Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 12:59   #2021
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Naravno da je isti kurac (govorio sam o jednostavnošću praćenja), samo govorim da je jednostavnije gledati omjer, a ne se zamarati bodovima, jer vidim da ste jučer sve redom zbunili.

Ma znam. Poanta je da je jednostavnije pratiti omjer pobjeda i poraza

Možemo li pokopati ovu raspravu i možda predložiti neki par? Znam da je u zadnji čas, ali granice na hrvatske igrače postavili su danas jako nisko. Ima smisla, utakmica ne odlučuje ni o čemu, očekuje se odmaranje glavnih igrača itd., ali isto tako vjerujem da naši pamte Čehe i 2015. i da će ih htjeti natrpati danas.

I isprike još jednom što sam pokrenuo sve to s bodovima i nadam se da nitko nije uplatio na hendikep Finaca. S druge strane, Salin je odigrao na razini.

Inače, osim što sam brzoplet i rubno retardiran, ono što me zeznulo je stranica Eurobasketa koja je katastrofalna - pogledajte samo kako izgleda tablica skupine A trenutačno: http://www.fiba.basketball/eurobasket/2017/groups
Ako su slučajno ispravili, napravio sam print screen: http://www.oldschool-samp.com/slike/?v=beznasses.png

Zadnje uređivanje kastrol_trol : 07.09.2017. at 13:08. Reason: retardacija
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 13:04   #2022
Ne vidim print screen jer mi ne prikazuje slike hahaha.. Pogledaj emisiju prije nase tekme sta ce rec sa terena ko ce kolko igrat
nutna is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 13:16   #2023
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ne vidim print screen jer mi ne prikazuje slike hahaha.. Pogledaj emisiju prije nase tekme sta ce rec sa terena ko ce kolko igrat
Igramo s C-postavom na startu.

Uplatio under na Bojana (15,5), over na Šarića (13,5) i Simona (7,5), što je gotovo sigurno gubitnički listić, ali barem je zabavna interakcija s TV-om zagarantirana.
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 13:24   #2024
Ja planinica under hahaha pripremio sam i ja krpu za brisanje tva od pljuvacki
Nadam se da ce manje igrat.
nutna is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 15:36   #2025
Srbima treba pobjeda danas da bi osigurali prvo mjesto i izbjegli nas ili Španjolce zar ne?
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:44   #2026
vec sad pada na Litvu sutra protiv grcke, 1.39 je moneyline i ide dolje, zbilja ne vidim kak to litva moze izgubit, grci su ocajni

njemacka - francuska
njemacka +8.5, mislim da tu nece biti rasturanja, osobno stavit cu nesto sitno i na pobjedu njemaca

finska - italija
bit ce zanimljivo vidjet kako ce se finci ponasat sad kad nece biti pred domacom publikom, a italiju sam gledao u 3 utakmice i ne djeluju mi nesto uvjerljivo
nisam nasao nikakav podatak oko ozljeda kod finaca
ovdje cu odigrat nesto na fince

srbi, spanjolci i slovenci bi trebali lako rijesiti svoje suparnike, latviu-crnu goru preskacem
nase tradicionalno izbjegavan stavljat na listic
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:57   #2027
Njemci +11.5 1.55 u germanije
Android-split is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:19   #2028
Postoji li negdje hendikep na autsajdera?
Ne Marathon.
JFF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:08   #2029
Quote:
JFF kaže: Pogledaj post
Postoji li negdje hendikep na autsajdera?
Ne Marathon.
Imaš na bet365 winning margin pa možeš igrati i na autsajdera.
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:41   #2030
Ne znam krasnog kurca o ovoj ligi, a niti općenito o ženskoj košarci ali kvota je suluda i nema logike.

11:00 Adelaide Lightning-Perth Lynx 2 @ 2,50 HL

Domaće košarkašice su prošlu sezonu bile uvjerljivo zadnje sa svega 3 pobjede u 24 susreta, dok su gošće bile treće i igrale playoff (ispale u polufinalu s 2:1). Uz to, dosta su bolje u međusobnim susretima i imaju pobjede u zadnjih 7 susreta (prosječna razlika od 18 poena). Doduše, čitam da im se ozlijedila jedna od važnijih igračica, ali svejedno mislim da je kvota prevelika
Old 12.10.2017., 16:54   #2031
danas pocinje euroliga..pa ima li tko kakav par za odigrat da se prati ili neki info o igracima
ernest hali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.