Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2011., 20:53   #1
Pomiriti illi ne?

cisto samo vase misljenje
s djevojkom sam bio 7g.od 17 moje(zadnje 2. skupa zivili)...imali smo i dobre i lose strane.posvadali smo se jer sam ureio stan po mome(stan je u biti moj,dosla je kod mene)u biti bila je kod njejnih u posjeti a ja sam naletio subotom na tjednu akciju gdje sam uredio stan malo.njoj se nije to dopalo pa smo se malo posvadali kako nisam ju cekao jer je htjela sudjelovati u tomu.kazem bio je zadnji dan pa sam ipak sve samoiniciativno kupio tako da sam ustedio nekih 3500kn.sada nekih 2tjedna poslije se htjela vratiti ali ja nisam siguran dali da pristanem.probao bih joj reci da ostane tu pa da si uzme malo vremena za razmisliti ali kako joj na lijep nacin to reci.nebi je htio povrijediti ali isto ovako nezelim dalje.u biti sav je problem sto je dosta nagla a ako popustim odmah se neće to nikada promjeniti.ovako ce vjerovatno shvatiti da je pogrijesila?
tužni86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 20:55   #2
Ček, jesam ja dobro shvatila, ženska se naljutila jer si ti ofarbao stan dok nje nije bilo?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 20:56   #3
eto to sto si sad ovdje napisao njoj reci sve iskreno i ako joj je stalo, promijenit ce se i bit ce sve ok
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 21:00   #4
Mislim da se ona nije naljutila na namještaj nego na to što je nisi shvatio ozbiljno.Tvoja cura je i tebi komad namještaja a u tom slučaju možeš odmah naći drugu.
Ja se ne bih pomirila.Prekrižila bih te jer namještaj je izgovor a pravi problem ste gurnuli pod tepih.Nema povratka!
red_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 21:00   #5
sori, al

ok... skulirana sam sad...

pa daaaj... pa kaj ste deca? nećete valjda prekidat zbog toga kaj se njoj ne sviđa kak si ti uredio stan?
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 21:33   #6
Quote:
red_one kaže: Pogledaj post
Mislim da se ona nije naljutila na namještaj nego na to što je nisi shvatio ozbiljno.Tvoja cura je i tebi komad namještaja a u tom slučaju možeš odmah naći drugu.
di to piše u uvodnom postu?
Crveni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 21:36   #7
Quote:
red_one kaže: Pogledaj post
Mislim da se ona nije naljutila na namještaj nego na to što je nisi shvatio ozbiljno.Tvoja cura je i tebi komad namještaja a u tom slučaju možeš odmah naći drugu.
Ja se ne bih pomirila.Prekrižila bih te jer namještaj je izgovor a pravi problem ste gurnuli pod tepih.Nema povratka!
Ovo je sarkazam? Molim te, reci da je.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:14   #8
Quote:
tužni86 kaže: Pogledaj post
cisto samo vase misljenje
s djevojkom sam bio 7g.od 17 moje(zadnje 2. skupa zivili)...imali smo i dobre i lose strane.posvadali smo se jer sam ureio stan po mome(stan je u biti moj,dosla je kod mene)u biti bila je kod njejnih u posjeti a ja sam naletio subotom na tjednu akciju gdje sam uredio stan malo.njoj se nije to dopalo pa smo se malo posvadali kako nisam ju cekao jer je htjela sudjelovati u tomu.kazem bio je zadnji dan pa sam ipak sve samoiniciativno kupio tako da sam ustedio nekih 3500kn.sada nekih 2tjedna poslije se htjela vratiti ali ja nisam siguran dali da pristanem.probao bih joj reci da ostane tu pa da si uzme malo vremena za razmisliti ali kako joj na lijep nacin to reci.nebi je htio povrijediti ali isto ovako nezelim dalje.u biti sav je problem sto je dosta nagla a ako popustim odmah se neće to nikada promjeniti.ovako ce vjerovatno shvatiti da je pogrijesila?
Gle, naljutila se zato jer nisi htio čuti njezino mišljenje o uređenju stana. itd i sve si uradio po svom. Ja bih se isto naljutila na dečka da sve radi po svom, i da me ne pita za moje mišljenje. Ako nam se mišljenja razlikuju, onda ćemo napraviti neki kompromis. Malo po njegovom, malo po mom. Ali da sve bude po njegovom ili po mom je smješno.
Ali da to bude razlog za prekid, to mi je smješno.
Mislim da ste vi nezreli još uvijek kad vam takve stvari prave frku u vezi i kada ne znate napraviti dogovor.

Savijet -lijepo sjedi s njom i pričaj i riješite da ubuduće pravite dogovore kad se radi o stvarima koje se tiču i tebe i nje. Ako zajedno živite, logično je da zajedno treba da sređujete stan. Ako putujete, logično je da zajedno planirate gdje, kako kada...itd itd.
Bez dogovora i kompromisa ništa ne može opstati, ni jedan odnos.
Leona03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:22   #9
pa naljutila se jer si napravio to bez nje a rekla ti je da čekaš jer i ona želi sudjelovati..ok,je malo glupo da se svađate zbog tog,nebi trebalo trošit vrijeme da na takve stvari,ali donekle je ona u pravu..no,zašto lijepo ne započneš razgovor s njom bez glupih durenja..život je prekratak da bi se oko tog svađali..
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:27   #10
Musko sam imam 18 godina i nemam bas nekog iskustva u takvim stvarima ali uvijek iznesem misljenje ma koliko ne vazno bilo... dakle...
Slozio bih se sa Leonom , jer ako zivite skupa nije uredu da uredis stan bez njenog misljenja ipak i ona zivi tu , ne zivis samo ti. To je isto kao da zivis s roditeljima i odes preko vikenda s prijeteljima na more a majka ti uredi sobu bez tvog dopustenja ili bez tvog misljenja.Uredjenje stana se mozda ne cini kao vazna odluka ali kad se naljutila vjerovatno je pomislila da ti vise nista ne znaci jer si je izostavio iz toga dogadjaja. Znaci na neki si nacin pokazao da ti njeno misljenje ne znaci nista a samim tim ni ona kao fizicka i psihicka osoba tebi ne postoji u tom stanu dok si to odradio bez nje.
__________________
boomboompow.
boomboompow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:29   #11
Mene bi vrlo veselilo da odem na vikend negdje, a da za to vrijeme dečko s kojim živim ofarba cijeli stan.

Nije napisao što je sve radio.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:30   #12
Nema to veze sto si ti uraido jeis ofarbao stan il si kupio namejstaj, posto vec toliko zivite valjda se to zajednickim odlukama resava, ja mislim da je samo povredjena jer je nisi konsultovao i zapravo ste trebali zajedno to da uradite. Iskreno ja je svatam. Skroz si je iskljucio
luismne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:31   #13
Svakako nemoj napisati više ni jedan post na topiku i onda za deset dana otvori još jedan.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=691473
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:33   #14
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Svakako nemoj napisati više ni jedan post na topiku i onda za deset dana otvori još jedan.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=691473

ovaj se zajebawa sa nama izgleda kakwih likowa ima ovo je nestvarno
luismne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:35   #15
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Mene bi vrlo veselilo da odem na vikend negdje, a da za to vrijeme dečko s kojim živim ofarba cijeli stan.
kraljica
Leona03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:35   #16
Quote:
luismne kaže: Pogledaj post
Nema to veze sto si ti uraido jeis ofarbao stan il si kupio namejstaj, posto vec toliko zivite valjda se to zajednickim odlukama resava, ja mislim da je samo povredjena jer je nisi konsultovao i zapravo ste trebali zajedno to da uradite. Iskreno ja je svatam. Skroz si je iskljucio
pa to,da,isključio ju je iz zajedničkih planova,jer ak su se dogovarali oko nečeg,a on napravio po svom i nju izostavio,bezveze..ma da ,opet durit se sad toliko zbog tog.. nije neš što se nemože riješiti razgovorom i dogovorom.
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:36   #17
Quote:
tužni86 kaže: Pogledaj post
cisto samo vase misljenje
s djevojkom sam bio 7g.od 17 moje(zadnje 2. skupa zivili)...imali smo i dobre i lose strane.posvadali smo se jer sam ureio stan po mome(stan je u biti moj,dosla je kod mene)u biti bila je kod njejnih u posjeti a ja sam naletio subotom na tjednu akciju gdje sam uredio stan malo.njoj se nije to dopalo pa smo se malo posvadali kako nisam ju cekao jer je htjela sudjelovati u tomu.kazem bio je zadnji dan pa sam ipak sve samoiniciativno kupio tako da sam ustedio nekih 3500kn.sada nekih 2tjedna poslije se htjela vratiti ali ja nisam siguran dali da pristanem.probao bih joj reci da ostane tu pa da si uzme malo vremena za razmisliti ali kako joj na lijep nacin to reci.nebi je htio povrijediti ali isto ovako nezelim dalje.u biti sav je problem sto je dosta nagla a ako popustim odmah se neće to nikada promjeniti.ovako ce vjerovatno shvatiti da je pogrijesila?
Kao prvo, primjećujem da već o vašoj vezi pišeš u prošlom vremenu (bio sam sa njom 7 g., živjeli smo skupa), drugo primjećujem da i nakon 2 godine zajedničkog života i dalje živahno osjećaš da je stan tvoj, a ne vaš (molim da se razumijemo, ne pričam o vlasničkim odnosima).
I uopće nije problem u namještaju, nego si se ti očito umorio od njene nagle i vjerojatno vrlo temperamentne naravi i sada bi najradije sve to prekinuo.
I ne, ona nije pogriješila jer se naljutila što si sam bez konzultacija otišao kupiti tvoj namještaj za tvoj stan, ali joj je reakcija malo preburna.
Bilo bi zbilja najbolje za oboje da malo uhvatite daha i da vidite da li zbilja želite i možete dalje zajedno.
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 22:40   #18
Uvik ćete imati problema ako je ona nagla kao osoba. Trebali biste se pomiriti, jer ste se posvađali oko gluposti, ali isto tako trebaš joj dati do znanja da doista trebate fleksibilnosti u vezi, a to znaći malo popuštanja sa njene strane.. Pokušajte još jednom mirno i normalno razgovarati. I to joj daj do znanja da te smeta ta njena eksplozivnost i da nečeš to tolerirati. Hoću reći - daj oj još jednu šansu.
Sretno
__________________
sHE´S brOKen
GirlConverse is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 00:14   #19
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ček, jesam ja dobro shvatila, ženska se naljutila jer si ti ofarbao stan dok nje nije bilo?
Ako je OVO doista "razlog" () prekida, jedino što mogu reći je - wtf?!?!
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 00:31   #20
Ne, kupio je kompletan namještaj za dnevni boravak sam, iako je znao da ona želi sudjelovati. K tome, ona je zbog njega morala smiriti svoju želju za raznim uživanjima na koja je navikla jer joj ih roditelji mogu priuštiti. I s njom je od sedamnaeste do dvadeset druge bio u vezi na daljinu, a onda su uselili zajedno.

Tempirana bomba.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger