Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2004., 22:37   #1
Smile sretna nova iz francuske

happygoose
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2005., 11:58   #2
Sretna nova iz CH.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2005., 12:21   #3
sretna nova iz D
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2005., 21:25   #4
Sretno vam i bericetno bilo tijekom cijele 2005.....

(Hik, sada Francuska vodi sa dva glasa!)
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2005., 21:52   #5
Svima zelim puno zdravlja i veliki jack pot a sve ostalo ce doci samo po sebi

Belgija
Sanja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2005., 22:52   #6
Sretna Vam Nova Godina iz Zagreba! Da vam sve zelje ispune u ovoj novoj godini, zeli vam od srca

Marina a.k.a Cro-Cutie
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 07:07   #7
Malo kasnim al evo i iz francuskog DOM-a jedna cestitka!

Zelim Vama svima kao i vasim obiteljima prije svega puno zdravlja, uspjeha i srece u Novoj 2005 godini!
Strucekova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 07:09   #8
Zaboravila rec Cro cutie
pozdarvi Zagreb, puno, puno, puno,puno
Strucekova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 08:26   #9
Koliko vas ima iz francuske a kad sam trazio nekog naseg u Parizu od nikoga ni traga ni glasa....
__________________
um se drugom umu otkrit' ne da
tiger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 10:11   #10
Bok tiger,
sve najbolje ti zelim!
a da nam prvo cestitas, a onda spotas?! I kolko puno nas to ima - 3!?
Strucekova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 14:01   #11
Joyeux Noël et Bonne année!!!!

Hvala ti na ljepim zeljama, ja tebi zelim isto i jos bolje
__________________
um se drugom umu otkrit' ne da
tiger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 14:08   #12
Quote:
Cro-cutie kaže:
Sretna Vam Nova Godina iz Zagreba! Da vam sve zelje ispune u ovoj novoj godini, zeli vam od srca

Marina a.k.a Cro-Cutie
Kako je ono "moje" doslo do nas ovdje u F. ne zavidim ti bas puno na Zagrebu....ma, ipak malo, smrc, smrc...

Sretno ti bilo, i tebi i dragom i uzivajte u bracnim pocecima u poznatim mirisima.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 14:09   #13
Quote:
tiger kaže:
Koliko vas ima iz francuske a kad sam trazio nekog naseg u Parizu od nikoga ni traga ni glasa....
A zasto si trazio?
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 14:59   #14
merci beaucoup

lijepi pozdrav iz predivne Nase

ivan_maks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 07:38   #15
Quote:
oona kaže:
A zasto si trazio?
Znas ti dobro zasto
...uostalom pisao sa ti vec o tome........
__________________
um se drugom umu otkrit' ne da
tiger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 13:27   #16
Quote:
tiger kaže:
Znas ti dobro zasto
...uostalom pisao sa ti vec o tome........
2004. je prosla...
Sada vrijede nova pravila.
Cekam PM.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 04:00   #17
Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

ODUSEVLJEN SAM!

Svaka cast!

Konacno netko da pokaze napuhanim Francuzima da je dosta njihove napuhane imperijalisticke propagande.

Sve ono sto su sijali po cijelom svijetu: njihova podrska Juznom Vijetnamu, pa onda povlacenje i sranja, koje je kasnije Amerika na trazenje UN-a pokusala smiriti, njihova Africka muljaza u Alziru, Kongu, Ruandi, Zapadnoj Africi.....Kenjaza u Libanonu... Miteranov tajni let u Sarajevo 1993 da spasi Srbe od Americkog bombardiranja....Sve se to vraca u SRCE NEMANI.
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 06:12   #18
Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
Tvrtko1995 kaže:
ODUSEVLJEN SAM!

Svaka cast!

Konacno netko da pokaze napuhanim Francuzima da je dosta njihove napuhane imperijalisticke propagande.

Sve ono sto su sijali po cijelom svijetu: njihova podrska Juznom Vijetnamu, pa onda povlacenje i sranja, koje je kasnije Amerika na trazenje UN-a pokusala smiriti, njihova Africka muljaza u Alziru, Kongu, Ruandi, Zapadnoj Africi.....Kenjaza u Libanonu... Miteranov tajni let u Sarajevo 1993 da spasi Srbe od Americkog bombardiranja....Sve se to vraca u SRCE NEMANI.
Ovo nije potrebno komentirati.....ali nisam se mogla suzdrzati. To sto se desava samo je jos jedna tragedija za danasnji svijet, a to sto si ti s time odusevljen sve govori o tebi. Vjerovatno ova mrznja proizlazi iz cinjenice sto francuzi ne ljube u dupe tvoga Busha.... A sranja koja su Francuzi radili po svijetu, tu su otprilike u rangu sa sranjima koja su radili amerikance, a rade ih i danas.
ForzaFiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 07:09   #19
Re: Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
ForzaFiume kaže:
Ovo nije potrebno komentirati.....ali nisam se mogla suzdrzati. To sto se desava samo je jos jedna tragedija za danasnji svijet, a to sto si ti s time odusevljen sve govori o tebi. Vjerovatno ova mrznja proizlazi iz cinjenice sto francuzi ne ljube u dupe tvoga Busha.... A sranja koja su Francuzi radili po svijetu, tu su otprilike u rangu sa sranjima koja su radili amerikance, a rade ih i danas.
Nazalost, sinko. Tvoje razumijevanje svjetske politike ne ide dalje od tvog nosa.

Al' narast ces ti. Pa, ce ti se onda samo kas'ti.

Ako narastes....
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 12:18   #20
Francuska i Nemiri, što kaže diaspora?

Čini mi se da diaspora može mnogo toga reći oko ove Francuske teme jer su tu negdje između.
Neradujem se ničijoj muci ali svatko dobija po zaslugama.
Ovo što je krenulo u Francuskoj, ali ne iz političkih razloga nego nešto drugo je u pitanju. Možda tu ima i udjela huliganstva i nekih bandi ali to je manjina.
Današnji jaz zmeđu sirotinje i bogatih je najveći dosad i naravno da sirotinja ima granice. Pogledajte realno oko sebe i recite koliko ljudi nema ono što bi trebalo imati i kako se ponašaju prilikom kupovine bilo čega.
Svi smo rođeni pod istom zvjezdom i svi smo od krvi i mesa, osim male razlike? Crni, bijeli, crveni, žuti ili katolici, protestanti, muslimani, hindusi i drugi i sad nije teško pogodit tko je bogatiji manje a tko više.
Neke nacije na ovom bijom svijetu su si dodijelile titulu superiornijih nad drugima, samo zato što se zovu ovi ili oni.
Nažalost tako nešto može da traje neko vrijeme ali ne zauvijek.
Koliko nas čim čuje riječ Pariz, odmah se sjeti romantike, ljubavi i što ja znam, a nikomu nikad nisu pale na pamet ove sirotinjske četvrti koje tamo postoje, štoviše nismo za njih ni znali dok se ne dogodi ovko nešto.
A to je tipično za sve zapadne zamlje, da pometu sve svoje probleme pod tepih i da prikazuju samo ono što im se sviđa i što im donosi dobit.
Ovoj mladeži u Francuskoj nije zanimljivo paljenje auta po gradu, nego samo žele da netko na njih obrati pažnju i da im da priliku da kažu što ih muči i što bi oni željeli u nekoj budućnosti.
Ali ne? Što je odgovor od Francuske vlasti? Kad su uvidjeli da im sve izmiče kontroli, e onda izvucimo iz rukava već prokušanu formulu, teroristi i bande., da sad sve te mlade ljude nagovaraju teroristi i bande po ciijeloj Francuskoj. I naravno odmah dajmo policij veće ovlasti, riješimo to čeličnom rukom, izglasajmo još par rasističkih zakona, otežajmao ulazak strancima i sve pometimo pod tepih kad se malo primiri.
Što mislite, dali postoji ijedna banda ili bilo koja organizacija koja može tako što pokrenuti. Ne ne postoji, ali sveopće nezadovoljstvo sirotinje postoji i može još i više.
Nažalost, pred nama je, mislim da se to neće tako lako smirit.
Žao mi je što su sigurno zapaljena auta onima koji su isti tako ili sirotinja ili srednja klasa, jer svi bogataši "apsurdno ali istinito"imaju garaže.
Nadam se samo da neće biti ljudskih žrtava i da će se sve to brzo završit.
A ovo bi mogao biti pokazatelj što očekuje druge zemlje u skoroj budućnosti ako nastave dosadašnju politiku, tko ima mnogo daj mu još a tko ima malo uzmi mu i to malo da nema ništa.
I na kraju da samo dodam kako većina Francuza običnih ljudi zna točno zašto se to dešava i ispravno misli, dok vlada govori ono što im odgovara.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.