Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2005., 13:10   #1
Triumph donje rublje

čini mi se imaju lijepe komadiće grudnjaka i gaćica.
zna li itko ima li igdje njihovo eksluzivno zastupništvo i gdje se može naći njihovo donje rublje?
hvala.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 14:44   #2
Re: triumph donje rublje

Quote:
chiquita kaže:
čini mi se imaju lijepe komadiće grudnjaka i gaćica.
zna li itko ima li igdje njihovo eksluzivno zastupništvo i gdje se može naći njihovo donje rublje?
hvala.
ima njihov dućan u jurišićevoj.
meni se isto činilo ok, ali sam ušla tamo, probala par modela i ništa mi nije pasalo. nekako mi se činilo bapski...
a žene koje rade tamo... sačuvaj bože. vjerojatno su ih preuzeli iz neke standard konfekcije koja je prije bila tamo.
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 15:26   #3
imas i u maximirskoj.blize kvatricu s lijeve strane kad ides sa kvatrica njihov ducan.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 19:59   #4
Zastupnistvo im je u Boskovicevoj, a stvari mozes kupit u Teslinoj, nemrem se sad sjetit kak se zove taj "veseraj" ... a bome i u Nami na Trgu. Ima dobrih stvari, samo ih moras nac ... ima brdo kolekcija za isprobat ...
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 20:51   #5
U Rijeci ga ima u Tekstilprometu. Ja imam sve njihove grudnjake i to iz one linije minimizer, odnosno oni koji lijepo skupe . Jako su kvalitetni a kostaju oko 400 kuna.

Tko ima problema s većim grudima i teško nalazi grudnjake koji na sredini naprijed nisu preplitki... u Triumph
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2005., 22:34   #6
Quote:
Kyra kaže:
U Rijeci ga ima u Tekstilprometu. Ja imam sve njihove grudnjake i to iz one linije minimizer, odnosno oni koji lijepo skupe . Jako su kvalitetni a kostaju oko 400 kuna.

Tko ima problema s većim grudima i teško nalazi grudnjake koji na sredini naprijed nisu preplitki... u Triumph
osim minimizera (a nisu uopće babasti) imaju super sportske grudnjake. cijene su kao i lisca i sl - oko 250 - 300 kn
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 11:02   #7
imam nekoliko Triumphovoh grudnjaka - jako kvalitetna roba.
cijena grudnjaka - cca. 200 - 250 kn
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 12:20   #8
idem danas u pohode pa javim rezultat.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 12:51   #9
Quote:
Kyra kaže:
Tko ima problema s većim grudima i teško nalazi grudnjake koji na sredini naprijed nisu preplitki... u Triumph
tako je! ja muku mučim da nađem nešto što nije push-upasto...nije toliko zbog push-up efekta, nego je sve u sredini preplitko pa mi ispadaju...

Cijene su okej, nisu jeftini nisu ni skupi...otprilike kao Lisca, kvaliteta super....uglavnom dušu dalo za nas koje imamo

I kakve veze ima kak izgledaju tete koje rade?
Ljubazne su i susretljive, znaju šta prodaju i rado će pomoći.
Kao da je bitno da izgledaju kao pičke iz Importanne dućana ili prenapuhane oh-tako-ste-manje-cool-od mene prodavačica iz Diesela, Replaya i sličnih!
Još bolje da ne izgledaju tako!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 13:19   #10
Quote:
magriz kaže:
osim minimizera (a nisu uopće babasti) imaju super sportske grudnjake. cijene su kao i lisca i sl - oko 250 - 300 kn
Pa nisam ja rekla da su babasti...dapače! Dobre ocjene su pale kod muške publike
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2005., 15:23   #11
Quote:
Lali Puna kaže:
tako je! ja muku mučim da nađem nešto što nije push-upasto...nije toliko zbog push-up efekta, nego je sve u sredini preplitko pa mi ispadaju...
prije mjesec dana kupila sam Triumph grudnjak bez naramenica u boji kože - trebao mi je za jednu poprilično otvorenu haljinu.
odličan je! nema preplitke košarice, a nije plitak ni u sredini.

iz njega ti neće ništa ispadati
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2005., 13:19   #12
Quote:
zvjezdicaiz mora kaže:
iz njega ti neće ništa ispadati
tnx, al imam već takav Lormarov.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 08:40   #13
evo izvještaja: bila sam u jurišićevoj, tete se baš nišu nešto pretrgle od ljubaznosti i finoće ali nema veze. od isprobana 4 komada kupila sam jedan, minimajzer, zasad sam jako zadovoljna, mekan mi je na koži, drži i diže di treba, ramenice mi se ne urezuju...stvarno sam zadovoljna.
jedino što nisam uspjela nać bijeli bez naramenica, kaže - nemaju
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 09:04   #14
Quote:
chiquita kaže:
evo izvještaja: bila sam u jurišićevoj, tete se baš nišu nešto pretrgle od ljubaznosti i finoće ali nema veze. od isprobana 4 komada kupila sam jedan, minimajzer, zasad sam jako zadovoljna, mekan mi je na koži, drži i diže di treba, ramenice mi se ne urezuju...stvarno sam zadovoljna.
jedino što nisam uspjela nać bijeli bez naramenica, kaže - nemaju
Ako misliš na minimajzer bez naramenica, teško da ćeš ga naći. Ajde mi reci koji si model kupila? Neki Ladyform ili tako nešto?

Ja sam neki dan vidjela neki lijepi za 225 kuna, isto minimajzer, ali nije bilo broja. Meni treba glupi 80D...a tog teško nadjem.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 09:17   #15
Quote:
Kyra kaže:
Ako misliš na minimajzer bez naramenica, teško da ćeš ga naći. Ajde mi reci koji si model kupila? Neki Ladyform ili tako nešto?

Ja sam neki dan vidjela neki lijepi za 225 kuna, isto minimajzer, ali nije bilo broja. Meni treba glupi 80D...a tog teško nadjem.
ne nisam mislila na minimajzer bez naramenice nego na običan bijeli, sa krućim košaricama ali da nema naramenice.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 09:24   #16
Quote:
chiquita kaže:
ne nisam mislila na minimajzer bez naramenice nego na običan bijeli, sa krućim košaricama ali da nema naramenice.
Aha, kužim

A jesi kupila Ladyform soft R?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 09:24   #17
Triumph grudnaci ne skidam se iz njih, jesu mrvcu skuplji al vrijede - nepoderivi

Inače kad smo kod cura iz tih trgovina, bijah neki dan u Zagrebu, tražim traperice, uđem u Replay onako uz put - odem probat jedne bez da sam pogledala cijenu, izađem i velim upsss 1.150 kuna - previše mi je za traperice, a mlada kokica (koja vjerojatno radi za 2.000 kuna) mi veli, pa to je normalna cijena uz značajan pogled iz kojeg čitam - tuko jedna što ulaziš u naš butik kad ti je puno 1.150 kuna za traperice
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 09:27   #18
Quote:
Tinkili kaže:
Triumph grudnaci ne skidam se iz njih, jesu mrvcu skuplji al vrijede - nepoderivi

Inače kad smo kod cura iz tih trgovina, bijah neki dan u Zagrebu, tražim traperice, uđem u Replay onako uz put - odem probat jedne bez da sam pogledala cijenu, izađem i velim upsss 1.150 kuna - previše mi je za traperice, a mlada kokica (koja vjerojatno radi za 2.000 kuna) mi veli, pa to je normalna cijena uz značajan pogled iz kojeg čitam - tuko jedna što ulaziš u naš butik kad ti je puno 1.150 kuna za traperice
Offtopic: ja u trgovine tipa WitBoy, Replay, Diesel pa čak ponekad i Shoebedo ne ulazim. Jer me naprosto iritiraju one balavice koje tamo znaju raditi. Najprije me odmjere od glave do pete, i ako nisam "in" (štogod to značilo ), odmah odgovaraju preko k***.

Hvala i dovidjenja
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 11:35   #19
triumph sportski grudnjaci (oni sa naramenicama koje su u kriz na ledima) - fenomenalni za jogu,trcanje,bicikl..bilo kaj grudi se uopce ne tresu,ne ispadaju van i slicno,grudnjak je jako cvrst,a opet udoban..najbolji grudnjaci za sport po meni (mislim da su u zg oko 250 kn)
 
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 16:20   #20
Quote:
Kyra kaže:
Aha, kužim

A jesi kupila Ladyform soft R?
nemam pojma. jel to piše na grudnjaku? kutiju sam bacila tako da ne znam, budem probala na netu sliku naći.
mislim da se radi o soft shaperu, pogledaj ođe
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.