Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Čime se on pere?
Ima svoje proizvode 25 56.82%
Krade moje 6 13.64%
Čime uhvati 12 27.27%
Krade dječju kupku 1 2.27%
Glasovatelji: 44. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2010., 13:46   #81
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
A što da ja u anketi označim? Da, ima on svoje proizvode, ali to nikad nisu oni "for men" jer su mu ti prejaki za kožu.
Baš sam pogledala jučer bočicu Axe gela za tuširanje. Nigdje ne piše "For men". Kao ni što na Palmolive Aroma Therapy ne piše ni "For men" ni "For woman". Pa onda valjda oboje možemo korisiti oboje ako nam lijepo mirišu...
Ja čak volim imati simultano dva različita, pa staviti ovisno o raspoloženju ili dobu dana. Ujutro neki podižući, svježi, reski, a navečer neki smirujućih nota.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 14:11   #82
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Baš sam pogledala jučer bočicu Axe gela za tuširanje. Nigdje ne piše "For men". Kao ni što na Palmolive Aroma Therapy ne piše ni "For men" ni "For woman". Pa onda valjda oboje možemo korisiti oboje ako nam lijepo mirišu...
To valjda zato jer Axe nema ništa za žene, nego je izričito linija za muškarce. Dove ima "for men", Balea.... A ne znam zapravo, ne zagledam to baš jako, kad znam da dragi ne koristi. Iako meni muški fino mirišu, mogla bih te drvenasto-šumsko-citrusne sebi uzeti.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 14:11   #83
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Vid' je, šta si se odma uzmucala

Za ovo na slici, reci rodijacima, da me mogu kaparit i na neviđeno
ali taj tipfeler je još najmanja svar od svih gluposti koje sam nadrobila sinoć

A ne možemo isti, tebi ćemo nešto ovakvo http://www.garrard.com/jewellery/rings_3/106 , ovaj plavi je lijep

Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Baš sam pogledala jučer bočicu Axe gela za tuširanje. Nigdje ne piše "For men". Kao ni što na Palmolive Aroma Therapy ne piše ni "For men" ni "For woman". Pa onda valjda oboje možemo korisiti oboje ako nam lijepo mirišu...
Stvarno, sad ja isto pogledala Fa jogurt i nešto, ne piše "for" nikog
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 14:13   #84
Ima svoj gel za tuširanje, šampon za kosu i pjenu za brijanje.

U mojim bočicama se potpuno pogubi.
Štoviše, ja njemu znam tu i tamo maznuti pjenu za brijanje.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 14:25   #85
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post


ovom podforumu definitivno treba tema "Šta radite/gdje idete večeras", koja bi se aktivirala vikendima, ali i radnim danima


o da! To je još bolje od virtualnog stalkanja. Osim toga, kad bi netko (meta? ) jedne večeri imala život, te iste večeri bi barem četvero stalkera tkđ imalo život

Nemam pojma čime se pere. Miriše kao da se pere, pa ni ne pitam.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!

Zadnje uređivanje jevgenija : 22.11.2010. at 14:26. Reason: zaboravila ontopic
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 15:01   #86
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
A koji su to "ženski" gelovi za tuširanje? Svi oni na kojima ne piše "for men" ili neki specifični mirisi?

da, njima je sve na cemu ne pise "for men" bilo žensko

U principu i meni su.. ovi for men bas imaju muski miris, a ovi na kojima nis ne pise su najcesce od vanilije, kokosa, nekih cvjetova i slicno.. slatkasti mirisi

Mene osobno ne smeta s cim se otusira. Glavno da se otusira i da fino mirisi
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 16:19   #87
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post


o da! To je još bolje od virtualnog stalkanja. Osim toga, kad bi netko (meta? ) jedne večeri imala život, te iste večeri bi barem četvero stalkera tkđ imalo život

tema bi bila multifinkcionalna.
otvorit ću je slijedeći petak, sad se ne bi primila
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 16:24   #88
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
da, njima je sve na cemu ne pise "for men" bilo žensko

U principu i meni su.. ovi for men bas imaju muski miris, a ovi na kojima nis ne pise su najcesce od vanilije, kokosa, nekih cvjetova i slicno.. slatkasti mirisi

Mene osobno ne smeta s cim se otusira. Glavno da se otusira i da fino mirisi


Imaš pravo. Možda se ti natpisi stavljaju na iste mirise, samo s idejom da ako na bočici piše "for men" šansa je veća da će se on otuširati...
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 22:30   #89
mislila sam da ne može biti gluplja old spice reklama od one naše "ja sam muškarac...ne ja sam žena...samo se šalim, ja sam ipak muškarac!" a bome ove dvije su pretpostavljam za američko tržište i eto vrhunac ljudske gluposti u našoj se divovska nosina spušta da malo prošnjofka smrdežljivi stari začin a u ovoj amerskoj od pretjerane uporabe izrasta treća ruka i zubalo na trbuhu ma apsolutni best buy!

inače moj dečko ima svojih par osnovnih stvarčica, koristi samo njih i kupuje nove tak kad to potroši neke skuplje i fancy stvari ne želi kupovati jer tvrdi da sve što njemu treba proizvodi saponia osijek
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 23:21   #90
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
A ne možemo isti, tebi ćemo nešto ovakvo http://www.garrard.com/jewellery/rings_3/106 , ovaj plavi je lijep
prodano
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 22:49   #91
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Kod naše Ivke? Čupanje osigurača..

Kad ju usekira neko šištanje po kući, onda ti ona kao prava samostalna žemska isčupa nešto van..
I zato sad imam prekokrasni novi prekidač (prekidač, ne osigurač, kaš više naučit)

U međuvremenu sam uništila još toga, al' sve sam popravila
__________________
There are no problems only solutions!
Poison Ivy 058 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 23:25   #92
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ako mu ja kupim gel za tuširanje, uzme to. Ako pak ne kupim nasaftat će se bez kompleksa mojim Snow Fairijem sa roza šljokicama.
ovo hoću sto godina da pitam.

je li to Snow Fairy Shower Gel od Lusha?

Da li svjetlucaju roze šljokice po osobi, kada se sUtim otušira, i da li je to primijetno?
ostaju li do sljedećeg tuširanja?
pažnja, ovo su krucijalne informacije!
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2010., 23:59   #93
haha, krucijalne informacije. ja sam ga probala, nije bas da su šljokice primjetne (barem meni nisu bile). više ono, svjetlucas se. i definitvno ne do sljedeceg tusiranja (osim ako se ne tusiras svakih sat vremena ).
i da. moj dragi je picajzla kaj se tih stvari tice. obavezno koristi svoje gelove za tusiranje, cak i neke kremice za lice kaj sam mu kupila. al to je valjda moja krivnja. njemu tak svejedno dal bu kremica fakat djelovala u obnavljanju i regeneraciji koze. al meni je super kad mi miriši onak, muški.
__________________
For well you know that it's a fool who plays it cool by making his world a little colder...
BornToBeWild is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 00:07   #94
Quote:
BornToBeWild kaže: Pogledaj post
haha, krucijalne informacije. ja sam ga probala, nije bas da su šljokice primjetne (barem meni nisu bile). više ono, svjetlucas se. i definitvno ne do sljedeceg tusiranja (osim ako se ne tusiras svakih sat vremena ).
hvala na infosu
ništa onda, tražim nešto još bombastičnije
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 00:14   #95
ja obozavan one mirisljave gluparije kojima se draga tusira, ali samo kad na njoj mirisu osobno koristin Dove sapun i lagani sampon iz apoteke. for men gelovi za tusiranje su odvratna smeca, pogotovo oni jeftini, ko zna sta sve stavljaju unutra
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 07:53   #96
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
ovo hoću sto godina da pitam.

je li to Snow Fairy Shower Gel od Lusha?

Da li svjetlucaju roze šljokice po osobi, kada se sUtim otušira, i da li je to primijetno?
ostaju li do sljedećeg tuširanja?
pažnja, ovo su krucijalne informacije!
ah je, je. Miriši na šećer i žvake i voće. Moš s tim i na kosu, tada su šljokice vidljivije. Ostaju..na čudnim mjestima
Mana im je što se slegnu na dno flašice *krucijalna informacija*
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:23   #97
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ah je, je. Miriši na šećer i žvake i voće. Moš s tim i na kosu, tada su šljokice vidljivije. Ostaju..na čudnim mjestima
Mana im je što se slegnu na dno flašice *krucijalna informacija*
a može i na kosu?! to je, vidiš, prednost
treba, dakle, mućkati prije svakog pranja... možda kupim onu najmanju bočicu, prvo da isprobam. ili pak, tester, daleko pametnije
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:36   #98
Quote:
Poison Ivy 058 kaže: Pogledaj post
I zato sad imam prekokrasni novi prekidač (prekidač, ne osigurač, kaš više naučit)
A jebaj ga, valjda kad i ja počneš čupat..

Quote:
Poison Ivy kaže:
U međuvremenu sam uništila još toga, al' sve sam popravila
Priznaj da si to uvalila čo'eku čim se vratio kući
A ti si za to vrijeme o'šla na pituranje..
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.