Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2009., 10:18   #21
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Pa kad pogledaš bio je ok bez obzira na to kj je imao svoje žute minute,mogao je biti i gori kakvih je sve situacija bilo
Zato,Švabo je bio super
Ma Hans je car kakvog nema. Najviše mi je žao sto bas on odlazi. jedan od najboljih profesora u skoli a stvarno je li obrazovan i zna puno o svacemu sto nije vezano za njegov premet. A one njegove izjave necu nikad zaboravit. svaku tu izjavu sam zapisivao i imam na 4 stranice u biljeznici toga. evo npr:

Pa jel to španjolsko selo?
Netko ce platiti ceh za sve

jedna od najboljih:
psa naučiš da pije vodu,konja da hoda,kravu di se veže a vas ne mgu naučiti da šutite

zar te nije Boga stid!?
Krstiš vuka a vuk u šumu
valjas se po tom tekstu ko pile po svili

hahahahah to su samo od nekih. Hans je bio i ostao car!
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 10:19   #22
Quote:
..M@L@ Migy.. kaže: Pogledaj post
Švabo je super?? ženo ti si pukla.. xD previše si na forumu.. O_o Nije super.. on je egzorcist..iako je znao bit ok..al rijetko..xD
ma daj molim te. nema do Hansa. on se samo zezao s vama,ali i inace ga cure nisu bas volile a mi decki,nama je bio kralj
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 12:29   #23
Da...joj sad se ne mogu sjetit svega ali ovu ću uvijek pamtit
*****,uklet si ti,ali sredit ću ja tebe...Hans


To se slažem da je znao puno stvari nevezanih za svoj predmet i to mi je bilo dobro kod njega jer kada bi se lik zalaufao i počeo pričat prošao bi sat i ništa od ispitivanja

Zadnje uređivanje Depeche E. : 03.07.2009. at 12:41.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 12:39   #24
Hans,tak smo ga mi decki iz razreda nazvali hahaha.
meni je ova jedan od najboljih:

ako mi necete znati ove rijeci,svi cete mi krv propišati hahahahahahahha
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 12:44   #25
Quote:
Slavuj kaže: Pogledaj post
Hans,tak smo ga mi decki iz razreda nazvali hahaha.
meni je ova jedan od najboljih:

ako mi necete znati ove rijeci,svi cete mi krv propišati hahahahahahahha
Ma da,imao je on svojih provala al većinom je bio fer prema svima pa čak i prema onima koji to nisu zaslužili
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 12:49   #26
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Ma da,imao je on svojih provala al većinom je bio fer prema svima pa čak i prema onima koji to nisu zaslužili
istina da,ova jedan cura iz razreda(necemo ju imenovati) je imala cijelo drugo polugodiste,sve jedinice i zadnji sat ju je pitao i nije znala,pa je onda drugi dan ju uzeo sa vernik i pitao ju i dao joj 2. ja bi joj takvu kulju zalijepio...
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 15:37   #27
Quote:
Slavuj kaže: Pogledaj post
istina da,ova jedan cura iz razreda(necemo ju imenovati) je imala cijelo drugo polugodiste,sve jedinice i zadnji sat ju je pitao i nije znala,pa je onda drugi dan ju uzeo sa vernik i pitao ju i dao joj 2. ja bi joj takvu kulju zalijepio...
Da,znam..To je i nama radio,ma boli njega **... sad kad je otišao iz škole dijelio je ocjene šakom i kapomJa sam trebala imati 3 a dao mi je 4
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 16:42   #28
nemojte se niš žaliti.. niste imali DJ-a!
fcjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 16:50   #29
Quote:
fcjan kaže: Pogledaj post
nemojte se niš žaliti.. niste imali DJ-a!
bude ove god...al opet lakše nego vama
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 16:55   #30
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
bude ove god...al opet lakše nego vama
da.. mislim da cete imat aerodinamiku, nije tak strasan predmet i mislim da je rekao da ce vama malo popustit s gradivom i testovim.. vama taj predmet nije tolko vazan
fcjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 20:23   #31
Sad me jedino hebe to kj ne znam da li da uzmem matišu ili talijanski zrinski stalno brije nekaj o tome kako se kasnije nećemo moći upisati na fax...(mislim da previše sere) ali zanima me da li je taj predmet koji ona drži fkt tako težak,to bi mogao odg slavuj jer pretpostavljam da on ide sad u 4 pa e to prošao
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2009., 22:55   #32
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Sad me jedino hebe to kj ne znam da li da uzmem matišu ili talijanski zrinski stalno brije nekaj o tome kako se kasnije nećemo moći upisati na fax...(mislim da previše sere) ali zanima me da li je taj predmet koji ona drži fkt tako težak,to bi mogao odg slavuj jer pretpostavljam da on ide sad u 4 pa e to prošao
e imas pravo,mogao bi slavuj odgovorit haha. ovak: idi na tu matematiku. tamo ucis sve od pocetka ajmo tako reci,od prvog razreda. isplatit ce ti se jako kasnije,sacuvaj sve zadatke koje ce ti dat. ona ti ne ispituje na ploci za ocijenu nego cete pisati testove;2 po polugodistu(tako smo barem mi) ne znam kako inace stojis s matisom ali ja nisam nikako stajao i imao sam cijelo prvo polugodiste 1,pa onda u 2 polugodistu iz prvog testa opet 1 i iz zadnjeg testa 2. zadnja 2 sata sam ispravio sve 3 ocijene i sve nas je pustila(nas 6 je takve ocijene imalo) osim natalije koja na zadnjem testu nije slovo napisala,a neki su samo forumule i iz glave pa im je dala 2. ja ti kazem,mrzim matematiku ali bas zato tamo idem jer znam da se inace necu prisiliti uciti.
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 11:08   #33
Quote:
Slavuj kaže: Pogledaj post
e imas pravo,mogao bi slavuj odgovorit haha. ovak: idi na tu matematiku. tamo ucis sve od pocetka ajmo tako reci,od prvog razreda. isplatit ce ti se jako kasnije,sacuvaj sve zadatke koje ce ti dat. ona ti ne ispituje na ploci za ocijenu nego cete pisati testove;2 po polugodistu(tako smo barem mi) ne znam kako inace stojis s matisom ali ja nisam nikako stajao i imao sam cijelo prvo polugodiste 1,pa onda u 2 polugodistu iz prvog testa opet 1 i iz zadnjeg testa 2. zadnja 2 sata sam ispravio sve 3 ocijene i sve nas je pustila(nas 6 je takve ocijene imalo) osim natalije koja na zadnjem testu nije slovo napisala,a neki su samo forumule i iz glave pa im je dala 2. ja ti kazem,mrzim matematiku ali bas zato tamo idem jer znam da se inace necu prisiliti uciti.
Brijem da ću ići na matematiku jer kasnije mislim na fax,a talijanski ne dolazi u obzir pogotovo ako ostane ova ženska Matiša ide dobro,je da sam imala 2 ali zato što sam ove god imala nekih problema pa mi nije bilo do ničega pa tak ni do matematike,ak je ovak kak si rekao onda super
A kaj se tiče Zrinski,ona je nama tj. svima bila na zamjeni kada je Travančićka otišla i uopće nije loša,kvalitetno objasni gradivo čak bolje nego Travančićka..mislim,je da ne možeš prepisat toliko ko kod ove naše ali jbg ipak više naučiš jer si svjestan da nećeš samo tako proći
Tnx na pomoći
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:11   #34
to imas pravo,Zveki stvarno dobro objasni gradivo to nema sumnje. za 2 trebas imat 50% testa ili nesto sitno ispod neces pozalit,samo malo to uci i probaj ne dobit 1 iz testa pa ispravit nego odmah dobi 2 pa ce ti i na kraju dat 3 cak.
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:34   #35
Čula sam da ima i fizike...kak to funkcionira jer ovo kod cvije nema veze s vezom..Pa ja sam zadnji sat ispravljala test i riješila ga za 5 min..mislim si ono wtf?!?!
Al' lik je car

Sry kj stalno imam neka pitanja

Zadnje uređivanje Depeche E. : 04.07.2009. at 13:45.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:37   #36
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Čula sam da ima i fizike...kak to funkcionira jer ovo kod cvije nema veze s vezom..Pa ja sam zadnji sat ispravljala test i riješila ga za 5 min..mislim si ono wtf?!?!
Al' lik je car
je je.. baš je car, cijelu godinu nas zajebava s tim testovima za koje ni on ne zna riješenje.. dobro da smo mogli imat kaj oćemo na stolu, al nam je rekao da više nećemo smjet u trećem razredu..
fcjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:42   #37
Quote:
fcjan kaže: Pogledaj post
je je.. baš je car, cijelu godinu nas zajebava s tim testovima za koje ni on ne zna riješenje.. dobro da smo mogli imat kaj oćemo na stolu, al nam je rekao da više nećemo smjet u trećem razredu..
Ma sere..baš me zanima kakvi bi to testovi bili koje bi on složio,mislim ko bi normalan to prošao don't worry,be sad
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 13:44   #38
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Ma sere..baš me zanima kakvi bi to testovi bili koje bi on složio,mislim ko bi normalan to prošao don't worry,be sad
ali je istina.. moramo se kao naučit pisat testove kakvi će bit na maturama.. bez pomoći i takvih stvari.. dj je kao rekao da će kod njega bit za dva 75%.. al mislim da je tu malo pretjerao
fcjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 16:30   #39
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
Čula sam da ima i fizike...kak to funkcionira jer ovo kod cvije nema veze s vezom..Pa ja sam zadnji sat ispravljala test i riješila ga za 5 min..mislim si ono wtf?!?!
Al' lik je car

Sry kj stalno imam neka pitanja
ima fizike da. imas tokom godine 2 testa iz fizike i 2 iz matise. meni je fizika malo teza cak bila posto nista ne znam inace. isto ucis kaj se inace uci u 1. razredu,ali to se sve nauci,nije tesko. ja sam se zadnja 2 tjedna primio posla i naucio zadnji test iz fizike i odmah mi je s tim ispravila ovu jedinicu iz prvog polugosdista tak da... i jos sam iz toga zadnjeg testa 3 dobio jer sam sjeo i naucio
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2009., 19:12   #40
Quote:
Slavuj kaže: Pogledaj post
ima fizike da. imas tokom godine 2 testa iz fizike i 2 iz matise. meni je fizika malo teza cak bila posto nista ne znam inace. isto ucis kaj se inace uci u 1. razredu,ali to se sve nauci,nije tesko. ja sam se zadnja 2 tjedna primio posla i naucio zadnji test iz fizike i odmah mi je s tim ispravila ovu jedinicu iz prvog polugosdista tak da... i jos sam iz toga zadnjeg testa 3 dobio jer sam sjeo i naucio
Tenkju
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.