Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2015., 19:25   #61
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Imam nekoliko pitanja

Imaju li eterična ulja rok trajanja, mogu li ishlapit (preko jedne stranice san si mislila polovna kupit jer ce me jeftinije ispast)

Koja ulja i kombinacija ulja potiče hormone sreće (serotonin)
Šta se preporuča za anksioznost?
Šta se preporuča za razbijanje masnih stanica, celulit?
Hvala
iskustveno - imam ulja stara preko 20g i još su uvijek aktivna . naravno, ne kupljena u hr . 'rvacki poduzetnici obično to obilato razrijede.
gotovo sigurno bih rekao ne, ako su dobro zatvorene bočice.
lobor995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 09:36   #62
Zanima me zna li itko kako se i gdje u Hrvatskoj može nabaviti knjiga -Botanika i hemija esencijalnih ulja- mr.ph. Sonje Prijic? Može li se ikako nabaviti osim preko Aromavita instituta? Hvala.
Istraneo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2018., 21:32   #63
Bok svima,
zanima me bavi li se itko sa foruma aromaterapijom da mi objasni koje značenje ima eterično ulje pelargonije? Naime, moja mama jednostavno obožava taj miris i u sve ga gura, a meni je toliko odbojan da me i od jedne kapi u parfemu ili sapunu (izrađuje ih) počne boliti glava, a želudac se preokreće. Mislim da to ne mora imati veze samo sa mirisom, nego i sa značenjem ulja i voljela bih da mi netko to objasni.
Lavanda mi je super, to znam da je božanska majka, ali npr u trudnoći mi je prefino mirišao anis koji navodno može izazvati pobačaj (nisam bila sto posto sigurna što želim). Sada me baš muči ta grozna pelargonija, a prije nije bilo tako pa istražujem i ne nalazim objašnjenje. Htjela sam pisati i na aromaterapijskom forumu, ali im je zadnji post iz 2013....
Help!
mahunarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2018., 08:28   #64
Jel zna netko sto bi mi najbolje pomoglo kod virusne i bakterijske infekcije grla. Nikako da prodje, traje vec dva tjedna, promukla sam znaci izgubila glas, pa se pocelo smirivati i onda se opet vratila i nikako da ode. Koristila sam oleokapsule za nos/ grlo od Pranaroma, dvije kutije, pocela Citrofit koristiti,pijem dosta caja, unutra meda i c vitamina, ali ne prolazi
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2019., 20:34   #65
trebam savjet u vezi etericnih ulja pa ako ima nekog tko bi mi mogao odgovoriti na par pitanja bilo bi super
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2020., 21:52   #66
Pitanja?
Mozda ja mogu pomoci. 😊
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
trebam savjet u vezi etericnih ulja pa ako ima nekog tko bi mi mogao odgovoriti na par pitanja bilo bi super
Wonder.mom is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2020., 22:07   #67
Trazim nešto više o aromaterapiji pa naišla na vaš post i evo da podijelim naše iskustvo.
Dakle mi smo poceli koristiti ulja i difuzor prije godinu dana zbog djeteta i mogu reci da smo svi odusevljeni učinkom.
Dijete nam ide u jaslice i nije imalo nikakve baterijske i viruse upale niti prehlade. Preko zime koristimo u difuzoru ulje cajevca koje djeluje antivirusno i antibakterijski, ravintsaru koja je odlicna podrska disnom sustavu i ostalih nekoliko ulja za imunitet, dezinfekciju zraka itd..
Nama je to svakako puuuno pomoglo i sretna sam da sam uvela ulja u naš dom. Ako imate dodatnih pitanja rado cu odgovoriti ukoliko znam. 😊
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Jel zna netko sto bi mi najbolje pomoglo kod virusne i bakterijske infekcije grla. Nikako da prodje, traje vec dva tjedna, promukla sam znaci izgubila glas, pa se pocelo smirivati i onda se opet vratila i nikako da ode. Koristila sam oleokapsule za nos/ grlo od Pranaroma, dvije kutije, pocela Citrofit koristiti,pijem dosta caja, unutra meda i c vitamina, ali ne prolazi
Wonder.mom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.