Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2013., 08:59   #1001
Ovako da pojasnim. uređaj moraš platiti . Za gotovinu je trenutno 399 kn. Za kartice je malo skuplji. Da bih dobio 6 mj. kunu moraš ga uzet za keš.Postoji mogućnost otplate na rate putem kupoprodajnog ugovora na 6,12 i li 24 rate s tom daje tad cijena 479 kn.. U tom slučaju imaš 2 mj po 1 kn.Nakon toga tri buketa za 69 .90. S tim da nema ug.obveze, dakle nakon isteka grace peridoa možeš otkazat uslugu, ostaju ti samo eventualno obroci za reciver..
__________________
1.st' class only !
1142007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2013., 18:37   #1002
hvala vam svima.... danas sam se detaljnije informirao. 399kn nije bas malo odjednom iskeširati ali kad se uzme da do 6 mj se neplaća nista mislim da je to dobra odluka + hbo i cinemax godina dana besplatno. Tako da sam blizu odluci da uzmem to. Da nemam max 3 paket uzeo bih bez razmisljanja al ovako. Još kad bi došao history program sreci nebi bilo kraja
tomislav_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 18:40   #1003
Znači ako uzmem evotv za tih 399 kn, 6 mjeseci ne plaćam baš ništa? A koristim sve bukete plus HBO?
Jel nakon tih 6 mjeseci moram i dalje nastaviti koristiti evotv, ili mogu jednostavno otkazati bez penala?
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 18:54   #1004
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Znači ako uzmem evotv za tih 399 kn, 6 mjeseci ne plaćam baš ništa? A koristim sve bukete plus HBO?
Jel nakon tih 6 mjeseci moram i dalje nastaviti koristiti evotv, ili mogu jednostavno otkazati bez penala?
da
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 19:04   #1005
Pa to je onda zbilja okej cijena. Mislim, još HBO na dar tih godinu dana. Jedino što se mora vidim iskeširati odmah tih 400kn, al' ajde, naspram svih ovih bonusa, nije toliki bed.
Vjerojatno ću uzeti, jer ova akcija traje do 15.01.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 20:37   #1006
Oko 9.1. mi ističe godinu dana besplatnog HBO&Cinemax buketa.Kkao više neželim plaćati 55kn za taj buket.
Zanima me .Da li netko zna šta se mora uradit ako ga više neželiš gledat. Dal se mora dan dva prije isteka nazvati EVO TV i otkazati taj buket tj reč da ga dalje neželiš il ti ga oni sai isključe.
Da li je nekome ve istekao besplatni hbo&cimemax I više ga nije želeo ?Ako je neka napiše.Dal ga je moroa samo odajvit ili mu ga je EVO TV sam isključio .
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 21:26   #1007
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
Oko 9.1. mi ističe godinu dana besplatnog HBO&Cinemax buketa.Kkao više neželim plaćati 55kn za taj buket.
Zanima me .Da li netko zna šta se mora uradit ako ga više neželiš gledat. Dal se mora dan dva prije isteka nazvati EVO TV i otkazati taj buket tj reč da ga dalje neželiš il ti ga oni sai isključe.
Da li je nekome ve istekao besplatni hbo&cimemax I više ga nije želeo ?Ako je neka napiše.Dal ga je moroa samo odajvit ili mu ga je EVO TV sam isključio .

vjerovatno ga sami isključe ko što su isključili i ostale bukete koje nisi naveo pri uključenju (nakon besplatnog perioda)..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 22:21   #1008
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
vjerovatno ga sami isključe ko što su isključili i ostale bukete koje nisi naveo pri uključenju (nakon besplatnog perioda)..
Pitao sam tj posalo email i rekli mi slično.
HBO&Cinemax će vam po isteku besplatnog perioda bit isključen.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 12:20   #1009
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Znači ako uzmem evotv za tih 399 kn, 6 mjeseci ne plaćam baš ništa? A koristim sve bukete plus HBO?
Jel nakon tih 6 mjeseci moram i dalje nastaviti koristiti evotv, ili mogu jednostavno otkazati bez penala?
Ne moraš. Možeš ga otkazati za mjesec dana, ali čemu kad je besplatan 6 mjeseci?
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 18:51   #1010
Ma da, to znam. Mislio sam nakon tih 6 mj. Uglavnom, definitivno ga uzimam, privukao me ovaj HBO na dar godinu dana.
Daj mi samo recite ovi naši programi HRT, RTL, Nova, to je uključeno mimo ona tri buketa?
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 19:18   #1011
To ti ide preko DVB-Ta, onog standardnog preko kojeg hvatas sada signal. EvoTVov reciever hvata i nacionalne kanale.
__________________
How about no?
Mister Stinsfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 15:36   #1012
Skoro godinu dana imam evo tv.Generalno gledajći sam zadovoljan.
Pre svega sam hteo nešta da mogu gledati bar 1-2 lige petice . Nešta ostalog sporta. Na EVO TV imam 3 sport kluba.Na njima od ngometa imamPremier ship i Primeru Argentinksu ligu FA KUP Italianskikup i ostale Od košarek NBA Euro LIGU od sporta mi više ni netreba.
Što se tiće filmsko-serijskih programa. FOX kanale su uljučili nedavno al sam sa njim zadovoljan, AXN i CBS imam od početka sa AXNom sa isto zadovoljan.CBS drama mi daje premalo novih serija.
Ova dva nova filmska progrma KINO TV i Cinestar tv . OK su nađe se na njima nešta za pogledati. Nikeldon nije to za mene.Inače nekužim šta ljudi vide u to programu?!? Crtići im s eenmogu mjeriti sa crtićima Bomerangu CNu mislim na tom&jery pink panter i ostale.A ona njihova sinkronizicija samo irtira.
MGM bi bio dobar zanimljiv da ima titl prijevod.A ne ovako u ovih godinu dana mi je MGM skoor 6 mj ako ne i više bio bez prijevoda .
HBO&CINEMAX bilo je lepo dok su bili besplatni .Na Cinemaxu sam imao neke serije koje sam voleo gledati.BJEGUNCI BANSHEE PROGONJENA CRNO OGLEDALO bilo je i dobrih filmova.HBO mi je prosjek serije koje su puštali su mi niš Inače nemislim da taj buket program vrijedi 55 kuna.
HD programi živo sranje . Glazbeni da su ih sretnije posložili sve u jednom buketu i da nisu ukinuli iCOncerts bili bi odlični.I da imaju neki MTV ao postoji na kojem nema toliko realtiya serija več više muzike. Zabavne FLN 2 kitchen nisam pratio.Dokumentarce isto.


Signal mi je bio odličan i sa sobnom antenom.

Nadam se da će što prije dodati ove nove programe koje misle. Da će na MGM sredit titl.Il da će ukinuti MGM.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 19:18   #1013
Evo ja požurio i aktivirao evotv u ovoj božićnoj ponudi koja traje do 15.01. Dobio sam HBO i HBO Comedy na dar godinu dana besplatno i besplatno gledanje svih kanala do kraja šestog mjeseca.
Baš mi se sad instalirao i učitalo i moram priznati da sam sasvim zadovoljan rasporedom. Imam HBO paket, Cinestar, FOX i FOX Life koje volim gledati, kao i NatGeo.
Plus, ima još dosta tih dok. programa koji su titlovani.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 19:40   #1014
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Evo ja požurio i aktivirao evotv u ovoj božićnoj ponudi koja traje do 15.01. Dobio sam HBO i HBO Comedy na dar godinu dana besplatno i besplatno gledanje svih kanala do kraja šestog mjeseca.
Baš mi se sad instalirao i učitalo i moram priznati da sam sasvim zadovoljan rasporedom. Imam HBO paket, Cinestar, FOX i FOX Life koje volim gledati, kao i NatGeo.
Plus, ima još dosta tih dok. programa koji su titlovani.
I sad ćeš daljinski u ruke "Žika kauč" i uživati u EVO TV do leta.

Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Ma da, to znam. Mislio sam nakon tih 6 mj. Uglavnom, definitivno ga uzimam, privukao me ovaj HBO na dar godinu dana.
Daj mi samo recite ovi naši programi HRT, RTL, Nova, to je uključeno mimo ona tri buketa?
Kad sam uzimao EVO TV I ja sam si rekao "opa imat ću godinu dana besplatan hbo i cinemax uz njega .A onda kroz dva tjedan vidio da mi je cinemax kvaltetniji bolji.A poslije neih mjesec i po dva .Sam vidio da je HBO%Cinemax prenapuhan.Da ima previše repriza ,Dobrio imaju i drugi programi.Al ipak dati za taj paket 55kn kada prođe beplatni period ?!

Zadnje uređivanje soundvision : 04.01.2014. at 11:16.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 08:25   #1015
Meni se kad prebacujem programe slika svaki put zatrese, a spojeno mi je preko scarta sa analognim tv-om.

A receiver mi se povremeno sam uključuje i vrši neke upload-e software-a i ne mogu pronaći kako da taj automatski postupak isključim.

Zvuk mi je općenito gledajući sa tog receivera nekako lošiji, tiši... nije jak i čist.

Vjerojatno su ovo sve nedostaci tog receivera.
Jean1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 13:44   #1016
Ima li kakvih vijesti oko Eurosporta??
jujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 08:45   #1017
Spoji ga sa HDMIom i neće ti skakati slika (provjereno). Može se isključiti auto update programa, a sw moraš sam uploadati.. Jer su se nekom pojavili novi kanali ? Meni je jutros ispisao nađena 4 nova kanala. Od tih sam samo primjetio RTL kockica.. Koja su ostala 3 ?
__________________
1.st' class only !
1142007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 09:26   #1018
Quote:
1142007 kaže: Pogledaj post
Spoji ga sa HDMIom i neće ti skakati slika (provjereno). Može se isključiti auto update programa, a sw moraš sam uploadati.. Jer su se nekom pojavili novi kanali ? Meni je jutros ispisao nađena 4 nova kanala. Od tih sam samo primjetio RTL kockica.. Koja su ostala 3 ?
Nemam hdmi nego samo scart ulaz pa povezujem scart kabelom evotv prijemnik, ali vjerojatno je ovo serijska greška na svim evotv prijemnicima. Što se tiče automatskog update-a prijemnika, i kad se isključi ova opcija u meni-u, prijemnik se i dalje povremeno sam uključuje i isključuje, stalno nešto ažurira.
RTL kockica je besplatni dječji program, koji će svi u RH gledati od 11.01.2014., a od novih "Uskoro" evotv kanala još uvijek ništa ni na vidiku. Mislim da bi im Discovery morao biti "must-have" program, međutim još ništa od toga.
Jean1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 13:14   #1019
[QUOTE=Jean1;48224234]Nemam hdmi nego samo scart ulaz pa povezujem scart kabelom evotv prijemnik, ali vjerojatno je ovo serijska greška na svim evotv prijemnicima. Što se tiče automatskog update-a prijemnika, i kad se isključi ova opcija u meni-u, prijemnik se i dalje povremeno sam uključuje i isključuje, stalno nešto ažurira.
RTL kockica je besplatni dječji program, koji će svi u RH gledati od 11.01.2014., a od novih "Uskoro" evotv kanala još uvijek ništa ni na vidiku. Mislim da bi im Discovery morao biti "must-have" program, međutim još ništa od toga.[/QUOTE

Pokušaj uzeti kvaltetniji scart?! Ja sam uzeo scart u pošti za 10kn i bio je sranje. Loš. Imao sam kući SCART-CHINCH KABEL od Hame Al njega sam platio nekih 18kn.Spojio preko AV (video ulaza)
I kada mi je vo tv preko video ulaza jedino mi se zatrese tj na sekund zacrni ekran kada prebacim sa jednog programa na drugi . Kasnije je sve ok.Inače imam digitalni tv. Sa HDMi ulazom tako da evotv gledam uglavnom preko HDMia Al ponekad prebacim na AV Video ulaz . I stvarno nevidim neki veliki problem u tome što slika zatrese kada se prebaci sa jednog progrma na drugi.
Problem bi bio kada bi npr iz nekog bukleta izbacili par programa a naplatili ga kao ceo buket.Da npr iz buekta zabava (primjer) izbace mtv i 24ktichen a i dalje ga računaju po 45 kuna.Kao što su iz HD buketa izbacili iConcerts a taj buket im je idalje 30 kuna.
Problem je što im je u ovih godinu dana MGM preko pola godine bio bez titlova.Porblem je što u mnogim dijelovima HR ljudi maju loš EVO TV signal.
A preskakanje slike kod prebacivnja progArma nije problem
.Meni je autiomatsku update uključen i ništa mi se ne neuključuje samo od sebe. Kada evotv radi nadogradnju softvera uključi mi se i onda do sledeće nadogradnje ništa

Zadnje uređivanje Josip Miško B : 04.01.2014. at 13:50. Reason: sjetio se JA
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 17:17   #1020
Evotv prijemnik izgleda ima neku tvorničku grešku.
Ne bi smio stalno uključivati AV port, kada ga spojim preko scarta, i tresti sliku kod prebacivanja kanala.
Baš čitam i na drugim forumima da ljudi imaju ovaj problem ako gledaju preko scarta evotv.
Jean1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.