Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2009., 18:30   #41
Ja sam si upravo u Kozmu uzela zelenu gel kremu za suhu kožu a pošto sam na poslu jedino što vam za sad znam reći da predobro miriši!!
Ostale utiske javim za par dana..
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 12:12   #42
javijavi mopsly!

meni ne smeta da bude i najmasnija jer ju mislim kao noćnu koristiti tako da i nebi da je samo hidratantna, neg da malo bolje to nahrani po noći i obavi šta ima nakon sunca i ostalog mučenja cijeli dan.
pogledati ću tu zelenu liniju u kozmu, al nekako naginjem rosi ili bianci.. a tko zna što ću kupiti na kraju..
__________________
"Fjaka je psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime. Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo. Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, ovdje je ona Božji dar." n.a.
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 14:55   #43
ovak. bila sam sad u kozmu i dm-u i mislim si da ću kupiti od zelenih onu neku protiv bora (možda i dragom tu gel hidratantnu kremu) i biancu. šteta da u dm-u nema ta zelena linija jer su jeftiniji, al neka. cijene su fakat prepovoljne, svaka čast.
__________________
"Fjaka je psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime. Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo. Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, ovdje je ona Božji dar." n.a.
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 15:04   #44
Ja sinoć i danas ujutro probala tu svoju zelenu gel i predobra mi je!
Ima učinak kao neke aqua kreme - dakle nije masna sli ti jako fino nahrani koži a miriši na licu jako dugo - i dragi mi je jutros ukrao malo kad se obrijao i kaže da mu je super je mu "pucketa" na licu i ne peče ga nakon brijanja...
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 16:08   #45
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Ja sinoć i danas ujutro probala tu svoju zelenu gel i predobra mi je!
Ima učinak kao neke aqua kreme - dakle nije masna sli ti jako fino nahrani koži a miriši na licu jako dugo - i dragi mi je jutros ukrao malo kad se obrijao i kaže da mu je super je mu "pucketa" na licu i ne peče ga nakon brijanja...
pucketa na licu
obožavam te muške izraze za kozmetiku i vezano za nju.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 16:42   #46
Pafulja, imaš cijelu zelenu liniju u dm-u. ja kupila u dm-u na Trgu.
__________________
I'm this positive, artistic California girl and now people are seeing me in a different way. And I really just don't like that when people don't get me.
Lil miss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 10:14   #47
ma nemoj reč!
super lil miss, hvala. baš ću se zaletiti danas za pauzu. ovoga, misliš na onaj dm u ilici prek puta lutrije (na početku prolaza do cvjetnog). ne pamtim kad sam zadnji puta bila u tom...
__________________
"Fjaka je psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime. Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo. Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, ovdje je ona Božji dar." n.a.
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 12:21   #48
je evo koristim zelenu kremu,za sve tipove kože,par dana i mogu reči da je čist ok.drugačija je od ostalih i na prvu mi se činilo da to neče biti dobro al evo pokazala se jako dobrom i kad je toplije i kad se oznojim,ne zamasti mi se t-zona što je više nego odlično.
kupila sam i tonik iz te linije i kako su meni svi oni isti i dobri tako je i ovaj s tim da ovaj baš fino umirujuće miriše,ima kalendule u sebi.
i vlažne maramice su jako dobre.
i više ne govorite o ničem da i to moram kupovati.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 14:21   #49
samo da izvjestim, ima zelene linije u dm-u kod trga i u petrinjskoj, jedino nema ona krema zelena noćna za prevenciju bora-normalno, baš ona koju ja hoću!
sad ću si prije ljeta kupiti u kozmu tu zelenu protiv bora, dragom zelenu gel kremu i biancu! jedva čekam. možda i zeleni tonik.

nego mopsly, kakvu ti kožu imaš?
__________________
"Fjaka je psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime. Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo. Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, ovdje je ona Božji dar." n.a.
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 16:58   #50
Ja ti imam mješovitu (masan nos i ćelo ali se upravo po tim dijelovima znam perutati ) ali dehidriranu tako da mi te gel kreme zapravo najviše odgovaraju..
Nemam problematićnu kožu - zapravo prije "onih dana u mjesecu "dobijem uvijek jedan prišt i to je to...
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 22:51   #51
nedavno sam uzela effeto antieta rose za suhu kožu. predivno miriši i dosta je masna pa je stavljam samo navečer.
moram priznati da sam prezadovoljna!
ujutro mi nema t-zone iako je masna i prokleto je vruće a moja pubertetlijica je počela koristiti jer tvrdi da od nje ima zamjetno manje akni i ostalih pubertetskih facijalnih gadarija.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 10:41   #52
evo da prijavim..
kupila sam od zelene linije onu za prevenciju bora (nje jedine nema u dm-u, samo u kozmu i, predpostavljam, mulleru).
kremica je oke. točno tako. fino miriši, ali ništa posebno (očekivala sam čudo nakon vaših postova). malkoc je glicerinska (ja to zovem znojkasta), ali kad se upije ne ostavi taj fuj film. rijeđa je i fino se upije. koža mi je oke-ništa se nije pokvarilo i ništa se nije spektakularno promijenilo na bolje, ali i startala sam sa ok kožom (nije mi znači bila u najboljoj, ali ni fuj fazi).
dakle, ok mi je, al nisam u ekstazi.
inaće, moja koža je normalna ljeti, pa prema suhoj po zimi.
__________________
"Fjaka je psihofizičko stanje prilikom težnje ni za čime. Učestala je greška zamijeniti fjaku s lijenošću. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovječanstvo. Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, ovdje je ona Božji dar." n.a.
Pafulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 13:42   #53
Smile

Za prevenciju bora i ja bih preporučila zelenu liniju, baš ima multiaktivna krema za prevenciju bora. Mislim da je ona idelana za mladu kožu jer djeluje preventivno. Možda ćemo onda manje morat koristit kreme protiv bora kada budemo starije. Hehe
plejka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 14:35   #54
Quote:
plejka kaže: Pogledaj post
Za prevenciju bora i ja bih preporučila zelenu liniju, baš ima multiaktivna krema za prevenciju bora. Mislim da je ona idelana za mladu kožu jer djeluje preventivno. Možda ćemo onda manje morat koristit kreme protiv bora kada budemo starije. Hehe
Da definitivno za prevenciju bora dolazi u obzir zelena multiaktivna krema. Ja ju koristim već jedno vrijeme tako da ću uvijek biti lijepa, mlada i bez bora. A A kroz par godina dolazi u obzir cera za zrelu kožu. Ja uvijek kažem bolje spriječiti nego liječiti.
morena111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 18:28   #55
Bok curke,

malo me zbunilo kad sam vidjela da govorite o novoj zelenoj liniji Cera di Cupra. Mislila sam da govorite o Nativa di Cupra

http://www.ciccarelli.it/prodotti-nativa.php?prod=40

isto je zelena a postoji već godinama i super je. Ako ste blizu Italije, ja sam je kupovala preko. Možda ima i kod nas ali nisam vidjela. Da li je neka od vas možda koristila ove Nativa kreme pa da usporedi nju sa novom zelenom Cera linijom.
milenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 22:40   #56
nema toga kod nas
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 19:19   #57
moja šefica kaže kako koristi cera dc već davdesetak godina, ima 65 godina ali je puno mlađa u licu...a puši i ne štedi se...ali tko će znati d aje to od toga, mada ona kaže da nikada ne bi kupila niti jednu drugu...
rosa mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 13:35   #58
Ja sad već neko vrijeme koristim zelenu liniju u zadovoljna sam. Moja mama se raspituje o kremicma protiv bora. Samo što moja mama nije redovoto koristila takve preparate a ima 62 god. Budem joj preporučila da proba sa cerom. Koliko vidim dojmovi su pozitivni.
morena111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 14:32   #59
Ja sam počela koristi liniju za zrelu kožu prije tjedan dana na preporuku od susjede. Ona kaže da se osijeti razlika već nakon kraćeg perioda. Nadam se da će se i kod mene ubrzo vidjet rezultati
ida.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 16:44   #60
jel bi tu zelenu mogla koristit ja sa svojih 26 godina ili je to samo za starije tete? imam suhu kožu. i da, imate li kakvu sličicu te kreme, jer se apsolutno ne mogu sjetit da sam je vidjela u dm-u, a redovito hodočastim tamo. hvala puno!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.