Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2009., 00:16   #1
Peugeot 407?

Kako vam se cini ova ponuda?

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert427533.html

pise: kupljen novi i TM vozila (PEUGEOT zastupnik)

Cijena mi se cini OK ali vise me zanima iskustvo vlasnika 407-ice. Vidim dize se peticija po netu protiv Peugeot Hrv. (otkako je Decko.. otvorio svoju temu) mada to nema previse veze sa kvalitetom istoimene marke.

Model mi se jos uvijek svidja izvana, pomalo razocarava iznutra ali tu je tih 136KS koje oraspoloze covjeka

Zadnje uređivanje STINGer : 30.05.2009. at 04:14.
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 01:34   #2
Peugeot 407 Coupe 2.9 ==>kod mene jedino ovaj pežo dolazi u obzir
__________________
pijan
kukuriza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 19:21   #3
Quote:
kukuriza kaže: Pogledaj post
Peugeot 407 Coupe 2.9 ==>kod mene jedino ovaj pežo dolazi u obzir

ti si jedan od onih kaj pate na brojkice jel? pa probaj vozit taj auto održavanje skuplje od phaetona a i pad vrijednosti je ogroman
__________________
Marty6
marty6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 08:00   #4
Moj šef ima jednog, kupljen novi prije 4,5 godine, sad ima cca 200.000 km, od prvog dana i stalno problemi sa elektronikom, senzorima, nepravilnim radom motora itd. Naravno uvijek održavan u ovlaštenim servisima bez štednje. Ja ne bi.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 23:36   #5
Evo da se ne trudiš tražit :

Quote:
Banderas-Sedmica kaže: Pogledaj post
Moj šef ima jednog, kupljen novi prije 4,5 godine, sad ima cca 200.000 km, od prvog dana i stalno problemi sa elektronikom, senzorima, nepravilnim radom motora itd. Naravno uvijek održavan u ovlaštenim servisima, bez štednje. Ja ne bi.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 01:33   #6
Quote:
Banderas-Sedmica kaže: Pogledaj post
Evo da se ne trudiš tražit :
ae nisam vidio. Iskren da budem, donedavno sam svakodnevno trazio aute po netu tipa 407 ili nekog drugoga, i "zamarao" se tim..a sad me nesto puklo da mi je skroz svejedno. Osjecam neko zadovoljstvo i ovim sto imam i vise mi ni novi auto ne predstavlja nista spektakularno. Valjda se covjek zasiti svega toga nakon neizvjesnog vremena, pa se opet vrati zelja,..

Znam da nije vezano za temu ali jel se i vi nekad osjecate ovako?
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 10:16   #7
hvala adminu sto je moje pitanje stavio pod temu ove zapustene naslovnice!
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 10:21   #8
mene zanima 5-vratni model. Dakle, koristit ce ga moji roditelji, a povremeno i ja(kad navrsim 18).
Mnogi ce mi, kad procitaju da mi je 17, zavidjeti. (salu na stranu)
Trenutni auto koristimo vec 14godinu za redom tako da ovo ne rjesavamo zbog toga da bi se ja vozio u maminom i tatinom autu nego je stvar potrebe. Nije lako podnosit ove ljetne vrucine u sauni=autu/kad mokar i izljepljen za ona sjedala izlazis van. Ali da nas je sluzio, jest!

Uglavnom novi, tj. polovni auto bi trebao past krajem ove ili pocetkom sljedece godine, neodlucni smo; svidja nam se ta 407-ica(iako se spominju losi komentari), Passat s tim da on za sada ispada iz kruga zbog djecjih bolesti pocetnih modela i balkanskih cijena ako razumijete na sto mislim.

Sto biste vi izabrali do 12500€(ne iskljucujem ni kompakt) a da ima 100-140KS, ima klimu i normalno trosi?
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 10:55   #9
meni je taj auto jedan od najljepših u klasi..a ovaj motor 2.0 hdi ide i vise nego dobro ..frend mi je napravio 110000 i nikad nikakvih problema..potrošnja oko 7.5 sto je ok
marinho25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 13:38   #10
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
mene zanima 5-vratni model. Dakle, koristit ce ga moji roditelji, a povremeno i ja(kad navrsim 18).
Mnogi ce mi, kad procitaju da mi je 17, zavidjeti. (salu na stranu)
Trenutni auto koristimo vec 14godinu za redom tako da ovo ne rjesavamo zbog toga da bi se ja vozio u maminom i tatinom autu nego je stvar potrebe.
jesam dobro shvatio, 17 ti je godina. ili šta?
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:07   #11
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
jesam dobro shvatio, 17 ti je godina. ili šta?
da upravo tako, al moze se protumacit i drugacije..zato sam namjerno napisao (salu na stranu)
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:18   #12
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
da upravo tako, al moze se protumacit i drugacije..zato sam namjerno napisao (salu na stranu)
ako je tome tako, čuo si za zakonsku odredbu o limitu snage vozila za mlade vozače?
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 14:35   #13
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
ako je tome tako, čuo si za zakonsku odredbu o limitu snage vozila za mlade vozače?
da, znam ali mislim da nebi trebalo bit problema. Nisam osoba koja bi se zeljela dokazati pred drugima, pa tako ni u brzini...pa nebi trebalo bit problema s policijom. Ako budem koristit cu ga po gradu kad mi zatreba i na putu do Zg(kao suvozaca imat cu jednog od svojih roditelja)

O tom potom...
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 16:39   #14
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
Sto biste vi izabrali do 12500€(ne iskljucujem ni kompakt) a da ima 100-140KS, ima klimu i normalno trosi?
Mazdu 6.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 17:43   #15
Quote:
Banderas-Sedmica kaže: Pogledaj post
Mazdu 6.
taj mi je auto odvise dosadan dizajnom/prvi put kad je izasao, a sad . A i poznajem osobu koja je odustala od toga auta i zamijenio ga drugim zbog hrdje i nekih problema na motoru.
Preferiram vise njemacke aute, i neke francuske...
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 18:02   #16
u oglasu ti piše 2.0 hdi a na slici je 1.6 hdi?
__________________
And I heard a voice in the midst of the four beasts
And I looked and behold, a pale horse
And his name that sat on him was Death... And Hell followed with him.
^Jack^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 19:15   #17
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
A i poznajem osobu koja je odustala od toga auta i zamijenio ga drugim zbog hrdje
sječam se testa honde accord tamo početkom 90tih u engleskom top gearu... nov auto, i imao je hrđe na limu prtljažnika (tamo gdje se spuste vrata gepeka na karoseriju)
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 18:05   #18
Quote:
giga_games kaže: Pogledaj post
taj mi je auto odvise dosadan dizajnom/prvi put kad je izasao, a sad . A i poznajem osobu koja je odustala od toga auta i zamijenio ga drugim zbog hrdje i nekih problema na motoru.
Preferiram vise njemacke aute, i neke francuske...
gospodine dragi moja mazda 6 136 ks vs peugot 407 136ks,mazda ga ostavlja ohoho(kladili smo se ja i prijatelj)mazda je iznutra daleko bolja(te je bolja za voziti)znam jer sam vozio obadva,ok peugot ima finu liniju,ali kvaliteta mu je takva banana(lampice od airbaga,pa nešto s pojasom,pa npravilno napumpane gume(iako je bio kod vulkanizera na provjeri),a za pouzdanost (japanci su uvijek na vrhu)a njemački auti ako nemaš za sveto trojstvo onda ništa ni ne gledaj.....mazda 6 vs pljugo 407(mazda je radnik a pljugo je šminkić)s obzirom da ti treba ozbiljan auto onda ne kupuj peugot....
gospodin_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2009., 09:47   #19
Quote:
gospodin_87 kaže: Pogledaj post
gospodine dragi moja mazda 6 136 ks vs peugot 407 136ks,mazda ga ostavlja ohoho(kladili smo se ja i prijatelj)mazda je iznutra daleko bolja(te je bolja za voziti)znam jer sam vozio obadva,ok peugot ima finu liniju,ali kvaliteta mu je takva banana(lampice od airbaga,pa nešto s pojasom,pa npravilno napumpane gume(iako je bio kod vulkanizera na provjeri),a za pouzdanost (japanci su uvijek na vrhu)a njemački auti ako nemaš za sveto trojstvo onda ništa ni ne gledaj.....mazda 6 vs pljugo 407(mazda je radnik a pljugo je šminkić)s obzirom da ti treba ozbiljan auto onda ne kupuj peugot....
ajde ne seri kakav radnik imam doma mazdu 136 ks dizlo a frend mi ima 407 hdi kakvo ostavljanje ohoho?? tu su negdje a 407 je cak nesto malo brza zato ne kenjaj..a unutrasnjost 407 hdi sport mi je ljepsa od one sive konzole s robusnim tipkama na mazdi 6..
marinho25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 10:59   #20
http://www.auti.hr/automobili/showAdvert446775.html

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert386693.html

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert440056.html -- ovaj mi se sviđa...

da se naći dobar auto za 12.500e...
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.