Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2011., 20:37   #1001
Ma i mislio sam na tipkovnicu
Hvala
flaash is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 21:08   #1002
Quote:
flaash kaže: Pogledaj post
Ma i mislio sam na tipkovnicu
Hvala
imaš smart keyboard na marketu za običnu tipkovnicu, ako hočeš swype moraš ga rotat i instalirat iz cwma
Blade Runner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 21:18   #1003
Imam problem sa email na mobu. napravio sam updet na 2.2.1 i sve je super jedino kad hoću ući u email ili čat počne vibrirat par puta i izbaci me nazad i na kratko iskoči prozorčić da je neki neočekivani problem. ima li kakvo riješenje?
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 22:03   #1004
Quote:
flaash kaže: Pogledaj post
probaj si sa registry patcherom kies sredit,stavis si 2.2.1 i trebalo bi ti bit ok,meni se cini bolji cak od 2.2 rootanog sa OCLF-om...
A što je to pobogu?
Kili is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 22:23   #1005
Quote:
Kili kaže: Pogledaj post
A što je to pobogu?
To ti je službeni android 2.2.1 ali za UK, odličan je i riješit će ti sve probleme sa lagovima (izgubit češ hrv. swype). Ja sam isto stavio njega prije nego sam poslije išo na root i Darkyev rom. Uglavnom možeš ga stavit preko Kiesa i mislim da ti ne treba 3button ali ako nešto pođe po zlu, onda si u go****a Tu piše pa prouči http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=835628
Blade Runner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:05   #1006
jel imao neko od vas problema sa slusalicom?kod poziva me druga strana cuje a ja ne cujem nista,tj cujem šum .ima tko kakav savjet?hvala
ivo15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:10   #1007
Quote:
Blade Runner kaže: Pogledaj post
To ti je službeni android 2.2.1 ali za UK, odličan je i riješit će ti sve probleme sa lagovima (izgubit češ hrv. swype). Ja sam isto stavio njega prije nego sam poslije išo na root i Darkyev rom. Uglavnom možeš ga stavit preko Kiesa i mislim da ti ne treba 3button ali ako nešto pođe po zlu, onda si u go****a Tu piše pa prouči http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=835628
Hvala majstore. A da prvo pokušam 3button pa da vidim dalje? može li tu nešto poći po zlu?
Kili is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:21   #1008
Quote:
Kili kaže: Pogledaj post
Hvala majstore. A da prvo pokušam 3button pa da vidim dalje? može li tu nešto poći po zlu?
Naravno da može sve je to na vlastitu odgovornost

Evo jedne super slike koja se dobi kad povučete dolje ovo za notifikacije, ja sam stavio, super izgleda, samo mi nije htijelo iz CWMa flashat nek sam ubacio apk sa root explorerom http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=925460

Zadnje uređivanje assassin : 10.02.2011. at 23:34. Reason: Koristi tipku Edit
Blade Runner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:30   #1009
Quote:
Blade Runner kaže: Pogledaj post
Naravno da može sve je to na vlastitu odgovornost
je li baš umre ili bude ranjen?
Kili is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:33   #1010
jel zna itko kad dolazi nasljednik ovog moba?
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:34   #1011
Quote:
Kili kaže: Pogledaj post
je li baš umre ili bude ranjen?
Bude ranjen al ga ti nemreš izliječit jer nemaš potrebnu opremu (3button) znači ko da je mrtav i mora ić kvalificiranom doktoru na pregled koji će to naplatit ili ako ti još vrijedi zdrastveno osiguranje bit će besplatno, lol
Blade Runner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:41   #1012
Quote:
Blade Runner kaže: Pogledaj post
Bude ranjen al ga ti nemreš izliječit jer nemaš potrebnu opremu (3button) znači ko da je mrtav i mora ić kvalificiranom doktoru na pregled koji će to naplatit ili ako ti još vrijedi zdrastveno osiguranje bit će besplatno, lol
Zdravstveno vrijedi, samo da se Milinović ne umješa. Vrijedi li mi u tom slučaju garancija?
Kili is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:52   #1013
Quote:
Kili kaže: Pogledaj post
Zdravstveno vrijedi, samo da se Milinović ne umješa. Vrijedi li mi u tom slučaju garancija?
Ne, ali uvijek se možeš pravit blesav pa ko zna
Blade Runner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:55   #1014
Eee jel uspio netko popraviti ovaj 3 button error???gledao sam ovo na xda forumu preko adb-a ali meni to ne uspijeva...kad se to napravi preko uputa sa tog foruma jel se onda za ulazak u download mod koristi opet adb ili se moze onda preko vol up+home+on??
KINEZ007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 10:55   #1015
Dali je iPhone 4 bolji od ovoga Mobitela ?
dim112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 10:58   #1016
Quote:
dim112 kaže: Pogledaj post
Dali je iPhone 4 bolji od ovoga Mobitela ?
Kako kome. Oba dva su dobra i ovisi što želiš/trebaš.
__________________
Pozdrav!
Chome is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 10:59   #1017
Da li je kamera bolja ,touch itd ?
dim112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 11:49   #1018
Quote:
Blade Runner kaže: Pogledaj post
Ne, ali uvijek se možeš pravit blesav pa ko zna
Uspio 3button! Na koji Darky da idem? Odmah 9.2?
Kili is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 12:08   #1019
Quote:
dim112 kaže: Pogledaj post
Da li je kamera bolja ,touch itd ?
Touch je dobar na oba dva, ekran je bolji nešto na Samsungu dok iPhone ima blic a samsung ne. To su neke osnovne razlike.
Naravno najveća je razlika što su na različitom sistemu i tu je android puno napredniji i bolji za one koji znaju prčkat po tome ali opet većini to ne znači ništa.

Ako ćemo generalizirat iphone kupuju modni mačci jer je IN imat iphone iako si ne znaju ništa promijeniti na njemu i prilagodit svojim potrebama i željama.
Upravo kod tog prilagođavanja Android je bolji jer ima više mogućnosti.
Isto tako kod Androida mislim da je puno više dobrih besplatnih aplikacija a kako vrijeme teče mislim da će još više prestić iphone, tako se barem priča.

Quote:
Kili kaže: Pogledaj post
Uspio 3button! Na koji Darky da idem? Odmah 9.2?
Na 9.2. Ili skini verziju za flash s Odinom ili onu drugu pa iz moba flashas.

Ja preferiram drugu metodu ali za nju nije dovoljno samo imati 3button mod.
Ako si na 2.2 ili 2.2.1 verziji froya onda instaliraj prvo CF-root i ClockworkMod Recovery. Tada kopiraš darky zip na internu sd karticu, bootaš mob u recovery i install zip from sd card. I flashas novi rom. Prije svega možeš instalirat Darky aplikaciju pa odabereš što želiš instalirati jer bez toga ti recimo instalira umjesto samsungove galerije onu drugu a ta ima gradient bug.
__________________
Pozdrav!

Zadnje uređivanje assassin : 11.02.2011. at 14:37. Reason: Koristi tipku Edit
Chome is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 14:38   #1020
dim112- postoji podforum o usporedbama mobitela i tamo postoji tema o I9000 i iPhoneu.
Tako da bih molio da to pročitaš, a ovdje ne skrećeš s teme
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.