Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2012., 12:42   #1
ps 1 igre??

di u splitu mogu kupit igre za ps1? konkretno me zanima The Emperor's New Groove
skinila sam je s neta i pržila par puta ali očito nešto krivo radim jer svaki put kad upalim piše instert correct ps1 disck....pa ili ako mi neko moze pomoc kako to tocno sprzit ili jos bolje da mi da neki kontakt od nekog u st da mogu kupit
hvala
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 17:22   #2
Za početak glupo pitanje... ima li taj PS1 ugrađen čip za piratske igre? Snimaš na CD?


Što se snimanja tiče, malo proguglaj http://www.google.hr/search?q=how+to...hrome&ie=UTF-8


U vezi kupnje, ne znam, oglasnik, ali pitanje je da li netko uopće ima ps1 igara
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:00   #3
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Za početak glupo pitanje... ima li taj PS1 ugrađen čip za piratske igre? Snimaš na CD?


Što se snimanja tiče, malo proguglaj http://www.google.hr/search?q=how+to...hrome&ie=UTF-8


U vezi kupnje, ne znam, oglasnik, ali pitanje je da li netko uopće ima ps1 igara
a zašto e to točno glupo pitanje??? naravno da ima ugrađen čip inače očito nebi kupovala falše igrice i sama ih pokušala pržit!! hvala na pomoci
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:35   #4
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Za početak glupo pitanje... ima li taj PS1 ugrađen čip za piratske igre? Snimaš na CD?


Što se snimanja tiče, malo proguglaj http://www.google.hr/search?q=how+to...hrome&ie=UTF-8


U vezi kupnje, ne znam, oglasnik, ali pitanje je da li netko uopće ima ps1 igara
Quote:
daenerys92 kaže: Pogledaj post
a zašto e to točno glupo pitanje??? naravno da ima ugrađen čip inače očito nebi kupovala falše igrice i sama ih pokušala pržit!! hvala na pomoci
....alo šinjorina, pa ćovik ti kaže da ''on'' ima ''za početak glupo pitanje'' za tebe, žišku.... ne odmah planuti, čitati treba s razumjevanjem.... a ako ti netko može pomoć tu onda je to on, dobro, može te i banat i zaključat temu, al to je njegova povlastica....

nego imao sam ja jučer pitanje poput tvoga samo za ps2 i goooooglao i goooooglao i progoglao, i eto igra sinčina te igrice danas!
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:44   #5
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
....alo šinjorina, pa ćovik ti kaže da ''on'' ima ''za početak glupo pitanje'' za tebe, žišku.... ne odmah planuti, čitati treba s razumjevanjem.... a ako ti netko može pomoć tu onda je to on, dobro, može te i banat i zaključat temu, al to je njegova povlastica....

nego imao sam ja jučer pitanje poput tvoga samo za ps2 i goooooglao i goooooglao i progoglao, i eto igra sinčina te igrice danas!
ispričavam se na krivom razumijevanju!
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 11:11   #6
Dakle, ja sam postavio glupo pitanje, a ne ti A postavio sam ga jer sam se svega u životu naslušao pa i toga da ljudi idu stavljati piratsku igru u konzolu koja nema čipa


Uglavnom, igre trebaju biti na cd-u (a to napominjem jer su ih ljudi snimali na dvd diskove pa se čudili zašto ih PS1 ne čita), a na onome linku ima dovoljno savjeta kako snimati pa malo pregledaj sve to...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 18:39   #7
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Uglavnom, igre trebaju biti na cd-u (a to napominjem jer su ih ljudi snimali na dvd diskove pa se čudili zašto ih PS1 ne čita), a na onome linku ima dovoljno savjeta kako snimati pa malo pregledaj sve to...
ajd da ovdje umetnem pitanje...kupio sam ps2 slim neki dan, jer trebam pržit igre za ps1 na cdove ili na dvdove, odnosno kad sam imao svoj prvi ps2 fat kihnuo je ( navodno ) jer sam ga hranio cedeovima pa mu je bilo teže to čitat...davno je to bilo ali sjećam se još uvjek glupog objašnjenja ....znači, htio bi si odigrat Kula World koji je mali i stane na cd, šta kaže struka, di je pametnije to stavljat ?
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 16:32   #8
Treba ih pržiti na cd-u, ali je lako moguće da će oni još brže upropastiti laser. Imaš hrpu emulatora za PS1 pa radi Kulu odigraj na kompu i čuvaj PS2 dok još radi
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 20:22   #9
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Treba ih pržiti na cd-u, ali je lako moguće da će oni još brže upropastiti laser. Imaš hrpu emulatora za PS1 pa radi Kulu odigraj na kompu i čuvaj PS2 dok još radi
ma jok, hoću se baš na konzoli igrat, nije mi to to na emulatorima
uostalom ne bi ni kupoval onda konzolu, to je za klince prvenstveno, neka puste tatu da se igra na kompu ...probat ću i jedno i drugo pa ako radi i prek DVDa valjda je tak bolje, nego, pa vidim na njuskalu 150 kn novi laser, ak rikne i nije neka tragedija....barem se nadam da je to taj dio koji treba zamjenit ako kihne ( od silovanja cedeovima ) ....thx na odgovoru.
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 10:36   #10
Problem s laserima je taj da se teško nalaze danas... za neke serije konzola se uopće ni ne mogu naći...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 18:46   #11
Quote:
daenerys92 kaže: Pogledaj post
di u splitu mogu kupit igre za ps1? konkretno me zanima The Emperor's New Groove
skinila sam je s neta i pržila par puta ali očito nešto krivo radim jer svaki put kad upalim piše instert correct ps1 disck....pa ili ako mi neko moze pomoc kako to tocno sprzit ili jos bolje da mi da neki kontakt od nekog u st da mogu kupit
hvala
to i mene zanima...našla san pri nekog vrimena jedinicu u kutiji a sve igre koje sam imala (a bilo ih je preko 100) sam posudila jos davnih dana...igre san svugdi trazila, i prek njuskala i oglasnika ama slabo je to...ako ko zna di nabavit igre, nek se javi
__________________
Što god napravio sa životom, svejedno je; sudbina ti je odavno zapisana...
coollerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.