Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2017., 14:23   #8521
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post
Ti uspoređujes navijacke provokacije (ako cemo realno koje se meni ne sviđaju) sa gustanjem u pozaru? I izjavama na dolazak boysa da i jedne i druge treba pobacat u vatru??? Sinko jel imas ti imalo mozga??????
Nisam ni očekivao da ćeš shvatit poantu.

Držite se, bez zajebancije.
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 18.07.2017., 14:23   #8522
Quote:
Fiumelibre kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da itko gusta u tome, ako postoje takvi to su idioti kompletni...puno decki je islo dole pomoc ljudima, i vatrogasci i obicni ljudi....drz te se dole
Postoje screenshootovi a jos nisu ni izbrisani ti postovi. Pa odi na hocuri forum, pod temj navijcko djelovanje i rasprave i uvjeri se kakve spodobe ti setaju gradom i tribinom. Dno dna.
Ponavljam opet: svaka cast ne samo vama nego svim ljudima koji su isli pomoc dole!
lakrdija 1950 is offline  
Old 18.07.2017., 14:25   #8523
Quote:
paragonth kaže: Pogledaj post
Nisam ni očekivao da ćeš shvatit poantu.

Držite se, bez zajebancije.
Shvacam tocno poantu, znam kolilo branitelja ima u vasoj skupini, i znam koliko im je odvratno slusat da je rijeka grad srba bla bla.
Isto tako znam, da je i nama bilo ruzno gledat tri prsta i est 1950, dete puka na cirilici na obljetnicu pada Vukovara, kao i vama zadnju poruku na cirilici.
Ali pozeliti nekome da izgori u požaru je ravno DNU!
lakrdija 1950 is offline  
Old 18.07.2017., 14:28   #8524
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post
Postoje screenshootovi a jos nisu ni izbrisani ti postovi. Pa odi na hocuri forum, pod temj navijcko djelovanje i rasprave i uvjeri se kakve spodobe ti setaju gradom i tribinom. Dno dna.
Ponavljam opet: svaka cast ne samo vama nego svim ljudima koji su isli pomoc dole!
Ma vjerujem al ja ti taj forum ne citam...tako nesto moze napisat nadrkani mulac ili totalni idiot a toga ima u svakom gradu i mjestu, znas i sam...ne opravdavam takve da se razumijemo i vjeruj mi da mogu da bi sad bio dole
Fiumelibre is offline  
Old 18.07.2017., 14:33   #8525
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post
Shvacam tocno poantu, znam kolilo branitelja ima u vasoj skupini, i znam koliko im je odvratno slusat da je rijeka grad srba bla bla.
Isto tako znam, da je i nama bilo ruzno gledat tri prsta i est 1950, dete puka na cirilici na obljetnicu pada Vukovara, kao i vama zadnju poruku na cirilici.
Ali pozeliti nekome da izgori u požaru je ravno DNU!
Ne, ne znaš. Da razumiješ situaciju ne bi se čudio ovakvoj reakciji koja definitivno nije u redu ali sami ste krivi.

Druga stvar, svugdje ima idiota koji će u ovakvim situacijama imati u najmanju ruku ružne komentare.
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 18.07.2017., 14:34   #8526
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post
Ti uspoređujes navijacke provokacije (ako cemo realno koje se meni ne sviđaju) sa gustanjem u pozaru? I izjavama na dolazak boysa da i jedne i druge treba pobacat u vatru??? Sinko jel imas ti imalo mozga??????
Ma ne treba pridavati pažnje takvim amebama i u velikom dijelu likovima bez života. Zatvorenima u svojim smrdljivim i zagušljivim roditeljskim sobicama, neopranima i neuglednima, kojiima je Internet i piskaranje po raznim platformama jedini način da "dođu do riječi". Nevezano za požar, dovoljno je vidit kreature koje ispod teksta kad pogine malo dijete u prometu ili kad se dogodi bilo kakav nesretan događaj uskaču sa svojim morbidnim komentarima koji su van ruba pameti. Ima ih na svih stranama i meridijanima, i najmanje što treba je pridavati im na značaju i uzimat ih kao meritorne u vezi bilo čega. Takvi ni svom rođenom bratu, ni ocu ni majci ne bi pomogli, jadnici koji ne ispunjavaju niti minimum svrhe življenja.
otrovnik ljuti is offline  
Old 18.07.2017., 14:42   #8527
Skoci tlak na 1000 i onda se sjetis da svaki debil moze napraviti profil na svakoj stranici.
lakrdija 1950 is offline  
Old 18.07.2017., 14:45   #8528
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post
Skoci tlak na 1000 i onda se sjetis da svaki debil moze napraviti profil na svakoj stranici.
Tu ste definitivni pobjednici.
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 18.07.2017., 15:04   #8529
di je badbeat da okači neku šaljivu sličicu ili bar link od karma chameleon
ćiket is offline  
Old 18.07.2017., 15:19   #8530
U ogromnom postotku, ljudi su dobri i spremni su biti ljudi kad to treba biti. Kako rekoh, gadovi i izrodi se mjere u promilima i srećom ništa ih se ne pita.

http://rijecanin.rtl.hr/foto-video-v...a-u-dalmaciji/
otrovnik ljuti is offline  
Old 18.07.2017., 15:31   #8531
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
U ogromnom postotku, ljudi su dobri i spremni su biti ljudi kad to treba biti. Kako rekoh, gadovi i izrodi se mjere u promilima i srećom ništa ih se ne pita.

http://rijecanin.rtl.hr/foto-video-v...a-u-dalmaciji/


Mene isto zvalo par vaših sinoć da su atento i planiraju doli. Bravo momci...
jordi is offline  
Old 18.07.2017., 16:09   #8532
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post
Postoje screenshootovi a jos nisu ni izbrisani ti postovi. Pa odi na hocuri forum, pod temj navijcko djelovanje i rasprave i uvjeri se kakve spodobe ti setaju gradom i tribinom. Dno dna.
Ponavljam opet: svaka cast ne samo vama nego svim ljudima koji su isli pomoc dole!
Nemoj kompleksašima davat na pažnji
ivan22222 is offline  
Old 18.07.2017., 16:46   #8533
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post
Postoje screenshootovi a jos nisu ni izbrisani ti postovi. Pa odi na hocuri forum, pod temj navijcko djelovanje i rasprave i uvjeri se kakve spodobe ti setaju gradom i tribinom. Dno dna.
Ponavljam opet: svaka cast ne samo vama nego svim ljudima koji su isli pomoc dole!
Šta ti više znači u životu... Tih par izljeva žuči određenih pojedinaca na nekom forumu ili ovi dečki iz Armade, koji su još jučer bili u Splitu na pomoći?

Edit... A jebote i ovi izagola ša sve ne vade od slika
__________________
Monstrumi 1906

Zadnje uređivanje Los Flumenos : 18.07.2017. at 17:52.
Los Flumenos is offline  
Old 18.07.2017., 16:52   #8534
Na onom hoćuri ima previše kompleksaša nešto slično kao i onaj forza-fiume. Sva sreća pa takvi ne vode tribinu i apsolutno su nebitni! Svaka čast svima koji su dole! Dalmacijo, ne gori više nikada!
Fiorello is offline  
Old 18.07.2017., 17:01   #8535
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Šta ti više znači u životu... Tih par izljeva žuči određenih pojedinaca na nekom forumu ili ovi dečki iz Armade na slici, koji su još jučer bili u Splitu na pomoći?

odgovor je jednostavan. bravo za momke iz armade!
budha 1980 is offline  
Old 18.07.2017., 17:05   #8536
U svakoj grupi, gradu, državi ili bilo kakvom skupu ima raznih vrsta ljudi, od normalnih do prvoklasnih debilčina. Zato obraćat pažnju na to šta neki pojedinac idiot napiše na forumu isfrustriran i iskompleksiran ko zna čim nema smisla a još je najgore zbog takvih generalizirat i etiketirat cilu regiju ili grad. Bravo i svaka čast Riječanima te Armadi.
bilidres is offline  
Old 18.07.2017., 17:06   #8537
Quote:
Fiorello kaže: Pogledaj post
Na onom hoćuri ima previše kompleksaša nešto slično kao i onaj forza-fiume. Sva sreća pa takvi ne vode tribinu i apsolutno su nebitni![/IMG]
Zato je ovdi crem de la crem Najbolji sinovi Rijeke i Matulja.

Kapa doli za ekipu šta je došla...
jordi is offline  
Old 18.07.2017., 21:07   #8538
dobro jel zuta ili žuta nakraju
Bankina is offline  
Old 18.07.2017., 21:17   #8539
Grande Alex

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is offline  
Old 18.07.2017., 22:04   #8540
Quote:
JWR kaže: Pogledaj post
ae
svake sezone Armada se gazi s pandurima
Daj Los,dosta vise tvojih gluposti.


Virujen ja da ste u tvojim ocima al pari s torcidom i boysima,al brate vi ste razina funcuti.Skakuci,slavi naslove,ostavi se navijackih prica
Ne znam za prošlu sezonu, ali koliko ja pamtim da.
__________________
Nisam bio punoljetan kad su se kupovale dionice
sepeam is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:24.