Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2015., 10:23   #721
Slike na Androidima su inače u DCIM folderu.
Kontakte neki mobiteli mogu backupirati u imeniku u .csv, ali dosta to ne može samo.
Tako da preostaje skidanje s googlea ako su sinkronizirani (pogledaj na contacts.google.com- imaš export opciju gore) ili backupiranje pomoću neke aplikacije (neke imaju opciju da ti backup pošalju mailom ili jednostavno prebaciš iz foldera gdje ti ga spreme).

Iako sad nisam siguran, moguće i da su to svi brojevi, ali Outlook otvori samo prvi kontakt (probaj otvoriti taj file Notepadom pa vidi).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 20:45   #722
Dali postoji način da se isključe one "Usluge za Google Play" koje konstantno rade u pozadini i znaju trositi po 80+ mb rama, ja ih stalno zaustavljam ali se same pokrenu nakon nekoliko sekundi...
ibme74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 22:18   #723
Bez roota nikako.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 22:40   #724
pozdrav
viber, idem poslati neku sliku i dođe mi obavijest:
nema dovoljnog prostora da bi mogao obaviti tu akciju. oslobodi prostor i pokušaj ponovno
evo i screen shota,malo je loše svjetlo ali se vidi.
i vidi se slobodan prostor na mob i kartici
u čemu je problem
garakelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 23:48   #725
Ovaj mob je stvarno više dosadan.
Skoro niti jednu aplikaciju ne mogu ažurirati, uvijek javlja da nema dovoljno prostora za pohranu.
Puno sistemskih aplikacija ne koristim a ne da ih obrisati.
Fotke spremam na sd card.
Ne kužim kako osloboditi prostor.
Pobrisala sam sve fotke i jedva uspjela 2 aplikacije ažurirati.
Nemam više kaj brisati.
Ima li pomoći ??
Hvala na svakom savjetu.
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 23:28   #726
Čudno. Ja sve ažuriram i brišem bez problema.
Moguće da si instalirala previše programa koji su permanentno aktivni u pozadini i troše dosta RAM-a. Ovaj mob ima premalo rama pa treba biti selektivan u odabiru programa koji su stalno aktivni u pozadini.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 07:17   #727
RAM nema veze s dostupnim prostorom na korisničkoj particiji.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 12:21   #728
I koji je vaš savjet za mene, napravila sam root ali nisam uspjela dodatne particije na sd card jer sam neuka mislila da ću to moći ako mob priključim na comp, a ako sam dobro shvatila particije na sd csrd moram raditi u compu koji prima kartice ili kupiti čitač kartica pa preko njega?

Kako vidjeti koja app je stalno aktivna u pozadini i troši ram ?
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 13:14   #729
Ahm, moj savjet bi bio (kad samo imaš rootani mob, ne i otključani bl) obrisati sistemske aplikacije koje ne koristiš. Pazi, ne one koje su bitne za rad uređaja jer možeš smrdati mob, nego one bezvezne tipa vrijeme, karte, pa oni svi silni jezici za tipkovnicu...
Nakupi se dosta mjesta na sistemskoj particiji takvim načinom pa tako dobiješ mjesta za svoje appove i za nadogradnje.
Samo koliko se sjećam Huawei je malo zakomplicirao što je stavio te aplikacije u neki zaseban folder (ubij me ako se sjećam točno koji) pa recimo titanium backup ne "vidi" gdje su i nemože ih deinstalirati nego to moraš ručno raditi preko npr root explorera.

Iako je najpametnije rješenje prodati ga (vidim da još drži cijenu od čak 400 kn, a novi je bio ispod 600) i kupiti nešto novije za "par kn" skuplje. Jer ovo sve što ćeš raditi je li-la.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 15:00   #730
Imam jedan pomalo čudan problem s ovim mobitelom. Naime, čim upalim internet na mobitelu on počinje nekontrolirano vibrirati i zvoniti (zvuk dolaska poruke) i nikako se ne može prekinuti tj. prestane vibrirati i zvoniti nakon što ugasim internet. Ne dolaze mi nikakve poruke niti nešto slično, a mobitel je u stanju vibrirati i zvoniti neprekidno. U čemu je stvar?
__________________
"Sretni smo sam onda kada od sutrašnjega dana ništa ne tražimo, a od današnjeg sa zahvalnošću primamo sve ono što nam donosi." H. Hesse
DačiKa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 15:17   #731
Nisam više "oduševljen" ovim mobom. Baterija se odjednom počela brzo trošit a da ništa nisam promijenio. Ništa novog instaliranog, WiFi isključen.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 17:21   #732
Koja si mreža? Ako baš ništa nisi radio, ili su Google servisi, ili lošiji prijem signala.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.