Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2007., 16:17   #1
Puštanje kose kod dečki?

Htio bih si malo pustit kosu. Problem je što mi je kosa gusta. Ipak, neki dečki koje znam su imali gustu kratku ali im je duga nekak rijetka bar tak izgleda. Jer se to ode kod frizera ili? Evo, htio bih je pustit malo dužu neš ovak:
http://www.douglashenshall.com/AndrewleePrimeval1.jpg
http://www.jan-ap-kaczmarek.com/imag...faithful01.jpg
Dakle, fakat ne predugačku, ali bojim se da će moja gusta kosa onda od moje glave napravit čudo i da će sva otić u zrak. Jel to frizeri prorijede, zgeliraju kaj ja znam već?
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 16:26   #2


OT: frizeri ti to prorijede skarama..mislim da ti gel tu nece bit od velike pomoci, jedino sto ces dobiti je "sljepljeni look" sto je meni osobno gadno

to je moje laicko misljenje
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 17:37   #3
Hm, imam dugu kosu i ne kuzim na koju foru moze postati rijetka ako je gusta kada imas kratku? Ja imam gustu kosu, koja nazalost je pocela opadati zbog ucestalog vezanja repa (kada imas kosu ispod ramena, to zna biti korisno pogotovo u ovakvim vrucinama).

Ako ti je kosa duza, mislim da ce prirodno "pasti", i da nece strsati. Naravno moras malo paziti kod susenja kose, ili ostavi da se prirodno susi (ako ti je ravna), ili koristi četku prilikom sušenja fenom, tada mozes "izlaciti" kosu na dolje, i tako je ravnati. Mislim da bi ti neka djevojka duze kose mogla dati jako korisne savjete jer ja stvarno nemam neke metode kako bih to postigao.

Osobno nemam nikakvih problema, jedino me zivciraju krace dlake koje se pojave (zbog ispale kose) i koje onda znaju strsati. No te su rijetke i lako im se izade na kraj. Takoder i zna biti dosta toplije nego inace, a i tusiranja (s pranjem kose) mi sada ne traju 5-10 minuta s par minuta sušenja nego oko sat vremena (posto moram osusiti kosu najcesce). 20tak minuta cisto pranje kose (2 puta šampon, prvo puno pa malo, 1 puta regenerator ).

I da, osobno mi je najgora ta srednje duga kosa, kada mi je bila te duzine bas sam imao problema je kontrolirati. Najcesce je isla u oci .
Saber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 19:01   #4
Evo ja sam isto odlučio da je pustim malo dužu, iako je ljeto.
__________________
to đeki čen, poludiiii <> sva prava pridržana
verik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:29   #5
Ja sam čupavac i to mi je skroz OK.
Šumski Čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 22:49   #6
ja sam imo dugo kosu, cak sam je i u rajf baco. sad sam celav. jebiga prakticnije je bit celav
FuzzyDice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 23:01   #7
ma duga kosa je gnjavaža
__________________
Legio patria nostra
Mlero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 22:49   #8
Nisam se možda dobro izrazio, ne bojim se da će stršati već da će se toliko zgusnuti da ću izgledati ko one žene s puno spreja da postignu volumen i da ću imati debelu kacigu na glavi.

Dakle, frizeri to prorijede škarama? A ne da mi se gore na glavi zgusne hrpa kose, znam kako to bude kad se ne ošišam jedno 2 mjeseca i nije lijepo...

Btw, koliko bi mi trebalo vremena do te dužine. 10 mjeseci? I kaj s onim fazam do te duljine kad ću izgledati kao da sam dšao iz džungle, a moram u školu? Najradije bih se za to vrijeme zatvorio doma u sobu...
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 22:51   #9
Vidim da su se ljudi na ovoj temi dobro raspisali.
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 22:54   #10
duga kosa na muškarcu je totalno bezveze
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 10:54   #11
da, da i da volimo dečke s dužom kosom
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:14   #12
Quote:
FF Dreamer kaže:
Nisam se možda dobro izrazio, ne bojim se da će stršati već da će se toliko zgusnuti da ću izgledati ko one žene s puno spreja da postignu volumen i da ću imati debelu kacigu na glavi.

ja sam ti imal dugu kosu kojih 2 godine,i prije 3 mjeseca sam ošišal
isto sam se bojal toga dok sam puštal,jer fakat imam jako gustu kosu,al nemoraš se bojat,jer ti nebude izgledalo ko da kacigu imaš
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:30   #13
I koliko treba da naraste do one dužine gore na slikicama?
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 15:47   #14
Moja slobodna procjena pola godine. Ne mozes imati tako gustu kosu pa da bude kao kaciga, djevojke s gustom kosu imaju najljepšu kosu (IMO), i ako ne uništiš kosu onda ce prirodno padati. Kada postane ispucana strasno, onda je bolje da se sisas, to izgleda jako ruzno (ali je to tesko postici, plus obicno ide u paru s rijetkom/slabom kosom).

Uglavnom, samo naprijed pa vidi da li ti odgovara.
Saber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 21:50   #15
Nemojte bit pederčine- budite muškarčine
ruky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 00:09   #16
Meni duža kosa na muškarcu/mladicu izgleda predobro... i ova, iz primjera, je super...
samo pusti da raste... nemoj ništa rijedit... ja imam gustu kosu, bar mi je tako rekao svaki frizer/-ka kod koje sam bila, ali imam dugu kosu i uopce se ne cini da je gusta jer se nekako "spljosne" zbog težine same kose... a i pada i ponovno izrasta prirodno...
za oblik ce se vec pobrinuti frizer/-ka...

da bi cure imale onakvu kacigu od kose na glavi kao u reklamama potrebana je sva sila lakova i pjena i sta ja znam cega... bez toga opet ne izgleda bujno...

e sad... ako imaš kovrcavu ili valovitu kosu... to je vec druga prica... to je puno bitnije ako se brineš da ces imat cudo na glavi... bitnije nego sama gustoca...

P.S. - a da... i koliko treba da naraste... jako individualna stvar... od 3 mjeseca do godinu i pol... ima nas svakavih...
__________________
Immobilized by my fear
And soon to be blinded by tears...

Zadnje uređivanje Nanook : 04.07.2007. at 00:12. Reason: P.S.
Nanook is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 00:13   #17
Osobno su mi jebozovni muski sa dugom kosom!!! Samo pustaj nece biti problema.
Ja sam imala kratku kosu i masu gustu... I nije bilo nikakvih problema za vrime pustanja, osim sta me je nervirala kada mi je bila neka nedefinirana duzina! Nisam nikako mogla namistiti fruzuru! Sada mi je duuuuuuga!!!!
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 11:22   #18
Imam najnormalniju ravnu gustu kosu. Evo šišao sam se prije 15ak dana i već mi je duplo gušća i duža. Dakle, računam max 10 mjeseci. Ali kaj ću s onim periodom kad će mi kosa biti one glupe nedefinirane dužine, a moram u školu? A kapu ne smijem nositi na satu.
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:37   #19
a jebe ti se ostavi kak je il slozi nekakvu rascupanu zurku....i meni je bilo koma za vrjeme pustanja,te sugave nedef duzine al jbg,strpi se,poslje ce bit super....i neboj se za kacigu....ja imam i gustu i kovrcastu/loknastu kosu i to mi puno bolje i muzevnije izgleda od onak ravne,tanke,objesene kose...NHF anyone XD...meni je sad do ramena negdje,i trebalo mi je jedno 2 god da tak naraste
DuffJP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 21:10   #20
Ma sam opusti, ja imam slično ko na slikama gore već dvije godine i puno mi je bolje nego ona tipična kratka.
Da najgore je kad dođe između duge i kratke al prođe brzo
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger