Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2012., 19:05   #61
rad na privatnom fakultetu?

Može li mi netko reć koja je razlika rada na državnom i privatnom fakultetu? Prošle godine magistrirala sam ekonomiju(prema bolonji) i pojavila mi se opcija rada na privatnom fakultetu u BiH, kao asistent. Naravno ne znam točno kakvi uvjeti me čekaju osim rada i subotom. Mislim na plaću, da li je plaćeno ljeto i praznici kao na državnom ili ? Ne znam točno šta me čeka, čak nisam sigurna da li ću prihvatit posao...pa ako ima netko da mi pomogne bila bi jako zahvalna

Zadnje uređivanje alicia keys : 07.10.2012. at 20:27.
alicia keys is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 01:51   #62
Quote:
alicia keys kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reć koja je razlika rada na državnom i privatnom fakultetu? Prošle godine magistrirala sam ekonomiju(prema bolonji) i pojavila mi se opcija rada na privatnom fakultetu u BiH, kao asistent. Naravno ne znam točno kakvi uvjeti me čekaju osim rada i subotom. Mislim na plaću, da li je plaćeno ljeto i praznici kao na državnom ili ? Ne znam točno šta me čeka, čak nisam sigurna da li ću prihvatit posao...pa ako ima netko da mi pomogne bila bi jako zahvalna
Pitaj na temi Znanstveni novak [chat].
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 09:18   #63
Quote:
Štreberica kaže: Pogledaj post
Hvala. pozz
alicia keys is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 13:12   #64
Pozdrav,

treba mi pomoć, dali netko zna ima li u Zagrebu privatni fakultet ekonomija smjer marketing, treba li drzavna matura, i koja je cijena??
dajana.alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 21:07   #65
Quote:
ziggyTZ kaže: Pogledaj post
cao ljudi, lijep Vam pozdrav zelim iz tuzle!

e ovako, htjeo bi da cujem od vas kakvo misljenje ima te o privatnim fakultetima sto HR i BiH! sam ne znam sta da uradim, dal da idem na drzavni ili privatni. inace hocu menadzment da upisem. pa sam sad ni tam ni vam .
frka mi da ne upisme privatni pa da nakon nekog vremena ne ugasi ili propadne, sta ja znam. onda, kakva je situacija sa njihovim diplomama, dal je to priznato? ne znam, sta vi mislite o svemu tome!

cao raja, i budite pozdravljeni!
evo nakon 8 godina da postavim isto pitanje kao ova ziggyTZ?moje pitanje je kakva je situacija sa diplomama priv.fakulteta i da li su priznate prilikom zaposljavanja?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 23:14   #66
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
evo nakon 8 godina da postavim isto pitanje kao ova ziggyTZ?moje pitanje je kakva je situacija sa diplomama priv.fakulteta i da li su priznate prilikom zaposljavanja?
Priznate su u smislu da su upisane u radnu knjizicu kao odgovarajuca sprema. I jednakovrijedne odgovarajucim drzavnim, barem na papiru.

Ali da li ce se neki privatnik izmedju stotinjak kandidata koji mu se jave odluciti za nekog tko ima zavrsen recimo neki privatni ekonomski umjesto onog Sveucilista u Zagrebu? Naravno, uz podjednake ostale uvjete (recimo oboje svjezi s faksa, bez ostalog iskustva). Ne vjerujem.
Stingray is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 01:08   #67
Dali netko zna nesto o effectusu?
Mifica0804 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 20:23   #68
Ako se netko upisuje na Effectus ove godine moze me kontaktirati i dobiti 10% popusta na ukupnu skolarinu
petra-20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.