Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2013., 16:55   #21
Ova zadnja epizoda je rasturila

Ono na kraju kad joj zatvori oči da ga ne gleda dok plače

Sve više mi se serija sviđa
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 22:55   #22
Jedva čekam sljedeću epizodu.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 21:22   #23
izasle su dvije epizode
__________________
Ci giudichiamo adulti come per invenzione perdiamo tempo urlare ma senza ascoltare
very_confused1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 12:34   #24
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
Ova zadnja epizoda je rasturila : s : s

Ono na kraju kad joj zatvori oči da ga ne gleda dok plače : s
Ditto.

Prejaka scena.



Catherine
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 16:50   #25
Dobra 6. epizoda, opet su ranije pustili epizodu....

dr. Austin i Margaret u autu, a neka, baš mi drago zbog nje, kada je već onaj peder neće jebat...

I napokon se ostvarila Masters-ova želja da se međusobno "znanstveno istražuje" sa Virginiom.
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 22:01   #26
^^
Daa, odlični su.

I neeee onako završit epku.

Žao mi je Libby , ali dobro mu je rekla. btw.divna je.

Sviđa mi kuda idu, jedva čekam sljedeću.
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 09:26   #27
Bas mi je bilo zao Margaret, taman se ohrabrila prijaviti za istrazivanje, pa je odbili....sva sreca da je uletio dr. Austin, pa je ipak dozivjela "big O"
Btw, Allison Janney odlicna kao Margaret...
Super mi je serija, sad dok nema Mad Mena bas je dobro uletila za zamjenu (cak mi je u nekim trenucima i bolja od MM, iako nista ne moze nadomjestiti Dona Drapera)
Lizzy Kaplan je predivna i prava moderna zenska (iako mi nikako ne pase uz Williama Mastersa)....
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 14:40   #28
Meni je dio s Margaret baš bedast, na pragu Sex i grada

One si igraju bridž pa malo o sexu, pa se odmah kresne s onim u autu
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 17:56   #29
Ideeeš mislio sam da će ovo za sada stati samo na Virginijinim sisama a kada ono njih dvoje se praše ko zečevi.

He eh he kako su mi smiješni Austin i Margaret, ali šteta što ispada da je Austin totalni kreten...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 22:04   #30
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Ideeeš mislio sam da će ovo za sada stati samo na Virginijinim sisama a kada ono njih dvoje se praše ko zečevi.:e ek::e ek::e ek:: D
Znala sam da neće razočarat.

Samo nek tako nastave, u ime znanosti . A šta se mene tiče i više, super su mi zajedno .
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 20:09   #31
Sve bolje i bolje.

Libby opet trudna , a baš sam mislila da će se spetljat s onim.

Virginia rasturila ispit .

Vaginas don’t bite

I malo romantike ne kraju..... It is the fact that we are the only two people in the world who’s seen it.

__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 23:22   #32
pogledao 7. epizodu...
masters jedva čeka da ide prašit virginiu i jaaako mu zavidim (lizzy )
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 22:15   #33
Dobro ljudi, kaj je s vama? Kaj više nitko ovo ne prati, pa nije tak grozno ili je?

Enivej, finale je bilo baš dobro. Ovo s otkazom i onakvu reakciju nisam očekivala, mada sad kad pogledam unatrag, ništa drugo nije se niti moglo očekivati.

Kraj je bio hm....isto nisam očekivala, ali ajde napokon je vokalizirao svoje osjećaje, bit će zanimljivo vidjeti kak će se stvari između Billa i Virginije odvijat u idućoj sezoni, s ozbirom na Libby i bebu.

Inače, Virginijin lik mi je pregenijalno napravljen, žena je totalno ispred svog vremena i sva je nadobudna i emancipirana i jaka, obožavam ovakve likove u period dramama.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 22:19   #34
Pratim meni je dobro, iako ovo sad da su obojica joj prakticki ostala visit u zraku mi nekako nije trebalo. Ali da Virginijin lik mi je predobar i radije bi da se odluci za ovog mladjeg lijecnika (zaboravih kako se zove) ali tko zna sto nam spremaju za iducu sezonu
__________________
I am SHERlocked
Lendoxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 22:27   #35
Ma neće izabrat ovog mladog sigurno zapalila se za Billa i nema više tu pomoći
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 22:42   #36
Kraj je bio klišej totalni. Jedini gori scenarij uključivao bi pokislog i zadihanog Billa dok joj, ne dajući joj da dođe do riječi, govori kako ne može bez nje, lol.

Primijetila sam da zadnjih par epizoda gledam čisto iz navike, serija mi postaje baš dosadna i spora. Idu mi na jetra takvi emocionalno sjebani Mr. Darcy wannabe tipovi u kakvog pretvaraju Billa, čak i u seriji.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 23:11   #37
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Ma neće izabrat ovog mladog sigurno zapalila se za Billa i nema više tu pomoći
Ali nije ona to nigdje pokazala, ona je kod svega ostala prilicno hladna i nedorecena da zapravo ne mozemo znat koga ce odabrat. A i ne vjerujem da bi prakticki zivjela s ovim da je toliko zapaljena za Billa
__________________
I am SHERlocked
Lendoxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 20:41   #38
Uz Peaky Blinders meni je Masters najbolja nova serija ove jesenske sezone. Iako mi se u prvom dijelu sezone činilo da stvari ne idu baš u najboljem smjeru i serija je znala ponekad biti previše repetitivna, druga polovica sezone mi je bila baš dobra i svaka epizoda mi je bila sve bolja.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 23:32   #39
Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
Kraj je bio klišej totalni. Jedini gori scenarij uključivao bi pokislog i zadihanog Billa dok joj, ne dajući joj da dođe do riječi, govori kako ne može bez nje, lol.

Primijetila sam da zadnjih par epizoda gledam čisto iz navike, serija mi postaje baš dosadna i spora. Idu mi na jetra takvi emocionalno sjebani Mr. Darcy wannabe tipovi u kakvog pretvaraju Billa, čak i u seriji.
+1

U biti sve što se dogodilo je bilo za očekivati tako da... Ali ok, ako bude druge sezone nabacim oko....
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 22:01   #40
Vratio se master jebač ali nažalost nestalo je one "čarolije", experimenta iz prve sezone... Ne sviđa mi se sada to njihovo jebavanje i glumljenje prijateljice njegovoj ženi, kao i pokušaj onih anti gey elektrošokova... Brijem da će biti previše drame a premalo "experimenta"...Budemo vidjeli
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.