Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2016., 11:18   #441
@June: Ne moras kod veta, odi u pet shop i kupi tablete protiv parazita za macke.
Doziranje je po kilazi. Ako macka ima 3kg, ili 4kg, dajes dozu kao da ima 5kg (npr pola tablete Pratela).
Ponovis za 14 dana, i jos jednom za 14 dana.
Bilo bi zgodno da im istovremeno stavis i neku od ampula protiv buha (isto u pet shopu), jer pozderu buhu > dobiju gliste i tako to ide ukrug.


@charmed, mozes staviti ako ti je tlaka ici mijenjati, jako je mala razlika a imas komad macorcine


@Didi, tema je o macjim nametnicima, Advantix bolje uopce ne spominjat tu. Obzirom da ljudi cesto jako povrsno citaju, preporucam da si editiras post
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 16:09   #442
Hvala na odgovoru, bila sam ipak kod veta i dobila Pratel. Sutra to moram uvaljati u neki saft ili nešto da pojedu.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
June is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 10:52   #443
Je li netko koristi ampule Vectra? Kakvi su dojmovi?

Zadnje uređivanje Vida36 : 11.08.2016. at 11:29.
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 11:06   #444
Quote:
June kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru, bila sam ipak kod veta i dobila Pratel. Sutra to moram uvaljati u neki saft ili nešto da pojedu.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Jel pojedu saft s pratelom?

Ja sam do sada svojima uspjela ugurati pratel u grlo al zadnji put sam se posteno namucila i izmrcvarila i njih i sebe... Sad tazim drugi nacin... Koji saft? Neka posebna ultra mirisljava konzerva? U cemu nece osjetit miris pratela?
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 23:51   #445
Iz mog iskustva, osjete ga u baš svemu. tabletu u grlo i gotovo
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 13:15   #446
Danas stavljamo ampule ,kupila sam i suhi šampon da za par dana okupam smrdljivicu.Sutra se dižemu 7 da sve skinem dole i operem i usisam.
Kupila sam i češalj tako da će Mala imati potpuni spa tretman.:klap:
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 17:48   #447
E i taj češalj obavezno dezinficiraj nakon korištenja. Da ti ne bi jajašca ostala na njemupa kad ponovo češljaš da ne vratiš nazad.

Koje si ampule kupila? Ja se psihički pripremam da svoje dlakavce pošpricam sa Frontline sprejom. Imam još pola, moram ga potrošiti jer mu uskoro ističe rok i bit će veselja. Prvu mačku čopim na prepad, strpam wc, našpricam, izmaljam pa pustim vanka i onda ostatak ekipe nanjuši šta se tu događa i bris pa onda prvo lovim mačketine po stanu. Jebote preznojim se svaki puta, dobar cardio.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 20:01   #448
Maloprije sam stavila macki ampulu frontline combo....ali dok sam joj stavljala, na nagli zvuk se izmaknula i dio mi je otisao nize gdje moze dosegnuti....stavila sam joj maramu oko vrata da se ne lize po tome....koliko dugo treba ostaviti maramu, a da vise nije opasno za nju dok cisti dlaku...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 08:06   #449
Ampule, sprej i ogrlice za zaštitu protiv mačjih nametnika

Dok se ne osusi, nije problem u preparatu nego u alkoholu koji sluzi kao nosac pa da ga zivotinje ne lizu. Kad on ishlapi nema problema.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 09:52   #450
Dobro Andrej kaže. Recimo Frontline sprej špricaš po cijeloj životinji i smiju se lizati, ali kad se posuši. Tako da nemaš frke.

Meni je veselje jer su si sada nešto u ljubavi u zadnje vrijeme pa se krenu međusobno lizuckati pa moram paziti da ne ližu odmah nakon ampule. bolji su mi bili kad su se mrzili.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 13:59   #451
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
E i taj češalj obavezno dezinficiraj nakon korištenja. Da ti ne bi jajašca ostala na njemupa kad ponovo češljaš da ne vratiš nazad.

Koje si ampule kupila? Ja se psihički pripremam da svoje dlakavce pošpricam sa Frontline sprejom. Imam još pola, moram ga potrošiti jer mu uskoro ističe rok i bit će veselja. Prvu mačku čopim na prepad, strpam wc, našpricam, izmaljam pa pustim vanka i onda ostatak ekipe nanjuši šta se tu događa i bris pa onda prvo lovim mačketine po stanu. Jebote preznojim se svaki puta, dobar cardio.
Ok.
Kupila sam Advocat,tj dragi je kupio.Nije bilo ničeg drugog a skupe su dosta.
Ne razumijem zašto se preko Pet shopa ne može kupiti jeftinije ampule?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:10   #452
Zato jer spada pod pripravak koji ti jedino veterinar moze izdati, tako je i u trgovinama - da bi ih mogli prodavati moraju imati zaposlenog veta.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 16:37   #453
I kupuju se na posebnoj blagajni bas kod veta....

Tnx andrej i leeloo
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 15:34   #454
Očistila sam cjelu kuću i stavila ampule kod obe dve mačke,vet je rekao kroz mjesec dana još jednom.
Našpricala sam grebalice sa bio kilom i pustila vani dva dana.
Jel mogu ja to sad staviti u kuću?
Koliko sm ja skužila taj bio kill je najamnje štetan za životinje i ljude,znači,ipak je štetan.
Dali ima neki prirodni pesticid da je bezopasan?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 16:04   #455
Pola jabucnog octa (domaceg) i pola vode, smrducka pola sata ali djeluje. Mi s tom mjesavinom dobro naspricamo i pseto prije kupanja, nikad nije imao mekaniju i sjajniju dlaku.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 16:48   #456
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Pola jabucnog octa (domaceg) i pola vode, smrducka pola sata ali djeluje. Mi s tom mjesavinom dobro naspricamo i pseto prije kupanja, nikad nije imao mekaniju i sjajniju dlaku.
Joj, super imam doma dve litre toga ,pogreškom kupila.:klap:
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 23:40   #457
Nemoj spricat macke s octom, izmedju ostalog ce te jako mrzit.
Ako si sve naspricala biokillom i suho je, moze natrag u kucu
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 10:48   #458
Lola nemoj pobogu s time špricat i kupat mačke, poludit će. Mrze taj miris. Nemoj špricati ni površine na kojima želiš da borave ili spavaju, s time se šprica kad ih želiš odbiti da idu ili rade nešto. Mi ribamo kupatilo i wc i kuhinjske elemenete sa alkoholnim sirćetom (kako se fino sjaji od toga sve, al smrdi ko kuga) i moji ti uopće ne ulaze u prostoriju dok se malo ne izlufta, a ako i odu kišu ko manijaci.

Biokill ponovi za 2 tjedna.

A advocate si kupila bez recepta? U pet centru? On je inače 2 u 1, znači i za buhe i krpelje i za unutarnje beštije tipa šugarci i gliste. Jedino ne pokriva trakavicu pa se zbog toga mora dati i tableta za unutarnje.
Mislila sam da se to ne može dobiti više bez recepta.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 12:14   #459
Bila sam kod veta pa mi je dao recept.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 08:54   #460
Zadnji put kad sam stavila mačku fyprist ampulu izgubio je dio dlake na tom području. Prije toga nije imao reakcije nikad pa sad ne znam smijem li mu ponovno probati staviti i postoji li ikakva alternativa tim ampulama?

Oglice ne podnosi i skoro mi se zagutio pokušavajući ju skinuti pa s tim nebi išla nikako....
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.