Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2014., 19:24   #821
Da li netko zna ukoliko se u sljedecih per godina pocinje gradit kakva urbana vila u Splitu ili blizoj okolici?
frabos is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 13:35   #822
kupujem manji stan u splitu

Kupujem manji stan u Splitu, garsonijeru ili jednosobni stan.
U obzir dolazi i zamjena stana jednosobni u Rijeci za odgovarajući (20 do 35m2 u Splitu)

Zadnje uređivanje kukućanica : 29.05.2014. at 13:42.
kukućanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 18:45   #823
Quote:
frabos kaže: Pogledaj post
Da li netko zna ukoliko se u sljedecih per godina pocinje gradit kakva urbana vila u Splitu ili blizoj okolici?
na žnjanu se gradi nešto takvo, samo možda malo veće od urbane vile - zgrada će imat portira (navodno), bazen i sl. kvadrat je od 3000e nadalje, koliko znam. evo link:

znjanski vidici
motun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 18:17   #824
Quote:
motun kaže: Pogledaj post
na žnjanu se gradi nešto takvo, samo možda malo veće od urbane vile - zgrada će imat portira (navodno), bazen i sl. kvadrat je od 3000e nadalje, koliko znam. evo link:

znjanski vidici
Ta je zgrada prid dovršetkon. Mislin, valjda je to ta zgrada, valjda nisan falija (često iden doli trčat).

A ovo će isto bit prava stvar
http://www.slobodnadalmacija.hr/Spli...8/Default.aspx
http://www.slobodnadalmacija.hr/Spli...2/Default.aspx
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 23:17   #825
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Ta je zgrada prid dovršetkon. Mislin, valjda je to ta zgrada, valjda nisan falija (često iden doli trčat).

A ovo će isto bit prava stvar
http://www.slobodnadalmacija.hr/Spli...8/Default.aspx
http://www.slobodnadalmacija.hr/Spli...2/Default.aspx
ja živin jaaako blizu žnjanskih vidika - tek je u betonu.

a ova belle etage - a je, je*iga, to će bit prava stvar...
motun is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 02:42   #826
Smile

Pozdrav,

Zanima me mišljenje forumaša o POS-u na Kili3, na listi sam i očekujem da me zovu na razgovor. Cijena mi se čini prihvatljiva (1100 E) s obzirom na cijene novogradnji u Splitu i da je to državni projekt i ima kave takve garancije (bolje nego kod ovih ostalih neizgrađenih a unaprijed plaćenih) ... Nisam se još čvrsto odlučio, vjerojatno ne bih ni živio tamo, ali onako, razmišljao sam o kupnji stana kao investiciji. Nešto sam uštedio pa me uvijek strah da lova ne propadne na banci
Arktur is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 12:14   #827
Jeli netko zna nešto višeo novogradnji u Spinutu nasuprot studentskog doma, Bambia i nogometnog terena(Matoševa ulica), kolika je cijena, nekakav link?
jmicoud is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 12:25   #828
Quote:
Arktur kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Zanima me mišljenje forumaša o POS-u na Kili3, na listi sam i očekujem da me zovu na razgovor. Cijena mi se čini prihvatljiva (1100 E) s obzirom na cijene novogradnji u Splitu i da je to državni projekt i ima kave takve garancije (bolje nego kod ovih ostalih neizgrađenih a unaprijed plaćenih) ... Nisam se još čvrsto odlučio, vjerojatno ne bih ni živio tamo, ali onako, razmišljao sam o kupnji stana kao investiciji. Nešto sam uštedio pa me uvijek strah da lova ne propadne na banci
Ma šta će ti to, ne vridi to ni 1100E kao investicija osim ako ne misliš stanovat tamo, a koliko vidim ne misliš. Osobno nebi tamo ni za stanovanje kupia stan skoro pa nikada.

Uštedi 20000E, digni kredit na 50000E i kupi jednosoban stan cca 30m2 na dobroj lokacijii(Meje, Spinut, Centar itd.) i stavi u najam. Takvih stanova se pojavi u Splitu godišnje nekoliko no treba stalno pratiti i djelovat u roku dan dva.

Ako dobiješ otkaz ili uslijed neočekivanih okolnosti takav stan prodaš vrlo brzo i zatvoriš kredit, relativno mirno spavaš.

Kakva investicija na Kili, zaboravi te gluposti.
jmicoud is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 23:02   #829
Ovo su posebni pacijenti, ništa se nije promijenilo od kada sam ja gledao prije godinu ipo, a kao sve je tada bilo skoro prodano hehehehe. 2700E mogu sanjati, nego čudno je da sad traže još više jer kad sam ja gledao bilo je 2600E.Kakvi likovi, neka pošalju onog bahatog starog ponovo..

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...oglas-10988995
jmicoud is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 13:33   #830
Dižem temu, vidim već duže vrijeme niko ništa ne piše...
Zanima me zna li tko oće li se u skoro vrime išta gradit na potezu između dvi bolnice, tamo ima još dosta praznog mjesta za gradnju?
minelas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 23:08   #831
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Ta je zgrada prid dovršetkon. Mislin, valjda je to ta zgrada, valjda nisan falija (često iden doli trčat).

A ovo će isto bit prava stvar
http://www.slobodnadalmacija.hr/Spli...8/Default.aspx
http://www.slobodnadalmacija.hr/Spli...2/Default.aspx
jel se zna koliko ce bit kvadrat tamo?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 09:23   #832
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
jel se zna koliko ce bit kvadrat tamo?

Piše ti, od 2550 po kvadratu.
(A to vjerojatno vridi za prizemlje i prvi kat)

A lokacija je katastrofa, kaže jugoistočni dio Žnjana, a tamo Bogu iza nogu, na Duilovu- najgorem i najizoliranijem dijelu Splita...


I da imam toliko novaca za stan nebi nikad ništa kupila u toj zabiti.
Da moram ić toliko do grada, prije bi onda našla nešto u Podstrani nego na Pazdigradu ili Duilovu.
minelas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:00   #833
al "zanimljivo" kako pise na najboljoj lokaciji u Splitu.. agahahahaa

a jos vise poludim, kad mi kazu luksuzni penthouse na mejasima s prekrasnim pogledom.. na sta?!

i kad prodaju sad one stanove tamo di se radi onaj novi shopping centar pa pricaju o nekom luksuzu.. kakvo mazanje ociju
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 00:26   #834
Koliko vidim ovi pos stanovi na kili se prodaju za 1400-1600eur, što znači da nije baš neisplativo kupiti po 1100 i prodat po 1500. Jedino je pitanje da li ih uspiju prodati po 1500.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 20:14   #835
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Koliko vidim ovi pos stanovi na kili se prodaju za 1400-1600eur, što znači da nije baš neisplativo kupiti po 1100 i prodat po 1500. Jedino je pitanje da li ih uspiju prodati po 1500.
To nisu POS stanovi nego zgrada kraj CCO
ivosplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 00:54   #836
Da li se prodaju posovi (afair ima skoro pola godine da su se useljavali) i ako jesu po koliko?
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 18:12   #837
Quote:
minelas kaže: Pogledaj post
A lokacija je katastrofa, kaže jugoistočni dio Žnjana, a tamo Bogu iza nogu, na Duilovu- najgorem i najizoliranijem dijelu Splita...


I da imam toliko novaca za stan nebi nikad ništa kupila u toj zabiti.
Da moram ić toliko do grada, prije bi onda našla nešto u Podstrani nego na Pazdigradu ili Duilovu.
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
al "zanimljivo" kako pise na najboljoj lokaciji u Splitu.. agahahahaa

a jos vise poludim, kad mi kazu luksuzni penthouse na mejasima s prekrasnim pogledom.. na sta?!

i kad prodaju sad one stanove tamo di se radi onaj novi shopping centar pa pricaju o nekom luksuzu.. kakvo mazanje ociju
Sa obziron da je tik uz turističku zonu i sa obziron na prostorne planove toga područja (gradnja marine, rive, šetnice do Stobreča i sl.) lokacija i nije tako loša. Pogotovo u nekakvoj srednje dalekoj budućnosti.
Tu su još privatni sportski i luksuzni sadržaji kakve nema nijedna zgrada u gradu, a i razina buke neće predstavljat nikakav problem.
Ti će se stanovi moć iznajmljivat turistima za lipu lovu, a izgradnjon gori navedenih sadržaja bi cijena kvadrata mogla značajnije porast.
A i blizina moru je uvik na cijeni.
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 10:16   #838
Question Starogradnja u Splitu - koliko ponuditi

Otvorila sam ovu temu na forumu stanovanje pa su me preusmjerili na podforum starogradnja u Zg. Strašno. Vidim da ovde ima ekipe iz Splita koja prati ponudu i potražnju pa da vas zamolim za pomoć.
U pregovoru sam za stan na Kmanu u jednom od ona 4 visoka neboderu uz Domovinskog rata. Stan je star nikad renoviran ali super održavan.Cijena je
100 000 eura ima 68m2. Vlasnik i agent me uvjeravaju kako je to super prilika a ja nešto i sumnjam. Šta je realno, koliko ponuditi: Upomoć
agrar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 13:30   #839
prodava se na kmanu renoviran stan od 90m2 za 100k€ pa se tri godine nije proda. istina, to je bilo prije tri, cetiri kad je prodaja splasnila, al eto...
to sta ti nude je cijena kvadrata po kojoj se uglavnom prodaju stanovi u kvartu, al jos ce ti min 20 tribat za renovirat ga...
 
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:11   #840
Hvala kontra, mislila sam ponudit 1400 eur/m2 ali još 100 eur po kvadratu za renovirat, ako ne i više čini mi se puno.
agrar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:03.