Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2007., 19:28   #1
Question Igraonice i parkovi u Zagrebu

ej cure, di ima u zagrebu dobrih, velikih parkova i za manje klince? danas sam bila na bundeku, ali onaj park je prevelik za maloga....maksimir mi je zeznut zbog parkinga. i igraonice me zanimaju. mislim, još je premali, ali možda ipak postoji neka igraonica za male kikiće...za preko zime..
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 19:34   #2
Koji ti je prevelik? Na Bundeku ima dio parka za skroz malu dječicu.
Ima i parkić za male na Jarunu, a ima i na Boćarskom prekrasan veliki park.
Jako sladak ali mali parkić ima kod Kaptol Centra.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 21:22   #3
di je taj parkić na bundeku? ja sam bila na onom uz parking....

ma malom moram stalno neke nove sadržaje, inače je užas...u velikoj gorici smo obišli parkove, najbolji mi je onaj na tuđmanovom trgu, najčešće je tamo. ali ja bi nekaj novoga. nekaj velikoga, di možemo biti 2 sata...
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 22:22   #4
Kad bih ja znala koji je uz parking Na Bundeku ima dva parka - jedan je za veliku djecu, od 12+ godina, taj izgleda kao neki vojni poligon, pa ima nekakav labirint itd. Drugi park je kod same Save tj. nasipa, tamo je i nekakava drvena kapelica; e taj park ima dva dijela, za veće i za skroz male bebe sa malim tobogančićima, onim ljuljalicama, šljunkom itd. Ima to sve označeno na tabli kad se ulazi iz smjera Središća.

Meni je najdraži park Boćarski, stvarno je velik pa se izgubi gužva i ima svega i svačega. Igraonice baš ne znam, znam da ima na Velesajmu Bibo ali ne znam koliko je to za malu djecu.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 23:09   #5
[QUOTE=verica;9714571]Kad bih ja znala koji je uz parking

To je taj za vecu djecu. Drugi je preko puta jezera.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 09:20   #6
da, točno...super, možda čak i danas odem potražiti to igralište za male..
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 14:54   #7
Question Igraonica za bebe mlađe od 3 godine

Možda je već bilo nekad govora o ovome, ali nisam baš uspjela naći. Naime, frendica ima curicu od 14 mjeseci i nema joj se dijete s kim igrati , pa sad pokušava naći neku igraonicu ili jaslice ili nešto slično gdje bi je vodila da se igra s djecom.
Pomozite savjetom.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 14:56   #8
Ja sam isto zainteresirana za ovo. Mala ne ide u jaslice, pa bi je htjeli bar jednom tjedno voditi negdje da se malo druži s kikačima njene dobi.

Što je s onom igraonicom u Kaptol Centru? Educarena ili tako nešto?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 12:46   #9
Ako sam ja dobro shvatila Educa Arena za tako male bebe ima samo plivanje
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 14:53   #10
Podizem. Mala uskoro puni godinu, a na jesen krece u jaslice pa mislim da nebi bilo lose koji put ju odvest u igraonicu među djecu. Cak me je i pedagogica na razgovoru pitala jel sam ju vec vodila u igraonicu. Jel postoji neko mjesto di se bebe "okupljaju"?
ili ja pokrecem biznis!
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 22:27   #11
postoji u Mercatoru, Antunoviću (u Španskom)...igraonice gdje mora roditelj biti sa djetetom pa ima ih svih uzrasta...

pa parkić na Bundeku za male (sa druge strane jezera), pa parkić kod Leuta (Jarun)...parkići u kvartu..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 20:16   #12
Evo da ja nešto nadodam...Uclanjena sam u knjiznice grada zagreba...I u knjiznici S.S. Kranjčevića postoji odijel za dijecu i igraonica(odrzavaju se svaki dan po sat vremena mislim )sada neznam u detalje...ali dolaze dijecica...
izgubljena U prijevodu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 17:34   #13
Jel postoji kakva igraonica na području Maksimira /Kvatrića za baš male bebe (10 mjeseci)?Poludit ćemo otkad je mrak u 5!!!
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 17:53   #14
igraonice u TL-u su za svu djecu....roditelj mora biti sa djetetom jer nema nikoga da ih čuva...

postoji i Hbayland http://www.habyland.com/kako-do-nas.html kod MUP-a u Heinzlovoj

Mercator ima igraonicu kao TL, mogu sva djeca al roditelj ih mora čuvati

Getro ima igraonicu isti princip kao Mercator i TL
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 18:21   #15
Nisam baš mislila na šoping centre..
Nego nešto što bi išli redovito, tipa 2 put tjedno...
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 19:50   #16
Programi za djecu mlađe od 3 godine

Pa da vas razveselim... U Fitness centru FORMA počinju sa sportskim programima, raznovrsni. Bit če i za djecu od 1-3 godine, 2x tjedno, vježbaju sa roditeljima. To piše na oglasnoj ploči u njihovom fitnesu. Vidjela sam da jim internet stranica još nije aktivna...
Eto, ja ču sa malim, ima 19 mjeseci stoposto iči... Pogotovo sad kad je več brzo i mrak i hladno...
denieni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 19:56   #17
Quote:
Fida kaže: Pogledaj post
Nisam baš mislila na šoping centre..
Nego nešto što bi išli redovito, tipa 2 put tjedno...
za tako male neznam...sve igraonice imaju programe za stariju djecu...ako nađeš štogod javi

denideni gdje je Forma? poznato mi al nemogu smjestiti
__________________
relax - nothing is in control

Zadnje uređivanje mandy : 26.10.2009. at 20:02.
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 20:10   #18
postoji glazbena radionica za bebe od 3 mj nadalje u hatzovoj (suzin music together), pjevanje, plesanje, "muziciranje" s ostalim roditeljima i bebama, zgodno je
a kod ive kolic u crnatkovoj postoji vjezbanje za mame i bebe...
amfibija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 20:32   #19
Fitness Forma je u strogom centru Zagreba, Hebrangova 21 (Zeleni val)... Mislim da če to biti super stvar, jer če se mali družiti- socializacija i te fore... Nama če to dobro doči jer mali još ne ide u jaslice... A uz to, naučit če se najvjerojatnije nekih vještina, a mi možemo biti uz njih... Gle, jednostavno treba probat.. Čak mi je ta gospođa tamo rekla da če imati kao tjedan otvorenih vrata- pa možemo probati pa vidjeti... Hehhehh
denieni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 23:30   #20
Quote:
amfibija kaže: Pogledaj post
postoji glazbena radionica za bebe od 3 mj nadalje u hatzovoj (suzin music together), pjevanje, plesanje, "muziciranje" s ostalim roditeljima i bebama, zgodno je
a kod ive kolic u crnatkovoj postoji vjezbanje za mame i bebe...
Gdi je Crnatkova?
I ovo s muzikom zvuči fora..

A i ova Forma....Sad samo moram nešto što mi je najbliže..
Pogledala sam malo za onaj engleski za bebe kod Helen Doron pa ćemo možda na ogledni sat...Čini mi se zanimljivo.
Šteta što nam je dosta daleko, na Sv.Duhu...
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.