Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2014., 22:31   #1
magija kako vratit bivsu curu

Htio bi vratit bivšu curu s veazivanjem i magijom zna li tko koga tko to radi i samo ozbiljni
krke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 08:42   #2
Nikada ne koristi magiju da utječeš na nečiju slobodnu volju. Vratiti će ti se višestruko i neće biti ugodno. Osim toga, kako bi to mogao učiniti curi s kojom želiš biti? Zar je nimalo ne poštuješ?
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 10:00   #3
otvorio je tu temu i na LJESu i Bog zna gdje sve ne...
Dojma sam.da mu nije bitno sredstvo do cilja, da bi i dusu vragu prodao.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 10:37   #4
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
otvorio je tu temu i na LJESu i Bog zna gdje sve ne...
Dojma sam.da mu nije bitno sredstvo do cilja, da bi i dusu vragu prodao.
Ti znaš što bi ja. Reci jer i normalna ova bol koju osjećam danima nemogu jesti niti spavati zbog ovoga što se desilo istina učinit ću sve da je vratim i da budemo sritni zajedno
krke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 10:43   #5
Quote:
krke kaže: Pogledaj post
Ti znaš što bi ja. Reci jer i normalna ova bol koju osjećam danima nemogu jesti niti spavati zbog ovoga što se desilo istina učinit ću sve da je vratim i da budemo sritni zajedno
Bol ce proci. Ako te ostavila, to je bilo s razlogom. Ne mozes s nekim bit na silu sretan.
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 10:49   #6
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Bol ce proci. Ako te ostavila, to je bilo s razlogom. Ne mozes s nekim bit na silu sretan.
Kojim razlogom. S nekim živiš taj ti dade sve, za tebe živi bude uz tebe u najtežim trenutcima i na kraju da se sve bako vrati. Ne ako ne znate nikoga ne tribate komentirati i to je to
krke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 11:30   #7
Quote:
krke kaže: Pogledaj post
Ti znaš što bi ja. Reci jer i normalna ova bol koju osjećam danima nemogu jesti niti spavati zbog ovoga što se desilo istina učinit ću sve da je vratim i da budemo sritni zajedno
Naravno da boli, mora boljet, volio si, povrijeden si i MORA boljet.
Prihvati bol.
Ona je tvoj prijatelj
Volio si.
No moras se dic sa poda.
Ljubav je takva.
Svi smo iskusili bol.
Nisi ti kriv, nije ona kriva, zivot je takav.
Moras naucit. nesto iz toga
Zato je to tu...
Nemoj venut kada ima jos toliko toga lijepog pred tobom, samo ne zatvaraj oci, obrisi suze i idi dalje.
Znam kako ti je, znam da ti je tesko, kamen u srcu, bol, koja kao da je fizicka... ali proci ce. Sve ce proci ako si dopustis tu bol i patnju.
Prozivi je... Jednog dana ces ostarit... i ostat ce samo iskustvo.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 11:50   #8
Za to ipak trebaš imati iskustva.Ne radi se o tome da će ti tu pomoči demoni jer oni nisu tvoji sluge.Kada radiš takav ritual ti stvoriš svoje servitore za to.Mogu ti reći da sam sam bio "žrtva" tuđih servitora (slična situacija) ali sam osjetio da nešto naglo mijenja moju volju i naravno ta osoba me nije pridobila.Možeš utjecati na one ljude koji nisu čvrsto izgradili svoju volju.Ove gluposti o vračanju 500 puta je izmislio Gerald Gardner čini ti se mogu obiti samo ako vjeruješ u to da će ti se vratiti.Ili ako si ritual radio kada Mars ili Venera retrogradira.Koliko znam retrogradnja tih planeta je za ovu godinu prošla.Ako je i pridobiješ rituale bi morao s vremenom ponavljat radi utecaja na volju.
Fuseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 12:25   #9
[QUOTE=Fuseli;51612002]Za to ipak trebaš imati iskustva.Ne radi se o tome da će ti tu pomoči demoni jer oni nisu tvoji sluge.Kada radiš takav ritual ti stvoriš svoje servitore za to.Mogu ti reći da sam sam bio "žrtva" tuđih servitora (slična situacija) ali sam osjetio da nešto naglo mijenja moju volju i naravno ta osoba me nije pridobila.Možeš utjecati na one ljude koji nisu čvrsto izgradili svoju volju.Ove gluposti o vračanju 500 puta je izmislio Gerald Gardner čini ti se mogu obiti samo ako vjeruješ u to da će ti se vratiti.Ili ako si ritual radio kada Mars ili Venera retrogradira.Koliko znam retrogradnja tih planeta je za ovu godinu prošla.Ako je i pridobiješ rituale bi morao s vremenom ponavljat radi utecaja na volju
Ja ću to napravit pa što bude jednostavno ne mogu bez nje niti sekunde vise
krke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 12:27   #10
Quote:
Fuseli kaže: Pogledaj post
Za to ipak trebaš imati iskustva.Ne radi se o tome da će ti tu pomoči demoni jer oni nisu tvoji sluge.Kada radiš takav ritual ti stvoriš svoje servitore za to.Mogu ti reći da sam sam bio "žrtva" tuđih servitora (slična situacija) ali sam osjetio da nešto naglo mijenja moju volju i naravno ta osoba me nije pridobila.Možeš utjecati na one ljude koji nisu čvrsto izgradili svoju volju.Ove gluposti o vračanju 500 puta je izmislio Gerald Gardner čini ti se mogu obiti samo ako vjeruješ u to da će ti se vratiti.Ili ako si ritual radio kada Mars ili Venera retrogradira.Koliko znam retrogradnja tih planeta je za ovu godinu prošla.Ako je i pridobiješ rituale bi morao s vremenom ponavljat radi utecaja na volju.
Ja ću to napravit pa što bude jednostavno ne mogu više bez nje niti sekunde
krke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 13:10   #11
Quote:
krke kaže: Pogledaj post
Ti znaš što bi ja. Reci jer i normalna ova bol koju osjećam danima nemogu jesti niti spavati zbog ovoga što se desilo istina učinit ću sve da je vratim i da budemo sritni zajedno
Normalna je, nis ni prvi ni zadnji kojeg je iskomirala zena, ne budi pickica da se ponasas ko kakva baba i hodocastis po vracarama navij Zecica, cendraj, razbij koju casu, udavi sve frendove do iznemoglosti, odi u kulb navijaca dinama i navijaj za hajduk, tako se rjesava ljubavna bol


Je, bices sretan koliko i narkoman sa svojom ovisnoscu
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 15:13   #12
Želim je nazad moda je to sebično. Ali jeli normalno da patim. Tako što god napisali ja ću to pokušat napravit
krke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 16:23   #13
Normalno je da patis, ko ti je reko da sve mora bit divno i krasno u zivotu i da ce ikad biti sve po tvojem, grou ap.
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:01   #14
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Nikada ne koristi magiju da utječeš na nečiju slobodnu volju. Vratiti će ti se višestruko i neće biti ugodno. Osim toga, kako bi to mogao učiniti curi s kojom želiš biti? Zar je nimalo ne poštuješ?
Opet prenosiš nešto što si negdje nešto načuo bez da si sam iskusio tako nešto. Ni prvi ni zadnji put.


Ne, ne vraća se višestruko, možda se uopće ne vraća. Svi mi svakodnevno utječemo na neki način na nečiju slobodnu volju. Slobodna volja je bajka, tako nešto ne postoji.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:04   #15
Quote:
krke kaže: Pogledaj post
Želim je nazad moda je to sebično. Ali jeli normalno da patim. Tako što god napisali ja ću to pokušat napravit
Uči par mjeseci tehnike meditacije, koncentracije i vizualizacije. Nakon toga potroši par mjeseci na upoznavanje sa načinima evokacije anđela/demona/bogova i sličnih entiteta. Jednom kada izabareš način sam izradi potrebne predmete za to. Nakon toga napravi evokaciju, pričekaj par dana ili par mjeseci i u većini slučajeva eto nje nazad.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:10   #16
Nemogu virovat da nitko nikog pouzdanog nezna
krke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:15   #17
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Uči par mjeseci tehnike meditacije, koncentracije i vizualizacije. Nakon toga potroši par mjeseci na upoznavanje sa načinima evokacije anđela/demona/bogova i sličnih entiteta. Jednom kada izabareš način sam izradi potrebne predmete za to. Nakon toga napravi evokaciju, pričekaj par dana ili par mjeseci i u većini slučajeva eto nje nazad.
Kada sve navedeno napravi neće mu pasti na pamet ono što u ovom trenutku želi
Uostalom, zar ga nisi cuo... momak je nestrpljiv, treba instant riješenje...
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:38   #18
Istina jesam nestrpljiv.
krke is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 06:22   #19
Quote:
krke kaže: Pogledaj post
Želim je nazad moda je to sebično. Ali jeli normalno da patim. Tako što god napisali ja ću to pokušat napravit
Recimo da uspiješ. Da li ćeš biti sretan imajući samo njezino tijelo? Da li možeš biti sretan pored nje ako ćeš primijetiti da je ona nesretna ili bezvoljna zbog onog što si joj učinio? Jer njezin um i dušu koji su odlučili krenuti dalje namjeravaš izmanipulirati, zarobiti ili potisnuti.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 06:45   #20
Ako ima tko da to može napravit imat će poslije nagradu godinu dana svaki miseca će dobivat 100 eu nadam se da će se netko ko zna svoj pisa javiti
krke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.