Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2012., 06:16   #181
Lijep pozdrav svima

Nisam često na forumu, ali baš sam razmišljala o putovanjima negdje ove godine, pa sam odlučila potražiti pomoć.
Evo ovako: Prijatelji i ja, nas možda 5-6, bi htjeli ove godine, i to u razdoblju ili 5. mjesec ili 7.,8. otići negdje za malo love, jer je i nemamo a taj period bi nam najviše odgovarao zbog obaveza na faksu. E sad, zanimaju nas Prag, Berlin, Beč i Italija. Mislili smo oko 5 pa do 7 dana, smještaj ne mora bit ništa posebno, to je najmanje bitno. Ovo je prvo putovanje koji organiziramo pa bi nam trebala mala pomoć, bar neke informacije.
Heeelp pliiiiiz
missF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 10:10   #182
dala si premalo informacija..jeste li s autom ili bez i koliki vam je maksimalni budzet po osobi?
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 11:20   #183
Možda da pričekaš hoće li cure iz Puturame nešto organizirat za to razdoblje? One organiziraju jeftina putovanja, a po komentarima, vidim da i dobra...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 22:27   #184
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
dala si premalo informacija..jeste li s autom ili bez i koliki vam je maksimalni budzet po osobi?
Sorry što odgovaram nakon nekoliko dana, al stvarno rijetko kad budem na forumu. Bez auta... Max. po osobi oko 1500 kn, tako nekako. Jel se može šta s tim? Čak mi ponekad dođe da samo stavim ruksak na leđa i odem negdje.. Al nekako mi se to čini neizvedivo..
missF is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 22:34   #185
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Možda da pričekaš hoće li cure iz Puturame nešto organizirat za to razdoblje? One organiziraju jeftina putovanja, a po komentarima, vidim da i dobra...
A ne znan, to ću se morat dogovorit sa svojom ekipom pa ćemo vidit... Al fala na savjetu
missF is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 22:57   #186
Quote:
missF kaže: Pogledaj post
A ne znan, to ću se morat dogovorit sa svojom ekipom pa ćemo vidit... Al fala na savjetu

Kak ne - Easyijem do Dortmunda i onda se otpeljate do Berlina npr. vlakom

Ili sa Sparschiene (oko 450kn) povratana Sparschiene karta do Beča a onda je tu i negdje Prag.
Fora je što niz nacionalnih željezničkih kompanija imaju poprilično jeftine karte koje spajaju veeeeeelike gradove.

Za italiju je već bolje vidjeti više selo nego grad a onda je tu više opcija - auto. No sa današnjim cijenama benge....
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 19:43   #187
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Možda da pričekaš hoće li cure iz Puturame nešto organizirat za to razdoblje? One organiziraju jeftina putovanja, a po komentarima, vidim da i dobra...

mi idemo u srpnju u Madrid i Lisabon, cijena bi trebala bit negdje oko 2500kn pa eto, ako se predomislite do tada tu smo
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 19:44   #188
jel tih 1500kn za prijevoz i smještaj ili samo za prijevoz? uvijek možete skoknut do Italije ili tako nešto
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 20:11   #189
Quote:
Mona* kaže: Pogledaj post

mi idemo u srpnju u Madrid i Lisabon, cijena bi trebala bit negdje oko 2500kn pa eto, ako se predomislite do tada tu smo
kolko će to dana biti u madridu?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 20:17   #190
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
kolko će to dana biti u madridu?
3 noći madrid i 3 lisabon
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 02:16   #191
Quote:
UglyKidJoe kaže: Pogledaj post
Kak ne - Easyijem do Dortmunda i onda se otpeljate do Berlina npr. vlakom

Ili sa Sparschiene (oko 450kn) povratana Sparschiene karta do Beča a onda je tu i negdje Prag.
Fora je što niz nacionalnih željezničkih kompanija imaju poprilično jeftine karte koje spajaju veeeeeelike gradove.

Za italiju je već bolje vidjeti više selo nego grad a onda je tu više opcija - auto. No sa današnjim cijenama benge....
Ma mislin da se sa svime može proći malo jeftinije, samo se treba potruditi

Quote:
Mona* kaže: Pogledaj post

mi idemo u srpnju u Madrid i Lisabon, cijena bi trebala bit negdje oko 2500kn pa eto, ako se predomislite do tada tu smo

Baš san išla na stranicu Puturame i vidila san to putovanje i čini mi se super!
Pratit ću sve s tim, pa ko zna, možda se odlučimo i za to


Quote:
Mona* kaže: Pogledaj post
jel tih 1500kn za prijevoz i smještaj ili samo za prijevoz? uvijek možete skoknut do Italije ili tako nešto

A nije to baš 1500 kn, to san okvirno rekla, ali tu negdje je to... Ali to bi bilo i za prijevoz i za smještaj kad bi išli negdje bliže...
missF is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 21:05   #192
Pozdrav,zanima me da li je iko od vas mjenjao svoj stan ili kucu za neku drugu destinaciju kao razmjena kuce za odmor,ako znate na sta mislim
Dane 37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:20   #193
Quote:
Mona* kaže: Pogledaj post

mi idemo u srpnju u Madrid i Lisabon, cijena bi trebala bit negdje oko 2500kn pa eto, ako se predomislite do tada tu smo
Mona, je li se može s vama putovati ako nisam iz Hr? Npr busem dođemo do Zg-a i onda dalje s vama, samo ne znam kako bi plaćanje i to sredili.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 19:04   #194
Taj post od Mone je star preko dvije godine, nevjerna. Guglaj Puturama ako zelis ubuduce ici s njima na neko putovanje
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 21:57   #195
Ispričavam se tek sam i ja kasnije to vidjela
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.