Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2008., 19:59   #41
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Tvoja frendica onda ima idealnu veličinu, a to je C. Ja recimo po tvom "idealnu" imam E i nemogućnost kupovanja grudnjaka u "normalnim" dućanima jer nemaju odgovarajuće veličine, a svaka cura koja ima malo veće cice će znat o čemu pričam.
Razlika između A košarica i onih o kojima ja pričam je ta da nemaš bolove u leđima i rane ispod cica ako nemaš adekvatan grudnjak, a ja recimo imam.
Frendica koja ima manje cice svoj badić može na ušitku smanjit dok ja svoj ne mogu povećat, a broja za mene u modernijem kroju nema.
Pogledaj si na netu kako izgledaju košarice od D, DD, E na dalje, možda skužiš o čemu pričam
o bože. fala nazarečaninu kai ja neam takvih problema.
__________________
Neznam tko si, al u redu si. Ja sam mutant koji ima cepelin. Nevjerujem u boga. Nisam svjesna vremena. Nevjerujem u zlo. Nevjerujem u ljude. Vjerujem u nacrtane krokodile i njenu žlicu ispod kreveta.
Ella Digital. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 20:45   #42
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Gdje? S obzirom da u ova tri navedena dućana ja ne mogu nać odgovarajuću veličinu, kamo sreće da mogu nosit badić iz Calzedonie
ja sam 75 D,s obzirom na 50tak kg moje kilaže to su veće sise..nije mi problem nać grudnjak odkad sam skužila ovo:

http://www2.victoriassecret.com/cate...br=OSBRPZZZZZZ

provaj..imaju i DD..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 21:09   #43
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Tvoja frendica onda ima idealnu veličinu, a to je C. Ja recimo po tvom "idealnu" imam E i nemogućnost kupovanja grudnjaka u "normalnim" dućanima jer nemaju odgovarajuće veličine, a svaka cura koja ima malo veće cice će znat o čemu pričam.
Razlika između A košarica i onih o kojima ja pričam je ta da nemaš bolove u leđima i rane ispod cica ako nemaš adekvatan grudnjak, a ja recimo imam.
Frendica koja ima manje cice svoj badić može na ušitku smanjit dok ja svoj ne mogu povećat, a broja za mene u modernijem kroju nema.
Pogledaj si na netu kako izgledaju košarice od D, DD, E na dalje, možda skužiš o čemu pričam
a sto ih ne smanjis ako ti stvaraju zdravstvene probleme
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 21:11   #44
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ja sam 75 D,s obzirom na 50tak kg moje kilaže to su veće sise..nije mi problem nać grudnjak odkad sam skužila ovo:

http://www2.victoriassecret.com/cate...br=OSBRPZZZZZZ

provaj..imaju i DD..
I bude ti svaki dobar? Meni je najveći problem jer su kruškolike pa mi samo modeli bez žica uspiju obuhvatit sve i doć do ispod da baš dobro "sjednu".
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 22:55   #45
http://www.lasenza.co.uk/default.aspx

odlicni grudnjaci - provjereno
Freak1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 23:07   #46
Quote:
Freak1000 kaže: Pogledaj post
http://www.lasenza.co.uk/default.aspx

odlicni grudnjaci - provjereno
imaju divnih modela...stvarno. ali nekako se ne usudim kupovati grudnjake bez da ih isprobam.
jel ima la senza kakav ducan u zg-u?
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 23:26   #47
nema u zagrebu, ali navodno postoji u rijeci (nisam bio)

imam 4 grudnjaka njihova za prodat (nova) jer brojevi ne odgovaraju ....
Freak1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 23:58   #48
a broj?
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 00:10   #49
http://public.fotki.com/Freak1000/slike/1.html

Broj 30C (65C) - 150kn


http://public.fotki.com/Freak1000/slike/2.html

Broj 32C (70C) - 150kn



http://public.fotki.com/Freak1000/slike/3.html

Broj 32D (70D) - 150kn
Freak1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 00:49   #50
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ja sam 75 D,s obzirom na 50tak kg moje kilaže to su veće sise..nije mi problem nać grudnjak odkad sam skužila ovo:

http://www2.victoriassecret.com/cate...br=OSBRPZZZZZZ

provaj..imaju i DD..
pronašla sam na stranici kako se izmjerit..ispalo mi je 36B a inače nosin 75F a možda san krivo izmjerila

edit: evo ponovila san i opet ispada 36B
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 01:20   #51
Quote:
Bea kaže: Pogledaj post
pronašla sam na stranici kako se izmjerit..ispalo mi je 36B a inače nosin 75F a možda san krivo izmjerila

edit: evo ponovila san i opet ispada 36B
i meni je ispalo nešto bezveze kad sam se mirila..obično ti na grudnjacima pišu us mjere i ja sam tako i naručivala...naš 75 D američki 34 D..

ne znam,mislim da bi curama koje imaju ogromne grudi a ne vole bapske grudnjake,odgovaralo nešto ovako,bar je šareno..

http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=4854


evo više modela :
http://www2.victoriassecret.com/coll...ZZZ&rfnbr=4854

inače,ja ne skrivam grudnjake,volim šarene,sexy, "konkretne" i nek se naziru..meni ne smeta..kome smeta,nije moj problem..:

bradavice? baš me briga jel se naziru..zna to bit i napaljivo..al uglavnom se ne naziru ispod grudnjaka koje ja nosim.

pranje? sve na ruke..al uglavnom iman sve od VS pa ih ni ne želim oprat u mašini.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 01:34   #52
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Ti ženo nisi pri sebi, ja nikog ne vrijeđam, baš naprotiv. Ženama sa ekstra malima je boljka nać i grudnjak i badić jer nemaju kaj staviti u njih pa se ne postavljaju ovako "pms nastrojeno" kao ti kada im netko nešto konstatira. Sva sreća pa danas možeš kombinirati i badiće i donje rublje ako ti je guzica, oh nedaj bože, mala u odnosu na cice, što je ono san svake druge žene s obzirom na masu plastika na cesti. I na kaj se ti ono žališ?! Malo dupe i velike cice?! Moja frendica je doslovce kopija pamele pa je jučer u intimisimi našla plavi grudnjak.
evo recimo ja vidim baš supreotno ja nosim c, d košarice i nikad ne mogu naći ništa a kamo li sada badić. za žene sa manjim grudima uvijek ima i modela i brojeva.

a što je ova druga cura rekla da je c najbolja veličina i nije. ja sam svugdje tražila c košarice i našla na par mjesta a da ne pričam na što je to ličilo..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 01:47   #53
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
.

a što je ova druga cura rekla da je c najbolja veličina i nije. ja sam svugdje tražila c košarice i našla na par mjesta a da ne pričam na što je to ličilo..
B je najbolja veličina za grudnjake i kostime..to je ka standardna neka veličina..izbora ka u priči..

neke talijanske firme uopće ne rade push up za C košarice..tj.prije će bit da ih naši ne naručuju..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 02:04   #54
istina.. recimo ja uvijek idem sa mamom u lormar ona tamo nađe odličnih stvari a ja gledam i plačem. nema za mene naravno. baš zna biti frustrirajuće. ja sam se mjerila prema ovome sa vsa i ispalo mi je 38D.. baš ću naručiti od njih poslije ljeta, baš sam jado, imam par grudnjaka koji su mi dobri
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 02:32   #55
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
istina.. recimo ja uvijek idem sa mamom u lormar ona tamo nađe odličnih stvari a ja gledam i plačem. nema za mene naravno. baš zna biti frustrirajuće. ja sam se mjerila prema ovome sa vsa i ispalo mi je 38D.. baš ću naručiti od njih poslije ljeta, baš sam jado, imam par grudnjaka koji su mi dobri
mrzin kupovat grudnjake
prije san redovito plakala u kabini nakon šta bi isprobala milijun modela i nijedan mi nebi odgovara sad san se navikla...sad me samo ispizde prodavačice koje me SVAKI put uvjeravaju kako ja zapravo nosin manji broj i onda mi, tek nakon šta obučen manji grudnjak i pokažen im kako mi je mali, donesu broj koji ih tražin mislim, sise mi stvarno ne izgledaju kao F (možda zbog minimizera ili ne znam već čega), al valjda znan sama koji broj nosin koji kuratz bi tražila veći broj

što se tiče kupaćih, ovo lito san pronašla u topshopu najobičniji, crni gornji dio, trokutići oni nepomični, tanki, deblje trake oko leđa i oko vrata...broj 16..malo ga triba tu i tamo povuć da sve ostane na svom mistu al super drži kad ga zategnem preko leđa i oko vrata...malo boli vrat kad ga duže nosin al ništa strašno...
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 03:08   #56
Quote:
Bea kaže: Pogledaj post
mrzin kupovat grudnjake
prije san redovito plakala u kabini nakon šta bi isprobala milijun modela i nijedan mi nebi odgovara sad san se navikla...sad me samo ispizde prodavačice koje me SVAKI put uvjeravaju kako ja zapravo nosin manji broj ...


da ipak ne pretjeruješ..pa nisi jedina sa velikim sisama..pobogu,predstavljaš to ka da imaš tešku bolest a ne normalne velike sise..

a ako su ti zdravstveni problem-operacija..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 03:14   #57
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post


da ipak ne pretjeruješ..pa nisi jedina sa velikim sisama..pobogu,predstavljaš to ka da imaš tešku bolest a ne normalne velike sise..

a ako su ti zdravstveni problem-operacija..
rekla san prije, bila san u pubertetu, svašta me pucalo
možda je ispalo drugačije al volin ja svoje sise ...ok nervira me šta neman šarenih grudnjaka al i nije to baš neki problem
__________________
..She...
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 03:22   #58
Quote:
Bea kaže: Pogledaj post
rekla san prije, bila san u pubertetu, svašta me pucalo
možda je ispalo drugačije al volin ja svoje sise ...ok nervira me šta neman šarenih grudnjaka al i nije to baš neki problem
znala sam..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 20:39   #59
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
evo recimo ja vidim baš supreotno ja nosim c, d košarice i nikad ne mogu naći ništa a kamo li sada badić. za žene sa manjim grudima uvijek ima i modela i brojeva.

a što je ova druga cura rekla da je c najbolja veličina i nije. ja sam svugdje tražila c košarice i našla na par mjesta a da ne pričam na što je to ličilo..
Ne kužim, ja imam košarice c, ponekad i d pa nađem grudnjak i badić bez beda, štoviše, naišla sam na odgovarajuće u svim dućanima ove sezone.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 20:42   #60
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
B je najbolja veličina za grudnjake i kostime..to je ka standardna neka veličina..izbora ka u priči..

neke talijanske firme uopće ne rade push up za C košarice..tj.prije će bit da ih naši ne naručuju..
Mislim, kaj je to dobro u B košarici, osim spužve?! Mrzila sam nosit te push up-ove i gurat vam tam dekolte ne bi li se vidio.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.