Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 12:59   #2021
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Naravno da je isti kurac (govorio sam o jednostavnošću praćenja), samo govorim da je jednostavnije gledati omjer, a ne se zamarati bodovima, jer vidim da ste jučer sve redom zbunili.



Ma znam. Poanta je da je jednostavnije pratiti omjer pobjeda i poraza

Možemo li pokopati ovu raspravu i možda predložiti neki par? Znam da je u zadnji čas, ali granice na hrvatske igrače postavili su danas jako nisko. Ima smisla, utakmica ne odlučuje ni o čemu, očekuje se odmaranje glavnih igrača itd., ali isto tako vjerujem da naši pamte Čehe i 2015. i da će ih htjeti natrpati danas.

I isprike još jednom što sam pokrenuo sve to s bodovima i nadam se da nitko nije uplatio na hendikep Finaca. S druge strane, Salin je odigrao na razini.

Inače, osim što sam brzoplet i rubno retardiran, ono što me zeznulo je stranica Eurobasketa koja je katastrofalna - pogledajte samo kako izgleda tablica skupine A trenutačno: http://www.fiba.basketball/eurobasket/2017/groups
Ako su slučajno ispravili, napravio sam print screen: http://www.oldschool-samp.com/slike/?v=beznasses.png

Zadnje uređivanje kastrol_trol : 07.09.2017. at 13:08. Reason: retardacija
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 13:04   #2022
Ne vidim print screen jer mi ne prikazuje slike hahaha.. Pogledaj emisiju prije nase tekme sta ce rec sa terena ko ce kolko igrat
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 13:16   #2023
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ne vidim print screen jer mi ne prikazuje slike hahaha.. Pogledaj emisiju prije nase tekme sta ce rec sa terena ko ce kolko igrat
Igramo s C-postavom na startu.

Uplatio under na Bojana (15,5), over na Šarića (13,5) i Simona (7,5), što je gotovo sigurno gubitnički listić, ali barem je zabavna interakcija s TV-om zagarantirana.
kastrol_trol is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 13:24   #2024
Ja planinica under hahaha pripremio sam i ja krpu za brisanje tva od pljuvacki
Nadam se da ce manje igrat.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 15:36   #2025
Srbima treba pobjeda danas da bi osigurali prvo mjesto i izbjegli nas ili Španjolce zar ne?
missfortune25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:44   #2026
vec sad pada na Litvu sutra protiv grcke, 1.39 je moneyline i ide dolje, zbilja ne vidim kak to litva moze izgubit, grci su ocajni

njemacka - francuska
njemacka +8.5, mislim da tu nece biti rasturanja, osobno stavit cu nesto sitno i na pobjedu njemaca

finska - italija
bit ce zanimljivo vidjet kako ce se finci ponasat sad kad nece biti pred domacom publikom, a italiju sam gledao u 3 utakmice i ne djeluju mi nesto uvjerljivo
nisam nasao nikakav podatak oko ozljeda kod finaca
ovdje cu odigrat nesto na fince

srbi, spanjolci i slovenci bi trebali lako rijesiti svoje suparnike, latviu-crnu goru preskacem
nase tradicionalno izbjegavan stavljat na listic
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:57   #2027
Njemci +11.5 1.55 u germanije
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 13:19   #2028
Postoji li negdje hendikep na autsajdera?
Ne Marathon.
JFF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:08   #2029
Quote:
JFF kaže: Pogledaj post
Postoji li negdje hendikep na autsajdera?
Ne Marathon.
Imaš na bet365 winning margin pa možeš igrati i na autsajdera.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:41   #2030
Ne znam krasnog kurca o ovoj ligi, a niti općenito o ženskoj košarci ali kvota je suluda i nema logike.

11:00 Adelaide Lightning-Perth Lynx 2 @ 2,50 HL

Domaće košarkašice su prošlu sezonu bile uvjerljivo zadnje sa svega 3 pobjede u 24 susreta, dok su gošće bile treće i igrale playoff (ispale u polufinalu s 2:1). Uz to, dosta su bolje u međusobnim susretima i imaju pobjede u zadnjih 7 susreta (prosječna razlika od 18 poena). Doduše, čitam da im se ozlijedila jedna od važnijih igračica, ali svejedno mislim da je kvota prevelika
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 16:54   #2031
danas pocinje euroliga..pa ima li tko kakav par za odigrat da se prati ili neki info o igracima
ernest hali is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 18:02   #2032
Budućnost - Bayern hc1(+8,5)

Budućnost je u izvrsnoj formi, i u Abi i Eurocupu, mislim da oni ovo mogu i dobit i da je kvota na njih prevelika.
Našamarali i Galatu, Izraelce vani, Zvezdu usred Bg...u odličnom su nizu i mogu doma pokrit ovaj hendi mislim.

bet365 @1,55
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:09   #2033
Bayern bez lucica
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 20:15   #2034
Ja ih sad uzeo live @ 17 (s tim da imam pokriven X)
Gube 16 razlike
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 21:19   #2035
Ubili ih bavarci
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 10:08   #2036
Tavares vise od 8,5
Novi centar reala. Visok 221cm. Vratio se iz amerike nakon ne bas zapazene epizode u nba. Prije nba je igrao jako dobro u gran canariji. Odigrao je neki dan prvu tekmu za real i to u sramotnom porazu od baskonije. Igrao je 20min, dao 10poena, sut za dva 4/5 i slobodna 2/3. Plus 7 skokova i 1 asist. Sasvim solidno za centra i prvu tekmu. Danas real igra kod kuce. Mislim da bi, s obzirom na izostanke kod reala, mogao dobit i vise od 20min i s obzirom na cuvare mogao bi vise puta ic na liniju slobodnih. To je sve teoretski. Pitanje kako ce u praksi bit Negdje je granica 9,5 i to je po mom misljenju igrivo. Bar 10 bi trebao...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 14:18   #2037
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Tavares vise od 8,5
Novi centar reala. Visok 221cm. Vratio se iz amerike nakon ne bas zapazene epizode u nba. Prije nba je igrao jako dobro u gran canariji. Odigrao je neki dan prvu tekmu za real i to u sramotnom porazu od baskonije. Igrao je 20min, dao 10poena, sut za dva 4/5 i slobodna 2/3. Plus 7 skokova i 1 asist. Sasvim solidno za centra i prvu tekmu. Danas real igra kod kuce. Mislim da bi, s obzirom na izostanke kod reala, mogao dobit i vise od 20min i s obzirom na cuvare mogao bi vise puta ic na liniju slobodnih. To je sve teoretski. Pitanje kako ce u praksi bit Negdje je granica 9,5 i to je po mom misljenju igrivo. Bar 10 bi trebao...
veliki plus je izostanak randolpha tako da real doslovno ostaje samo na 3 igrača za pozicije 4 i 5 (tavares, reyes i thompkins)
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 14:22   #2038
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
veliki plus je izostanak randolpha tako da real doslovno ostaje samo na 3 igrača za pozicije 4 i 5 (tavares, reyes i thompkins)
Da, na to sam i mislio al nije mi se dalo pisat. Dvoumio sam se izmedu tavaresa i reyesa al realno bi mogla obojica u over. Ipak uzeo tavaresa.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 11:14   #2039
Mejia vise od 9,5 (Gran Canaria-Tofas)
Iako ima 34godine igra u prosjeku 30tak min. Dovoljno da prede ovu granicu Granica za ovu tekmu je oko 170 sto znaci da netko treba dat sve te koseve Mejia je u dobroj formi. Nabrojat cu nekoliko zadnjih tekmi kolko je dao. U turskoj ligi kod kuce galati 12, prije toga u gostima gaziantepu 27, prije toga kod kuce efesu 18, banvitu u gostima 12, itd.itd. U eurocupu u 6 kola ima: zadnja kod kuce protiv ulma dao 19, prije toga kod zenita 10, kod kuce protiv lyona 10, kod trenta 9, kod kuce protiv ove gran canarije dao 12, kod ulma u 1.kolu dao 9. Znaci 4 overa i 2x je stao na ovoj granici. Nije neki siledzija da mu treba 5 suteva da ubaci kos pa miislim da uz neki pristojan postotak suta on ovo mora prec...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 12:34   #2040
Prepisano
SINGLE DANA

M.Bjelica (CZV) 11.5 manje @ 1.85

Veteran u dresu Zvezde trebao bi osjetiti pad minutaže dolaskom Alena Omića. Lessort je zdrav, Omić nadolazi i mislim da će Alimpijević danas iskoristiti ovu unaprijed dobijenu utakmicu za rotiranje ekipe tj. pravilnu rasporedbu minutaže.

Tempo će biti neki srednji, neće se puno trčati, ali neće se ni tući i mislim da će Milko danas jako malo zabiti i biti sačuvan za Milano koji je u petak.
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.