Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2009., 15:40   #1
Male to Male- connection eyes to eyes

2...ok, ajmo ovako...
Kojom spikom da dečko pristupi dečku recimo vani. Još tome dodamo da se uspostavi kontakta oči u oči.
Da li taj kontakt oči u oči je isti kao kad je u pitanju cura i dečko ili je kontakt oči samo ovako bez veze. Što kad se kontakt oči ponovi više puta, i to obostrano. Što onda? Ajmo neki korisni savjeti, kako reagirati, kad se to dogodi ......
noimena is offline  
Old 14.11.2009., 15:44   #2
Bedara, tebi je dvostruko teze..
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 14.11.2009., 15:46   #3
U jebat ga... to ti je fakat zajebano - i to zbog okoline
Pa gle ak već postoji eye kontakt i ako si siguran da ste na isotj valnoj duljini, nađi se negdje bliže njega... pa neki ležeran komentar (može bit vezan i uz gužvu na šanku)... osmjeh....
Probaj... step by step
kiss me is offline  
Old 14.11.2009., 15:47   #4
da probas u gay bar otic?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 14.11.2009., 15:48   #5
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
da probas u gay bar otic?
A ja mislila odgovorit za žensku
leptirica 2 is offline  
Old 14.11.2009., 15:50   #6
Quote:
Chocolate Puma kaže: Pogledaj post
Bedara, tebi je dvostruko teze..
Eh još gore kad si vani s svojom ekipo i do se desi...i još recimo on ima svoju ekipu...
još gore što ja ponekda znam kasno skužiti to...a kad skužim, ono...onda tijekom noći dođe do ti pogleda u oči ne znam koliko puta.
Ali što učiniti kad se to dogodi, što poduzeti i još pri tome sve je gore kad imaš svoju ekipu s kojom si vani....????
noimena is offline  
Old 14.11.2009., 15:52   #7
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
da probas u gay bar otic?
ah prije bi propao u zemlju nego na takvo mjesto otišao...di je fem ekipa...
meni je gore što se meni to dešava na ok, normalnim bircevima...
noimena is offline  
Old 14.11.2009., 15:56   #8
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
U jebat ga... to ti je fakat zajebano - i to zbog okoline
Pa gle ak već postoji eye kontakt i ako si siguran da ste na isotj valnoj duljini, nađi se negdje bliže njega... pa neki ležeran komentar (može bit vezan i uz gužvu na šanku)... osmjeh....
Probaj... step by step
hm jedan je problem što ako probaš a nije to to...pa se zajebaš, a inače nisam tip da prvi prilazim ...
ali zna biti, eto prije 3 tjedna bio vani na jarunu, s ekipom...i tako potpuno nice str8 looking dečko ono gelda me a on s svojom ekipom...i tako svatko priča s svojima i zezamo on baci oči na mene pa ja na njega i tako...ono cilu noć

a isto ono vanka idem uvijek s ekipom...
noimena is offline  
Old 14.11.2009., 16:26   #9
Onda mu priđeš i pitaš da odete malo u privatnost XD
Pali_andjeo is offline  
Old 14.11.2009., 16:28   #10
Ja kažem: no risk no fun
leptirica 2 is offline  
Old 14.11.2009., 16:36   #11
Quote:
Pali_andjeo kaže: Pogledaj post
Onda mu priđeš i pitaš da odete malo u privatnost XD
ali što s ekipom, ok više me brine moja nego njegova, ako bih bilo što...ono pitanje tko ti je to? i ja ga tek prvi puta vidio...

Eto jednom mi se tako desilo, isto na jarunu, idem na wc s frendom...a prije toga bio isto jedan nice tip i gledali se....baš izlazi iz wc a ja ulazim, on dobacio ej...ja samo prošao jer bio samnom frend pa me pita tko ti je to...i ja kažem nemam pojma tko je...
Sada da sam bio sam, išao u wc, nekaj bi odg...ali ovako se nisam usudio.
noimena is offline  
Old 14.11.2009., 16:40   #12
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Ja kažem: no risk no fun
to je mnogo lakše napisati nego učiniti...
Barem u mojem slučaju...da je barem u pitanju cura...ma to bi radio odmah, riskirao...ali kad je u pitanju m...baš ...ne znam puno mogu izgubiti...jer nisam fem neki lik, ono nitko ne bih reko da sam to što sam...
A isto nisam tip da bih prvi korak napravio, rađe da netko drugi napravi nego ja...
noimena is offline  
Old 14.11.2009., 16:44   #13
Quote:
noimena kaže: Pogledaj post
to je mnogo lakše napisati nego učiniti...
Barem u mojem slučaju...da je barem u pitanju cura...ma to bi radio odmah, riskirao...ali kad je u pitanju m...baš ...ne znam puno mogu izgubiti...jer nisam fem neki lik, ono nitko ne bih reko da sam to što sam...
A isto nisam tip da bih prvi korak napravio, rađe da netko drugi napravi nego ja...
Onda bleji i dalje i moli Boga da on priđe,a možda se to i ne desi
leptirica 2 is offline  
Old 14.11.2009., 16:47   #14
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Onda bleji i dalje i moli Boga da on priđe,a možda se to i ne desi
ne samo to mogu i maštati....he,he,he...
noimena is offline  
Old 14.11.2009., 16:47   #15
Quote:
noimena kaže: Pogledaj post
ne samo to mogu i maštati....he,he,he...
S takvim stavom da
leptirica 2 is offline  
Old 14.11.2009., 16:56   #16
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
S takvim stavom da
eh.
što bih ti učinila da si na mojem mjestu i vani recimo s najboljim frendovima koje znaš ono neznaš ni sama više koliko...što odmah kad bi te neko tako pogledao tj. gledao trčala na drugu stranu...ili što...i pod uvjetom da neznaš tko je to, prvi puta vidiš njega, i njegovu ekipu...i još skužiš da i ti i on pazi kad možeš baciti pogled...idt...
noimena is offline  
Old 14.11.2009., 16:58   #17
Quote:
noimena kaže: Pogledaj post
eh.
što bih ti učinila da si na mojem mjestu i vani recimo s najboljim frendovima koje znaš ono neznaš ni sama više koliko...što odmah kad bi te neko tako pogledao tj. gledao trčala na drugu stranu...ili što...i pod uvjetom da neznaš tko je to, prvi puta vidiš njega, i njegovu ekipu...i još skužiš da i ti i on pazi kad možeš baciti pogled...idt...
Ako se neko vrijeme pogledavamo,bih..čemu strah?
leptirica 2 is offline  
Old 14.11.2009., 17:07   #18
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Ako se neko vrijeme pogledavamo,bih..čemu strah?
Ok, ali opet ne kužiš...stavi se u tu poziciju...i nisi vani sama...samo tako bi prišla recimo njoj...mislim da ne bih...već bi ko ja ostao/la na svom mjestu s svojom ekipom...

Strah??? Pa što misliš koji...
noimena is offline  
Old 14.11.2009., 17:09   #19
Quote:
noimena kaže: Pogledaj post
Ok, ali opet ne kužiš...stavi se u tu poziciju...i nisi vani sama...samo tako bi prišla recimo njoj...mislim da ne bih...već bi ko ja ostao/la na svom mjestu s svojom ekipom...

Strah??? Pa što misliš koji...
Zakačila bih ga ramenom da ga želim da vidim rekaciju
leptirica 2 is offline  
Old 14.11.2009., 17:15   #20
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Zakačila bih ga ramenom da ga želim da vidim rekaciju
he,he,he da nije , da sam malo pripit...može onda akcija s šakama.

ok sada si uzela primjer kad ti je jako blizu...ja cilu vrime govorim o tome kad postoji udaljenost...jer recimo ja sam vani uvijek min s 3 ili 4 frendova...
eto primjer taj od 3 tjedan, na jarunu...tip isto bio s svojom ekipom...mislim s još 4 frenda...i postoji udaljenost...ali postoji daj kontakt oči...ok nije da sam gledao u njega non stop, to bih bilo preočito...ali uvijek kad bi bacio pogled dogodio bi se taj kontakt oči u oči...i sada nekada bi ja makao pogled...a nekada on.
noimena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger