Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2012., 10:10   #61
ma na kakvom je sad tretmanu još će njemu uheka i narast!!!

samo nek se mali oporavlja, sad je na sigurnom!
stormy blond is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 11:41   #62
Istina da je na sigurnom, ali malac ipak traži stalni dom..
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 14:54   #63
kako nam je malac ?
stormy blond is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 22:17   #64
odlično, ali se ponaša ko mačka a ne pas..on bi stalno po krilu bio
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 01:34   #65






a onda spavanjac

__________________
I put a piece of paper under my pillow, and when I could not sleep I wrote in the dark.
Sorei is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 09:21   #66
Kako je Noah?.....ima li novih slikica mozda?
Zilah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 14:11   #67
Dugonog, bedast ko svaki mladi dugonogi malo šepa na jednu nogu, moguće da je panostitis..dobio čip..dobio cijepiva.
NIje u iste čuvalice nego u drugog čuvaOca slikica će biti.
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 15:15   #68
Pimpinela prije dozna što se događa nego i ja sama .

Noa je na privremenom privremenom kod mog prijatelja od početka ožujka.

tamo ima pseće društvo i veliko dvorište koje je njemu potrebno s obzirom da je veliko štene koje traži istrčavanja na zraku i igru, a ja sam u stanu i ne mogu mu to pružiti u dovoljnoj mjeri.

imala sam nadu da će biti udomljen u obitelj starijih ljudi s ogromnim dvorištem u Trogiru, ali eto je nažalost nada izjalovljena.
na njuškalu je oglašen, nije imao niti jedan poziv.

danas sam ga odvela na čipiranje i cijepljenje.
čipiran je na mene dok se ne prebaci na svog vlasnika jednog lijepog dana.

u to ime bih vas zamolila za pomoć ako je moguće jer sam zaista u jako nepovoljnoj situaciji. iznos je 250,00 kn.





__________________
I put a piece of paper under my pillow, and when I could not sleep I wrote in the dark.
Sorei is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 14:39   #69
09.07.2012. R.I.P. Noa


Noe više nema..presudio mu je debil i kreatura koja hoda na dvije noge i smatra se ljudskim bićem.
Mrtav ladan ga je nakon par prijetnji da će uzeti stvar u svoje ruke, otrovao.
Lik sa podebljim dosjeom, kojem policija navodno ne može ništa..ali nećemo stati. Nismo se mučili za Nou da mu netko odredi kad će živijeti a kad umrijeti.
Kažu da je pravda slijepa ali dostižna.

http://slobodnadalmacija.hr/Dalmacij...8/Default.aspx

Napravili smo sve, dali tijelo na analizu i pokrenuli sustav..sad ostaje čekati ali i ne zaboraviti.I ne odustati.

Zbogom maleni
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 15:59   #70
zbogom maleni
__________________
Tko nikada nije imao psa, nezna šta znači voljeti i biti voljen..
zivotinjskazas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 16:09   #71
O Boze ljudski IZRODI da Bog da i njenu netko tako presudi, R.I.P. maleni sad ti vise nitko nemoze nauditi

Drzite se cure....
__________________
Prvi dan snijega
Novi video
vuckici is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 16:22   #72
Čime je otrovan? Treba vidjeti kako je došao do otrova ako nije nešto što je u slobodnoj prodaji.

Koji mu je bio povod? Ne mogu vjerovati da je iz čistog mira - pa koliko lud moraš biti? Što mu je maleni skrivio?

R.I.P.
__________________
slobodni net za slobodni svijet!
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 16:27   #73
po brzini djelovanja otrova i po načinu kako je umro, vrlo vjerojatno velika količina pužomora pripremljena u bifteku...jer mu je u želucu nađena komadina mesa i ljepljiva tvar.
Nismo radili toksikološku analizu otrova jer je između 2-4000 kuna a ne bi dokazala TKO je otrov dao već samo koja je vrst. A TKO je dao već znamo..
NAkon par prijetnji od strane dotičnog, obzirom da je JEDINI bliskii susjed...jedini kojem je uopće mogao "zasmetati", jedini koji je zvao policiju i inspektore i jedini koji je otvoreno rekao da će uzeti pravdu u svoje ruke..dokazi nama ne trebaju. Mi znamo tko mu je presudio. tko se mača laća od mača i gine..pa nek mu je "sretno"
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 16:37   #74
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
po brzini djelovanja otrova i po načinu kako je umro, vrlo vjerojatno velika količina pužomora pripremljena u bifteku...jer mu je u želucu nađena komadina mesa i ljepljiva tvar.
Nismo radili toksikološku analizu otrova jer je između 2-4000 kuna a ne bi dokazala TKO je otrov dao već samo koja je vrst. A TKO je dao već znamo..
NAkon par prijetnji od strane dotičnog, obzirom da je JEDINI bliskii susjed...jedini kojem je uopće mogao "zasmetati", jedini koji je zvao policiju i inspektore i jedini koji je otvoreno rekao da će uzeti pravdu u svoje ruke..dokazi nama ne trebaju. Mi znamo tko mu je presudio. tko se mača laća od mača i gine..pa nek mu je "sretno"
i to je nešto kao dokaz
pitanje oće li što biti od kazne ali nek mu malo hodočasti policija
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 16:39   #75
Ima dana.....
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 22:53   #76
Jadan maleni!!!!!! A stoka koja je to napreduje ce dobiti svoje, proklet bio, da bog da umre u mukama!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 17:23   #77
A u P.M. sasjecite ga u male komadiće ali sporo da se dugo muči

R.I.P Noah
__________________
Psi vole svoje prijatelje, a grizu neprijatelje. Za razliku od njih, ljudi su nesposobni za istinsku ljubav i uvijek miješaju ljubav i mržnju
bingbang is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 19:09   #78
R.I.P. Noah.

U dvorišta gdi ima bisnih dvonožnih ljudskih beštija,a za to se već zna...se životinje ne ostavljaju,jer takvi svoje prijetnje kad tad izvrše.

Kao da to već svi mi neznamo.
__________________
Budi to što jesi!
wlenarsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 01:49   #79
Wlenarsi..debil je provalio u njihovo dvorište, pas je u svom dijelu okućnice bio vezan i nije bio blizu susjedovoj ogradi ni dijelu parcele.
Nitko nema pravo ljudima određivati gdje će držati psa niti ima pravo suditi mu i presuditi
Noa je bio veliki pas..i nije bio za kuću ni stan. I imao je idealne uvjete, vezan dok je žena na pioslu a slobodan s pristupom kući kad je žena doma.
Otrovan je dok nikog niej bilo.
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 02:43   #80
Quote:
Pimpinell@ kaže: Pogledaj post
Otrovan je dok nikog niej bilo.
U tome i je poanta. Nikoga nije bilo. Pas bez nadzora, iako u svom dvorištu - vezan i na meti idiota koji je i ovako i onako prijetio. Nazovi me luđakinjom, ali da meni netko prijeti da će mi psa otrovati nebi bilo šanse da psa ostavljam samog u dvorištu kad me ne bi bilo. Ne usudim ih se ni ovako ostaviti kad je sve u redu upravo zbog luđaka koji bi mogli ovo i ono.

Ko zna, možda je Noah fakat lajao, susjedu koji je i ovako i onako nadrkan puko je film i odradio ono što je obećao - otrovao ga. Da se našoj muriji da zayebavat sa ovakvim slučajevima, dalo bi se to riješiti, no živimo tu di živimo pa ga fućkaj.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.