Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2008., 13:06   #381
hello...ja vam se javljam ovdje prvi put...

trebam pomoc...

jucer nam je montirana soba i imamo krevet 160x200...podnica je stavljena i cijela je jedinstvena (onak,ko' daska )

sad nam treba madrac...

ne znam uopce odakle da pocnemo? jel nam podnica uvjetuje vrstu madraca?
i kakve su vase preporuke...

hvala puno...
ribica0603 is offline  
Old 21.01.2008., 10:18   #382
Quote:
mayy kaže: Pogledaj post
nadam se da si zadovoljna, mi imamo isti madrac već preko godinu dana i stvarno je izvrstan. nije se ni malo deformirao ni oštetio i još uvijek je tvrdi kao što je i bio, a rauba se i noću i danju. mislim da je fakat ok madrac za tu cijenu.
evo, nakon par dana izbivanja koje nije bilo samonametnuto, htjedoh reći da mi je stela pretvrda hm. a htjela sam tvrdi madrac. hm. okej, sad se sramim a vi svi se možete smijati

mayy jel vam trebao neki period prilagodbe ili kaj?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 22.01.2008., 13:51   #383
sorry ak negdje piše, ali ja ne vidim

Gdje ima u zagrebu Hespo madraci salon, prodajno mjesto, zastupnik, nešto? gdje mogu u "uživo" vidjet i isprobat madrac?

thnx
maratonka is offline  
Old 22.01.2008., 13:55   #384
Quote:
maratonka kaže: Pogledaj post
sorry ak negdje piše, ali ja ne vidim

Gdje ima u zagrebu Hespo madraci salon, prodajno mjesto, zastupnik, nešto? gdje mogu u "uživo" vidjet i isprobat madrac?

thnx
Solidum, npr. dućan u kojem sam ja kupila se zove Skuta, a ima ih preko nekoliko koji prodaju Hespo madrace.
laella is offline  
Old 22.01.2008., 14:18   #385
Quote:
maratonka kaže: Pogledaj post
sorry ak negdje piše, ali ja ne vidim

Gdje ima u zagrebu Hespo madraci salon, prodajno mjesto, zastupnik, nešto? gdje mogu u "uživo" vidjet i isprobat madrac?

thnx
vidjela sam ih u lesnini pa probaj tamo...
may@ is offline  
Old 22.01.2008., 15:04   #386
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
evo, nakon par dana izbivanja koje nije bilo samonametnuto, htjedoh reći da mi je stela pretvrda hm. a htjela sam tvrdi madrac. hm. okej, sad se sramim a vi svi se možete smijati

mayy jel vam trebao neki period prilagodbe ili kaj?
Kokakoka, evo uspijela i ja isprobati Stelu
Meni je fakat pretvrda a dragom je
Ajd ti sad reci nekaj pametno na to
hanacro is offline  
Old 22.01.2008., 20:22   #387
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Kokakoka, evo uspijela i ja isprobati Stelu
Meni je fakat pretvrda a dragom je
Ajd ti sad reci nekaj pametno na to
ne znam kaj da ti kažem sto ljudi jel... kaže mi prodavač da stella ide ko blesava, da ju dosta ljudi kupuju. ja pak imam novi madrac, tj. dolazi u petak priznajem da imam problema s kičmom, i da sam sve ko faking princeza na zrnu graška i tak to

enivej, u petak mi dolazi ovo

@maratonka, na velesajmu imaš u onom paviljonu 11 ili 12 kak se već zove, sve vrste madraca na jednom mjestu. bila ja pa vidjela, nema na koji nisam legla i hespo, bernarda, perfecta, jogi, nottinblu, tempur, neka još dva talijanska kojima sam zaboravila ime... sve živo. i u svakom dućanu možeš se izležavati, dapače, poželjno je.

inače, i dalje nemam riječi da opišem ljubaznost, susretljivost i strpljenje prodavača u dućanu darido sve objasni, sve ga moš pitati, ma sjajan lik
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 22.01.2008., 21:32   #388
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
inače, i dalje nemam riječi da opišem ljubaznost, susretljivost i strpljenje prodavača u dućanu darido sve objasni, sve ga moš pitati, ma sjajan lik
Jesi i ti bila ljubazna prema njemu
AngelLove is offline  
Old 22.01.2008., 22:26   #389
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
hello...ja vam se javljam ovdje prvi put...

trebam pomoc...

jucer nam je montirana soba i imamo krevet 160x200...podnica je stavljena i cijela je jedinstvena (onak,ko' daska )

sad nam treba madrac...

ne znam uopce odakle da pocnemo? jel nam podnica uvjetuje vrstu madraca?
i kakve su vase preporuke...

hvala puno...
podnica ti određuje vrstu madraca. madraci s oprugom (s federom) mogu ići na sve vrste podnica uključujući i ravnu podlogu(kak ti kažeš dasku), madraci s đepičastom jezgrom (mali federi umotani u košuljice posebno svaki za sebe),latex madraci,madraci od hladno lijevane pjene i sl.moraju ići na elastičnu podlogu koja nema razmak između letvica veći od 3-3,5cm. s obzirom da je tvoja podnica puna(onak,ko'daska) preporučam ti uzeti madrac s oprugom. eventualno možeš uzeti madrac od pu pjene jer su oni tvrđi mada bi i oni bili sretniji na elastičnoj podlozi. pozdrav.
prodavač is offline  
Old 23.01.2008., 11:02   #390
Quote:
AngelLove kaže: Pogledaj post
Jesi i ti bila ljubazna prema njemu
ja sam bila uber ljubazna nije mi bilo druge a i svi oni madraci oko nas
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Old 28.01.2008., 11:26   #391
jos malo pohvala za Stellu...

kupili madrac 160x200 i 2 podnice...

krevet malo tvrdji,ali za naspavat se dobar...
ribica0603 is offline  
Old 29.01.2008., 07:05   #392
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
jos malo pohvala za Stellu...

kupili madrac 160x200 i 2 podnice...

krevet malo tvrdji,ali za naspavat se dobar...


Ej gdje ste kupili i koja je cijena sa podnicom?
bucek is offline  
Old 30.01.2008., 12:04   #393
Quote:
bucek kaže: Pogledaj post
Ej gdje ste kupili i koja je cijena sa podnicom?
kupili na Velesajmu u ducanu Perfecta dreams...

cijena sa 2 podnice...oko 2600 kn...
ribica0603 is offline  
Old 31.01.2008., 07:28   #394
Evo da se i ja još malo javim. Madrac je super, moram priznati da sam malo sumnjala s obzirom na cijenu, ali me veliki broj pohvala na raznim forumima učvrstio moju odluku za kupovinu pošto ga nisam imala gdje probati. Preporuka
Od oriolika imam još garnituru napoli2 od bež ekokože i mogu reći da nakon godine i pol izgleda isto kao i prvog dana.
gfosa is offline  
Old 31.01.2008., 13:29   #395
Ja imam u stanu i u vikendici sve madrace njihove i jako sam zadovoljna, udobni za spavanje ,a nisu skupi. Isto sam ih naručila iz tvornice po smiješnoj cijeni,a gospon koji ih je dovezao mi je rekao da ih rade i za Hespo, samo onda Hespo gore stavlja svoju etiketu i košta više. Isto tako da i puno toga rade za vanjsko tržište, puno više nego za naše.
Imam također i njihovu garnituru od prave kože, već 5 godina i još je kao nova. Stvarno za preporučiti su !
Mirella is offline  
Old 01.02.2008., 07:52   #396
Hvala,nije tako strašna cijena!
bucek is offline  
Old 01.02.2008., 09:54   #397
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
hello...ja vam se javljam ovdje prvi put...

trebam pomoc...

jucer nam je montirana soba i imamo krevet 160x200...podnica je stavljena i cijela je jedinstvena (onak,ko' daska )

sad nam treba madrac...

ne znam uopce odakle da pocnemo? jel nam podnica uvjetuje vrstu madraca?
i kakve su vase preporuke...

hvala puno...
ribice...pogledaj na http://www.madraci-zdravisan.com/
prednos im je što ti ga dofuraju, ostave na "PROBI" dva tri tjedna, koliko se već dogovorite i ako ti ne paše vratiš ga nazad !
mi uzeli "Zdrav san 3" i madrac je mrak. Isporuka je cca 5-7 dana, a cijena oko 2.400,00 kn

poz
__________________
" Ako te čekanje nagradilo razočaranjem, na krivom si putu "
limeta is offline  
Old 13.02.2008., 22:32   #398
Question Madraci,madraci...

Kupujem madrac pa ni sama više neznam koji da uzmem. Možda mi netko može pomoći?!

Kakva imate iskustva sa bavaria woltex madracima? Trenutno ima samo jedna vrsta Levitan (/www.bavaria-wolltex.com/product_detail.asp?id=37 ) ili predlažete negdje drugdje da pogledam?
vanili is offline  
Old 13.02.2008., 22:51   #399
Quote:
vanili kaže: Pogledaj post
Kupujem madrac pa ni sama više neznam koji da uzmem. Možda mi netko može pomoći?!

Kakva imate iskustva sa bavaria woltex madracima? Trenutno ima samo jedna vrsta Levitan (/www.bavaria-wolltex.com/product_detail.asp?id=37 ) ili predlažete negdje drugdje da pogledam?
koliko mislis potrositi i dimenzije,onda ti mozda i mogu pomoci
malimate007 is offline  
Old 14.02.2008., 10:36   #400
O madracima se do nedavno dosta pisalo, nije čak puno trebalo ni tražiti. Evo tu
laella is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.