Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2008., 15:33   #421
Quote:
reia kaže: Pogledaj post
mi kupili od UNISA vrata!!!
ljudi, koma!!! neizrecivo..

1) zaračunali montažu 1600 kn i nisu stavili to na račun (meni koma zbog poreza, onaj odbitak.. bla bla)
1-a) vrata su koštala cca 4500 kn bez montaže i pedeveja
2) propuh!! a ulaz u stan je iz stubišta!!!
3) sve se čuje, prd..es, vani tko prolazi te čuje, a ti čuješ i njega!!
4) montaža je bila početkom 12 mjeseca; zoveš firmu da ti srede vrata i to ih zoveš jedanput tjedno (ne možeš baš na poslu visjeti na telefonu, a njihovo radno vrijeme je od 9-17)
ukratko, prvi put su došli pogledati tek krajem 2 mjeseca!!! (toliko o garanciji i brizi za kupca- u stilu kupio si, sad imaš svoj problem, pusti nas..)
5) došla dva deška, montera - izvukli neke brtve iz vrećice, poljepili svaku na jednu stranu štoka - svaka brtva druge boje i debljine, rekli da su takva vrata tvornička, da MI MORAMO NAZVATI ŠEFA I NARUČITI BRTVE (koje??, pa ne bavim se ja brtvama)...
ukratko, te brtve su ispale tu večer nakon što smo se vratili s posla
6) došli su još jednput početkom 4 mjeseca (mi u međuvremenu zvali da se riješi problem, jer su vrata sa svim pdv-ima, montažom košatala 7000 kn) pa nećemo dati 1000€ a da ne dihtaju, da se sve čuje itd...

7)UKRATKO, SAD SMO U FAZI MIJENJENJA VRATA, NIMA VRAĆAMO NJIHOVO, A UZIMAMO OD KOLNOE

8)Što je najgore, htjeli smo nekog stručnog, a ne kupiti nešto jeftino pa da nam susjed u fušu smontira, nakraju više gnjavaže i živciranja i potrođšenog vremena
eto, naša iskustva s unisom!!!
Unis prodaje uglavnom kineska i talijanska vrata - znači puno previše para za to što prodaju.
__________________
Nedozvoljena prikrivena reklama - obrisano!
Codegun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:36   #422
E da, pameti!

Zato, ljudi, ako se već zdrobe pare na vrata neka to bude jedan put za svagda. I ja sam kalkulirao od kineskih z 2tk pa do 5tk pa do 6tk i na kraju zavrsio na 7,8tk. Žena me navukla no nije mi krivo.
krseverin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 19:36   #423
Nedoumica oko protuprovalnih vrata i drvenih vrata

Molim Vas za pomoč...trebamo mijenjati ulazna vrata u stanu pa gledamo ponudu ali nam nitko konkretno ništa nije rekao.Svi kažu da su njihova vrata odlična.Gledali smo u Baumaxu za 1000 kn i dobila sam ponudu Davidmarektinga-Osijek za 2500kn+dostava 150 kn protuprovalna..ili kupiti klasična drvena?Na tržištu ima svašta,cijene su šarolike al mi ne bi išli više od 2500 kn.znam da koliko love tolike muzike al ima li netko iskustva sa tim vratima iz osijeka?Hvala vam puno!
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 17:26   #424
Molim vas ljudi,trebamo vrata a nitko od prijeatelja ne mijenja vrata pa nemamo nikakve konkretne informacije!!!!
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 19:04   #425
Nisam stručnjak ali mi se čini da u ovoj cjenovnoj kategoriji ne treba previše razmišljati o sigurnosti nego da je presudan izgled - uzmite vrata koja su vam najljepša.
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 13:14   #426
Quote:
coki kaže: Pogledaj post
Ako hoćete vrata odite u IGLASS VRATA na Kvatriću i upoznajte se sa TEKNO I SYNUA VRATIMA e tek tada ćete znati što su savršena ljepota,sigurnost i dizajn itd.itd tj sve što možete ntražiti od vratiju!!!!!!! A OPNI SU GENERALNI ZASTUPNICI ZA OIKOS A POD OIKOS SPADAJU I SYYNUA I TEKNO!
IDITE I VIDTE PA SE UVIJERITE,JE JESAM !!!!
NIJE ISTINA DA JE IGLASS GENERALNI ZASTUPNIK ZASTUPAJU IH I DRUGI FIRME(BAREM JOŠ 3)ALI NISI REKO JEDNU STVAR KOJA JE JEDNAKO VAŽNA KOLKO I KVALITETA VRATA,A TO JE STRUČNOST MONTAŽERA , POŠTO IGLASS VRATA SE BAVE SOBNIM VRATIMA I TO IM JE GLAVNI POSO,NE VJERUJEM DA IMA STRUČNE MAJSTORE ZA PROTUPROVALNA VRATA KAO OSTALE FIRME KOJE SE ISKLJUČIVO BAVE PROTUPROVALNIM VRATIMA.
OIKOS VRATA SU STVARNO ODLIĆNA VRATA ALI TREBA LJUDIMA REĆ DA PRAVA OIKOS VRATA S FUTER ŠTOKOM DOĐU 10.000 KUNA ,JEFTINIJA MOGU BIT SAMO U SLUČAJU(ŠTO SVE TE TRI ILI ČETRI FIRME RADE)DA ODU U ELGRAD ILI IVERPAN KUPE IVERAL OD 8mm IZREŽU NA MJERU PANELA TE IH PRODAJU POD TALIJANSKI PANEL
MARKO K is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 15:48   #427
Hvala na savjetu,a sigurnosti ionako nema,stvar je da li netko ima iskustva sa dotičnom gospodinom i takvim vratima i općenito vratima što se prodaju u bauhausu,pevecu i gramatu.Pa ako ima,ja vas molim mišljenje ili savjet.Bolje ikakav vrata nego ova koja su sada na stanu.hvala unaprijed.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 15:31   #428
Znam za dobra vrata, susjedi ih postavili i mi planiramo. Cijena je 2000,00 kn, za tu cijenu odlična izrada. Firma ti se zove Katana kas imaju dućan u Savskom gaju poslije tržnice na lijevoj strani. Odi pogledat isplati se.
rio4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 16:30   #429
s obzirom da ste spremni uložit samo 2500kn onda stvarno uzmite ona koja su vam najljepša jer sigurnost za tu lovu nećete naći...iako mi nisu jasni ljudi koji štede na ulaznim vratima, mislim radije uzmite poštena vrata za soma eura koja će odvratit potencijalnog lopova pa makar zbog toga se trebali strpiti sa nekim drugim ulaganjima...jer kad vam netko provali bit će vam žao, a tada je već kasno za kajanje...
i nemojte nasjedat na priče da su neka kineska vrata za 2000kn jednako kvalitetna ko npr. Mitrina za 7000 ili 8000kn...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 09:00   #430
Točno. Sigurnost nema cijene.
I da, pored vrata treba biti tegla s cvijećem gdje će stajati rezervni ključ! Inače vam neželjeni gosti naprave veliku štetu na vratima ili ih izvale sa štokom.
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 11:56   #431
a možete im i kao ludi ćiro ostaviti poruku gdje su točno ključevi, da ne razbiju teglu...
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 16:23   #432
Rio4,hvala puno puno na informaciji!!!!U ponedjeljak idemo tamo odmah ujutro!!!!Hvala!!!!A niti vrata od soma eura nisu sigurnost,jer onaj tko želi provaliti taj će i provaliti..ali hvala na komentarima..Ako ima tko još korisnu informaciju bila bih vam zahvalna!!
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 20:19   #433
je, al ak ti imaš vrata od soma eura, a susjed ova tvoja za 2500kn, kaj misliš koja je lakše otvorit i za koja će se lopov odlučit?

ak si se već odlučila za ova jeftina kaj tu tražiš pametne savjete kad ih ionako nećeš prihvatit?!
__________________
Devils Advocate
sasa80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2008., 12:37   #434
ej lakše malo..uopće nije stvar u vratima za soma eura ni ona za1000 kn,lopov će provaliti gdje je naumio i zna po šta ide tamo gdje ide..a ja sam pitala (pročitaj početak) da li tko ima iskustva sa vratima iz peveca i od gosp.davidmarketing i sl.i ima li koja preporuka a nisam se došla prepucavati oko vrata za 1000 eura ili ona za 2500 kn.I svaki savjet kao npr.od RIO4 je dobrodošao a znam i ja da koliko novaca toliko muzike ali nisam zato napisala da trebam pomoć ali ne želim se ponavljati.Pozdrav i hvala lijepa!
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 22:35   #435
Vrata postavljena

Prije neki dan iz ekspert plusa su mi montirali Gardesina vrata. Bio sam skeptik kada sam pročitao svaku moguću temu o protuprovalnim vratima. Uvidio sam da ljudi imaju najviše problema s montažom. Oko izbora vrata po mome mišljenju nema nekih velikih nedoumica, obišao sam sve prodavaonica i spoznao da su Gardesina vrata nekoliko puta bolja od drugih proizvođaća (žao mi je hrvatskih manufaktura no po mome mišljenu daleko zaostaju za strancima-slabo je to za iste novce). Da se vratim montaži od eksperta plus, mogu reči sve najbolje. Dečki su točni, ljubazni, ne filozofiraju oko montaže (imao sam montažu pvc stolarije-blaga katastrofa), vare klinove između štoka i zida, precizni su (niš poslije ne visi), vrata gurnete i kada se zatvore čuje se klik Ako koga zanima mogu mu poslati slike nakon montaže. E da, u vrijeme montaže rušio sam zid par metara od njih, prašine ko u priči, bili su bijeli skupa samnom a da nisu ni zucnuli. Prava ekipa.
krseverin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 22:42   #436
Ekspert plus


Da se ne hvale sami šaljem link
https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post13928606
krseverin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 23:22   #437
znam koja ne: securemme

umjesto čeličnih dijelova, unutra su aluminijski pa brave pucaju
teniska loptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 10:36   #438
Quote:
krseverin kaže: Pogledaj post
Prije neki dan iz ekspert plusa su mi montirali Gardesina vrata. Bio sam skeptik kada sam pročitao svaku moguću temu o protuprovalnim vratima. Uvidio sam da ljudi imaju najviše problema s montažom. Oko izbora vrata po mome mišljenju nema nekih velikih nedoumica, obišao sam sve prodavaonica i spoznao da su Gardesina vrata nekoliko puta bolja od drugih proizvođaća (žao mi je hrvatskih manufaktura no po mome mišljenu daleko zaostaju za strancima-slabo je to za iste novce). Da se vratim montaži od eksperta plus, mogu reči sve najbolje. Dečki su točni, ljubazni, ne filozofiraju oko montaže (imao sam montažu pvc stolarije-blaga katastrofa), vare klinove između štoka i zida, precizni su (niš poslije ne visi), vrata gurnete i kada se zatvore čuje se klik Ako koga zanima mogu mu poslati slike nakon montaže. E da, u vrijeme montaže rušio sam zid par metara od njih, prašine ko u priči, bili su bijeli skupa samnom a da nisu ni zucnuli. Prava ekipa.
Molim sliku i cijenu, cca?
rina77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 17:43   #439
@krseverin

Molim te stavi slike ovdje, da svi vidimo pa da ne moraš svakome posebno slati.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 19:32   #440
danas su nam montirali nova vrata od kolnoe, (demontirali su ona od unisa, koja smo lijepo vratili dotičnom) i moram vam priznati da su vrata MRAK!!!
nema propuha, niš' se ne čuje, protupožarna su usput, dobije se usput i GARANCIJA NA 2 GODINE, kod ključ- multi lock, dečki NISU kasnili, ma ljepota sve zajedno.
naravno, monteri iz unisa su, čim su došli, odmah neka nervoza, odmah bi se onaj stariji monter svađao s nama, tip dok radi gunđa, ma strava, oštetili nam portafon i dio zida u stubištu dok su iznosili vrata, strava živa...
je da smo ova vrata s montažom platili 700 kn više, no nakon svega, da su tražili i malčice više, dali bi, ako ništa, za profesionalnost pri radu
sretni smo, jer smo napokon uspjeli srediti ta vrata
i opet, (koliko smo sretni) nema propuha i niš se ne čuje sa stubišta, ma jupi
pozdrav
reia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.