Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2015., 12:52   #401
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Ja koristim epilator za sve, samo sam svjesna da se pred kraj trudnoće više neću moći sama srediti dolje, a voljela bih da me ne moraju brijati u bolnici jer mi te dlake uvijek urastu, upale se i tak... plus što se nisam brijala godinama pa bi mi to bilo stvarno koma.
+1
Ja sam sve rješavala epilatorom do 7 mj.trudnoće. Sad idem u kozmetički na depilaciju. Isto tako se nadam dobrom tempiranju depilacije pred porod jer ne želim da me oni briju.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:28   #402
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Ja koristim epilator za sve, samo sam svjesna da se pred kraj trudnoće više neću moći sama srediti dolje, a voljela bih da me ne moraju brijati u bolnici jer mi te dlake uvijek urastu, upale se i tak... plus što se nisam brijala godinama pa bi mi to bilo stvarno koma.
Ja noge riješim epilatorom ali se prepone još nisam usudila..izdržis to, ne boli jako??
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:36   #403
Quote:
bingulina kaže: Pogledaj post
Ja noge riješim epilatorom ali se prepone još nisam usudila..izdržis to, ne boli jako??
Pazuhe na taj način rješavam već 15 godina i ništa više ne osjećam (doslovno), prepone nekih 5 godina i malo zaboli kod ključnih dijelova, inače više niš ne osjećam. Koža se privikne, zato se "bojim" brijanja jer mi je koža nakon samo jednog jako osjetljiva i onda je epilatorom jako, jako bolno.

Prvi put naravno da boli (kao i sve ), ali privikneš se. Meni dojadilo davati novce svaki mjesec u salonu, a brijanje mi nikad nije bila neka opcija. Al valja napomenuti da sam priličan mazohist i imam veliku toleranciju na bol pa ono.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:41   #404
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Pazuhe na taj način rješavam već 15 godina i ništa više ne osjećam (doslovno), prepone nekih 5 godina i malo zaboli kod ključnih dijelova, inače više niš ne osjećam. Koža se privikne, zato se "bojim" brijanja jer mi je koža nakon samo jednog jako osjetljiva i onda je epilatorom jako, jako bolno.

Prvi put naravno da boli (kao i sve ), ali privikneš se. Meni dojadilo davati novce svaki mjesec u salonu, a brijanje mi nikad nije bila neka opcija. Al valja napomenuti da sam priličan mazohist i imam veliku toleranciju na bol pa ono.
Svaka čast za pazuhe, jednom sam probala i bilo mi je
Ali zato brazilsku obavljan bez problema
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:59   #405
Sjećam se prvog puta, bila sam fakat mlada i bome sam fejst krvarila. Užasno je boljelo. Užasno. Sljedeći put isto, a od tada sve manje da bih došla do unatrag x godina kad fakat to radim kao dobar dan.

Pričam o pazusima, majke mi.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:17   #406
Pazuhe i donji dio nogu brijem sa žiletom, gornji dio nogu, dolje i ruke sa depilacijskom kremom.

Za sad ide, kasnije ću vidjeti.
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:03   #407
Meni je ginekologinja odobrila Veet kremu za depilaciju a i na njihovim stranicama izricito pise da su sigurne za trudnice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
luxemburg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:30   #408
Da li koja od vas koristi Veet mislim Easy da se zove, to je onaj aparatić koji grije vosak koji se nalazi u posebnoj patroni i 20min se to grije u struji? Kakva su iskustva?
početnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 15:33   #409
Quote:
luxemburg kaže: Pogledaj post
Meni je ginekologinja odobrila Veet kremu za depilaciju a i na njihovim stranicama izricito pise da su sigurne za trudnice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tu i ja koristim. Netko je negdje već napisao da je sigurna za upotrebu u trudnoći.
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 18:20   #410
a što je sa depilacijom voskom? ja sam se do sada brijala jer nemam baš neke guste tamne dlake,ali bit će mi sve teže i teže pa sam mislila već sad početi sa voskom... koliko je vosak siguran u trudnoći?
voskom sam do sada depilirala samo ruke i to me ne boli niti najmanje + što moja kozmetičarka ima neke perlice vosak za jako osjetljivu kožu pa sam mislila probat s tim i ostatak tijela, samo što mi se čini da ću morat čekat 2 mjeseca da dlake narastu za depilaciju, a to teško da bum izdržala..
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 18:25   #411
Odi radije na depilaciju šećernom pastom. Za nju ti dlačice trebaju samo malkoc narast, ne trebaš ko za vosak čekat za postaneš medvjed.

Inače ne vidim razloga zašto vosak ne bi bio siguran ako Veet krema recimo jest, vosak je po meni ipak manja kemija od toga.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 00:07   #412
tnx sweet na preporuci jer se ne kuzim u vrste voskova pitat cu jos kozmeticarku kaj misli o svemu
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 14:16   #413
Podižem temu.
Molim preporuke za dobar kozmetički salon na području novog Zg.
Noge jos rijesim epilatorom al trebam nekog ko zna posao sta se prepona tiče.
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:33   #414
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Podižem temu.
Molim preporuke za dobar kozmetički salon na području novog Zg.
Noge jos rijesim epilatorom al trebam nekog ko zna posao sta se prepona tiče.
Mia studio u Utrinama...cure su super
-Aya- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:45   #415
Super. Hvalaa
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 16:40   #416
Da li trzanje kod bolnih depilacija bikini zone mogu naštetiti bebi?
Pogotovo u slucaju ako ste kao ja zarasli pa se dlake teže čupaju iz korjena?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 13:42   #417
Drage dame, čitam ovu temu i sve vi spominjete sređivanje bikini zone prije odlaska giniću. Mislite li pri tom na cijelu gospođicu ili stvarno samo bikini zonu?
Meni se iskreno neda to raditi svako malo, tak da to odradim jednom mjesečno i to ne prije samog pregleda nego kad mi dođe, ali iskreno, ide mi to na živce. Te frikin dlake su tamo valjda s razlogom, a na kraju ispada da je sramota doći na pregled dlakave p...
Ne kužim.
Ricerca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 13:55   #418
Ja sve skratim s trimerom, a bikini dio izbrijem. Ne mogu čupati dok sam trudna, a dovoljno mi je da je čisto i uredno.
Na porod sam isto išla brijana tamo gdje treba, ostalo samo skraćeno
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:05   #419
Ja inače uvijek samo trimer koristim, ali sad već par mjeseci ne vidim ništa od trbuha, a kad uzmem ogledalo u jednu ruku, nije mi dovoljna samo ova druga da odradim posao jer se redovito uštipnem, porežem... mrzim brijanje jer proces rasta dlačica me izludi, koža mi izreagira pogotovo sad kad je ovako vruće i sve je dolje mokro... sutra imam pregled i ne znam koju metodu upotrijebiti, mjesec dana se provlačim nekako misleći da nije tako baš strašno. Probat ću britvicom napamet pa niz dlaku, možda ne izbrije nego samo skrati.
__________________
You're a stranger so what do I care?
callac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 14:24   #420
Ja isto ne brijem jer mi poslije bude crveno, prištići, svrbi, ma koma. A kad sam išla u TA svakih tjedan dana, nisam htjela da bude koma.
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.