Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2012., 00:42   #101
Pa nije to nemoguće, moram priznati da me ugodno iznenadilo što sam vidio na njihovim stranicama i to mi je drago.

Ipak navala na Ruđer i Teslu je zamjetnija, naime dok su tamo pragovi upisa 43-48 bodova u Končaru ih nema tj. 2009, 2010 i 2011 godine su se svi upisali koji su imali osnovni bodovni prag, čini mi se čak u oba kruga ako sam ja dobro shvatio ove razultate:

"Svi prijavljeni kandidati u programima:
elektrotehničar, tehničar za računalstvo, tehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom stekli su pravo upisa."

http://ss-elektrotehnicka-zg.skole.h...d=211#mod_news
http://ss-elektrotehnicka-zg.skole.h...d=160#mod_news
http://ss-elektrotehnicka-zg.skole.h...d=102#mod_news

http://ss-elektrotehnicka-zg.skole.h...d=212#mod_news
http://ss-elektrotehnicka-zg.skole.h...d=164#mod_news
http://ss-elektrotehnicka-zg.skole.h...d=104#mod_news

Nadam se da je ovo to što si tražio.
hoggarh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 00:53   #102
Quote:
malinko kaže: Pogledaj post
Koliko sam imao prilike čuti od dvoje roditelja čija djeca idu u Končar ta škola je u zadnjih par godina jako poradila na sebi pa više uopče ne zaostaje za Ruđrom a Teslu je navodno ostavila iza sebe. Ono što joj nedostaje je imidž.
Zaboravih ti reći da se ne čudim da ti roditelji tako govore o školi u koju idu njihova djeca ... ... isto kao što je vjerojatno upitna i moja objektivnost ... ali zato smo ovdje i tražimo svježe informacije.
hoggarh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 12:23   #103
Ja sam se upisao ove godine... Jel ima netko da ide za elektrotehnicara?
 
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 01:01   #104
idem u Koncar i prezadovoljan sam sa skolom, svi misle da je skola losa i da ima glupe ekipe, ali ekipa je najjaca, zajebancija a opet smo super razred po ocjenama i po broju bodova sa kojima smo upisali Koncar, niko nie problematican ni nista nema glupe ekipe nabrijane ko u tesli i ruderu, a profesora ima nekih glupih, ali ima i puno njih predobrih koji uvijek izlaze u susret ucenicima
bokiii2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 18:34   #105
Ja isto idem u Koncar, skola je super samo mene muci tcd to mi je najgori predmet ja cu 1 imat iz tog zbog profe
LtheDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 13:59   #106
Quote:
LtheDevil kaže: Pogledaj post
Ja isto idem u Koncar, skola je super samo mene muci tcd to mi je najgori predmet ja cu 1 imat iz tog zbog profe
kud si nasla kod bajtice imat 1 zena pijana 90% satova....imala 3 prosle godine upoce nisam nis radila kod nje
pitanje za prosle generacije di ste i kako ste dogovorili određivanje prakse.....
crepsley is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 15:22   #107
ma dajte u ruđeru je previse strebera mislim nema smisla da ga se uspoređuje s elektrotehnickom skolom jel tamo su pravi klosari
didy2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 13:38   #108
bajtica i šinka idu u penziju. jeeeej!
LtheDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 13:06   #109
Question

Forumaši, ima li tko svježih informacija o ovoj školi ? Zadnji post je bio prije 3 godine...
Naime, imam osmaša koji se dvoumi između Tesle i ETŠ. Po bodovima može u obje (Ruđer ili MIOC nisu opcija). U Teslu su se prijavili đaci bolji po bodovima, međutim po forumu se pisalo dosta loših stvari o Tesli vezano za kvalitetu nastave i profesora, i dobili smo u stvari dosta lošu sliku zbog koje smo Teslu stavili niže na listi prioriteta.
Kako dečko svakako želi kasnije na studij, da li ETŠ daje dobru podlogu za upis na faktultete (naravno, pod uvjetom da su ocjene ok) ? I kakvi su profesori ?

Bili smo na danima otvorenih vrata u ETŠ i dojam je ovakav:
-minusi: škola izgleda kao da dobrih 30 godina nije nitko ništa na školi napravio. Zidovi oronuli, učionice sama starudija, nekakvi mali, mračni, zagušljivi laboratoriji...Kad smo ušli u poveći razred pun CRT monitora mislila sam da su nas doveli da nam pokažu povijest računalstva, a kad ono klinci na tome rade i uče sad...( no dobro, tu vjerujem da ni druge škole nisu bolje po tom pitanju )
-plusevi: hvalili su se nekom tehnikom koju su nam pokazali i uspjesima na natjecanjima. Ravnatelj je ostavio solidan dojam, kao i par profesora koji su se nakratko predstavili.
Na žalost smo propustili dane otvorenih vrata u Tesli, pa nemam nikakvu predodžbu o toj školi...
Pisalo je ranije da se ET škola popravila u zadnjih par godina i da ne zaostaje za Teslom, pa ne bi htjeli na osnovu pogrešnih informacija odbaciti ni njih ni Teslu...
Ima li tko novije informacijama o kvaliteti ET škole ?
Hvala unaprijed
smushables is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 08:37   #110
može koja novija informacija o školi.................................
Dodozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2021., 22:42   #111
U Koncar ti dolaze Teslasi.
Izgleda da ih tamo dave kojecime,a tehniku zanemaruju.
Ipak dijele zgradu sa gimnazijom,ili dve.
Koncar je imao prvi racunalni lab sa PC,dok Tesla nije imala nista ili neke prastare kompove.Mozda je sada obrnuto.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2021., 16:34   #112
može li netko napisati kakav je program Tehničar za računalstvo, isplati li se i kakvo znanje se dobije? može li se poslije na FER ili TVZ?
Rabarbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2021., 19:35   #113
Quote:
Rabarbi kaže: Pogledaj post
može li netko napisati kakav je program Tehničar za računalstvo, isplati li se i kakvo znanje se dobije? može li se poslije na FER ili TVZ?
bio si na stranici škole ili si lijen pogledati?
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2021., 20:02   #114
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
bio si na stranici škole ili si lijen pogledati?
vidjela sam program, pitam ide li netko, je li zadovoljan itd
Rabarbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2021., 00:52   #115
ak misliš na FER onda jedino prirodoslovno matematička gimnazija dolazi u obzir
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2021., 22:41   #116
Pozdrav. Sad sam osmi razred. Na kraju školske godine ću imati oko 60,23 boda. Planiram upisati Teslu ili Končar. Koji je bolji izbor i zašto. Za smjer gledam elektrotehničar. Koji smjer i škola je bolja ako će se ići na fakultet a koja ako ne. Čuo sam da Tesla ima bolje pripreme za maturu i da su se zadnjih par godina jako popravili. Ima li u Tesli ili Končaru problema sa ekipom. Hvala
Grgo331 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2021., 23:00   #117
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ak misliš na FER onda jedino prirodoslovno matematička gimnazija dolazi u obzir
ne trolaj
__________________
><>
Red Square is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2021., 23:44   #118
Moze svatko probat sa tom skolom,ali samo mali broj uspije upisat fer.
Ne zato jer su losi,nego jednostavno ovi manijaci iz gimnazije iz dosade upisuju fer ili visu tehnicku.
Od njih se ne moze nista,jos ovi na faksu vole matematicare.
Njih zanima matematika koju koriste u racunalstvu,eventualno malo elektrotehnike i eto,sve zaguse.
Samo bi nesto racunali.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2021., 01:20   #119
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Moze svatko probat sa tom skolom,ali samo mali broj uspije upisat fer.
Ne zato jer su losi,nego jednostavno ovi manijaci iz gimnazije iz dosade upisuju fer ili visu tehnicku.
Od njih se ne moze nista,jos ovi na faksu vole matematicare.
Njih zanima matematika koju koriste u racunalstvu,eventualno malo elektrotehnike i eto,sve zaguse.
Samo bi nesto racunali.
Treba solidno napisati maturu i to je to. Barem FER prima hrpu brucoša.

Nemam pojma koliko se gradivo razlikuje od gradiva koje se obrađuje u gimnazijama, ali razlika svakako nije nepremostiva. Ako imaš žicu za FER, naravno.
__________________
><>
Red Square is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.