Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2004., 11:01   #21
Just You, Imas mitesere po cijelom licu ili na samo nekim dijelovima lica?
Ja ih imam samo po nosu i oko nosa i to rjesavam ciscenjem (ali samo nosa, jel mi lice bas ne reagira najbolje), redovito svaka 2-3 tjedna.
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 11:19   #22
Ja josh nisam nashla uspjeshnu metodu.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 12:05   #23
Imam ih po obrazima i bradi, nosic i celo su cisti (bar nesto) i vise sam pop... od njih.
Just Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 12:33   #24
A da probas s parcijalim cescim ciscenjima?

Ja sam probala gelove, kremice, bla-bla, ali jedino ciscenje pomaze. Ak hoces preporuku, javi pa ti posaljem na Pm
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 12:42   #25
Annie1 u svakom slucaju hvala mogla bih probati kad ionako nista drugo ne koristi...
Just Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 17:27   #26
Jel probao netko možda ono od Clean&Clear-a protiv mitesera (tekućina ljubičaste boje ili bočica, ne znam)? Uglavnom, ja sam si to htjela kupiti al ne znam za koji tip kože je to i sl. ..

A kod kozmetičarke ne idem (nisam nikad bila) jer sam jako skeptična prema njima..
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 17:38   #27
Elektra, ja sam to dobila, i vjeruj mi da ne pomaze al jako dobro osvjezi kozu i ne pece me
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 17:42   #28
Quote:
Hana_ kaže:
Elektra, ja sam to dobila, i vjeruj mi da ne pomaze al jako dobro osvjezi kozu i ne pece me
A onda budem si ja to kupila pa budem vidila .. a reci mi samo, kakav tip kože imaš? ja imam mješoviti (T-zona a ostali dio lica pretežno suh)
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 18:34   #29
imam ti masnu kozu
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 23:12   #30
E hvala ti ... mislila sam da je to za masan tip kože al nisam bila sigurna.. al budem ja to probala ne mogu odoljeti hehe
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 18:03   #31
Postoji super kremica ja ju koristim i odlična mi je, mislim da se zove AVENE CLIREACE K, sa aha i bha kiselinam. Od kad ju koristim miteseri su mi skoro nestali, pore su mi se smanjile..!!! i koža mi super izgleda!!!!!!!!!
dare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 19:32   #32
dare. nakon koliko vremena si primjetila poboljsanje?
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2004., 20:05   #33
Jako brzo, u roku od 7 dana ako ne i prije. Inače ima mješovitu kožu (T zona masnija) i krema mi paše i na djelovima koji su suši. Ostale kreme kao npr. VISCHY normaderm su mi bile presuhe na obrazima.
dare is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 07:48   #34
Fulala sam krema se zova AVENE CLEANANCE K!!!!!
dare is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2004., 11:06   #35
Quote:
Elektra kaže:
Jel probao netko možda ono od Clean&Clear-a protiv mitesera (tekućina ljubičaste boje ili bočica, ne znam)? Uglavnom, ja sam si to htjela kupiti al ne znam za koji tip kože je to i sl. ..
sister ima pa sam probala, imam mjesovitu kozu ali mi je uzasno osjetljiva na neke proizvode, tako da me ovo grozno peklo njoj je dobro i nestalo joj je preko pola pristica i mitesera a ona s time prebrise samo preko nosa cela i brade.
probaj neki od proizvoda koji dubinski cisti pore, meni su dobri i ne peku me al mi je koza nekad malo zategnuta pa moram vise kreme stavit.
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 20:25   #36
Question Flasteri protiv mitesera

Dakle, ima li tko dobrih iskustava? Ja nikako da nađem bilo što da se riješim tih vragova na nosu...sa Nivea kao biore flasterima sam si skoro nos iščupala (skupa s miteserima) a ako premalo držim sve se razmljacka a efekt ravan nuli...

Isto tako, Johnsonov Clean&clear losion mi je samo zgulio kožu, mitesera je bilo nešto manje ali mi je preeagresivno...

I sorry ako je ovaj topic već nedavno bio...
Cure, dajte preporuke...
tetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 21:25   #37
Ja koristim Biore. Ponekad. Isto se bojim da ce mi jednog dana oguliti kozu s nosa!

Al sto je, je!! Skida cijelu sumu!

Jedino sto moram paziti da stvarno dobro skinem masnocu s nosa, i cistim rukama navlazim nos i zalijepim flaster. Najgore je cekanje dok se flaster skuplja. Onaj osjecaj skorenog flastera na nosu... pa cupanje... cupat moras nekako pomalo, da ne bude iskosa, jer onda gubis "moment sile"

Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 22:24   #38
vec smo o tome spikale..
meni to apsolutno nist ne skine dok Shtefitzi poskida cijelu sumu..
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 22:37   #39
ja bih se samo pofalila da jos uvijek ne znam kaj su ti miteseri. i prije dok sam po casopisima citala o tom fenomenu, stalno sam naziv citala misteresi, valjda podsvijesno

to bi bilo to, odmah mi je lakse.
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 23:03   #40
Quote:
Luđakinja kaže:
misteresi
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.