Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2007., 16:05   #21
..bila sam u braku 8 godina, imali smo sve ali.... sex nije štimao od prvog dana.. i vjerojatno smo se zbog toga udaljili, ohladili i .. razveli!
tihana07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:05   #22
Quote:
Corto kaže: Pogledaj post
13 god zajedno, 10 god braka, 2oje klinaca.
Nakon 3-4 dana bez seksa moja nervoza postaje primjetna , pa ona već zna o čemu se radi. I to se onda riješi.
Kod nas je sex mjerilo nasih odnosa.
U doba prepirki/svađa desi se i cijeli tjedan, ali to je već egzistencijalna kriza.
Ako bi se desio cijeli mjesec, mislim da bih podnio zahtjev za razvod. Jer ako se u mjesec dana stvar nemoze rijesiti, onda je vjerovatno gotovo.
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:29   #23
Quote:
crnokosa kaže: Pogledaj post
15 godina iza nas. hm sex kod mene ide ovako u intervalima: po 3-4 miseca sexa nema uopce, onda opet 3-4 miseca ima svaki dan.
a on je pomorac?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:30   #24
Quote:
-NIK- kaže: Pogledaj post
zakaj misliš da je gadno?...

sve kombinacije su u igri... ona ne želi, ja ne želim, mi želimo i mi ne želimo...
najčešće ova zadnja...

zakaj da se trudiš doma ak ne moraš?
...a vani ti se nude ko na dlanu.... to zelis reci?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 11:22   #25
omfg, nikad se ne kanim udavati
HappyBirthday is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 13:09   #26
.. svi šaraju, bili u braku ili izvan njega.. danas je monogamija jednostavno zastarjela stvar...
Čak ni u životinjskom svijetu nema vjernosti, labudovi, galebovi, lavovi... sve je to u prirodi mijenja partnere.. to je očito sklad prirode.
tihana07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 13:37   #27
zelis reci da i ti saras
__________________
Barbi
barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 17:36   #28
slobodna sam kao ptičica, nisam u vezi, nisam u braku...pa radim što želim i što me veseli..
tihana07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 20:37   #29
Quote:
tihana07 kaže: Pogledaj post
.. svi šaraju, bili u braku ili izvan njega.. danas je monogamija jednostavno zastarjela stvar...
Čak ni u životinjskom svijetu nema vjernosti, labudovi, galebovi, lavovi... sve je to u prirodi mijenja partnere.. to je očito sklad prirode.
Ma ne šaraju svi, vjeruj mi.
A što se teme tiče, 11 godina braka, i koliko vidim definitivno smo prosjek
Nekad 2 x tjedno, nekad niš 15-20 dana, pa onda opet češće...

Kao sinusoida, malo gore, pa malo dole, malo meso, malo zelje, a kad pogledaš prosjek, ispadne SARMA

dado385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 20:41   #30
E da, sad mi je palo na pamet:
Janis Joplin je jednom otpjevala u "Me and Bobby McGee"

Freedom is just another word for - nothing left to loose!"

Zato, nađi nekoga, nemoj biti sama...
dado385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 11:44   #31
poslije 11 godina braka i sexa sa jednom istom osobom, sex s njim mi dodje nesto ko masturbacija. znam mu svaki pokret, svaki dodir, sve. vise ne osjecam njegove ruke kao tudje, vise su kao moje same. pretvori se (bar sto se mene tice) u mazenje koje mi vise znaci emocionalno, jer ljubim kozu koju volim, stavljam prste u kosu koju volim i redovno svrsim.
prije par godina smo imali prekid, ja sam tad imala sex s jednim drugim tipom, koji u sustini nije moj tip, ali bilo je novo i drugacije i bila sam od pocetka jako vlazna (to vise sa mojim muzem na zalost nisam bas cesto), ali iako su mi sva cula bila izazvana od novih i nepoznatih dodira i bio je dobar sex, na kraju ipak nisam svrsila.
sve ima svoje prednosti i mane.
sad sam vec duze sa svojim muzem. volim ga. i imamo dosta drugaciji sex nego na pocetku veze. valjda se i to mijenja, kad se vec sve mijenja.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 13:31   #32
Moram priznati da je i nas mučio problem nedostatka sexa. U braku smo 9 godina, kada nismo imali djecu skoro svaki dan smo vodili ljubav, a kada su djeca bila mala par puta godišnje. Situacija je bila neizdrživa, ali ja sam bila kronično umorna, djeca su se do prije godinu dana još uvijek budila po noći...koma! Dugo smo razgovarali o tome ( čitaj : svađali se ) i na kraju došli do sretnog rješenja : preko tjedna je mala vjerojatnost za to, ali zato su vikendi tu za zajedničke trenutke. Ponekad kada djecu spremimo u krevet, ponekad ukraden trenutak usred dana... I eto, sada nakon dugo vremena mogu reći da to radimo svaki tjedan ( inače mi je to bilo SF ) i da se tome opet veselim.
_maca_faca_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 22:47   #33
Unhappy totalna suša

Quote:
tadukepa kaže: Pogledaj post
e pa da, u intervalima kak je neko napisao.bura pa zatišje pa opet bura.
a desi se da se ne seksamo jaaaako dugo ...al onda opet se zaljubimo jedno u drugo pa i to profunkcionira.....ono u braku se stvari definitivno mijenjau.....
pogotovo kad dođe dijete/dijeca.....




edit: u braku smo sedam godina.
primjećujem da kad dođu djeca dođe do velike suše.....dok sam bila trudna, bilo mu je neugodno....a sad mu je bad kad se sjeti na dijete, i jednostavno se ne može opustiti....a ja napaljena ko lavica. Kako da si pomognem, i da to popravim!?
 
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 01:09   #34
Do đavola jel ima i onih koji recke stavljaju kod datuma?
Znala sam jednog takvog lika....
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 10:50   #35
Zna biti pauza od deset dana,a ponekad svaki dan cijeli tjedan.Nema pravila,apuno ovisi o stresu ili opterećenosti drugim stvarima.
jasmina321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 11:12   #36
u vezi 18 godina u braku 16 dvoje djece a sto se tice sexa prosjek nekih 2 puta sedmicno. naravno nekad je to samo praznjenje a nekad bude i zemljotres. sex u braku zavisi od mnogih faktora ali se uglavnom morate truditi da tu ipak pobjedi ljubav jer dodju krize koje se uglavnom mogu rijesiti razgovorom. ako se partneri u sexu trude da zadovolje svog partnera (obostrano) onda nema problema i sve je ok. ali ima i situacija tipa "umorna sam boli me glava" islicno , u takvim situacijama je potrebno razumjeti partnera i ne navaljivati previse. ipak ako se to ponavlja precesto vodite je (ga) doktoru ili se zapitajte ima li drugog(drugu). da ne petljam vise nekog pravila nema sto se tice samih brojki. bitno je da se volite i da vam je sex ugodan. i zato vam zelim ugodan sex
__________________
bolje 7 puta sa snjezanom nego jednom sa 7 patuljaka
jarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 14:02   #37
ne opterećivam se s time.Sex nije sve, da bi do njega došlo mora biti dobra komunikacija između partnera, podrška i razumjevanje za prevladavanje svih loših stvari koje se svakodnevno događaju.
Ne zamislivo mi je isprazno živjeti bez njegove podrške, njegove ljepe riječi i pogleda i onda da očekujemo neki ludi sex.
Mi prvenstveno radimo na tome a pošto to klapa klapa nam i sex.I svaki put je ko prvi put, mašta radi svašta.
Zajedno smo 3,5 god, brak 1,5god.
__________________
Jer oni su baš kao tango - vrte se jedno oko drugog, odmiču i primiču, taman kad pomisle da se sve stišalo opet se pojača, ali najvažnije je to da dok god bi svirala muzika bilo bi i njih...... ali muzika više - ne svira!
maserka80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 14:13   #38
zajedno 15 godina, od toga u braku (2. djece) 6 godina...
kao i svi u pocetku je to bilo skoro pa bez pauze..nismo se odvajali jedno od drugog...nakon par godina smanjio se broj sexanja...a sada je najmanje puta u tjedan dana, ali i najkvalitetnije i najdugotrajnije (30-40 min)...intervali su i kod nas u pitanju..ovisno o emocionalnom stanju i mogućim nepredvidenim i predvidenim (menga) dogadajima...recimo od 1-3 puta na tjedan
superwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 14:24   #39
Quote:
jasmina321 kaže: Pogledaj post
Zna biti pauza od deset dana,a ponekad svaki dan cijeli tjedan.Nema pravila,apuno ovisi o stresu ili opterećenosti drugim stvarima.
potpisujem!.. najduze bez sexa 7-10dana.. inace svaki dan bar jednom (ok, nemamo klince)...
nekad je sex samo mehanika,.. a nekad je nesto prelijepo i trajeeee ,.. sve ovisi o kojekakvim okolnostima..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 08:20   #40
8. god u braku, 11. god skupa, dvoje djece.
Seks ovisi o ovulacijskom (menstrualnom, PMS) ciklusu. U danima napaljenosti zene svakodnevno (poslije menstruacije), pa i vise puta dnevno (lastane, jesam li normalan), a nakon toga svakih 2-3-4 dana - vrijeme prije menstruacije i tokom menstruacije (tada oralno).
I tako ciklički!

Imamo dodatni stimulans, vikendom saljemo djecu bakama i djedama na spavanje.
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.