Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2003., 13:36   #81
Quote:
Kiki kaže:
Pa cuj, najbolje ti je onda ne izalzit iz kuce jer nista nije sigurno, ne?
Ma, ako navuches ogromni kurton na sebe svaki put kad idesh van, bices sigurna... a neces ni pokisnut ako te kisha uhvati
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 13:45   #82
Quote:
Bell@ Baggins * kaže:
to me nekako ne cudi previse, prvi put ima i krvi, i vjerojatno ranica pa je mozda prvi put rizik za cure veci.
Ima njene krvi, sto je ustvari vishe rizik za decka koji je s njom (moze imat hiv i bez yebanja)... Ali, normalno, probijanje jumfa je sluzhbeno otvorena rana, bar kolko ja znam, i to je opasnost za nju....

Ali vishe se radi o tome da nevina piqka ima vechu moguchnost da nastane ranica prilikom seksa, jer je osjetljiva, "nerazradjena"... osobito kod mladih, gdje spolni organi nisu potpuno "sazrijeli", pa su osjetljiviji...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 14:39   #83
Quote:
Reebok kaže:
:


Samo za informaciju, sto se njihovih prostitutki tiche, svaka trecha ima HIV... to je potvrdjena cifra...
Da, da....samo sto ja nisam spavala s brazilskom prostitutkom.
Quote:

I ne morash bit matematicki genije da ti bude jasno da su veche sanse za HIV ako popushish nepoznatom Brazilcu bez kondoma, nego da te 5 nepoznatih hrvata yebe u guzicu (kod analnog je navecha opasnost)
Pa, upravo o tome i pricamo....da se zdravlje ne mjeri u postocima.
Meni je jednako jebeno spavat s nepoznatim Hrvatom ili nepoznatim Brazilcom, ako je bez kondoma.
Mozda bas ja naletim na taj "rijetki" postotak Hrvata koji je HIV.
A ti samo i dalje guraj glavu u pjesak i misli da se HIV dogadja drugima, a nikako i nikada u tvom dvoristu.

Quote:

I, znash, ti ovdje ljude napadash zbog njihovog seksualnog zhivota, vrijedjash ih zbog toga, a tvrdish da se druge tvoj seksualni zhivot ne tiche...
Pa, iskreno, onda se ni tebe ne tiche nash seksualni zhivot, zato nas ne zovi glupima, jer mi tebi nismo rekli da si glupa licemjerna kokosh, makar to mislimo
Zaboravljas jednu cinjenicu...ja nisam bila ta koja je postavila glupo pitanje.

Dalje, nisam nikog uvrijedila...ona je i sama konstatirala da je pitanje glupo.
Meni je glupo sto se ide jebat bez kondoma, a onda kukat i brinut o tome. Mislim da bi u danasnje vrijeme svi trebali bit svjesni posljedica jebaze bez kondoma...ne samo HIV nego i ostale bolescine itd...
Sorry, al njeno pitanje je meni isto toliko naivno kao ona pitanja iz modre laste kad cure pitaju lastana dal mogu zatrudnit ako su se s deckom drzale za ruku.
Al, dobro...pusti sad to...
Sto ne mogu shvatit su takvi pametnjakovici kao sto si ti sto joj maltene preporucas da se ide jebat s nepoznatim Hrvatom u guzicu bez kondoma jer...hej...vi ste zemlja manjeg riska, a i vjerojatnost zaraze je 1% pa, curo, samo navali.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 15:16   #84
Quote:
Kiki kaže:
Da, da....samo sto ja nisam spavala s brazilskom prostitutkom.
Jesi ti svjesna gluposti koju si ovdje upravo izrekla?

Quote:
Kiki kaže:
A ti samo i dalje guraj glavu u pjesak i misli da se HIV dogadja drugima, a nikako i nikada u tvom dvoristu.
Oprosti, ja ne guram glavu u pijesak, ja cinim svijestan izbor...
Oprosti, ali sto se HIVa tiche, on mi ni nije neka briga... kao sto se ne brinem da cu dobit ebolu... ali sam recimo svjestan da ima jako puno hepatitisa okolo... shvacas, ja sam svijestan toga...

Isto tako prelazim cestu kad je crveno, i konzumiram droge kad mi dodje, i alkohol... nisam idiot da ne kuzim da je opasno, ali ja cinim izbor... Moj izbor...

Mozda volim riskirati... mozda mi nije stalo previshe do zhivota... mozhda to radim sa zheljom da me to dokrajchi... ima puno razloga, ali nijedan od njih NIJE guranje glave u pijesak


Quote:
Kiki kaže:
Zaboravljas jednu cinjenicu...ja nisam bila ta koja je postavila glupo pitanje.
Glup je jedino bio tvoj odgovor... glup i nestrucan, jer si rekla da je gotovo sigurno... to je kao da kazes da je sigurno da onaj ko ide u rat da ce i poginut....

A pitanje je pametno... jer zena zeli znati tocne informacije, a ne dezinformacije... i mozda ti mislis da je najbolje da ljudi misle da cim dodirnes nekog ko ima sidu, da ces automatski umrijet, ali neki ljudi ipak vole znato sta je TOCHNO i shta je ISTINA

Quote:
Kiki kaže:
Dalje, nisam nikog uvrijedila...ona je i sama konstatirala da je pitanje glupo.
Nazvala si i nju glupom, i jos nekoga tko je rekao da ne koristi uvijek zashtitu.... a ona je konstatirala da je glupo pitanje kad si ju uvjerila da ima 99% sanse da ima sidu nakon jednog seksa...

Ali nakon sto su luca i blue iznijele TOCNE informacije, pitanje vise i ne izgleda tako glupo...

Quote:
Kiki kaže:
Meni je glupo sto se ide jebat bez kondoma, a onda kukat i brinut o tome. Mislim da bi u danasnje vrijeme svi trebali bit svjesni posljedica jebaze bez kondoma...ne samo HIV nego i ostale bolescine itd...
Ne kuka, i ne brine... nego PITA... jel ti uopce mozhes shvatit razliku?????? I samim time sto postavlja to pitanje, pokazuje da je svjesna posljedica, vjerojatno PUNO SVJESNIJA OD TEBE, jer za razliku od tebe zheli ISTINU a ne bapske priche...

Quote:
Kiki kaže:
Sorry, al njeno pitanje je meni isto toliko naivno kao ona pitanja iz modre laste kad cure pitaju lastana dal mogu zatrudnit ako su se s deckom drzale za ruku.
Zato sto zeli znati tocne informacije? Ti bi vjerojatno na pitanje "Sta ce mi se desit ako probam travu" rekla "Sutra ces umrijeti od heroina"

E, sad ne znam sto je vishe iz modre laste, pitanje ili odgovor...

Quote:
Kiki kaže:
Sto ne mogu shvatit su takvi pametnjakovici kao sto si ti sto joj maltene preporucas da se ide jebat s nepoznatim Hrvatom u guzicu bez kondoma jer...hej...vi ste zemlja manjeg riska, a i vjerojatnost zaraze je 1% pa, curo, samo navali.
Ne... mi joj kazemo kako stvari stoje, i njoj prepushtamo pravo IZBORA... jer, izbor je NJEN, nije TVOJ...

Shvacas? Neces joj ni ti govorit kako i s kim da se yebe, niti cu joj ja govorit kako i s kim da se yebe... Ona ce to sama sebi rechi, na osnovi svojih odluka...

Oprosti, ali ja vjerujem da ljudi imaju pravo na ISTINU i na INFORMIRANJE....

Ako ti to smatras idiotlukom, odi u yebeni afganistan, tamo ce te pokrit krpetinama od glave do pete, i neches nista smjeti znati...

Vidim da tebi to tako pashe.... jer, stvarno zvuchis ko taliban... e pa onda curo, nemoj se ni shtitit, jer se ionako do braka ne smijesh yebat

To je blud i ichi ches u pakao... a ti samo guraj glavu u pijesak
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 15:42   #85
Daj shvati, mi se ovdje zalazhemo za ISTINU i za IZBOR...

Samo to... jer najvishe prezirem kad se nekom te dvije stvari uskrachuju...

Ako to ne mozhes razumjeti, pa mislis da mi sve ovo pishemo jer zhelimo uvjerit ljude da je super da se okolo yebu s nepoznatima nezashticheni - jako mi je zao... zao mi je tebe, jer ne mozhes shvatiti da je vazhno znati istinu...

Da sva djeca znaju ISTINU o drogi, recimo, a ne bapske priche, ja sam siguran da bi bilo puno manje ovisnika (ne pricam o konzumatorima, nego o ovisnicima)... To je samo slican primjer.

Mislis da jedno s drugim nema veze? Think again...

Klince se uvjerava da je sva droga jednako zlo, da cim probas si ovisan, mrtav, bla bla... Isto tako kao sto se ti zalazes da ljudi misle da ces skoro sigurno imat HIV nakon jednog nezasticenog seksa s nekim ciju povijest bolesti neznash napamet...

E, pa isto tako, kad jednom klinac proba travu, pa nakon tjedan dana skuzhi da ipak nema iglu u veni, automatska pretpostavka je "ma muljali su sve, nishta im ne vjerujem..." i odbaci i istinite cinjenice, zajedno sa hrpom propagandne gluposti... i onda , nakon nekog vremena, neko mu ponudi dop, i on ce vjerojatno uzet... i vrlo moguche - uzet ce ga jos jako puno puta...

Ljudi kao ti mislite da ako ljude uvjerite da je nesto sto puta opasnije nego sto je, da je to bolje.... e, nije, jer nakon sto jednom shvate da je to lazh, automatski ce odbacit vecinu opasnosti, i time misliti da su sigurniji nego zbilja jesu...

Shvati, vazhno je znati cinjenice... a ako ih neznash, onda je pametno da ih i zatrazhish, kao shto je to ova cura uchinila...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 16:46   #86
Quote:
Reebok kaže:


Oprosti, ja ne guram glavu u pijesak, ja cinim svijestan izbor...
Oprosti, ali sto se HIVa tiche, on mi ni nije neka briga... kao sto se ne brinem da cu dobit ebolu... ali sam recimo svjestan da ima jako puno hepatitisa okolo... shvacas, ja sam svijestan toga...

Isto tako prelazim cestu kad je crveno, i konzumiram droge kad mi dodje, i alkohol... nisam idiot da ne kuzim da je opasno, ali ja cinim izbor... Moj izbor...
Dragi moj, il si glup ko ***** il si jos mlad i zelen (i glup ko *****).
Postujem ja tvoj izbor, al da li i ti postujes izbor onih sto odluce spavat s tobom da se ne zaraze?
Pretpostavimo da se jebes bez kondoma i pretpostavimo (ne do Bog) da si HIV+ .
Ti taj isti virus mozes prenijet na svoje partnerice, a mozda to nece bit njihov izbor.
Ako tebi nije stalo do vlastitog zdravlja il zivota, mogao bi bar biti obzirniji prema drugima.




Quote:

Glup je jedino bio tvoj odgovor... glup i nestrucan, jer si rekla da je gotovo sigurno... to je kao da kazes da je sigurno da onaj ko ide u rat da ce i poginut....

A pitanje je pametno... jer zena zeli znati tocne informacije, a ne dezinformacije... i mozda ti mislis da je najbolje da ljudi misle da cim dodirnes nekog ko ima sidu, da ces automatski umrijet, ali neki ljudi ipak vole znato sta je TOCHNO i shta je ISTINA
Odgovor nije bio glup....rekla sam joj da je mogucnost zaraze velika (a ne sigurna) ako se jebe bez kondoma.
drugo, ne trebas sve DOSLOVNO shvacat...moj odgovor si vise trebao shvatit kao...a cuj ako se jebes bez kondoma, veca ti je vjerojatnost da ces pokupit nesto nego ako se jebes sa kondomom. I daj, molim te, nadji mi paragraf gdje sam ja spomenula da je mogucnost zaraze SIDOM 99% nakon jednog seksa???
Ak ides citirat, potrudi se da citiras tocno, a nemoj mi stavljat rijeci u usta.
BTW, kladim se da sam puno vise i tocnije informirana o AIDSu nego ti. Imam prijatelja koji je HIV positive i koji je sad aktivist i puno informacija imam i iz prve ruke.

Quote:
Zato sto zeli znati tocne informacije? Ti bi vjerojatno na pitanje "Sta ce mi se desit ako probam travu" rekla "Sutra ces umrijeti od heroina"
Buhaha...mali kad sam ja travu pusila ti se nisi ni rodio...ajd ne jebi i odi spat.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 16:50   #87
Quote:
Reebok kaže:




Ljudi kao ti mislite da ako ljude uvjerite da je nesto sto puta opasnije nego sto je, da je to bolje.... e, nije, jer nakon sto jednom shvate da je to lazh, automatski ce odbacit vecinu opasnosti, i time misliti da su sigurniji nego zbilja jesu...
Jos jednom, kakvi su to "ljudi kao ja" i sto ti uopce znas o meni da zakljucujes ovakve nebuloze????
I gdje sam ja to napisala da se nakon jednog sexa 99% dobije AIDS?
I ti sto se zalazes za IZBOR i ISTINU, dal dajes IZBOR i ISTINU i svojim partnericama pa im kazes da se jebes okolo nezasticen, da se nisi testiro i dal mozes i njih prcnut u guzicu par puta bez kondoma???
Ako ti daju nakon istine, onda su one ocito isti ovakvi nihilisti kao ti il su bedaste.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 17:48   #88
"Ti taj isti virus mozes prenijet na svoje partnerice, a mozda to nece bit njihov izbor."

Ne, ja ti sve cure silujem, i nedam im pravo da biraju...

Prvo i osnovno, ti si ovdje prvo napala ZHENE koje se yebu bez kondoma, ako se dobro sjecham...

Shta mislish, da navucem kondom, i onda ga skinem dok ona ne gleda prije neg joj ga metnem? Shta, kojim se to charobnim trikom sluzhim da ja ne dajem curi pravo izbora?

Ili hoces rechi da ste tolko gladne qurca, da vas nije briga? Pa, i tad je vash izbor da se yebete s nekim ili ne, zato ne seri...

"onda ti je sansa prilicno velika."

Oprosti... nisi rekla 99%, nego barem 66%... jer, prilicno velika znachi barem vishe od 2/3 - sto je bar 66%

"moj odgovor si vise trebao shvatit kao...a cuj ako se jebes bez kondoma, veca ti je vjerojatnost da ces pokupit nesto nego ako se jebes sa kondomom"

Aha... oprosti... meni se jadnom mladom, zelenom i glupom ko &#107urac uchinilo da si htjela rechi "Glupacho jedna, kako se usudjujesh shevit bez kondoma, bash si glupa, jadna, glupa, glupa i glupa"... moja greska

"i puno informacija imam i iz prve ruke."

Zasto? ne razumijem, zashto zhelis znati informacije koje su tebi ochito glupe

"sto ti uopce znas o meni da zakljucujes ovakve nebuloze????"

znam da si umisljena kokosh koja ljude obiljezava glupima jer zele znati neshto o hivu, i zato jer se usudjuju yebat bez kondoma... usput znam da si i licemjerna kuja, jer se zhestoko petljash u tudje sekusalne zhivote, dok se tvoj seksualni zhivot nikoga ne tiche

"Buhaha...mali kad sam ja travu pusila ti se nisi ni rodio..."

Vauuuuu... e, ti si frajerica, e, sad mi je zao, e, kaj sam te napao, e, nisam znao da si tak kuul, eeeeeeee

Daj ajde, razmisli shta ti neko hoche rechi, prije nego odgovarash glupostima, ajde molim te...

I, btw, glupa si, droga ubija znas??? Jel ti kazhes svim svojim partnerima da si teshka narkomanka? Trava nije bas toliko opasna koliko i 3 grama dopa u veni, ali znamo da se zdravlje ne racuna u postotcima, znash... to su me vech nauchili

"I ti sto se zalazes za IZBOR i ISTINU, dal dajes IZBOR i ISTINU i svojim partnericama pa im kazes da se jebes okolo nezasticen, da se nisi testiro i dal mozes i njih prcnut u guzicu par puta bez kondoma???"

Ne, vec sam ti rekao, ili ih silujem, ili na prevaru skinem kondom s kurca... kaj, mislis da slijepe jebem, pa da ne vide da nemam kondom??? Osim toga, ako se ONA vec toliko brine za svoje zdravlje, onda nek ONA inzistira na tome da stavim kondom, il nek mi neda pichke...

Dalje, u guzicu ne yebem, jer imam qurchinu a ne tintilinicha, pa mi nije ugodno shevit u shupak jer mi je osjechaj ko da sam ga stavio u preshu, kad te bash zanima...

I otkud ti znash da ja jebem okolo? Ajde, kad se vec napadamo sa "sta ti znas o meni", pa sta ti znash o meni? Kad sam se ja to hvalio da sam pojebo na hektare trebi?

Mozhda ja i jesam glup ko &#107urac, ali za tvoj nivo idiotizma i umishljenosti neznam jesu uopce smislili dostojan naziv...

Jer, umjesto da se sluzis argumentima da pobijesh ono shta sam rekao, vadish se na pogreshne pretpostavke o mom seksualnom zhivotu i komentirash neke moje pojedine rechenice van konteksta, bez ikakve veze sa temom, samo da bi ispala u pravu, a dok vechinu mojih tvrdnji nisi ni dodirnula - jer nemash argumenta s kojim bi i pochela uopche... e, pa ko je tu nezreo..

Grow up, Kiki, grow up...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 17:55   #89
Quote:
Kiki kaže:
Jos jednom, kakvi su to "ljudi kao ja" i sto ti uopce znas o meni da zakljucujes ovakve nebuloze????
Ovako...

1) na trazenje preciznih informacija odgovarash dezinformacijama, ismijavanjem, i omalovazavanjem

2) tudje precizne informacije nazivash promoviranjem shirenja boleshtina

3) zalaganje za izbor pojedinca nazivash promoviranjem shirenja boleshtina

4) kao shto sam vech rekao, zhucno se petljas u tudje spolne zhivote, dok se "tvoj ne tiche drugih"

5) ljude oznachujesh glupima zato shto ne dijele tvoj nachin zhivljenja i razmisljanja, i prakticki ih napadash "zashto nisu kao ti"

Eto, to su "ljudi kao ti", i to ja "znam o tebi"

I, vech si s ovom rechenicom dovoljno rekla o sebi - Mislim,sorry, al ak se ide jebat bez kondoma, a onda ide panicarit oko HIVa, ni ne zasluzuje drugaciji odgovor.

I ja zakljuchujem nebuloze? Give me a break...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 17:59   #90
Quote:
Kiki kaže:



Buhaha...mali kad sam ja travu pusila ti se nisi ni rodio...ajd ne jebi i odi spat.
Nije ni chudo, kad si iz one pripizdine gdje si odrasla pushtena s lanca u bijeli svijet

Vjerovatno si se jebala s kondomima prije nego je Reebok prohodao

A to shto se jebesh s njegovim vrshnjacima, to je u edukativne svrhe
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 18:05   #91
Quote:
magic kaže:
A to shto se jebesh s njegovim vrshnjacima, to je u edukativne svrhe
Normalno da je u edukativne, pa nemoj bit bedasta...

Da nije u edukativne svrhe, to bi onda bila nemoralna spolna aktivnost...

A svi znamo da nemoralne spolne aktivnosti potichu razvoj spolnih boleshtina i nemorala medju nama jadnima mladima i zelenima...

A poshto Kiki prakticira safe sex, nebi joj ni na pamet palo iz ciste prizemne, nemoralne i bludne strasti yebat se s nekim mojih godina...

(zasto nema smajlicha koji istovremeno koluche ochima, i udara se dlanom po chelu govorechi "give me a fuckin' break for christ's sake" )
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 18:12   #92
Quote:
Reebok kaže:


Shta mislish, da navucem kondom, i onda ga skinem dok ona ne gleda prije neg joj ga metnem? Shta, kojim se to charobnim trikom sluzhim da ja ne dajem curi pravo izbora?
Ako joj dajes izbor i istinu, da li to znaci i da im kazes da se sa svima jebaras okolo bez kondoma, pa tako i s njom???
Tek ako im to kazes, onda im dajes pravi izbor i pravu istinu.
Ako je tako, onda cool, a ako nije onda i njima i sebi mazes oci.

Quote:

"onda ti je sansa prilicno velika."

Oprosti... nisi rekla 99%, nego barem 66%... jer, prilicno velika znachi barem vishe od 2/3 - sto je bar 66%
Ne, prilicno velik, znaci prilicno velik, a ne 66% ili 99% ili bilo koji drugi postotak.
Vec sam ti rekla da svoje zdravlje ne mjerim u postocima, jer je to glupost. Jos uvijek ostajem pri mojoj da ak se jebes bez kondoma s velikim brojem nepoznatih partnera sanse su velike da se usput i nesto pokupi.


Quote:

znam da si umisljena kokosh koja ljude obiljezava glupima jer zele znati neshto o hivu, i zato jer se usudjuju yebat bez kondoma... usput znam da si i licemjerna kuja, jer se zhestoko petljash u tudje sekusalne zhivote, dok se tvoj seksualni zhivot nikoga ne tiche
Obiljezila sam glupim jebanje bez kondoma, a ne neciju intelektualnu moc. Kod toga jos uvijek stojim. Jel se ti to moze bit osjecas pogodjenim jer si se nasao u toj kategoriji?
Gdje se ja to "zestoko petljam" u tudje seksualne zivote?
Zena je postavila pitanje, ja sam joj dala odgovor koji se tebi nije svidio jer si se pronasao u toj kategoriji. Nit sam je pitala koga je jebala, ni koliko puta ni u kojoj poziciji.
A jebanje s kondomima cu uvijek propagirat. Pa ako sam ja tebi zbog toga "licemjerna kuja" (btw, jel znas uopce sto znaci licemjerstvo? Ja to nikako nisam. Ja ne preach ono sto ne prakticiram, honey), so be it.



Quote:
Grow up, Kiki, grow up...
Jedini koji jos treba ovdje odrast si ti, a sad jedi govna i pij vrucu vareniku.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 18:15   #93
Quote:
magic kaže:


A to shto se jebesh s njegovim vrshnjacima, to je u edukativne svrhe
No, no...pa ne jebem se bas s 16godisnjacima...
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 18:19   #94
Quote:
Kiki kaže:
Jedini koji jos treba ovdje odrast si ti, a sad jedi govna i pij vrucu vareniku.
Ah... odustajem, tvoje neizrecive sposobnosti diskutiranja i priznavanja svojih greshaka su me naprosto - dotukle

Srushila si sve moje tvrdnje, i vidim da nemam shanse sa tako intelektualno nadmochnijom "The zhenom"

klanjam se hail kiki, mistress of intelect

neka mi manitu djecu podari tvojom beskrajnom neopisivom mudroshcu

__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 18:28   #95
Honey, ja tebi jesam dala argumente, al ti ih ne priznajes jer se ne slazu s tvojom filozofijom "drogiranja, jebanja bez kondoma, opijanja i prelazenja ceste preko crvenog"
I sto onda drugo da ti kazem nego da jedes govna i pijes vrucu vareniku????
I ne samo to, nego izvlacis neke nebuloze o meni koje ja nigdje nisam napisala nit prezentiraju moje stavove i poglede na svijet.
Mislim...ono....
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 18:30   #96
Ma sve pet, skroz si u pravu....
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 21:13   #97
Nekužim sta je nastalo od ovog topica!

Podijelili ste se u dvije strane -
1. zagovara safe sex
2. veli da i nije neki bed malo švrljat bez prezića jer su šanse za zarazom ionako male!??!!

Kuda ide ovaj svijet? Dajte bar vi malo stariji razmislite koju poruku šaljete teenagerima?

Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 21:16   #98
Ja shaljem poruku da nije dovoljno koristiti prezervative da bi se smatralo pobornikom safe sexa. Trebalo bi izbjegavati rizichan sex, pa i sa zashtitom.

Ne vidim ishta problematichno u tome shto sam napisala.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 21:29   #99
Quote:
Tila kaže:
2. veli da i nije neki bed malo švrljat bez prezića jer su šanse za zarazom ionako male!??!!
Sorry, ali neznam ko to zagovara... ja samo zagovaram pravo izbora...

Da, bolje se je shtitit... i sigurnije... ali ako to netko ne zheli, ima pravo na to, nechemo ga sad tjerat na to i zvat glupim...

A isto tako, kaj mislis da je nesto loshe da ljudi imaju sve informacije o hivu?

Mislim, koliko je vas "starih" uvijek imalo safe sex?

Jer, hiv je novi, ali hepatitis je tu odavno...

Samo velim da svako ima svoj izbor, i ako netko ne zheli koristit kondome - njegova stvar...

Mislim, ne kuzhim, zar se mene shvatilo kao da sam ja za to da nitko ne koristi kondome?

Ja sam za to da ja ne koristim kondom, i da me se zbog toga ne zigosa kao idiota... samo za to...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2003., 21:41   #100
Quote:
magic kaže:
Ja shaljem poruku da nije dovoljno koristiti prezervative da bi se smatralo pobornikom safe sexa. Trebalo bi izbjegavati rizichan sex, pa i sa zashtitom.

Ne vidim ishta problematichno u tome shto sam napisala.
Safe sex je sex s kondomom. Ne spavam s prostitutkama. Ne jebem svakog tko mi dodje na pet metara blizine.
U pet godina sam imala samo dva partnera (dugogodisnjeg decka i sad ovog Brazilca). Ne smatram nekog rizicnog samo zato jer je iz "rizicne" zemlje.
BTW, nitko mi jos nije dao podatke o onom 1%.
Meni to zvuci malo nevjerojatno, a i mom flatmate isto. On misli da je podatak oko 1 osoba u tri da se zarazi zbog nezasticenog sexa s HIV osobom, al nije siguran.
Na netu smo samo mogli nac da je mogucnost zaraze "VELIKA AKO SE NE KORISTI KONDOM" (ovo je s australskog government site).
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.