Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2013., 21:00   #141
Jesam, I?

Imaju iskustvo, imaju prljave igrače, imaju kvalitetu za veliko natjecanje.

Kao što sam napisao, Brazil će puknut, ostanu Argentina i Urugvaj, jer će evropske ekipe biti pregažene dole.
PatriotSLO is offline  
Old 13.06.2013., 21:13   #142
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Jesam, I?

Imaju iskustvo, imaju prljave igrače, imaju kvalitetu za veliko natjecanje.

Kao što sam napisao, Brazil će puknut, ostanu Argentina i Urugvaj, jer će evropske ekipe biti pregažene dole.
Pa ako si gleda,onda si mogao vidjeti da igraju...uzasno
iskustvo i prljavi igraci su garancija za uspjeh na SP?
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Old 13.06.2013., 22:58   #143
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Navija se za Urugvaj. Kad bolje razmislim, Urugvay bi uz Argentinu trebao biti i glavni favorit na SP za godinu . Imaju zapravo najjači napadački dvojac u svjetu Cavani-Suarez. Sredina vrlo dobra, obrana više nego solidna...Brazil će puknut zbog pritiska, za Evropu u Brazilu neće biti kruha.
Kao što sam napisao, Brazil će puknut, ostanu Argentina i Urugvaj, jer će evropske ekipe biti pregažene dole.

Urugvaj!
Urugvaj favorit kojem je još upitno hoće li uopće ići na SP, igraju očajno u zadnje vrijeme. Dobro Argentina bi mogla nešto napravit, ovaj put nemaju klauna Maradonu na klupi.
Europske ekipe biti pregažene, tko? Njemačka, Španjolska.... Prošlo svjetsko: 1. Španjolska, 2. Nizozemska, 3. Njemačka.
Mr. Jigsaw is offline  
Old 14.06.2013., 00:11   #144
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Navija se za Urugvaj. Kad bolje razmislim, Urugvay bi uz Argentinu trebao biti i glavni favorit na SP za godinu . Imaju zapravo najjači napadački dvojac u svjetu Cavani-Suarez. Sredina vrlo dobra, obrana više nego solidna...Brazil će puknut zbog pritiska, za Evropu u Brazilu neće biti kruha.

Urugvaj!
Nećeš ti uopće vidjeti Urugvaj na SP.
GregoryHouse is offline  
Old 14.06.2013., 02:19   #145
Urugvaj je simpatična državica i simpatična ekipica i držim im fige da dođu što dalje, ali ima jedno 8 boljih reprezentacija koje želim vidjeti na SP. Svatko ima neku svoju viziju kako bi pobjednička ekipa trebala izgledati, ja u nekim dalekim fantazijama vidim polufinale Hrvatska-Brazil i Meksiko-Bosna nevjerojatno je kako se situacija može promijeniti tjedan dana prije takvog natjecanja, a kamoli godinu. Tako su i Nizozemci prošle godine bili među favoritima pa na kraju velika nula...

Neka mi prvo vidimo KK
__________________
https://youtu.be/Nym5stAJAt8
UNAM is offline  
Old 14.06.2013., 08:40   #146
Quote:
UNAM kaže: Pogledaj post
Urugvaj je simpatična državica i simpatična ekipica i držim im fige da dođu što dalje, ali ima jedno 8 boljih reprezentacija koje želim vidjeti na SP. Svatko ima neku svoju viziju kako bi pobjednička ekipa trebala izgledati, ja u nekim dalekim fantazijama vidim polufinale Hrvatska-Brazil i Meksiko-Bosna nevjerojatno je kako se situacija može promijeniti tjedan dana prije takvog natjecanja, a kamoli godinu. Tako su i Nizozemci prošle godine bili među favoritima pa na kraju velika nula...

Neka mi prvo vidimo KK
Spomenuo si toliko reprezentacija,a nisi spomenuo Australiju i Finsku,zašto ti oni nisu u krugu favorita.Reci mi jedan dobar razlog zašto netko od njih dvoje ne bi otišao do kraja...
klasa1 is offline  
Old 14.06.2013., 09:07   #147
da, urugvaj glavni favorit
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 14.06.2013., 09:25   #148
A jebote, Urugvaj je bliže da ne ode nego da ode na SP Urugvaj je nakon Copa America 2011. počeo igrati jako loše i samo ih je odličan početak kvala zaSP 2014. drži u nadi da će vidjeti SP 2014. Nekako je to koincidiralo sa Forlanovim prelaskom u Inter i kasnije Južnu Ameriku. Jebiga, Suarez i Cavani nisu vođe na terenu kao što je on. A on nije u formi već ohoho
Galijun1 is offline  
Old 14.06.2013., 09:32   #149
Quote:
klasa1 kaže: Pogledaj post
Spomenuo si toliko reprezentacija,a nisi spomenuo Australiju i Finsku,zašto ti oni nisu u krugu favorita.Reci mi jedan dobar razlog zašto netko od njih dvoje ne bi otišao do kraja...
Zato kaj Urugvaj to diže?
__________________
https://youtu.be/Nym5stAJAt8
UNAM is offline  
Old 14.06.2013., 15:34   #150
Zumčiću, ja bi gledao Libija-Togo, a nema na liveonsat. Ako imaš kakvu ideju tko bi to mogao prenositi i ako nađeš, svakako javi.

Glede Ugruvaj-a ili U-R-Gaya, vjerojatno će proći, a za sami SP će im trebati lagan raspored kao prošli put, no svašta je moguće. Objektivno, mjesto im je među 8, što za Čile i Ekvador koji su ispred njih ne bih rekao.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 14.06.2013., 15:40   #151
Quote:
vodkamartini007 kaže: Pogledaj post
Zumčiću, ja bi gledao Libija-Togo, a nema na liveonsat. Ako imaš kakvu ideju tko bi to mogao prenositi i ako nađeš, svakako javi.


Quote:
Glede Ugruvaj-a ili U-R-Gaya, vjerojatno će proći, a za sami SP će im trebati lagan raspored kao prošli put, no svašta je moguće. Objektivno, mjesto im je među 8, što za Čile i Ekvador koji su ispred njih ne bih rekao.
Ako ce netko od JA repki iznenaditi, to bi mogla u prvom redu biti Kolumbija
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Old 14.06.2013., 15:45   #152
Ljudi, ide se u Južnu Ameriku. To nije neutralan teren, to nije Evropa, to je Južna Amerika. To nije Japan ili JAR. Tamo će Brazil, Argentina, Kolumbija, Urugvaj..imat mase navijača, oni su tamo doma. Stvarno neko misli, da su evropske reprezentacije favoriti na takvom natjecanju?
PatriotSLO is offline  
Old 14.06.2013., 17:17   #153
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Ljudi, ide se u Južnu Ameriku. To nije neutralan teren, to nije Evropa, to je Južna Amerika. To nije Japan ili JAR. Tamo će Brazil, Argentina, Kolumbija, Urugvaj..imat mase navijača, oni su tamo doma. Stvarno neko misli, da su evropske reprezentacije favoriti na takvom natjecanju?
Stvarno neko misli da će neko otić do kraja zbog navijača?
Mr. Jigsaw is offline  
Old 14.06.2013., 17:20   #154
Jao, koji off smo, umjesto na kvale za SP'14, mi na Kupu Konfederacija
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 14.06.2013., 19:47   #155
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Ljudi, ide se u Južnu Ameriku. To nije neutralan teren, to nije Evropa, to je Južna Amerika. To nije Japan ili JAR. Tamo će Brazil, Argentina, Kolumbija, Urugvaj..imat mase navijača, oni su tamo doma. Stvarno neko misli, da su evropske reprezentacije favoriti na takvom natjecanju?
Znači,po tvojem je domaćin najveći favorit?
ivano13579 is offline  
Old 14.06.2013., 22:41   #156
Teško je reći tko je najveći favorit. Najambiciozniji su domaćini i Nijemci. Svoju računicu vide i vladari planetarnog sustava Španjolci te uvijek neugodna Argentina. Godinu dana prije natjecanja ne vidim neku drugu momčad koja može zaprijetiti njima. Italija, Nizozemska i Francuska nemaju takvu širinu, a i glavni igrači im nisu u zenitu karijere. Engleska, Portugal i Urugvaj su preslabi za 7 jakih utakmica (ajde, Englezi imaju širinu za to, ali imaju dosta rupa u momčadi). Meksiko je uvijek solidan, a ne za dalje od četvrtfinala, a isto vrijedi i za neke afričke momčadi. Ostali nemaju šanse za osvajanje.
Grupa Queen is offline  
Old 15.06.2013., 00:42   #157
Ajd nek krene više, ko će dočekat sutra 21h
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 15.06.2013., 01:02   #158
Navija se,naravno,za europljane.
lik_vž is offline  
Old 15.06.2013., 01:25   #159
Brate ako su mogli pogurat južnu koreju do polufinala onda mogu brazil i do naslova
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 15.06.2013., 01:30   #160
Možda na natjecanju čija je ovo tema... na SP-u, koje btw ima svoju temu , teško.
mitch is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.