Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2012., 08:17   #81
Quote:
Target kaže: Pogledaj post
Meni je zadnja epizoda prilično dobra. Cancer Man in X-Filesa je super, nadam se da će biti nove sezone.
A tu je i agent Kryicek.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 11:25   #82
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
A tu je i agent Kryicek.
Da, još gledam jel on ili nije, i skužim da je... isti mi je kao u X-Filesima.
Target is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 12:10   #83
Quote:
Target kaže: Pogledaj post
Da, još gledam jel on ili nije, i skužim da je... isti mi je kao u X-Filesima.
Yap, ima masu kanadskih glumaca, poznatih iz dosta SF serija, od Dosjea X (Pušač, Kryicek), preko Caprice (šef policije, Alecov brat), Stargatea SG-1 (Tony Amendola - Kagame - Bra'tac), Universea (ona mala Azijatkinja - kompjuterašica u policiji i onaj vojnik u budućnosti kojemu je ugrađena prisilna kontrola bijesa), 24 i First Wavea (crnac ubojica iz Liber8), pa sve do Rachel Nichols koja je glumila u ST XI, G.I. Joeu i Conanu.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 13:54   #84
Meni je zavrsetak sezone super.
Sad sam skuzio da sam bio u krivu kad sam pomislio da je Kagame polubrat od Aleca, a u stvari je taj Tezej on.
Fora mi je onaj lik sto je napravio stroj za putovanje kroz vrijeme.

Mozda i funkcijonira.

Kakvo je stanje sa brojem gledatelja ovih zadnjih dvije epizode?
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 10:24   #85
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Yap, ima masu kanadskih glumaca, poznatih iz dosta SF serija, od Dosjea X (Pušač, Kryicek), preko Caprice (šef policije, Alecov brat), Stargatea SG-1 (Tony Amendola - Kagame - Bra'tac), Universea (ona mala Azijatkinja - kompjuterašica u policiji i onaj vojnik u budućnosti kojemu je ugrađena prisilna kontrola bijesa), 24 i First Wavea (crnac ubojica iz Liber8), pa sve do Rachel Nichols koja je glumila u ST XI, G.I. Joeu i Conanu.
Zaboravio si spomenuti Lexu Doig iz Andromede.

Zadnja epizoda bila je odlična.Istina dobili smo više pitanja nego odgovora.
Tko ili tko su Slobodnjaci?Tko je g.Esher?Koji je pravi razlog za slanje Kiere u prošlost?Julian tj. Tezej će osnovati Liber8 ili neku drugu skupinu?
Šteta što je Kagame završio ovako kako je,meni je bio najbolji lik u seriji.
Umrijeti na isti dan kad se rodiš.
BlackWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 15:20   #86
Quote:
BlackWolf kaže: Pogledaj post
Zaboravio si spomenuti Lexu Doig iz Andromede.
Lol. da.

A navedena je nastupala i u SG-1, 4400, V-u i Smallwileu. I žena je Michaela Shanksa a.k.a. dr. Daniela Jacksona.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2012., 23:40   #87
Continuum - Showcase Orders Second Season



Napokon! Gamad jedna dugo im je trebalo, al nema veze glavno da bude sezone druge, i to 13 epki
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 00:01   #88


SF koji nije otkazan, čudo!
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 09:57   #89


Super.
Kad bi se to trebalo prikazivati?
Sljedece ljeto ili mozda vec od sijecnja?
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2012., 10:45   #90
Pretpostavljam da će isto ići iduće ljeto ko i ove godine jer ovo jest ljetna serija bila tako da vjerojatno u tom tonu se i nastavlja. Ma nije bitno ni da ide iduće godine u 12.mj samo nek ide

btw. @dee koliko mi je poznato ovo je u kanadi imalo top gledanost, tako da ful bi čudilo da nisu obnovili, doduše svejedno im je trebalo da to naprave al nema veze, JESU!
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 10:52   #91
Mislim da tu nema prave strane između Liber8 i Korporacija..

Sve se svodi na borbu "klasa" kao od početka svijeta..
Od kmetova i vlastelina u srednjem vijeku, nas i zemalja trećeg svijeta danas i korporacija i "prikraćenih" u budućnosti..

Kieri i njenoj obitelji očito ništa ne fali u budućnosti. Tehnologija, resursi, hrana..
S druge strane očito je da je barem djelomično "oblivious" na patnje "terorista" kojima očito nedostaje resursa..

Jasno je da i bez obzira na tehnološki napredak, korupcija cvjeta u budućnosti. Oni koji imaju žele više na uštrb onih koji nemaju..
I očito je da vladajuće korporacije oštro napadaju one koji pomisle da nije sve bajno..

S jedne strane, jasno je da nemremo mi danas otvoriti granice Africi jer bi se urušili..
Ali jasno je i to da ne činimo dovoljno (kao moderni, "napredni" svijet) da bi im pomogli..

Napominjem da sam na šestoj epizodi tako da ako se nešto rasvijetli do kraja, not mea culpa..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 19:21   #92
I napokon se vratili na naše ekrane, weee. Kiera i Alec opet u akciji Super epka, počinju nam odgovarat na neka pitanja, napokon smo vidjeli što je stari Alec poručio mladom, jedva čekam iduću epku ^^
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 03:11   #93
Drago mi je da je Alec ponovno u timu s Kierom.
__________________
...Se è tardi a trovarmi insisti, se non ci sono in un posto cerca in un altro, perché io son ferma da qualche parte ad aspettare te...
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 15:19   #94
kad je Kraycek krenio ispitivat Keiru sta se desilo a ona njemu "pa dosla sam iz buducnosti da sprijecim teroriste blablbabla"
epik
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 15:38   #95
Pogledala prošlu sezonu nedavno, u nekoliko dana. Nisam očekivala da će mi se toliko svidjeti.
Kellogg mi je strašno iritantan. I glumac i lik. Malo konfuzan početak nove epizode.
Kiera se izbrbljala u onom stanu, samo joj ne vjeruju. Odlična scena Sve mi se više čini da joj partner sumnja u postupke, iako se pravi da ga ništa ne može iznenaditi. Dobro je što je Alec ponovno na njezinoj strani. Super mi je njihov odnos.

Da vidimo što stari planira
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 21:21   #96
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post


SF koji nije otkazan, čudo!
e ovo me zaintrigiralo...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 20:22   #97
Epizoda je bila odlicna.
Nadam se da cemo dugo uzivati u ovoj seriji, tj. da im ne bi palo na pamet je otkazati nakon ove sezone.

Jos sam na kraju pomislio da su greskom stavili uvodnu scenu u epizodu, ali dobro je skuzili smo na kraju da je za moru krvi stari.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 20:56   #98
Dobra i druga epizoda.

Iznenadila sam se što se Liber8 "odvojio" na dva dijela zbog onog Travisa, zato sam ranije bila zbunjena za vrijeme potjere.
Keira i zaštita od metaka

Ne sviđa mi se udruživanje Aleca i Kellogga. Tip mi izgleda nekako zlobno.
Onaj detektiv je naporan, a Carlos se ponaša nekako nezainteresirano u cijeloj priči. Kao da glumac koji ga glumi radi preko volje.
__________________
"If you stop seeing the world in terms of what you like and you dislike and saw things for what they truly are in themselves, you would find a great deal of peace in your life." |
strelitzia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 18:55   #99
Quote:
strelitzia kaže: Pogledaj post
Dobra i druga epizoda.

Iznenadila sam se što se Liber8 "odvojio" na dva dijela zbog onog Travisa, zato sam ranije bila zbunjena za vrijeme potjere.
Keira i zaštita od metaka

Ne sviđa mi se udruživanje Aleca i Kellogga. Tip mi izgleda nekako zlobno.
Onaj detektiv je naporan, a Carlos se ponaša nekako nezainteresirano u cijeloj priči. Kao da glumac koji ga glumi radi preko volje.
Zanimljiva epizoda.
Sad cemo vidjeti sto ce biti izmedju clanova Liber8.
Mogao bi Alec najeziti zbog deala sa Kelloggom.
Ne zvuci mi nesto dobro taj plan.
Slazem se da je onaj detektiv naporan.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 19:38   #100
Eto nam se pridruzila Lacy iz Caprice.

Bas me zanima kakvu ce ona ulogu odigrati, jer cisto sumnjam da je samo cura s kojom ce biti.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.