Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2008., 02:37   #61
Nedavno smo bili u barceloni, i apartman u centreu grada platili 25 eura po osobi sto je za barcelonu super jeftino...apartman je bio super. opremljen, u samom centru.
Letjeli smo iz venezie myairom za 20 eura tamo, ryanairom za 20 eura natrag naravnos sve s taksama....
crna pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 14:41   #62
Quote:
crna pantera kaže: Pogledaj post
Nedavno smo bili u barceloni, i apartman u centreu grada platili 25 eura po osobi sto je za barcelonu super jeftino...apartman je bio super. opremljen, u samom centru.
Letjeli smo iz venezie myairom za 20 eura tamo, ryanairom za 20 eura natrag naravnos sve s taksama....
Moze vise informacija jer bi htio u Barcelonu za novu godinu.

Moze par linkova - apartman i ostalo?

Koliko si dana bila i koliko te sve skupa ispalo?

Tnx.
Gooran is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 14:45   #63
Idemo na Maltu u 10 mjesecu:
3 osobe
Avio karta (sve takse uključene), Ryanair Treviso-Malta-Treviso: 243 €
Parking na aerodromu: 37 €
Hotel 3* (noćenje + doručak, za 3 osobe preko 189 €
--------------------------------
Sum = 469 € cca. 3.380 kn što mi se čini dosta povoljno (još se moglo uštedit na Ryan-u da sam znao da se može izmigoljit online check in, pa bi bilo 30€ manje)
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 16:34   #64
ok, to je oko 1100 kn po osobi. a koliko je to dana?
massai is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 20:05   #65
Quote:
crna pantera kaže: Pogledaj post
Nedavno smo bili u barceloni, i apartman u centreu grada platili 25 eura po osobi sto je za barcelonu super jeftino...apartman je bio super. opremljen, u samom centru.
Letjeli smo iz venezie myairom za 20 eura tamo, ryanairom za 20 eura natrag naravnos sve s taksama....
Ja se baš vratio iz Barcelone. Našao hotel sa 4 zvjezdice za 60 EUR za 2 osobe po danu. Već sam puno puta reklamirao tu stranicu (ne dobivam proviziju od njih)... www.ratestogo.com. To je stranica s lastminute ponudama za hotele po cijelom svijetu. Najpovoljnije ispada 3 tjedna prije puta. Ovaj hotel je bio snižen sa 170 EUR na 60.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 21:12   #66
@ nukac

kad klinknem na stranicu cijena hotela je recimo 60 eura. to je za jednu osobu ili za dvije?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 22:05   #67
Quote:
alter ego blagajnice kaže: Pogledaj post
@ nukac

kad klinknem na stranicu cijena hotela je recimo 60 eura. to je za jednu osobu ili za dvije?
Obično ti piše. Ako je single room, onda je za jednu, ako je double ili twin room, onda je za dvije osobe.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 09:18   #68
Quote:
massai kaže: Pogledaj post
ok, to je oko 1100 kn po osobi. a koliko je to dana?
Ups nisam napisao 7 dana
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 09:21   #69
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Ja se baš vratio iz Barcelone. Našao hotel sa 4 zvjezdice za 60 EUR za 2 osobe po danu. Već sam puno puta reklamirao tu stranicu (ne dobivam proviziju od njih)... www.ratestogo.com. To je stranica s lastminute ponudama za hotele po cijelom svijetu. Najpovoljnije ispada 3 tjedna prije puta. Ovaj hotel je bio snižen sa 170 EUR na 60.
Ne muljaj, dobiješ one nagradne $

Da to je super stranica kada ideš negdje iznenada i možeš rezervirat do 28 dana unaprijed
ako planiraš puno unaprijed onda http://www.hotelclub.com to ti je sestrinska stranica
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 12:13   #70
Quote:
Lych kaže: Pogledaj post
Ne muljaj, dobiješ one nagradne $

Da to je super stranica kada ideš negdje iznenada i možeš rezervirat do 28 dana unaprijed
ako planiraš puno unaprijed onda http://www.hotelclub.com to ti je sestrinska stranica
Samo na toj nemaju tak povoljne cijene. Ovi znaju imati super cijene za dobre hotele.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 20:49   #71
Molio bih Vas koji imate iskustva s rezerviranjem i planiranjem puta da mi malo pomognete i razjasnite kako bih mogao najbolje konfiguirati put i smještaj da ispadne neka povoljna cijena s obzirom na smještaj ... Putovao bi drugom polovicom 12. mjeseca, najradije termin 26/27.12 - 03.1.2009. tako da bude novogodišnje putovanje ali dolaze opcije +/- 5dana... Ponajprije gledam lokacije poput Turske,Egipta i sl. s obzirom na 7-8 dana puta u hotelima 4*-5* i AI, pa zna ispasti i do 2000kn po osobi (turska za dvoje prošle godine)... Molim Vas prijedloge... tražim za dvije osobe.. i nije problem ako je polazak iz ljubljanje ili austrije tj. lako je za do tamo...
Miro7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:04   #72
Turska još nekako. Egipat za te novce nikako.
BTW, što ste 7-8 dana radili u Turskoj? pretpostavljam da ste išli preko neke agencije i sjedili u hotelu (Antalya) ili nešto slično?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:28   #73
krivo si me shvatila... pitao saa jel ima još tako povoljne kao prošle godine .. mislim da je bilo u Integralu turska za dvoje 8dana 5* AI za jako male novce (cca 2600kn za dvoje) ... nisam išao jer smo se odlučili za Rim, al ove godine bi više volio tako nešto jer sam čuo da nisu to loše ponude(naprotiv)...

nešto sad gledam od etours... no nije mi bas sve jasno... nisam imao iskustva s tom agencijom...
i neznam jel kod njih (Turske) vrijedi te zvjezde kao drugdje

a za egipat sam pomiješao lončiće ... Tunis sam mislio... samo obavezno da je bolji hotel i ozbiljnija agencija... jer ima svakakvih iskustva

postavio sam upit da ako se može privatno organizirat- jeftin avio prijevoz da sad rezerviram i direktno hotel ili neka preporuka od iskusnijih ...

Zadnje uređivanje Miro7 : 02.10.2008. at 00:20.
Miro7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 21:36   #74
onda nukac. on je tata-mata od formata za pitanje rezervacija.
Meni osobno Turska i Tunis u zimi nisu ništa posebno.
More kao more, pogotovo ako si već bio u tom kraju.
E-tours - jedni ga hvale, drugi ga žale....
ako je radi jefitnoće onda je to ok iako ove godine takse uzmu brdo love.
Radije odi u Barcu preko low-costa ili nečeg sličnog.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 00:20   #75
nisam bio! ... prošle godine smo za Novu išli u Rim-kombinacija 5dana/4noći/autobus/ i trčanje po Rimu ... nije da mi nije bilo super ali noge su mi otpale,prvo u autobusu a onda tamo hvatajući vodiča...
Tako da ove godine bih htio nešto isplanirati ako je moguče da traje bar tjedan dana... da laganini imam vremena za odmor,opuštanje, pa malo razgledat nešto, sve to malo lakšim tempom!

Tata Nukac... može koji savjet ili prijedlog kada nađete vremena i volje?

blagajnice- raspusti tu kosu
Miro7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 01:09   #76
Krajem 10 mjeseca: Milano-Mahé (Sejseli) povratna karta
samo 660 eura
s Air Seychelles
MOLOKAI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 08:37   #77
Quote:
Miro7 kaže: Pogledaj post
nisam bio! ... prošle godine smo za Novu išli u Rim-kombinacija 5dana/4noći/autobus/ i trčanje po Rimu ... nije da mi nije bilo super ali noge su mi otpale,prvo u autobusu a onda tamo hvatajući vodiča...
Tako da ove godine bih htio nešto isplanirati ako je moguče da traje bar tjedan dana... da laganini imam vremena za odmor,opuštanje, pa malo razgledat nešto, sve to malo lakšim tempom!

Tata Nukac... može koji savjet ili prijedlog kada nađete vremena i volje?

blagajnice- raspusti tu kosu
Nukac nije tata.
Hm, za Novu godinu... Probaj pogledati na www.odklop.com, jedna slovenska stranica, ima i na hrvatskom, daje pregled last minute ponuda njemačkih i austrijskih turoperatora. Možeš dobiti samo kartu ili cijelokupni odmor. Oni samo prodaju, putovanje realiziraju agencije tipa TUI, Neckermann...
Za laganini odmor, negdje na toplom, moj je prijedlog Kanarski, Madeira, Portugal ili možda čak Zelenortski otoci. Uglanom su oko 400 EUR za tjedan dana (najskuplji dio je karta), hoteli su uglavnom dobri (uglavnom su aparthoteli, imaš ustvari apartman, možeš kuhati). A ima se što i za vidjeti, uzme se rent-a-car za dan ili dva, uglavnom su vulkanski otoci pa se može posjetiti vulkan (na Tenerifama). Kako su (sve osim Zelenortskih otoka) sve to dijelovi EU, nemaš straha tipa otmice turista. Vanpansionska ponuda je zadovoljavajuća, cijene nisu prestrašne (zna biti jeftinije neg na Jadranu).
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 10:19   #78
ako ideš u vlastitom aranžmanu požuri jer su ti već neke najjeftinije karte pobjegle.
putuj poslije Božića jer je za Božić uglavnom skuplje.
Probaj ako nisi bio Portugal i Barcu. Možeš naći karte 300 eurića za 2 osobe iz Milana.
Za Ostejrah i Švabiju nisam gledala.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 20:34   #79
za tursku ti je najjeftinije ići u vlastitom aranžmanu iz sarajeva.
raspitivala sam se nešto za tu mogućnost kod prijatelja iz mostara što mu poznanica radi na aerodromu u mostaru (na kraju sam se odlučila za tunis priko agencije, ali otići ću u istanbul kad-tad).
kaže da je do istanbula najjeftinije doći iz sarajeva, a povratna karta iznosi 400 KM, tj.200 eura, tako nekako.
hotela u istambulu imaš jako jeftinih i to u samom centru.
imaš već temu na forumu- Istanbul, pa si pogledaj malo.
ako već želiš ići preko agencije onda od jeftinijih odredišta u turskoj imaš alanyju, često je možeš upecati na last minute za siću.
manchy_2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 19:10   #80
pozdrav svima

lijepo molim malo pomoći oko putovanja na nešto jeftiniji način,nisam iskusan a planiram posjetit berlin pa bi se volio što bolje organizirat...
zanima me kako se može doći do neke jeftinije avionske karte i dali je moguće preko interneta rezervirat smještaj u nekom hostelu?
hvala
sale_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.