Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2012., 10:26   #81
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
ako se to zaista dogodi, onda će jednom u budućnosti sav život svemira prestati postojati jer više neće moći nastati nova sunca...
Za 10 na 1000 godina će se raspasti i sve čestice u fotone. A i crne jame će ishlapleti. Ovaj će svemir završiti u toplinskoj smrti. A čovjek ima jedino šansu naći "crvotočinu" u drugi svemir.
krena is offline  
Old 23.04.2012., 10:27   #82
Quote:
jadranka007 kaže: Pogledaj post
Prvo da te iskreno pohvalim jer si počeo koristit enter i space (space malo manje)


Cpt. Kirk says: "What Does God Need With a Starship?"

LINK

PS
Matt Dillahunty RULES


Hvala lijepa.Samo vi mene naučite stvari koje ne znam,jer ja volim učiti od onih koji znaju više,makar to bili i ljudi.Nisam ja fanatik koji slijepo sebi vjeruje i ne poštuje druge ili čak neće saslušati drugačije mišljenje.Tu smo svi jer želimo saznati istinu i to je najvažnije.Nije bitno tko će od nas pobijediti.Kad ljudi saznaju istinu o postanku(ako je to moguće) tada ćemo svi biti pobjednici,bez obzira tko će od nas prvi znati za nju.


Imam običaj prvo pozdraviti nekoga s kim razgovaram(što znači da ga poštujem),ali eto nekome to smeta pa više neću pozdravljati nikoga na početku,pa se nadam da opet to neće nekome smetati.

Još nešto.Vi koji razmišljate svojom glavom,ne glavom nekog znanstvenika ili teologa(koji nisu u biti ništa pametniji od bilo koga od nas),prvi čete doći do prave istine o svima nama jer je to jedini put do nje.

Na kraju nešto što očito neki ne shvaćaju:NISMO MI NEPRIJATELJI JEDNI DRUGIMA,BEZ OBZIRA U ŠTO VJERUJEMO.ZAR NE MOŽEMO RAZGOVARATI KAO PRIJATELJI BEZ VRIJEĐANJA?MOŽEMO .SAMO AKO HOĆEMO.
teodor francic is offline  
Old 23.04.2012., 10:40   #83
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Za 10 na 1000 godina će se raspasti i sve čestice u fotone. A i crne jame će ishlapleti. Ovaj će svemir završiti u toplinskoj smrti. A čovjek ima jedino šansu naći "crvotočinu" u drugi svemir.
S kojega si to znanstveno fantastičnog romana skinuo?

Ono o čemu govorim nije teorija stalnog stanja.Vidi se da ju uopće na razumiješ.

Još jedanput ponavljam:Nemamo tehniku da bi saznali istinu o našem postanku,ali je zato netko ima.Zašto bi to bilo nemoguće?



Što se tiče današnjeg znanja,ono je na razini onoga kao kad su ljudi nekada na osnovi tada prikupljenog znanja tvrdili da mi ljudi nećemo nikada letjeti,i nisu imali pravo.Tako i mi sada na osnovi sadašnjeg prikupljenog znanja tvrdimo da ne postoji inteligencija koja je napravila svemir i sve nas.I znate što?Budućnost će pokazati da nismo bili u pravu,isto kao ni naši preci koji nisu vjerovali da će ljudi jednoga dana poletjeti.


Budite realni.MI DO PRVE PLANETE JOŠ NE MOŽEMO I MISLIMO DA ZNAMO ISTINU O OGROMNOM PROSTORU KOJI OBAVIJA NAŠ SVEMIR,U KOJEMU SMO MI SAMO ZRNCE PRAŠINE.Stvarno smo djeca u svemirskom smislu.Bez uvrede
teodor francic is offline  
Old 23.04.2012., 10:41   #84
Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
Na kraju nešto što očito neki ne shvaćaju:NISMO MI NEPRIJATELJI JEDNI DRUGIMA,BEZ OBZIRA U ŠTO VJERUJEMO.ZAR NE MOŽEMO RAZGOVARATI KAO PRIJATELJI BEZ VRIJEĐANJA?MOŽEMO .SAMO AKO HOĆEMO.
Mi bi bili za razgovor, kad bi ti htio razgovor, no kako ti samo misionariš (u prijevodu: mlatiš praznu slamu bez ikakvog suvislog argumentiranja), od razgovora ništa...

Samo da te informiram, argument 'ja znam da je to tako, a vi nemate pojma' nije nikakav argument. Možda u vrtiću...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 23.04.2012., 10:57   #85
Quote:
Jon Stark Snow kaže: Pogledaj post
Nije nas nitko napravio,rezultat smo evolucije-cinjenica.
Mirijada-beskrajno mnogo-posto se ne nalazimo u beskrajnom prostoru,pa nemam potrebu nikome nista prikazivati.
Btw,ovaj chewbacca defense ti ne pali,zato sto tvoj komentar vezan uz mirijadu nije u nikakvoj korelaciji s onim mojim prijasnjim argumentima.

Vidiš,opet ništa ne shvaćaš o čemu govorim.MIRIJADA ne znači baskrajno mnogo,nego je to broj koji teži prema beskrajno.Nije to isto.

Za tvoju informaciju,mi se nalazimo baš u jednom od beskrajno mnogo beskrajnih prostora koji postoje u stvarnosti koja je jedina istina o našem postanku.


Kad bi postojao beskrajni prostor,koji oblik bi imao?Samo nemoj reći da bi imao oblik SFERE jer to nije istina.Ali ima oblik i mi se skupa sa svime što postoji nalazimo u njemu.Taj beskraj IMA POČETAK.IMA I SREDIŠTE.IMA I INTELIGENCIJU KOJA SE PRVA(kako?-I TO SE ZNA) RODILA I KOJA JE POSLIJE MNOGO VJEKOVA USPJELA NAPRAVITI PRVI NAJMANJI DIO MATERIJE ZA KOJI MI JOŠ NE ZNAMO NI DA POSTOJI.SVE OSTALO JE POVIJEST
teodor francic is offline  
Old 23.04.2012., 10:59   #86
Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
Budite realni.MI DO PRVE PLANETE JOŠ NE MOŽEMO I MISLIMO DA ZNAMO ISTINU O OGROMNOM PROSTORU KOJI OBAVIJA NAŠ SVEMIR,U KOJEMU SMO MI SAMO ZRNCE PRAŠINE.Stvarno smo djeca u svemirskom smislu.Bez uvrede
Mi možemo do prve planete i jesmo došli sa raznim robotiziranim misijama, dapače imamo čak i tehnologiju da dođemo do prve zvijezde (jedino što košta).
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Old 23.04.2012., 11:17   #87
Quote:
red_shrike kaže: Pogledaj post
dapače imamo čak i tehnologiju da dođemo do prve zvijezde (jedino što košta).
A i nije baš nešto, puno toga mora još biti napravljeno, od temeljne fizike na dalje. Samo uzmi u obzir vrijeme potrebno da dođemo do prve zvijezde, pa sve ostale tehnološke zahtjeve da tamo pošalješ i čovjeka (praktički o zemlji neovisna kolonija koja bi napisala svoju povijest, a Zemlje se prisjećali iz legendi...).

Vjerovatno ste više manje svi pogledali ovaj filmić:
http://www.youtube.com/watch?v=17jymDn0W6U

Koliko god ga puta pogledao, svaki put se smrznem od te veličine.
mestar is offline  
Old 23.04.2012., 11:27   #88
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post
Mi bi bili za razgovor, kad bi ti htio razgovor, no kako ti samo misionariš (u prijevodu: mlatiš praznu slamu bez ikakvog suvislog argumentiranja), od razgovora ništa...

Samo da te informiram, argument 'ja znam da je to tako, a vi nemate pojma' nije nikakav argument. Možda u vrtiću...

To je u redu što govoriš,ali je istina da vi ne znate kako je nastao naš svemir dok ja znam.Zašto bi se neko uvrijedio zbog toga?Pa ponavljam još jednom:NE SMATRAM SE PAMETNIJIM OD BILO KOGA I NISAM KRIV ŠTO JE PRVA CIVILIZACIJA IZABRALA MENE A NE VAS DA LJUDIMA OBJASNI KAKO SMO ZBILJA NASTALI.TO PITAJTE STVORITELJA ZAŠTO NEKE BIRA A NEKE NE.JA NEMAM NIŠTA S TIME.

HOĆETE ARGUMENTE?MOŽE!

Tvrdim i stojim iza toga da nas je napravila prva civilizacija koja je rođena u trenutku nastanka našeg beskrajnog prostora u kojemu se svi nalazimo,pa i svemir koji je samo jedan mali dio toga prostora.Da bi se bilo što dobilo potrebno je imati prostor,vrijeme i treći element za koji vam još sada ne mogu reći jer nije došlo vrijeme za njega,ali će doći.

Pozivam sada tebe i sve ostale da argumentima koji se ne protive zdravom razumu to demantirate.Hajde izvolite.....

Možete pitati odakle beskrajni prostor i kako je nastao,koji oblik ima...............

Možete pitati kako je nastalo vrijeme pošto je beskraj nastao u jednom trenutku,što znači da ga nije bilo beskrajno mnogo vremena.


Još mnoge druge stvari možete pitati i onda pokušati dokazati da je to nemoguće.


Ovo što piše Dr. Mladjo je mlaćenje prazne slame.Kad ga nešto pitaš odmah te pošalje da pogledaš neki video zapis koji uopće nije odgovorio na pitanje.



Izgleda da nije sposoban svojim riječima nešto objasniti.Tako ga je neko pitao kako je S. Hawking objasnio da svemir može nastati iz ničega,odgovorio mu je da je S. Hawking to objasnio ali da on koji je to pitao ne shvaća.

Pa dobro.Hajde neka nam Dr. Mladjo svima lijepo svojim riječima(ako je sposoban za to) objasni kako je S. Hawking ZBILJA OBJASNIO kako je svemir nastao iz ničega.

Čitao sam sva djela S Hawkinga i stvarno nisam razumio kako je svemiri nastao iz ničega.

Daj nas Dr. Mladjo nauči,ali tako da te svi mogu razumjeti,i nemoj nas opet slati da gledamo naivne emisije o postanku.

Jedva čekam da saznam od Dr. Mladja kako je svemir nastao iz ničega.Vi ne?
teodor francic is offline  
Old 23.04.2012., 11:36   #89
Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
To je u redu što govoriš,ali je istina da vi ne znate kako je nastao naš svemir dok ja znam.Zašto bi se neko uvrijedio zbog toga?Pa ponavljam još jednom:NE SMATRAM SE PAMETNIJIM OD BILO KOGA I NISAM KRIV ŠTO JE PRVA CIVILIZACIJA IZABRALA MENE A NE VAS DA LJUDIMA OBJASNI KAKO SMO ZBILJA NASTALI.TO PITAJTE STVORITELJA ZAŠTO NEKE BIRA A NEKE NE.JA NEMAM NIŠTA S TIME.

HOĆETE ARGUMENTE?MOŽE!

Tvrdim i stojim iza toga da nas je napravila prva civilizacija koja je rođena u trenutku nastanka našeg beskrajnog prostora u kojemu se svi nalazimo,pa i svemir koji je samo jedan mali dio toga prostora.Da bi se bilo što dobilo potrebno je imati prostor,vrijeme i treći element za koji vam još sada ne mogu reći jer nije došlo vrijeme za njega,ali će doći.

Pozivam sada tebe i sve ostale da argumentima koji se ne protive zdravom razumu to demantirate.Hajde izvolite.....


Aaaaa ljudi moji, ima nas svakakvih. Dobro teodore, jel ti vidiš da nisi dao ama baš niti jedan jedini argument za bilo šta, a ponajmanje za svoje tvrdnje o svemiru ili šta ja znam šta već tvrdiš?

Ti 'tvrdiš i stojiš iza toga', a to ti se stručno zove 'mlaćenje prazne slame'. Na ovakav način funkcioniraju religije, netko se sjeti nekakve bedastoće, i uvjeri ostale da mu vjeruju zato jer 'on zna, i njega je Bog odabrao da prenese poruku'...

Čime bi ti dokazao svoje tvrdnje, to mene zanima, a ne da mi iznosiš svoja shizofrena iskustva...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 23.04.2012., 11:53   #90
Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
HOĆETE ARGUMENTE?MOŽE!

Tvrdim i stojim iza toga da nas je napravila prva civilizacija koja je rođena u trenutku nastanka našeg beskrajnog prostora u kojemu se svi nalazimo,pa i svemir koji je samo jedan mali dio toga prostora.Da bi se bilo što dobilo potrebno je imati prostor,vrijeme i treći element za koji vam još sada ne mogu reći jer nije došlo vrijeme za njega,ali će doći.

Pozivam sada tebe i sve ostale da argumentima koji se ne protive zdravom razumu to demantirate.Hajde izvolite.....
Tvrdnju dokazuje onaj tko ju iznosi. Tako ti znanost funkcionira, a bome i debata. Ne dokazuje se da nešto nije točno, već da nešto jest točno. Drugim riječima, nemamo mi što demantirati tebe već ti DOKAZUJEŠ svoju poziciju. Do sada si iznio samo jako puno tvrdnji i točno nula dokaza, a bome već polagano krećeš u smjeru koji je sumnjiv. Tebe su odabrali prvi? Mislim...wtf?! Ajde, malo dokaza za svoje tvrdnje!
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Old 23.04.2012., 13:13   #91
Quote:
F. Chief kaže: Pogledaj post


Aaaaa ljudi moji, ima nas svakakvih. Dobro teodore, jel ti vidiš da nisi dao ama baš niti jedan jedini argument za bilo šta, a ponajmanje za svoje tvrdnje o svemiru ili šta ja znam šta već tvrdiš?

Ti 'tvrdiš i stojiš iza toga', a to ti se stručno zove 'mlaćenje prazne slame'. Na ovakav način funkcioniraju religije, netko se sjeti nekakve bedastoće, i uvjeri ostale da mu vjeruju zato jer 'on zna, i njega je Bog odabrao da prenese poruku'...

Čime bi ti dokazao svoje tvrdnje, to mene zanima, a ne da mi iznosiš svoja shizofrena iskustva...


Kakve bi argumente htjeli?Da vam sve potanko objasnim?Onda čekajte kada počnu javna predavanja pa sa tamo vidimo.Sve će biti vrlo razumno i poučno.Do toga se malo strpite.



Vidim da ne možete razumjeti da postoji nešto beskrajno,bilo u prostornom ili vremenskom smislu.Kako čete onda moći shvatiti kako je i od čega nastalo.Možda Stvoritelj nije slučajno izabrao mene za tu misiju,jer ja nemam problema s beskrajnim pojmovima bilo prostora bilo vremena.


Ali ajde vi pomozite Dr. Mladju da na svima objasni kako je sve nastalo iz ničega(navodno to zna S. Hawking).Svojim riječima molim,pa da vidimo mi te jake ARGUMENTE.
teodor francic is offline  
Old 23.04.2012., 13:20   #92
Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
Kakve bi argumente htjeli?Da vam sve potanko objasnim?Onda čekajte kada počnu javna predavanja pa sa tamo vidimo.Sve će biti vrlo razumno i poučno.Do toga se malo strpite.

.Svojim riječima molim,pa da vidimo mi te jake ARGUMENTE.
Da mi vidimo tvoje argumenta prvo Za sada imaš samo set tvrdnji i NULA dokaza. Dakle, lažeš.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Old 23.04.2012., 13:49   #93
Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
Kakve bi argumente htjeli?Da vam sve potanko objasnim?Onda čekajte kada počnu javna predavanja pa sa tamo vidimo.Sve će biti vrlo razumno i poučno.Do toga se malo strpite.
Ja ću doći sigurno, sad ionako kreće sezona paradajza

Samo mi reci koliko će to okvirno koštat i gdje će se održat
jadranka007 is offline  
Old 23.04.2012., 13:58   #94
Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
Kakve bi argumente htjeli?Da vam sve potanko objasnim?Onda čekajte kada počnu javna predavanja pa sa tamo vidimo.Sve će biti vrlo razumno i poučno.Do toga se malo strpite.
Pa ajd', ne moraš potanko, nabaci neku formulu, metodu koju si koristio, eksperiment, ono, u kratkim crtama kako si došao do spoznaje, tek princip da shvatimo. Samo da napomenem, halucinacije ne priznajem pod metodu istraživanja.

I daj se prestani blamirati ovim 'svemir nastao iz ničega', nitko ne tvrdi da je nastao iz ničega, već 'iz točke neizmjerne gustoće', razlika drastična...
__________________
Padaj silo i nepravdo!
F. Chief is offline  
Old 23.04.2012., 14:04   #95
Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
NISAM KRIV ŠTO JE PRVA CIVILIZACIJA IZABRALA MENE A NE VAS DA LJUDIMA OBJASNI KAKO SMO ZBILJA NASTALI.
Znači u glavi čuješ nekakav govor prve civilizacije u univerzumu, koja je tebe jedinoga odabrala iz čovječanstva, da nas sve poučiš. Interesantno...
Slično kao što je Pavao čuo Isusa i ovaj mu sve objasnio.
Nepoznati is offline  
Old 23.04.2012., 14:09   #96
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Znači u glavi čuješ nekakav govor prve civilizacije u univerzumu, koja je tebe jedinoga odabrala iz čovječanstva, da nas sve poučiš. Interesantno...
Slično kao što je Pavao čuo Isusa i ovaj mu sve objasnio.
da, a kakav je stav psihologa na takvoj vrsti komunikacije koju imaju samo odabrani stanovnici ovog malog planeta ?
Regul is offline  
Old 23.04.2012., 15:46   #97
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Znači u glavi čuješ nekakav govor prve civilizacije u univerzumu, koja je tebe jedinoga odabrala iz čovječanstva, da nas sve poučiš. Interesantno...
Slično kao što je Pavao čuo Isusa i ovaj mu sve objasnio.
Već puno puta rečeno što to je kad bog priča s nekim....
Kao laik u ovom području bio sam prisiljen pročitati sve od prvog posta naovamo - malo više od 10 000 zapisa.
Cijelo vrijeme sam bio uvjeren da je tema TE ili kreacionizam, a cijelo vrijeme se provlači abiogeneza ili već kakav god postanak. Nikako da netko vrlo jasno napiše: TE POČINJE TAMO GDJE ABIOGENEZA ZAVRŠAVA.
Za sada nemamo spoznaju da li je do nastanka prve molekule sa sposobnošću samorepliciranja došlo spontano (ne slučajno, kako se često implicira - spontano mora ipak zadovoljiti neke uvjete: "ako", "tko i što", "uz pomoć" (ovim mislim na fizikalne uvjete, poput temperature, elektriciteta i radijacije)...onda i nije tako nevjerovatno da se u milijardama kubičnih metara materije (ne kamena - o tome malo kasnije...) spoje određeni atomi u molekulu koja bi bila praenzim.
Teza da "nešto ne može nastati iz ničega" - a kreacionisti nikako da kažu od čega je to nastalo svjetlo, biljke, životinje, mora... također se razvlači kao žvaka. Nitko ni ne tvrdi da je sadašnji svemir nastao iz ničega. Iz ništavila - da. Iz nama s ovim fizikalnim zakonima neopisivog stanja. Osobno sam sklon povjerovati da je svemir ciklički - da se u određenim vremenskim razmacima širi i sažima, što bi značilo da ovo nije privi BB u povijesti materije svemira.
Zašto bi bilo nemoguće da se aminokiseline formiraju iz "prajuhe" elemenata i kemijskih spojeva koji su se nalazili na mladoj Zemlji prije 4,5 - 3 milijarde godina? Mislim da je ta "prajuha" ipak bila bogatija nego zemlja od koje je tzv. bog napravio čovjeka i zažvalio ga da mu da život (na treadu uglavnom pišu sljedbenici abrahamskih religija, pa je poveznica ta). Kad netko sebi napravi lutku koju potom ljubi, obično ga zovemo pervertitom.
Uglavnom - svi dokazi skupljeni kroz povijest nauke ukazuju na to da je TE logična. Dokazi? Treba li skinuti cijelu zemljinu koru da bi se iskopali ama baš svi fosili da bi se pružio dokaz kreacionistima? Koliko duboko treba kopati? Jednostavno ne mogu prihvatiti kao dokaz da je potreban tvorac za ovako složene organizme. Najčešća analogija koja se provlači je ona s vjetrom i 747 ili ciglom i kućom, a kreacionisti zaboravljaju da su to samo alati koje koristimo, u čemu se razlikujemo od drugih životinja. I mrzim kada kažu da životinje nemaju dušu, ma što god to bilo.
Možda su složenija bića postala tako složena zadružnim djelovanjem jednostavnijih bića - zar nemamo primjere meduza? Zašto to ne bi bilo moguće? Da su organizmi u stvari - u svojim prapočecima - udruživali svoje mogućnosti da bi se kroz milijardu godina stopili u višefunkcionalne organizme koji više ne mogu jedni bez drugih?
cornxxl is offline  
Old 23.04.2012., 16:41   #98
Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post

Ponovio sam mnogo puta,i opet ponavljam:NAPRAVILA NAS JE PRVA CIVILIZACIJA.Nema tu nikakvog čuda ni nereda.Sve je logično,sve je razumno.



Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
Nemaš pravo.Svemir nije star oko 14 milijardi godina,nego barem oko 14 milijardi puta 14 milijardi godina.Ali još ne znaš da postoje bića koja su od njega starija barem isto toliko puta jer su ga gradila od najmanjeg dijela atoma(za kojega ne znate još ni da postoji) pa do svega što vidimo i ne vidimo.




Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
Ne postoji Bog kao osoba a kamoli kao tri osobe.Ne kažem to zato jer tako vjerujem,već zato jer TO ZNAM!



Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
To je u redu što govoriš,ali je istina da vi ne znate kako je nastao naš svemir dok ja znam.Zašto bi se neko uvrijedio zbog toga?Pa ponavljam još jednom:NE SMATRAM SE PAMETNIJIM OD BILO KOGA I NISAM KRIV ŠTO JE PRVA CIVILIZACIJA IZABRALA MENE A NE VAS DA LJUDIMA OBJASNI KAKO SMO ZBILJA NASTALI.TO PITAJTE STVORITELJA ZAŠTO NEKE BIRA A NEKE NE.JA NEMAM NIŠTA S TIME.

HOĆETE ARGUMENTE?MOŽE!

Tvrdim i stojim iza toga da nas je napravila prva civilizacija koja je rođena u trenutku nastanka našeg beskrajnog prostora u kojemu se svi nalazimo,pa i svemir koji je samo jedan mali dio toga prostora.Da bi se bilo što dobilo potrebno je imati prostor,vrijeme i treći element za koji vam još sada ne mogu reći jer nije došlo vrijeme za njega,ali će doći.



A dobro jebote, pa šta je ova tema magnet za sve crackpotove i luđake na forumu,
ovoga je prva civilizacija izabrala da nama ostalima objasni kako smo nastali?

Pozdrav
po ovome što si napisao, ti si Teodore jednostavno lud, i kao takav biš trebao biti u ludnici,
znam ljude koji su završili u ludnici zbog mnogo banalnijih stvari od ovog tvog shizo-tripa...

Jebiga, netko ti to mora otvoreno reći, možda pomogne... ali iskreno sumnjam!

Aj...
__________________
I`m Jacks complete lack of surprise
el.beba is offline  
Old 23.04.2012., 17:12   #99
Hahahahahahahaha, dobro sam se nasmijao ovome luđaku. Prvih 10-ak postova pomisliš kako se radi tek o još jednom prestrašenom djetetu koje vjeruje u bajke o stvaranju u nekoliko dana, a kad ono - autentični luđak. I ne vjerujem da je provokator jer em predugo piše, em nije pretjerano pametan i rječit. Prva civilizacija, hahahahaha
Grupa Queen is offline  
Old 23.04.2012., 22:51   #100
Quote:
teodor francic kaže: Pogledaj post
Kakve bi argumente htjeli?Da vam sve potanko objasnim?Onda čekajte kada počnu javna predavanja pa sa tamo vidimo.Sve će biti vrlo razumno i poučno.Do toga se malo strpite.



Vidim da ne možete razumjeti da postoji nešto beskrajno,bilo u prostornom ili vremenskom smislu.Kako čete onda moći shvatiti kako je i od čega nastalo.Možda Stvoritelj nije slučajno izabrao mene za tu misiju,jer ja nemam problema s beskrajnim pojmovima bilo prostora bilo vremena.


Ali ajde vi pomozite Dr. Mladju da na svima objasni kako je sve nastalo iz ničega(navodno to zna S. Hawking).Svojim riječima molim,pa da vidimo mi te jake ARGUMENTE.
Čekam da dođe vrijeme tvoje objave i da javno nastupiš. Kao učitelj čovječanstva. Poput ovog na slici:


Znači, nas je napravila neka druga civilizacija. A ovu drugu neka treća. A treću četvrta. I tako su se do sada izredale puste svemirske civilizacije, koje su jednu drugu radile !?

Zadnje uređivanje krena : 23.04.2012. at 23:01.
krena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.