Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2008., 21:50   #1
OT:P:Jedrilicu

Prodaje se jedrilica Venus dužine 6,5m kompletna, upravo izvučena iz mora
http://www.jedrilicavenus.blogspot.com/
dodatne info na pm.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 16:54   #2
Ovo je još uvijek aktualno brod se može pogledati uz čašicu razgovora kod mene u Zagrebu
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 20:26   #3
Prodano
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 09:40   #4
Tko radi ovu jedrilicu? Cini mi se da je to nesto kao i VIKO 20. Inace mi se jako svidja, bas za odmor kako ga ja zamisljam. Kakav auto treba za vuc to cudo? I jesui li imao iskustva sa jedrenjem prije ovoga ili ti je to bio ulaz u jedrilicarstvo?? Pozdrav!!
alffuture is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 19:21   #5
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
Prodano
I što sada ? Orocit ceš lovu ?
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 19:29   #6
Jok, kupuje dionice i ulaze u fondove!!!
alffuture is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 22:28   #7
Quote:
alffuture kaže: Pogledaj post
Tko radi ovu jedrilicu? Cini mi se da je to nesto kao i VIKO 20. Inace mi se jako svidja, bas za odmor kako ga ja zamisljam. Kakav auto treba za vuc to cudo? I jesui li imao iskustva sa jedrenjem prije ovoga ili ti je to bio ulaz u jedrilicarstvo?? Pozdrav!!
Poljaci ju još uvijek rade, to najbolje govori koliko je dobar model, to mi je bila prva jedrilica. Uredio sam ju po svom ćefu od drvenarije do struje. Sad kad je došao normalan kupac, tip ostao paf i odmah ju kupio. Brod sa prikolicom ima 1650kg i za vuču treba nešto jače. Ja sam ju vukao sa kombijem Mečkom 210.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 22:38   #8
Quote:
Farymann kaže: Pogledaj post
I što sada ? Orocit ceš lovu ?
dobro pitanje, no ne znam ni sam. Bila je neka kombinacija sa kompićem na poslu da i on proda svoj gliser, sve zajedno uložimo i još neku razliku na leasing neki motornjak do 30keura, no sve će izgleda pričekati neka bolja vremena
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 22:18   #9
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
dobro pitanje, no ne znam ni sam. Bila je neka kombinacija sa kompićem na poslu da i on proda svoj gliser, sve zajedno uložimo i još neku razliku na leasing neki motornjak do 30keura, no sve će izgleda pričekati neka bolja vremena
E da je meni docekati ta bolja vrimena !
Cekam od rođenja,a svaki dan sve gore .
Znaci ovo ljeto kupanje u kainu.
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 21:57   #10
Quote:
Farymann kaže: Pogledaj post
E da je meni docekati ta bolja vrimena !
Cekam od rođenja,a svaki dan sve gore .
Znaci ovo ljeto kupanje u kainu.
Ovo ljeto bicikliranje po Lošinju, pokoji odlazak na ribe sa frendom u gliseru...uglavnom biti će vrlo neobično budući sam se navukao na nautički život....otisneš se iz marine i nema te 20 dana, svaki dan u drugom mjestu, sidrenje u valama
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 20:43   #11
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
Ovo ljeto bicikliranje po Lošinju, pokoji odlazak na ribe sa frendom u gliseru...uglavnom biti će vrlo neobično budući sam se navukao na nautički život....otisneš se iz marine i nema te 20 dana, svaki dan u drugom mjestu, sidrenje u valama
Kupi si štucne za koljena ako nisi davno vozio biciklu,oštre su stine na Lošinju.
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.