Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2013., 03:40   #1
Arrow Chicago P.D. / Čikaška policija (2014-)





Quote:
Chicago P.D. is an American police procedural television drama series. The series originally premiered on NBC as a mid-season replacement on January 8, 2014.

At the center of "Chicago P.D." is Detective Sgt. Hank Voight (Jason Beghe), who is at ground zero against the war on crime in Chicago. He will do ANYTHING to bring criminals to justice.

From multiple Emmy Award-winning Executive Producer Dick Wolf and the team behind the hit series "Chicago Fire," "Chicago P.D." is a riveting police drama about the men and women of the Chicago Police Department's elite Intelligence Unit, combatting the city's most heinous offenses - organized crime, drug trafficking, high profile murders and beyond.

Handpicked as the head of the Unit is Voight, who has assembled a team of diverse detectives who share his passion and commitment to keeping the city safe. They include Detective Antonio Dawson (Jon Seda) who is more levelheaded and "by the book" than his counterpart; Jay Halstead (Jesse Lee Soffer), a brash young detective who previously saw active military duty in the Middle East; Halstead's partner Erin Lindsay (Sophia Bush), a former "bad girl" who turned her life around with Voight's help; Alvin Olinsky (Elias Koteas), an experienced undercover detective and confidante for Voight; and Adam Ruzek (Patrick John Flueger), a quick-witted cadet plucked from the police academy as Olinsky's partner.

The unit includes a new member in the form of Kevin Atwater (LaRoyce Hawkins), a charismatic patrolman who recently was brought upstairs. Kim Burgess (Marina Squerciati) and Sean Roman (Brian Geraghty) assist with the unit, but on a daily basis, they work the streets as uniform patrol officers working with Intelligence whenever necessary. Desk Sgt. Trudy Platt (Amy Morton) runs a tight precinct with tough love, although she lets her softer, more vulnerable side shine through from time to time.

In addition to Wolf, executive producers include Matt Olmstead ("Chicago Fire," "Breakout Kings," "Prison Break"), Peter Jankowski ("Law & Order" branded series, "Chicago Fire,"), Michael Brandt and Derek Haas ("Chicago Fire," "3:10 to Yuma"), Danielle Gelber ("Chicago Fire"), Mark Tinker ("NYPD Blue") and Arthur Forney ("Law & Order: SVU," "Chicago Fire").

"Chicago P.D." is produced by Wolf Films in association with Universal Television.

On February 5, 2015, NBC renewed the series for a third season. The season premiered on September 30, 2015, and will contain 22 episodes.


Nova serija na NBC-ju - jesen ili midseason. Inače spin-off Chicago fire.

Zadnje uređivanje lie : 01.10.2015. at 16:00. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 14:28   #2
Da se prijavim, gledam ovo sigurno. Odgledao Chicago Fire S01, sada čekam i ovo.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 15:18   #3
Super jedva čekam
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 17:48   #4
K vragu, taman sam mislila ovo preskočit kad sad ovo čitam

Sophia Bush , Patrick Flueger Join NBC's 'Chicago PD'
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2013., 17:55   #5
to se traži
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:57   #6
Još 5 dana!
Sophia Bush
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 23:08   #7
Daaaaaaa, jedva čekam

You've Never Seen Sophia Bush Like This Before


bit će plača i sa moje strane, već vidim.
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 22:30   #8
još malooo
sophia
__________________
"I love you. I knew it the minute I met you. I'm sorry it took so long for me to catch up. I just got stuck." Silver Linings Playbook
chezza91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:14   #9
ja sam ovo totalno imala u planu preskočiti, čak i ne pilotirat, i onda su ubacili Sophiu i onda je sve palo u vodu
nadam se da će je biti puno, može svih 40 min neću se bunit
a ko zna, možda čak i ispadne okej serija, isto tako nisam ni u CF polagala neke nade pa je ispala genijalna drama
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 01:50   #10
Ma ti si imala u planu preskočit. Ajd te priče prodaj nekom drugom.

Gleda se original, gledat će se i spinoff, što da ne.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 12:06   #11
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ma ti si imala u planu preskočit. Ajd te priče prodaj nekom drugom. : rofl:: rofl:

Gleda se original, gledat će se i spinoff, što da ne. : zubo:
Jay kakvo je ovo ponašanje

Ja procedurale ne gledam osim u slučaju/evima kad glumi netko na koga sam slaba. Ali i dalje je to omani broj serija.

A ovo kako je Sophia u pitanju, a navodno bude i neki zanimljiv lik, stvarno ne mogu preskočiti, ali da nema nje bi.


I ima serija koje ja preskočim, i ne gledam čak niti do kraja pilot ili nakon pilota odustanem. Ima. I šuuuuuuuuuuti
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 19:50   #12
Itko pilotirao? Hello?

Ako je baš baš baaaaš tipični procedural, ne znam hoću pogledat.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 21:05   #13
Dakle, ja sam odradila svoju građansku dužnost i pilotirala.

Ukratko, prvih pola sata je bilo jaaako meh i totalno procedural čisti. Preživjela sam zbog Sophie koje je isto tako bilo premalo i zaslužuje više (budući da ne mogu niti ne želim biti objektivna, da je ima 40 minuta ne bi mi bilo dovoljno )

Svima koji gledaju Chicago Fire bit će zanimljivo šta su već u pilotu ovoga napravili crossover sa CF, naime prvo piju u istom baru di i CFovci, ima scena di su s našim vatrogascima u razgovoru isto, a onda se Shay i Gabby pojave s kolima hitne, nema ih puno, ali opet baš je ljepo to bilo za vidjeti
Nadam se da će biti toga više.

Dalje, meni onaj glavni, Voight mislim da se zove je nekako antipatičan pa mi to malo kvari dojam, ali ajde nije toliko kriminalan kak mi je bio u početku u CF.

Antionio je ovdje dio glavne posatve, njega znate iz CF već i to je to šta je za sad vezano direkt uz CF.

Uglavnom, kako rekoh, prvih pol sata bih ocjenila ful objektivno s mak 5/10, ali onda je došlo zadnjih 10 minuta i sve se preokrenulo.
Neću namjerno pisat jer ne želim spojlat, ali sve šta se izdogađalo u tom vremenu bilo je dovoljno da digne cjelokupni dojam ful. + šta očito da neće biti jedna epka = jedan slučaj pa ima nade da se maknu od klasičnog procedurala i zaživi dramska strana više. Neka se ugledaju samo na CF i neće promašiti.
A u zadnjih 10 minuta fino za to stvore podlogu.

Ima i par scena koje mi se ne čine baš za nacionalnu mrežu, ali kako ide u terminu u 10 valjda je okej. Kad pogledate znat ćete na kaj mislim.

Ono na čemu trebaju najviše poraditi je približiti gledateljima likove, dati im uvid u njihove priče i živote i razraditi ih. Naravno, ovo je tek pilot ne mogu sve odma, ali trebaju s tim krenut čim prije jer da su danas svi pokrepali nebi mi žao bilo nikog, naravno osim Lindsay, ali dobro, to je zato jer ju glumi Sophia, inače niti nje.

Sveukupno za pilot 7/10. Neloše s dosta potencijala.

Mislim da je ovo dovoljno za osvrt (i previše).

Uglavnom, preporuka za pilotirat barem.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 22:02   #14
piplsi, hocu si ovim spojlati CF ako jos nisam dovrsila prvu sezonu?
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 22:08   #15
naravno da nećeš ništa si neš spojlat, garantiram

Gledaj
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 22:13   #16
dobro
ma vec sam odlucila da gledam jon seda

samo sto sam stala tamo negdje dok je jos jako napeto s ovim glavnim, pa ne bih htjela saznati nista previse bitno (potrgao mi je zivce u CF )
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 21:25   #17
Još je brzo prošlo 40-ak minuta. Zadnjih 10-ak min mi je bilo ful dobro .

Ne mogu baš smislit glavnog lika, Hank ako se ne varam (još od kad je bio u Castle-u). ne bi imala niš protiv da ga baci s krova , ali kasnije mi je postao mrvicu podnošljiviji. Možda ga čak i zavolim s vremenom.

Seda

Lajkam ubacivanje CF ekipe, držim palčeve da ih bude malo više.

Jay mi je , pogotovo kad je 'poklopio' onog jer je uvrijedio Erin. Malo će ih spojit s vremenom.

Šlag na kraju Sophia/Erin.

Ko prvo malo ju je čudno vidjet s pištoljem ipak je to Brooke.
Ali sve u svemu ok, mislim da će se lijepo razradit njenu priču, pustili su dosta prostora i nabacali malo hintova. Minutaža je još ok, ne bi se bunila da bude i više.

Moram malo ukrasit stranicu.

__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 17:31   #18
Pogledao pilot i ono ok, školski odrađeno ne ističe se baš. Vidim da će neka okosnica biti korumpirati "kapetan" i izgleda da ne bude klasična procedurača. Glumačka postava ok, neke nisam vidio već dugo pa mi drago.. Vidim da je kod mnogih prva pomisao na ovu seriju Sophia Bush, pa koliko je god volio ipak mislim da još nije zrela za detektivsku ulogu, ipak je ona još uvijek Brooke...

Scena kada lik spašava Sophijinu čast, ono daj me nemoj...

Scena kada plavuša bude upucana, da kako da ne, pravi policajac ne stoji tako ispred vrata, ne u USA...

Trenutno mi ne fali PD serija pa će ovo za sada u DVR It.
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 20:57   #19
Mene nije zainteresiralo ni najmanje. Preskok.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 23:59   #20
John Sedu sam oduvijek želio gledati u nekoj seriji, ali nigdje se nije zadržao, kao Dino Ortolani je ubo, ali davno i kratko je to bilo
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.