Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 18:39   #181
Pozdrav, gledam kupit srednjoskolske udzbenike iz matematike, konkretno ovakav pa nadalje https://element.hr/artikli/553/matematika-1-1-dio.

Dali bi to stiglo kroz nekoliko dana, ili bih treba cekat mjesec-dva ?
U tom slucaju, dali se nade neka druga trgovina koja bi to dostavila relativno brzo, ili san osuden na polovno s njuskala ? Ispricavan se ako su pitanja malo blesava, no nisan ucenik/roditelj, vec zelin ucit na svoju ruku, a ovo mi se ucinilo k'o dobar pocetak. Hvala.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 19:29   #182
Quote:
Phantomas kaže: Pogledaj post
Pozdrav, gledam kupit srednjoskolske udzbenike iz matematike, konkretno ovakav pa nadalje https://element.hr/artikli/553/matematika-1-1-dio.

Dali bi to stiglo kroz nekoliko dana, ili bih treba cekat mjesec-dva ?
U tom slucaju, dali se nade neka druga trgovina koja bi to dostavila relativno brzo, ili san osuden na polovno s njuskala ? Ispricavan se ako su pitanja malo blesava, no nisan ucenik/roditelj, vec zelin ucit na svoju ruku, a ovo mi se ucinilo k'o dobar pocetak. Hvala.
nazovi kontakt s ove stranice i pitaj da li imaju na zalihama. ako imaju onda je kroz par dana kod tebe. ako se tek treba tiskati - onda tek tamo prije početka školske godine.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 23:35   #183
Zahvaljujen se, tako cu napravit.
Phantomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 14:02   #184
zna li netko- kako ide s ovim omotima? nešto mi u glavi da su pričali da ti s jedne stranice omoti stignu s knjigama, pa moraš sam umotavati, negdje dodje već umotano, negdje valjda i automatski napišu i ime i prezime na svaki omot... al sad ne znam kako je na kojoj stranici..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 14:28   #185
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
zna li netko- kako ide s ovim omotima? nešto mi u glavi da su pričali da ti s jedne stranice omoti stignu s knjigama, pa moraš sam umotavati, negdje dodje već umotano, negdje valjda i automatski napišu i ime i prezime na svaki omot... al sad ne znam kako je na kojoj stranici..
dođe kako naručiš
Na eKupi možeš izabrati razred i školu i odmah ti izbaci popis knjiga. Uz svaku može uzeti i omote. Ako želiš naravno.
Umotavaš opet sam jer treba staviti omote na knjige kad stignu, a baš je "zabavno" jer su svi udžbenici, radne i čitanke različitih dimenzija, pa nije samo staviš proziran omot
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 14:43   #186
Zar ne dolaze omotani sa ekupi?
Citiram: "Uz svaki kupljeni udžbenik odaberite odgovarajući prozirni omot i šaljemo vam omotane udžbenike na kućnu adresu."
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 14:47   #187
ma baš se sad mislim kako sam dobila prošle godine. a naručila sam s omotima. mensečini da nismo motali nego je došlo već zamotano. samo smo polijepili naljepnice za ime et voila
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 17:38   #188
nama su lani omoti stigli u paketu ali ne već na knjigama
sjećam se jer je suprug beštimao koja je to glupost da su svi različitih dimenzija, pa dok je skužio oznake na njima da može omotati

a one njihove naljepnice, stvarno ne vrijede koliko koštaju, pa ljepše i bolje možeš doma isprintati
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 07:55   #189
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
nama su lani omoti stigli u paketu ali ne već na knjigama
sjećam se jer je suprug beštimao koja je to glupost da su svi različitih dimenzija, pa dok je skužio oznake na njima da može omotati

a one njihove naljepnice, stvarno ne vrijede koliko koštaju, pa ljepše i bolje možeš doma isprintati

za naljepnice sam čula i ja da ne valjaju, znači definitivno ih ne uzimam.
Ja ću sa e-kupi samo omote naručit, imam neki bon koji moram potrošit tako da.
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 10:49   #190
u zg ima papirnica (najcesce manje privatne) koje ti omotaju knjige. bacite oko u kvartu, obicno znaju vec unaprijed koji trebaju omoti i sve
ostavis knjige i pokupis ih omotone
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 11:34   #191
udžbenik.hr omota udžbenike... Meni barem je svake godine do sada. I naljepnice su mi bile ok.
OliviaPope is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 12:25   #192
Jel se moze sa ekupi ili udzbenik.hr uzeti samo omoti? Odaberem skolu i razred i samo omote uzmem?
nikmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 15:06   #193
Ja sam uzela sa NN, nadam se da nece doci omotane. I ne zelim naljepnice, pogotovo ne isprintane. Zelim da si junior sam odabere motive naljepnica, sam ispise svoje ime (jer ga vec zna pisati) i da zajedno proucimo udzbenike, prelistamo ih i omotamo. To mi dodje kao dio rituala pred skolu, a ne da bas budemo gotovani (ima za to vremena kad bude bio u starijim razredima)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 22:49   #194
Quote:
Xen@ kaže: Pogledaj post
za naljepnice sam čula i ja da ne valjaju, znači definitivno ih ne uzimam.
Ja ću sa e-kupi samo omote naručit, imam neki bon koji moram potrošit tako da.
Mi smo naručili prošle i pretprošle godine naljepnice s ekupi i super su bile. Luna je sama odabrala dizajn, normalno se ljepile i nisu se odljepljivale.

Quote:
nikmi kaže: Pogledaj post
Jel se moze sa ekupi ili udzbenik.hr uzeti samo omoti? Odaberem skolu i razred i samo omote uzmem?
ja sam prošle godine s ekupi poklikala samo omote, odabrala školu i razred i to je to.
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 08:48   #195
Quote:
adriatica kaže: Pogledaj post
Zar ne dolaze omotani sa ekupi?
Citiram: "Uz svaki kupljeni udžbenik odaberite odgovarajući prozirni omot i šaljemo vam omotane udžbenike na kućnu adresu."
nama je prije tri godine doslo omotano (zadnje dvije godine srecom cijela skola dobila besplatne udjbenike
Quote:
nikmi kaže: Pogledaj post
Jel se moze sa ekupi ili udzbenik.hr uzeti samo omoti? Odaberem skolu i razred i samo omote uzmem?
mozes naruciti sto hoces, morali bi i mi jer smo za ove besplatne udjbenike sami po gradu trazili omote i nismo ih ni nasli (trebaju plasticni jer se neke knjige vracaju) pa smo sami kombinirali i izrezivali, ma uzas
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 18:34   #196
Quote:
Xen@ kaže: Pogledaj post
za naljepnice sam čula i ja da ne valjaju, znači definitivno ih ne uzimam.
Ja ću sa e-kupi samo omote naručit, imam neki bon koji moram potrošit tako da.


Meni su super sa ekupi evo 5 god narucujem ,udbenici omotani ,nalje (moji sinovi izaberu motive )nastampane ,dostava na vrata,nazovu prije dostave ,platim pouzecem, milina .
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:13   #197
Kupovina skolskih udzbenika

Pozz

Ukoliko se udzbenici naruce preko ekupi koliko im treba da stignu?
Pitam jer bi nam trebali najkasnije do 25.8.
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 16:23   #198
Quote:
libe2404 kaže: Pogledaj post
Pozz

Ukoliko se udzbenici naruce preko ekupi koliko im treba da stignu?
Pitam jer bi nam trebali najkasnije do 25.8.
pa svima trebaju do početka rujna do kad će škola počet.
koliko god godina naručivala, a evo ima sad pozamašan broj godina iza mene, knjige bez obzira kad ih naručiš stignu negdje do kraja kolovoza. mislim da je samo jedne godine od jednog izdavača stiglo možda početkom rujna, no svakako početkom školske godine.

edit: osim ako se ne seliš na drugu adresu - u tom slučaju obavijesti onog od kog si naručila i stavi neku fiksnu adresu za koju znaš da ćeš biti dostupna ti ili netko od tvojih u kojih imaš povjerenja.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.