Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2010., 11:50   #101
Quote:
RockCandy kaže: Pogledaj post
Motivacija je to šta imaš free ulaz na hrpu koncerata i poslije toga odličnu zabavu, a i tu su trenutci koje ćeš uvijek pamtit i upoznavanje s ljudima koje obožavaš. Samo se nesmiješ zaljubit haha xD
jesi ti iz onih plastics something kaj su me pododavale po fejsu i majspejsu? ono imam ergelu grupija iz pola europe i amerike međ frendovima
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 11:52   #102
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
a sad ozbiljno, kako obožavaš ljude koje ćeš tek upoznat?
ja obožavam duff mackagana

a nikad ga nisam upoznala,zašto je u londonu zasvirao s axlom,a ne u zagrebu,nikad necu prežalit
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 11:57   #103
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
pa ak joj je djelomično plaćen trošak,putovanje s bendom npr,backstage pass,dakle ne plaća upad,a usput se zabavlja i uživa u tome,pa nije ni ona luda. uberjeftina zabava,mozda joj cak i plate (ne za seks neg za glumljenje mame). i ja bi radije to radila neg slagala police u konzumu npr. ili dijelila letke na -5°
puno filmova gledaš.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 12:01   #104
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
puno filmova gledaš.
znam you may say i'm a dreaaameeerr but i'm noooot the only oneee
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 13:04   #105
Zaista se može na puno drugačijih načina imati free upad na koncerte i super zabavu,nego da okolo daješ pičke i glumiš tim likovima mamu.sobaricu i sl.Ne osuđujem to ako je curama to super,a očito je,pošto ne bi to radile...jedino ne mogu shvatiti kako mogu odvojiti toliko emocije i kako se nakon ne osjećaju "posrano"...
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 13:21   #106
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Zaista se može na puno drugačijih načina imati free upad na koncerte i super zabavu,nego da okolo daješ pičke i glumiš tim likovima mamu.sobaricu i sl.Ne osuđujem to ako je curama to super,a očito je,pošto ne bi to radile...jedino ne mogu shvatiti kako mogu odvojiti toliko emocije i kako se nakon ne osjećaju "posrano"...
itekako osuđuješ. Samo mi nije jasno zašto te toliko brine/ždere što te cure rade sa svojim pičkama
Što se mene tiče, sretno im bilo, kladim se da im je zabavnije nego ovima koje škrto sjede na pizdi i moraliziraju.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 13:32   #107
Briga me kaj rade s pičkama,i ne osuđujem,nego iznosim svoje viđenje na takve stvari...a to je slobodno,još uvijekAko cure ne daju bilokome pičke za besplatan upad na koncert,ne znači da "škrto sjede" na njoj
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 14:05   #108
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
,a zapravo sebe degradiraju...u redu im je da služe samo za nečije "pražnjenje"...
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
nego da okolo daješ pičke i glumiš tim likovima mamu.sobaricu i sl. kako se nakon ne osjećaju "posrano"...
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Briga me kaj rade s pičkama
sorry ako sam krivo shvatila, no zvučiš izuzetno iziritirano oko tako irelevantnih detalja tipa tko je kome dao pičke i zašto. Meni je, recimo, to smiješno.

anyways
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
vjerujemo ti

zašto se sve ženske koje imaju nenu belana ka frenda dopisuju s njim prek fejsa ?
wtf? Pa kaj to staro krme još itko želi jebat?
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 20:07   #109
Hahah neno belan xD

Ne spavaš ti s nikim da bi upala na konc, neg si pozvana na konc

Ja se nakon svega dobro osjećam, jer znam da sam se jebeno provela, al ono, what happens backstage, stays backstage
__________________
They don't even know what it is to be a fan. You know? To truly love some silly little piece of music, or some band, so much that it hurts.
RockCandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.