prekida i razočarenja... Prekinili smo prije 9mj i on toliko već ima novu... radila sam sranja u tom periodu, priznao je da nisam zaslužila sve sto mi je napravio, da mu je zao....
Svi govore kreni dalje... ne mogu.. pokusala jesam, ne ide... Ljubav je lijepa, ali i boli, jako boli i očito treba puno vremena da se djelići srca opet spoje u cjelinu... Ja jos osjećam nest prema njemu, jednim dijelom ga zelim, jednim ne.... mrzim ga, a volim ga.... Zasto?

Nezz sta je gore, ljubavna bol ili ova samoća... a prije njega sam volila biti sama... ne znam... gubim se...
Lolita_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 02:19   #5337
Hm, mogao bih jednu bivšu pokušat zacimat, al ne da mi se, nisam spreman još na nešto ozbiljno, a malo mi je bed da ona neće nać nešto ozbiljnije u međuvremenu. Šteta da nam prođe život, a da se barem još nekad dobro ne zabavimo ili nešto više od tog. A osjećaji su dosta duboki s obje strane, i dosta je vremena prošlo, ali nije ni bitno. Par puta smo se skoro opet spetljali, ali se ona povukla, možda ne bi da sam ja jače zagrizao...
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 14:59   #5338
Quote:
Lolita_19 kaže: Pogledaj post
Kukam po furumu već tri večeri... Nikad se vise ne zelim zaljubiti, strah me prekida i razočarenja... Prekinili smo prije 9mj i on toliko već ima novu... radila sam sranja u tom periodu, priznao je da nisam zaslužila sve sto mi je napravio, da mu je zao....
Svi govore kreni dalje... ne mogu.. pokusala jesam, ne ide... Ljubav je lijepa, ali i boli, jako boli i očito treba puno vremena da se djelići srca opet spoje u cjelinu... Ja jos osjećam nest prema njemu, jednim dijelom ga zelim, jednim ne.... mrzim ga, a volim ga.... Zasto?

Nezz sta je gore, ljubavna bol ili ova samoća... a prije njega sam volila biti sama... ne znam... gubim se...
Sve dok patis za njim, ti imas iluziju neke vrste povezanosti za njim. Morala bi da prekines tu nit. To ne ide lako, nikome od nas nije bilo lako u tom periodu. I mrznja i ljubav su emocije. Ja sam se okrenula svome poslu i to bas ekscesivno. Jako volim svoj posao, pa sam pokusala na taj nacin da skrenem misli. Prvo nisam mogla da se koncentrisem kako treba, ali sam naterala sebe da istrajem. Malo po malo, kako se meni cinilo vrlo sporo, pocela sam da imam periode kada nisam mislila na njega, jer mi je trebala jaka koncentracija na to sto radim. Kada sam pomislila na njega, bol je ponovo bila tu. Ali, vremenom sam naucila da zivim sa time i da se sto vise posvetim poslu. I zaista, jednog dana sam utvrdila da vec neko vreme nisam mislila na njega i da, kada pomislim na njega vise ne boli. Ali, put dotle nije bio jednostavan. Pa opet, meni je bilo lakse, nego da ne radim nista i da stalno mislim na njega. Ne odgovara svakome ova metoda, ali pokusaj da zabavis misli sa necim sto te interesuje. Mozda da upises neki tecaj za jezik ili nesto drugo. Cisto da imas jednu obavezu, da sretnes druge ljude, da malo skrenes misli sa glavne teme. Moras nesto uraditi htela ti to ili ne, nemoj sebe vezivati za njega, jer time stetis sebi. On ima svoj zivot i bas ga briga. Zasto bi ti svoj zivot bacala u vetar i mucila sebe? Pokusaj da ovaj period koji moras da odbolujes, ublazis na neki nacin, tako sto ces se baviti necim, sto do sada nisi radila. Borba protiv samog sebe je najteza i najbolnija. Upravo ovaj rascep koji osecas da ga i zelis i ne zelis, trosi svu tvoju energiju. Mislis da je on zasluzio da patis za njim? Naravno da nije, zato moras aktivno nesto da uradis, kako bi ponovo nasla svoj mir.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 15:12   #5339
Više od godinu dana je prošlo od prekida, par mjeseci se već i ne čujemo. Ja sad sumnjam da ima drugu. Znam da smo mi završili, ali ne mogu nikako prestati razmišljati o tome, ubija me to, izluditi ću.
Da li je i ovdje lijek vrijeme koje će napraviti svoje, ili ima netko neku prečicu?
Urasulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:39   #5340
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Sve dok patis za njim, ti imas iluziju neke vrste povezanosti za njim. Morala bi da prekines tu nit. To ne ide lako, nikome od nas nije bilo lako u tom periodu. I mrznja i ljubav su emocije. Ja sam se okrenula svome poslu i to bas ekscesivno. Jako volim svoj posao, pa sam pokusala na taj nacin da skrenem misli. Prvo nisam mogla da se koncentrisem kako treba, ali sam naterala sebe da istrajem. Malo po malo, kako se meni cinilo vrlo sporo, pocela sam da imam periode kada nisam mislila na njega, jer mi je trebala jaka koncentracija na to sto radim. Kada sam pomislila na njega, bol je ponovo bila tu. Ali, vremenom sam naucila da zivim sa time i da se sto vise posvetim poslu. I zaista, jednog dana sam utvrdila da vec neko vreme nisam mislila na njega i da, kada pomislim na njega vise ne boli. Ali, put dotle nije bio jednostavan. Pa opet, meni je bilo lakse, nego da ne radim nista i da stalno mislim na njega. Ne odgovara svakome ova metoda, ali pokusaj da zabavis misli sa necim sto te interesuje. Mozda da upises neki tecaj za jezik ili nesto drugo. Cisto da imas jednu obavezu, da sretnes druge ljude, da malo skrenes misli sa glavne teme. Moras nesto uraditi htela ti to ili ne, nemoj sebe vezivati za njega, jer time stetis sebi. On ima svoj zivot i bas ga briga. Zasto bi ti svoj zivot bacala u vetar i mucila sebe? Pokusaj da ovaj period koji moras da odbolujes, ublazis na neki nacin, tako sto ces se baviti necim, sto do sada nisi radila. Borba protiv samog sebe je najteza i najbolnija. Upravo ovaj rascep koji osecas da ga i zelis i ne zelis, trosi svu tvoju energiju. Mislis da je on zasluzio da patis za njim? Naravno da nije, zato moras aktivno nesto da uradis, kako bi ponovo nasla svoj mir.
Jako lijepo napisano, potpisujem sve
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.