Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2011., 19:33   #301
Ma osjećam, prva četri mjeseca s dečkom sam stalno bila napaljena, zato mi i nije jasno u čemu je problem... Ali u zadnje vrijeme, nekih mjesec dana opet ništa. Ni trag tragova ikakve želje.
antonela135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 19:56   #302
Quote:
antonela135 kaže: Pogledaj post
Ma osjećam, prva četri mjeseca s dečkom sam stalno bila napaljena
Ako je tako, mora da si posve aseksualna.

Daj se saberi, djevojko.

Što općenito misliš i osjećaš o sebi i svom tijelu i svojoj pičci?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 20:02   #303
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post

Daj se saberi, djevojko.

Što općenito misliš i osjećaš o sebi i svom tijelu i svojoj pičci?
Pokušavam, ali čim se više trudim, sve mi više izmiče. Mislim o sebi kao i svi, kako kad. Prije par mjeseci sam si bila baš predivna i neodoljiva, u zadnje vrijeme se uopće ne osjećam privlačno. Možda je samo neka faza, možda imam previše posla, ne znam. Ali, mislim da smo sad već jako daleko od teme glumljenja (s obziorom da sam već rekla da ne glumim)
antonela135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 20:15   #304
Quote:
antonela135 kaže: Pogledaj post
Pokušavam, ali čim se više trudim, sve mi više izmiče. Mislim o sebi kao i svi, kako kad. Prije par mjeseci sam si bila baš predivna i neodoljiva, u zadnje vrijeme se uopće ne osjećam privlačno. Možda je samo neka faza, možda imam previše posla, ne znam. Ali, mislim da smo sad već jako daleko od teme glumljenja (s obziorom da sam već rekla da ne glumim)
Ako si jednom u životu svršila masturbacijom, a masturbirala si, onda teško da je faza koja traje nekoliko mjeseci jer imaš previše posla.

Masturbiraš li uopće? Koliko imaš godina? Kad si počela masturbirati? Koliko često to činiš? Znaš li gdje ti je klitoris? Znaš li kako ti pička izgleda? Jesi li namjerno ne odgovorila na pitanje o pičci?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 20:16   #305
Probaj se opustiti i usredotoćiti se samo na užitak, ako stalno forsiraš vrhunac i samo o njemu misliš nikad nećeš uspjeti, provjereno
mala kovrčava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 20:24   #306
Quote:
mala kovrčava kaže: Pogledaj post
Probaj se opustiti i usredotoćiti se samo na užitak, ako stalno forsiraš vrhunac i samo o njemu misliš nikad nećeš uspjeti, provjereno
ma znam. lakše je to reći nego izvesti

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ako si jednom u životu svršila masturbacijom, a masturbirala si, onda teško da je faza koja traje nekoliko mjeseci jer imaš previše posla.

Masturbiraš li uopće? Koliko imaš godina? Kad si počela masturbirati? Koliko često to činiš? Znaš li gdje ti je klitoris? Znaš li kako ti pička izgleda? Jesi li namjerno ne odgovorila na pitanje o pičci?
Ma imam previše godina za ovakve probleme, definitivno. Da, znam kak mi izgleda i gdje mi je klitoris. Ne znam kad sam počela, ne sjećam se. Kad sam ušla u pubertet, samo me onda jako pekla savjest. Vjerojatno zato nisam onda naučila svršavati. Kasnije me to prošlo, ali i dalje ništa. A što da ti odgovorim? Kako izgleda? Veliko Volim si raditi frizurice. I nositi čipku. Jesam li premalo opuštena? Da, definitivno. Ne znam se isključiti. Na žalost, čini se da mi dečko ne zna pomoći u tome. I tako u krug...
antonela135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 20:36   #307
Quote:
antonela135 kaže: Pogledaj post
Kad sam ušla u pubertet, samo me onda jako pekla savjest. Vjerojatno zato nisam onda naučila svršavati.
A, tu smo.

Onda te jako pekla savjest, a sad?

Pusti sad dečka. To je tvoje tijelo.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 20:46   #308
Pa ne, znam da ne radim ništa loše. Ali osjećam da me nešto koči, ne znam što ni zašto jer me moji nikad nisu filali s nekim religioznim glupostima. Mislim, pa ni ne idem u crkvu već godinama! Bilo bi stvarno glupo da u tom grmu leži zec. (ali moj je život pun ironičnih gluposti pa nije da bi me čudilo )
antonela135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 20:49   #309
Quote:
antonela135 kaže: Pogledaj post
Pa ne, znam da ne radim ništa loše. Ali osjećam da me nešto koči, ne znam što ni zašto jer me moji nikad nisu filali s nekim religioznim glupostima. Mislim, pa ni ne idem u crkvu već godinama! Bilo bi stvarno glupo da u tom grmu leži zec. (ali moj je život pun ironičnih gluposti pa nije da bi me čudilo )
Zašto bi bilo stvarno glupo? Svakakve nas stvari seksualno oblikuju, od najranije dobi.

Racionalno znaš da ne radiš ništa loše, osjećaš li se kao da radiš nešto loše?

Možda se radi o nečem posve desetom. Jesi li razmišljala o tome da potražiš pomoć?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 20:55   #310
U posljednje vrijeme da jer osjećam da ne mogu više ovako. Ako ništa drugo, i od ovog "razgovora" s tobom mi je prilično lakše pa hvala!
antonela135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 20:57   #311
Quote:
kell kaže: Pogledaj post
mislim da većinu nas muškaraca uopće nije ni briga
odmah cu ti reci da si u krivu
__________________
Trenerka, Kožnjak i Konjak
20kuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger