Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2017., 09:03   #221
Rori, obavezno pročitaj Lockeovu knjigu "Druga rasprava o vladi".
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 10:45   #222
Sad mi više niš nije jasno ko tu trolla.

Locke i Smith...ajmo o njima. Ako ste sposobni raspravljati na toj razini.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 12:05   #223
osobe koje drugima vicu da bi se trebale educirati uvijek ce prezirati lockea i slicne jer je temelj njihovog postojanja zelja za znanjem, zelja za napretkom i apsolutno prihvacanje dokazanih promjena/noviteta.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 14:43   #224
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Imamo pomoć odozgora, pomoć odozdola, i svoj Viši Ja prema kojemu "ti koji upravljaju" izgledaju kao patuljci.

...Meditacija nam je prije buđenja dodatnog genetskog potencijala najvredniji alat s kojim ćemo stupiti u vezu s našim Višim Ja i drugima...

Na raspolaganju nam je vrlo velika pomoć. Oni koji su tu da nam pomognu poštuju našu slobodnu volju. Vrlo rado će nam pomoći ali tu pomoć treba zatražiti, punim srcem, bez straha i srama. Oni jedva čekaju da nam pomognu, a i mi ćemo njima puno pomoći ako zatražimo njihovu pomoć i tako im omogućimo da rade ono što najviše vole.
Ehej, ne znam ko Ti prodao ovu pricu spola istine i vise lazi..

Svakako ako i mi imamo visi ja koji je unistavan vekovima imaju i oni koji vladaju i koji su gradili svoje ja vekovima..

Covek ima ozbiljan problem sto misli da postoji djavo iliti lose..ne postoji lose..postoji tesko i lako nema dobrog i loseg..Bog sve voli i sve ceni podjednako!

Holiwoodski glumci i poznati ljudi otvaraju mindfulnes skole i polako guraju cak i u osnovne skole obaveznih par minuta meditacije po kao istocnjackoj tradiciji evo npr ako bi pogledao ovaj vid ces bolje shvatiti o cemu pricamo.. https://www.youtube.com/watch?v=RcdFmxwgUzw mada se to gura po skoro celom svetu i na druge nacine.. npr ljudi zaradjuju i zive od takvih prica pored jos kojekakvih mozda i korisnih stvari...no..

pomozi sebi i Bog ce Ti pomoci..

zajebi Ti tu pomoc odooozdo da cekas..bar to Ti je moja preporuka..nemoj da si uspavan..

Prava meditacija je sto vise otvoriti svoju svest BEZ onoga ja i to ovde ovaj divan covek lepo objasnjava https://www.youtube.com/watch?v=EC-ohmsHQgo ne zatvarati se u sebe i misliti na ono jaa.. to je smrt.

Svi ti gurui medju koje ovaj covek ne spada jer nikada novca trazio nije niti nikakve naknade za razgovore..znaci svi ti gurui su lazovcine zarad novca i ostalih dohodaka.

Ajmo ima jos dosta ozbiljnijih tema pre nego sto bi kao noj zabili glavu u pesak i cekali kako ce bit bolje a dotle nam svo perje pocupaju..ne budimo naivni.

Ne vidim ja tu ni dalje da stize ikakvo resenje za ovaj planet.. mozda necija dusa moze i u ovim uslovima da dosegne vise svetlosti ali ove moderne meditacije su vise egoisticne.. kazu ja, ja ,ja a dusu ni ne spominju..mutna je to svetlost jako.

Ili ako imas neke konkretne cinjenice da potkrepis kako ovi sto su odozgora tu da pomognu... jer i ja verujem da su odozgora neki koji ustvari upravljaju sa tim "NWO"
samo ja kontam da su oni oduvek tu i da experimentisu i ne mare za ljude vec za ishode experimenta jednostavno.
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:03   #225
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Najpogrešnije bi bilo misliti, kako NWO samo što nije otpočeo.
Naime NWO traje već tisućama godina, venecijansko crno plemstvo, babilonsko bratstvo....
Onda ti ni ne znaš što je NWO, bez uvrede.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:15   #226
to je evidentno da ne razumije, sad je nwo, jucer acta, prekjucer eu, pa nato, un, gmo... uvijek nesto do cega je covjecanstvo doslo iz potrebe i uvijek logicnim i prirodnim putem.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:17   #227
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
osobe koje drugima vicu da bi se trebale educirati uvijek ce prezirati lockea i slicne jer je temelj njihovog postojanja zelja za znanjem, zelja za napretkom i apsolutno prihvacanje dokazanih promjena/noviteta.
Jel ti ikada palo na pamet tko stoji iza te dvojice i njihovih laži? Kako to da mnogi drugi misteriozno umiru, a oni svašta izvale u javnosti i prežive? Pojave se u u medijima, koje drži globalna elita i nikome ništa, ne padne im ni dlaka s glave. Obogatili su se na svojim teorijama zavjere i sustav ih nikada nije zgazio.

Inače, meni kao ravnozemljašu, njihove teorije o ljudima gušterima su najobičnije sranje. Ljudi gušteri su očito izmišljeni kako bi se među nas uvukao strah od nepostojeće sile. Ljudska populacija mora vjerovati u bajke kako bi se njome lakše moglo manipulirati. Icke i slični njemu su također njihovi agenti, zaduženi za populacijsko pranje mozga.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:35   #228
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
to je evidentno da ne razumije, sad je nwo, jucer acta, prekjucer eu, pa nato, un, gmo... uvijek nesto do cega je covjecanstvo doslo iz potrebe i uvijek logicnim i prirodnim putem.
Da još malo pojasnim, NWO znači jednu svjetsku vladu, ukidanje državnih granica, jedan svjetski jezik, ukidanje svih državnih vlada, ukidanje zlata i ostalih ruda kao zamjenskih novčanih vrijednosti, jednu prijestolnicu i jednog vladara, manje ljudske populacije te mikročipiranje ljudi. U takvom sustavu masonerija, kao tajna organizacija više ne postoji, jer je njihov cilj ostvaren. Antikrist će ih postaviti kao namjesnike po državama, a njegova prijestolnica bi trebala biti u Jeruzalemu ili negdje drugdje. Dat će navodno obnoviti i Solomonov hram. I da, prevarit će nas. Glumit će ono što nije.

A kada netko toliko laže poput Sotone, što ti to onda govori o takvima? Da su kukavice.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:41   #229
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Jel ti ikada palo na pamet tko stoji iza te dvojice i njihovih laži? Kako to da mnogi drugi misteriozno umiru, a oni svašta izvale u javnosti i prežive? Pojave se u u medijima, koje drži globalna elita i nikome ništa, ne padne im ni dlaka s glave. Obogatili su se na svojim teorijama zavjere i sustav ih nikada nije zgazio.
Ako misliš na Lockea i Smitha gadno si zastranio.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 16:38   #230
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Da još malo pojasnim, NWO znači jednu svjetsku vladu, ukidanje državnih granica, jedan svjetski jezik, ukidanje svih državnih vlada, ukidanje zlata i ostalih ruda kao zamjenskih novčanih vrijednosti, jednu prijestolnicu i jednog vladara, manje ljudske populacije te mikročipiranje ljudi. U takvom sustavu masonerija, kao tajna organizacija više ne postoji, jer je njihov cilj ostvaren. Antikrist će ih postaviti kao namjesnike po državama, a njegova prijestolnica bi trebala biti u Jeruzalemu ili negdje drugdje. Dat će navodno obnoviti i Solomonov hram. I da, prevarit će nas. Glumit će ono što nije.

A kada netko toliko laže poput Sotone, što ti to onda govori o takvima? Da su kukavice.
Naravno da se slažem , no ovo što govoriš bi bio vrhunac, ili cilj NWO-a.
Cilj jednog kontinuianog, dobro osmišljenog procesa.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 18:32   #231
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Naravno da se slažem , no ovo što govoriš bi bio vrhunac, ili cilj NWO-a.
Cilj jednog kontinuianog, dobro osmišljenog procesa.
Stvar je u tome što će se taj sistem uvesti u sve države svijeta. Više neće biti velikih i malih, potlačenih i onih koji tlače druge. To ti je poanta NWO-a. Svi ćemo biti pod jednom upravom.

Ovo što se sada događa je samo proces, koji nas vodi prema NWO-u.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 20:00   #232
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ovo što se sada događa je samo proces, koji nas vodi prema NWO-u.
Ma to su stari planovi koji se doduše još vrte u nekim glavama koje nisu dobro sagledale današnju situaciju. Današnji potencijali razvoja situacije su puno povoljniji po nas. Suradnja će biti bolja a autoritarni sistemi nemaju realnu šansu.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 22:56   #233
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Ma to su stari planovi koji se doduše još vrte u nekim glavama koje nisu dobro sagledale današnju situaciju. Današnji potencijali razvoja situacije su puno povoljniji po nas. Suradnja će biti bolja a autoritarni sistemi nemaju realnu šansu.
Ima jedna prica o tome kako su ljudi gradili kulu koju su hteli da ide u vis do nebesa kako bi postali ljudi jedni sa bogovima...

No sto im je bolje islo stime su im bogovi otezavali posao...

Taman da stignu do neba kulu su bogovi srusili.

To je metafora o razvijanju tehnologije civilizacije.. nama ljudima je zabranjena ta "bozija" tehnologija.. sto ni ne bi trebalo ikoga da cudi.

Vec vise puta je bio restart na ovoj planeti i to uvek zbog razvitka tehnologije..

i prva dva svetska rata su zato bila iscenirana da bi se posklanjali neki ljudi i njihovi pronalasci te kojekakvi stari zapisi i jos po koje sta ..u sustini tehnologija.

To bi po meni i sam slepac vec trebalo da uvidi da se blizimo toj" tehnologiji a to je nono.

Pa sad zamisli da su Tesline tehnologije procurile medju ljude jos pre 100 godina pa da je neka prva budala presekla planetu sa nekim laserom npr ili nekim uredjajem razorio planetu neko...nije za ljude.

Verovatno postoje planovi za daljnje experimente i sigurno su uzbudljivi ali ovaj deo, ova civilizacija dolazi do kraja...

Ili ako i ne onda dolazi do rata i totalitarne kontrole da ljudi ne bi slucajno dosli do te" tehnologije mada od toga mozda i bolje da bude kraj :/

E da i jesi pogledao one vid o meditaciji? Kontas li koliko su to danas izopacili u svoju korist da bi obezrazumili ljude stim krivim nacinom praktikovanja meditacije.. strasno! Prave idiotsku naciju..samo se opustite i sve ce biti u redu ..kao ovcama za...
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 00:11   #234
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Ma to su stari planovi koji se doduše još vrte u nekim glavama koje nisu dobro sagledale današnju situaciju. Današnji potencijali razvoja situacije su puno povoljniji po nas. Suradnja će biti bolja a autoritarni sistemi nemaju realnu šansu.
Ti se da rastumačiti u par crtica, ovu boldanu optimističnu misao , ali onako realno, bez 5-tih dimenzija i ostalih New age gluposti ?
Volio bih da si u pravu.

Samo sam nekako skeptičan, pogotovo po pitanju autoritarnih sistema.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 00:39   #235
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Rori, obavezno pročitaj Lockeovu knjigu "Druga rasprava o vladi".
Locke ti tvrdi da :
"Locke objašnjava kao nastanak političkog društva. Do takvog društva dolazi jer se kod ljudi rađa potreba da ponajprije steknu vlasništvo, a zatim da ga očuvaju. "

Ok, dobro veli, samo ta tvrdnja je upravo i tvrdnja da se političarem postaje, iz razloga da bi se imala i zadržala vlast/vlasništvo/moć/novac..

Vidiš Carl Popper, je još dublje razradio tu misao, i to naravno u korist političara, gdje tvrdi da svatko tko pomisli/misli/govori/protivi se/ , drugačije nego što nameću/tvrde/govore vladajući političari , da je taj teoretičar zavjere i kao takav opasan po društvo.
Što je mladi Carl rado filozofski upotpunio i naravno proglašen jednim od glavnih filozofa:bonk:
Sada se samo ne pitaj od koga .

Dok sa druge strane, piše bajke o "otvorenom društvu",
gdje podrazumijeva da se aktivna participacija građana kroz puno ostvarenje građanskog društva i nevladinog sektora. Država u otvorenom društvu nema nikakve tajne, te promiče ne-autoritarno društvo.

Kako li je samo licemjeran, a što je primjetno i od njegovih studentskih dana, kada je bio čvrsto marksistički orijentiran, no bez problema je okrenuo ploču i krenuo sa teškim kritikama nakon što su mu naložili što, kako i u kojem smjeru da obradi, te ga privukli "ćarima zapada".

Tako da filozofe uzimaj sa rezervom.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 06:52   #236
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ti se da rastumačiti u par crtica, ovu boldanu optimističnu misao , ali onako realno, bez 5-tih dimenzija i ostalih New age gluposti ?
Volio bih da si u pravu...Samo sam nekako skeptičan...
Ako ti "new age gluposti" ne rezoniraju ne mogu ti objasniti niti bi takav pokušaj imao smisla. Mogu pokušati s nečim što neće biti blokada tvojoj slobodnoj volji a istovremeno bude od koristi onima koji traže takve informacije, makar kao vježbu pa da nakon par stotina ili tisuća takvih pokušaja uspijem dati informaciju u korisnijem obliku.

Sve se prati i trajno bilježi. Sve naše misli, izgovorene riječi, i djela, naše aure, kolektivno stanje svijesti čovječanstva, Gaje, Zemlje. Iz toga se rade kalkulacije koje pokazuju takve potencijale razvoja situacije kako sam prije prenio informaciju. Zbog slobodne volje sudionika točne kalkulacije budućnosti nisu moguće nego se samo mogu izračunati moguće varijante razvoja događaja i potencijali njihova ostvarenja.
Dalje ponavljam što sam već napisao a ne mogu vas usmjeriti kud da pogledate s dalekozorom. Mogu samo prenositi informacije u obliku kakav oni trenutno smatraju prikladnim za nas. Omjer sila je neusporedivo veći u našu korist, rasplet uopće nije upitan, pitanje je samo koliko vremena će biti potrebno. Za sada još nema promjena u prognozama da će puno otkrivanje biti tijekom sljedeće godine kada situaciju riješe do kraja. Ne bi me iznenadilo da se to odulji na desetljeća, ali u njihovu točnost izračuna potencijala ne sumnjam i nadam se da neće biti previše iznenađenja.
Oni kojima takve informacije ne rezoniraju dobro najbolje je da ih odbace. Ostali mogu pratiti tjedne taktičke izvještaje na Cobra portalu, i "new age gluposti" na Kryon i drugim kanalima na jutubu.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 07:33   #237
rorione nije dovoljno wikipediju citati, procitaj knjige - ovo kaj si izvukao ne da nema veze jedno s drugim nego i povlacis krive zakljucke za oba lika. primjerice mogao si za lockea (na kojeg se bolje nadovezao kant) primjetiti da nije bio bukva bukvalna i nije imao stavove kao ti uklesane u kamenu, kad mu je dokazano da je nesto drugacije on je to prihvatio i odbacio staro razmisljanje i mastarije koje je mozda sam imao. no do tog stupnja je dosao jer je bio iznimno obrazovan i nije zatvarao um pred svim dostupnim izvorima informacija. ti s druge strane imas um otvoren samo i iskljucivo prema marginalnim i opskurnim i cesto direktno pobijenim izvorima.

kaj se tice nwo - trkeljate. to je samo nastavak spke sake aktivista koji globalizaciju vide kao korak prema diktaturi bogatih, famoznih 1%. a ono sta ta saka cudaka ne vidi je da je tako otkad je svijeta i vijeka - oni koji imaju upravljaju onima koji nemaju. takodjer ono sto ne vide je da oni koji nemaju a koji se bave pusenjem trave i ispijanjem pive u lokalnim birtijama pritom kukajuci kako nemaju, ti nikada nece ugroziti ikoga osim sebe.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 08:31   #238
Locke je definirao privatno vlasništvo i postavio temelj za stvaranje tržišta i tržne ekonomije. Tu već počinje ozbiljno sranje u vezi zaglupljivanja,
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 09:25   #239
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
kaj se tice nwo.. to je samo nastavak spke sake aktivista koji globalizaciju vide kao korak prema diktaturi bogatih, famoznih 1%. a ono sta ta saka cudaka ne vidi...
Službena statistika pokazuje da su bogati još bogatiji i da nezaposlenost raste, a s njome i problemi među 90% stanovništva. Rješenje nije više moći u rukama vladajućih struktura nego zakoni i sustav prilagođeni potrebama stanovništva.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 09:47   #240
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Službena statistika pokazuje da su bogati još bogatiji i da nezaposlenost raste, a s njome i problemi među 90% stanovništva. Rješenje nije više moći u rukama vladajućih struktura nego zakoni i sustav prilagođeni potrebama stanovništva.
Bogatiji će postati još bogatiji a nezaposlenost će rasti jer ljudi neće morati raditi, već sada su ih zamijenili roboti.

Cijeli sustav je postavljen na krivim temeljima.
Trošimo više nego što nam je potrebno
https://zdravakrava.24sata.hr/green-...-resurse-11790

Sustav bi mijenajao kako? Demokratskim izborima? Demokracija je priča za naivne.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.