Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2014., 23:26   #81
neka cura za spalit pljugu samnom? cist da nisam solo. iako s pljugom nikad nisi solo
seventh son is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 01:56   #82
Quote:
silverra kaže: Pogledaj post
Ne isključujem još sam tu
Samo kažem da sam imala loša iskustva do sad i iz tog razloga imam takvo mišljenje.
Mooožeš li mali više o... tim, ekhm, iskustvima so to speak?

ps: slažem se za društvene mreže da su katastrofa za +30.. tamo je još više diplomacije i fantazija nego uživo haha


Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Zadnjih x godina sam valjda sve tipove i dejtanja odradila s tipovima s tog zlog interneta.
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
I jesi udana ili u sretnoj vezi?

Rekla je da ih je "odradila". Kao u pluralu pretpostavljam
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 03:03   #83
Quote:
Victory74 kaže: Pogledaj post
Detektor lazi se ne pali ako sami vjerujemo u to sto pricamo ...
Još gore
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 09:49   #84
Evo vam jedan citat koji će vam reći gdje griješite:

"Ako nekoga voliš zbog lijepote, to nije ljubav, to je želja.Ako nekoga voliš zbog inteligencije,to nije ljubav, to je divljenje.Ako nekoga voliš zato što je bogat, to nije ljubav, to je interes.Ali ako voliš nekoga, a ne znaš zašto, e to je ljubav."


Ne tražite nikakvu kompatibilnost. Bitna je ljubav, a sve ostalo se nadograđuje i prilagođava....da, prilagođava, jer čak i ljudi sa sličnim interesima nisu isti. To vam je savjet od nekoga tko može nabrojati više različitosti nego sličnosti u odnosu na svoju bolju polovicu, a unatoč tim različitostima ne bi mi s njom ni 3 života bilo dosta.

Dakle NE KOMPLICIRAJTE
akinori is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 09:59   #85
Mooožeš li mali više o... tim, ekhm, iskustvima so to speak?

Naravno da mogu
Nisam sa svima izašla, samo s pomno probranim, hahaha.. Toliko piskaranja me naučilo da već kod pete rečenice mogu nešto zaključiti. Sve u celofanu, divno, bajno, krasno.. a onda pljasss! "Koji broj grudnjaka nosiš?" Sve je to u prirodi muškaraca ali gdje ima mjesta suptilnosti, odmjerenosti. Nemam 20g. i ne tražim nemoguće ( čitaj: princa na bijelom konju ). Ako si avanturist, pa reci, ako bi one night stand, reci, ja ću prihvatiti ili neću. Ako si za vezu, tko kaže da će to biti. Zašto je teško biti iskren? Zašto svi bježe od veze kao ptica trkačica? Mik-mik!
__________________
Ponekad ono što tražimo nije ono što trebamo.
silverra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 11:49   #86
Quote:
akinori kaže: Pogledaj post
Evo vam jedan citat koji će vam reći gdje griješite:

"Ako nekoga voliš zbog lijepote, to nije ljubav, to je želja.Ako nekoga voliš zbog inteligencije,to nije ljubav, to je divljenje.Ako nekoga voliš zato što je bogat, to nije ljubav, to je interes.Ali ako voliš nekoga, a ne znaš zašto, e to je ljubav."
...

A ne znam bas, nisam sigurna da je ovo boldano tocno, ja bih nekako radije znala zasto ja nekoga volem..

Naime, ako ne znam zasto, cini mi se da tek tada nije ljubav u pitanju
Victory74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:10   #87
Quote:
silverra kaže: Pogledaj post
Nisam sa svima izašla, samo s pomno probranim, hahaha.. Toliko piskaranja me naučilo da već kod pete rečenice mogu nešto zaključiti. Sve u celofanu, divno, bajno, krasno.. a onda pljasss! "Koji broj grudnjaka nosiš?" Sve je to u prirodi muškaraca ali gdje ima mjesta suptilnosti, odmjerenosti. Nemam 20g. i ne tražim nemoguće ( čitaj: princa na bijelom konju ). Ako si avanturist, pa reci, ako bi one night stand, reci, ja ću prihvatiti ili neću. Ako si za vezu, tko kaže da će to biti. Zašto je teško biti iskren? Zašto svi bježe od veze kao ptica trkačica? Mik-mik!
Eto vidiš, da se naprimjer nađem s tobom u nekom Osječkom bircu, započeo bih suptilno odmjerenu diskusiju u vezi teme tvoga doktorata, i nadam se da bi to bilo nešto vezano uz matematiku/fiziku. Možda bi me nokautirala Schrödingerovom jednadžbom, i nakon toga mi ni ekstra čaša đusa pomogla nebi da se razbistrim.

Broj grudnjaka bi bio tamo daleko, druga tema s kraja liste.

Imam još toga za nadodat, ali nemam baš vremena. Bacio jutros sve šugamane u olujno more i sada kupim capice po stanu. Saznao jučer na forumu haer da je to glavni neprijatelj ženskog vlaženja.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:53   #88
Quote:
akinori kaže: Pogledaj post

Dakle NE KOMPLICIRAJTE
Potpisujem

Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Broj grudnjaka bi bio tamo daleko, druga tema s kraja liste.
Meni uopće nije na listi. Eventualno kada bi joj ga kupovao
NewOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:11   #89
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
kad ljudi ni u 30im nisu porasli do te točke da prihvate, i show, i neslaganje, i sve što ide u taj folklor. a neko to skonta već s 20 godina. jebiga isto tako neko može istrčati maraton od 15 km a neko ne može, svi imaju različite vještine
Kako to misliš maraton od 15km? Daj guglaj "maraton"
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:31   #90
Quote:
Madison Avenue kaže: Pogledaj post
Kako to misliš maraton od 15km? Daj guglaj "maraton"
vjerujem da je dobro mislio samo se malo krivo izrazio
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 14:47   #91
Quote:
Victory74 kaže: Pogledaj post
A ne znam bas, nisam sigurna da je ovo boldano tocno, ja bih nekako radije znala zasto ja nekoga volem..

Naime, ako ne znam zasto, cini mi se da tek tada nije ljubav u pitanju
Ma dobro, taj citat naravno da ne treba shvaćati doslovno. Uvijek postoji nešto što te privuče nekoj osobi, mene na primjer privuče fizički izgled jer kakav je netko u duši i kakav je karakter to ne možeš znati dok osobu ne upoznaš. Dakle meni je fizički izgled presudan na početku, kasnije taj isti fizički izgled postaje manje bitan, a važne su ti neke druge stvari ali ako se iz odnosa nije razvila ljubav veza će puknut prije ili poslije, ako se razvila ljubav onda ne smetaju razne stvari niti mane te osobe jer naprosto voliš i gotovo.

Ja mislim da većina veza zapravo ne uspije jer se zaljubljenost ne pretvori u ljubav iako se ljudi trude ali....ako to nije to onda ne pomaže ništa.


Puno puta sam pročitao da se kaže "ja znam što tražim, kompatibilnost i bla bla...

Ja nisam pojma imao što tražim, a našao sam baš zato jer nisam pojma imao. Tvrdim da osim ljubavi ništa drugo nije bitno, a tražeći nekakvu kompatibilnost to meni ispada kao da tražiš auto pa mora imati baš točno karakteristike kakve si poželiš.


Eto ne znam jesam li dobro objasnio

i opet ja ponavljam: ne komplicirajte
akinori is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 15:05   #92
mislim da tu ima svega po malo od razloga. mislim da je jedna od ogromnih prepreka naša predrasuda prema svemu. ili strah, kako god. u smislu: e to bi bilo super kad... al, kaj ak ne? i odustaneš.

ima nas svakakvih. definitivno je istina da su ljudi usamljeni i da ljudima treba društvo (bez obzira kakvo, ponekad samo nekakav prijateljski razgovor), a odgovor na pitanje gdje ih naći postavljam si i ja sama. a opet, nekak si mislim, kad bude vrijeme, naići će. valjda

nemam ništa protiv društvenih mreža, al ne da mi se (valjda zbog tog čitanja sveg i svačeg). možda kad imaš 30+ na neke stvari opreznije gledaš ili nemaš živaca, a najviše od svega nemaš vjere da bi nešto negdje uz nekog moglo ispasti dobro. plus još milju razloga. neki smo bili u braku, neki imamo djecu, neki su bili povrijeđeni, neki ne vjeruju, neki imaju ogromne kriterije (nemam ništa protiv kriterija i mislim da ih treba držati podignute na normalnu visinu (jer čemu ići ispod svog nivoa, i to je glupo)). valjda se većina nas ne želi ni potruditi jer imamo stav da od toga nikad ništa. a opet, kako je more tih nekih drugih ljudi ipak uspjelo? znači, računica i pretpostavka baš ne drže vodu.

ma mislim da ima milju načina. jedan je da se ekipa s foruma kojoj se baš tako druži dogovore za neki grupni izlazak, upoznaju se novi ljudi, malo se društvo nasmije, nešto novo je pušteno u sadašnjost i možda od svega toga ne bude ništa, a možda i bude nešto. ono što bi sigurno bilo su neka nova poznanstva, vrijeme za neke nove ljude, smijeh i zezanciju...što je super. a sve ostalo se desi ili ne desi. samo se treba pokrenuti. uostalom, bonus plus je taj kaj smo svi u istoj situaciji.

priča s pesom ne funkcionira ako imaš pesa za kojim moraš trčat non-stop


no worry, nismo sami, ima nas svugdje
__________________
tvoja je sreća samo tvoja stvar. al tvoja tuga, to je već priča druga... to na moj račun ide....
malahit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 15:45   #93
Quote:
akinori kaže: Pogledaj post
Ma dobro, taj citat naravno da ne treba shvaćati doslovno. Uvijek postoji nešto što te privuče nekoj osobi, mene na primjer privuče fizički izgled jer kakav je netko u duši i kakav je karakter to ne možeš znati dok osobu ne upoznaš. Dakle meni je fizički izgled presudan na početku, kasnije taj isti fizički izgled postaje manje bitan, a važne su ti neke druge stvari ali ako se iz odnosa nije razvila ljubav veza će puknut prije ili poslije, ako se razvila ljubav onda ne smetaju razne stvari niti mane te osobe jer naprosto voliš i gotovo.

Ja mislim da većina veza zapravo ne uspije jer se zaljubljenost ne pretvori u ljubav iako se ljudi trude ali....ako to nije to onda ne pomaže ništa.


Puno puta sam pročitao da se kaže "ja znam što tražim, kompatibilnost i bla bla...

Ja nisam pojma imao što tražim, a našao sam baš zato jer nisam pojma imao. Tvrdim da osim ljubavi ništa drugo nije bitno, a tražeći nekakvu kompatibilnost to meni ispada kao da tražiš auto pa mora imati baš točno karakteristike kakve si poželiš.


Eto ne znam jesam li dobro objasnio

i opet ja ponavljam: ne komplicirajte
Ja volim stvari onako uzeti kako su napisane. Uz malo maste i brdo tolerancije je sve tocno, zar ne?

Ma ja mislim da si ti prosto imao srecu ako si nasao sto trazis, bez da si znao sto trazis. Slazem se da nema smisla traziti nesto egzaktno definirano, ono inzinjerski precizno, ali osoba jednostavno mora imati slicna shvatanja na nekim bitnim poljima, neke karakterne crte su sasvim bitne i moraju se poklapati. Ako toga nema ljubav nije dovoljna i brzo se potrosi.

Ja mislim da dosta veza ne uspije - odnosno da dosta ljudi koji i jesu u vezama nisu sretni - jer ne znaju sto zele i jer ne poznaju sebe; ljudima cesto fali hrabrosti za pogledati u sebe sama malo dublje. Neki zive tako citav zivot.

Generalne formule nema, svatko mora znati za sebe. I da, treba imati i malo srece
Victory74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 16:53   #94
Nemojte me plašit, ja na proljeće ulazim u 30+ kategoriju da ne kažem gerijatriju
Kung-Lao is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 17:54   #95
Ja njih uopće ne slušam ni ne doživljavam, jer njihove prognoze su mi
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 18:05   #96
Quote:
silverra kaže: Pogledaj post
Zašto je teško biti iskren?
Možda zato što je tako najteže doći do seksa?

Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
Ja njih uopće ne slušam ni ne doživljavam, jer njihove prognoze su mi
Da, to nedoživljavanje te i dovelo na ovu temu.
Stane Dolanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 18:24   #97
Dovela me potreba za komentiranjem
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 20:00   #98
Quote:
silverra kaže: Pogledaj post
Naravno da mogu
Nisam sa svima izašla, samo s pomno probranim, hahaha..
U šteta da nisam bio u tih oceanovih (silverinih) 12 haha

Quote:
Toliko piskaranja me naučilo da već kod pete rečenice mogu nešto zaključiti. Sve u celofanu, divno, bajno, krasno.. a onda pljasss! "Koji broj grudnjaka nosiš?" Sve je to u prirodi muškaraca ali gdje ima mjesta suptilnosti, odmjerenosti. Nemam 20g. i ne tražim nemoguće ( čitaj: princa na bijelom konju ).
Pa kaj nije modus operandi da baš cure okrenu priču na to? Ne na grudnjak, već da više traže seks prek neta nego nešto ozbiljno prek neta?

Ja ak sam cool, nakon 10-e poruke cure okreću priču na seks. To i mene zna nervirat. Reko daj da vidim prvo s kim imam posla kvragu, jbte seks

Quote:
Ako si avanturist, pa reci, ako bi one night stand, reci, ja ću prihvatiti ili neću. Ako si za vezu, tko kaže da će to biti. Zašto je teško biti iskren? Zašto svi bježe od veze kao ptica trkačica? Mik-mik!
Hm a možda si zahebana, možda tražiš puno, ne znamo još hehe
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:00   #99
Quote:
ExHandsome kaže: Pogledaj post
Hm a možda si zahebana, možda tražiš puno, ne znamo još hehe
Mudar tip koji traži nešto dugoročno će ju ići hvatati tek kad je siguran da je takva.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:42   #100
Quote:
Vesper Arlene kaže: Pogledaj post
Mudar tip koji traži nešto dugoročno će ju ići hvatati tek kad je siguran da je takva.
Po pisanju Silvere, hvataju je i tome (ne)unatoč Zanimaju se samo za njen broj grudnjaka, pa eto Silverra, možeš nam skratiti put i reći taj pompozan broj

Šalim se. Koji god da jest sigurno je

ps: No dobro VA, ak si takva, znaš što trebaš učiniti..
__________________
J.S.B. - 4some, 3some, 2some - handsome :DDD
ExHandsome is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.