Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2006 (sezona 3)

Big Brother 2006 (sezona 3) Danijel, Yameisy, Keko, Violeta, Ante, Tanja, Tomislav,

Pogledaj rezultate ankete: Gadi li vam se Yameisy?
Da 189 76.52%
Ne 58 23.48%
Glasovatelji: 247. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2006., 22:37   #1
Anti-Yameisy kampanja

Mislim da je i najvećim naivcima jasno da RTL igra prljavu igru.
Umjesto Yameisy čiji je "samilosni" potez nenominiranja uglavnom naišao na opće neoodobravanje eliminirali su jednu od glavnih favoritkinja za milju Violetu.
I danas je bilo vidljivo kako je u svim prilozima Yameisy ta koju se glorificira i prikazuje u najboljem i najbezazlenijem mogućem kontekstu. Ali kako se samo usrala kad ju je Antonija počela rešetati. Najprije gluma da ne kuži što je rekla, onda prilično neuvjerljiva gestikulacija i neko jadno s mukom promrmljano objašnjenje.
Sve to navodi na mogućnost da RTL zapravo želi Yameisy, ispričavam se Smradejsi kao pobjednicu.
Zato, dragi forumaši, pozivam vas da se pridružite ANTI - Yameisy kampanji - pokažimo RTL-u da mislimo svojom glavom i MOŽDA uspijemo postići da odustanu od svog prljavog nauma.
Koji god bili njihovi interesi pri protekciji majmunčeta Smradejsi ako shvate da ih je većina prokužila siguran sam da će odustati od lažiranja glasova, jer ipak im je u interesu da zadrže koliki-toliki kredibilitet ako misle da netko gleda iduće sezone Big Brothera.
Zato vas pozivam da u signature stavite natpis: "Ne dozvolimo RTL-ovu prljavu igru - glasujmo za bilo koga, samo ne Yameisy!" ili nešto slično. Neka se vaš utjecaj ne zaustavi samo na forumu, budite ta mala ali nužna pokretačka snaga ove kampanje.

Doprinesite pravdi!

Zašto pitate se? Pa ako ništa u ime sati i sati koje ste proveli uz ovu 3. sezonu Big Brothera - valjda ne uzalud.
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Old 08.12.2006., 22:44   #2
ajmo još nabaviti majce i baklje isve ostalo...i doći ispred big brother kuće i protestirati glađu ako ona pobijedi???
kukurica is offline  
Old 08.12.2006., 22:47   #3
Quote:
kukurica kaže:
ajmo još nabaviti majce i baklje isve ostalo...i doći ispred big brother kuće i protestirati glađu ako ona pobijedi???
Mislim da neće biti potrebno, Internet može biti prilično moćno oruđe. Ali bitno je da svatko barem nekim sitnim postupkom (pa bilo to i običnim glasom u anketi) doprinese ovome.
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Old 08.12.2006., 22:52   #4
Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Mislim da neće biti potrebno, Internet može biti prilično moćno oruđe. Ali bitno je da svatko barem nekim sitnim postupkom (pa bilo to i običnim glasom u anketi) doprinese ovome.
da...al znaš kakvi su ti ovi s TV-a...ono što ih ne pobijedi, ojača ih...stoga...nakon ovog danas....ja neman riči...čak san sanja da je otišla yameisy...
kukurica is offline  
Old 08.12.2006., 22:57   #5
Ne da mi se gadi nego bi ju najrađe vlastoručno zadavila. Ja sam za antiYameisy kampanju. Borimo se svim sredstvima.
Scorpia is offline  
Old 08.12.2006., 22:59   #6
Quote:
Scorpia kaže:
Ne da mi se gadi nego bi ju najrađe vlastoručno zadavila. Ja ..:
Pa baš nije vrijedna da završiš u zatvoru
Lavica02 is offline  
Old 08.12.2006., 23:00   #7
Quote:
kukurica kaže:
da...al znaš kakvi su ti ovi s TV-a...ono što ih ne pobijedi, ojača ih...stoga...nakon ovog danas....ja neman riči...čak san sanja da je otišla yameisy...
__________________
Begging "ocean please, help me drown these memories"
anthony is offline  
Old 08.12.2006., 23:04   #8
Thumbs down

prošle godine je milju pokupija jedan Rom, a prva pratilja je bila Daca (?).
mi smo jedna širokogrudna zemlja,
ove godine nek nose lovu na Kubu kad se mi već toliko razbacujemo,
našim ljudima očito netriba...
rtl-ova logika
veca20 is offline  
Old 09.12.2006., 00:06   #9
Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Mislim da neće biti potrebno, Internet može biti prilično moćno oruđe. Ali bitno je da svatko barem nekim sitnim postupkom (pa bilo to i običnim glasom u anketi) doprinese ovome.
Evo moj glas i odobravanje ako će pomoć bar 2%
Ne želim da mi se dijete veseli priležnici jednog dilera kojem ona u svojoj torbici prenosi drogu,
a odgovorni sa RTL cenzuriraju te ispovjesti.
Afrodita is offline  
Old 08.12.2006., 22:55   #10
Cool

Quote:
kukurica kaže:
ajmo još nabaviti majce i baklje isve ostalo...i doći ispred big brother kuće i protestirati glađu ako ona pobijedi???
ako štrajk gklađu pali u našem pravosuđu zašto nebi i u korumpiranom BB-u??

istjerajmo svoje!! gladujmo!!!
jamejsi ajde ća!!!
veca20 is offline  
Old 09.12.2006., 00:56   #11
Quote:
kukurica kaže:
ajmo još nabaviti majce i baklje isve ostalo...i doći ispred big brother kuće i protestirati glađu ako ona pobijedi???
Kralju
prgavac is offline  
Old 10.12.2006., 20:30   #12
čatastrofaaaaaaaaa
Apolon is offline  
Old 08.12.2006., 22:45   #13
Iskreno,ne podnosim ju...
Možda griješim,al djeluje mi tako podmuklo...
__________________
Music expresses that which cannot be said and on which it is impossible to be silent.
sweetmarlene is offline  
Old 08.12.2006., 22:47   #14
Da, pogotovo kad znam da je ona večeras trebala ispasti.
Prufrock is offline  
Old 09.12.2006., 09:49   #15
Quote:
sweetmarlene kaže:
Iskreno,ne podnosim ju...
Možda griješim,al djeluje mi tako podmuklo...
potpisujem
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Old 08.12.2006., 22:53   #16
Ma vi ste svi ludi. Pa zar ne svacate da je to sve igra. Vi ste najvece naivcine u svemu tome. Neznam kako mozete tako agresivno reagirati na sve to. Uopce nije bitno tko ce dobiti milijum. Bitno je to da vas je RTL uspio nejebati da glasujete i da potrosite kune koje ce netko od ovih stanara dobiti. Da li ce to biti Yameisy, Danijel , Tomo ili Tanja , nije vazno. Naravno da je RTL odabrao razlicite ljude. Time se dobiva na glasanju. Sto ces ti imati od toga ako glasas protiv Yameisy. Nista. Potrosis kune. Ne dobije ih Yameisy, onda je ok. A ako dobije ona, onda dobiva tvoje kune...budalo!
sino is offline  
Old 08.12.2006., 22:56   #17
Quote:
sino kaže:
Ma vi ste svi ludi. Pa zar ne svacate da je to sve igra. Vi ste najvece naivcine u svemu tome. Neznam kako mozete tako agresivno reagirati na sve to. Uopce nije bitno tko ce dobiti milijum. Bitno je to da vas je RTL uspio nejebati da glasujete i da potrosite kune koje ce netko od ovih stanara dobiti. Da li ce to biti Yameisy, Danijel , Tomo ili Tanja , nije vazno. Naravno da je RTL odabrao razlicite ljude. Time se dobiva na glasanju. Sto ces ti imati od toga ako glasas protiv Yameisy. Nista. Potrosis kune. Ne dobije ih Yameisy, onda je ok. A ako dobije ona, onda dobiva tvoje kune...budalo!
Tvoj stav znači predaju.

Ako već žele namjestit Yameisy pobjedu, onda želim da se barem zna da je riječ o prevari i da su ljudi (barem velika većina) toga svjesni.

Ako nas veće žele nasamariti neka barem izgube i ono malo obraza što im je preostalo!
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Old 08.12.2006., 23:25   #18
Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Tvoj stav znači predaju.

Ako već žele namjestit Yameisy pobjedu, onda želim da se barem zna da je riječ o prevari i da su ljudi (barem velika većina) toga svjesni.

Ako nas veće žele nasamariti neka barem izgube i ono malo obraza što im je preostalo!
Ok, ljudi su toga svijesni, a ti o jednom te istom trubiš kroz 4, 5 topica koje si otvorio....
 
Old 08.12.2006., 23:27   #19
Quote:
Prčkica kaže:
Ok, ljudi su toga svijesni, a ti o jednom te istom trubiš kroz 4, 5 topica koje si otvorio....
A čuj, nekima treba duže da shvate, pa zato.
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Old 09.12.2006., 22:46   #20
Quote:
sino kaže:
Ma vi ste svi ludi. Pa zar ne svacate da je to sve igra. Vi ste najvece naivcine u svemu tome. Neznam kako mozete tako agresivno reagirati na sve to. Uopce nije bitno tko ce dobiti milijum. Bitno je to da vas je RTL uspio nejebati da glasujete i da potrosite kune koje ce netko od ovih stanara dobiti. Da li ce to biti Yameisy, Danijel , Tomo ili Tanja , nije vazno. Naravno da je RTL odabrao razlicite ljude. Time se dobiva na glasanju. Sto ces ti imati od toga ako glasas protiv Yameisy. Nista. Potrosis kune. Ne dobije ih Yameisy, onda je ok. A ako dobije ona, onda dobiva tvoje kune...budalo!
Bravo, bravo, slažem se... Ti si jedina normalna osoba ovdje. Ostali očito nemaju svoj život pa se živciraju oko gluposti
Jessi is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.