Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2009., 13:23   #61
Quote:
fleur amour kaže: Pogledaj post
Možda je nekome iritantna kao osoba, ali ona je zbilja lijepa žena i boja njezine kose je još i istiće..
ama krasna je. štakorske zle okice iznad glodarskog zubala i debela glava awwww
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 13:24   #62
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ama krasna je. štakorske zle okice iznad glodarskog zubala i debela glava awwww
Sveki od prije je isto pustila svoju, "prirodnu", napola osjedjelu, a tamnoputa je. To je horor živi.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 13:27   #63
[QUOTE=PERLA_;23938342]

Vele da rano sijede, samo pametni ljudi..




Šmrc onda sam ja glupa....a oduvijek sam mislila da mi je to sretna genetika kad ono....

Bližim se 40-toj i nemam ni jednu sijedu. Mama ima skoro 70 i tek joj je kosa malo prošarana, a nema ni brat koji je 6 godina stariji od mene. Tata je umro relativno mlad, ali s njegove strane su svi rano posijedili tako da smo očito otišli na mamu. Kosu bojam jer nemam baš lijepu prirodnu boju, nekakva dosadno smeđa. Iako, počela sam se bojati relativno kasno oko 27-28 godina (ako zanemarimo par stavljanja kane s 15-16 godina).
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 13:39   #64
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post

Neka kokodakanje započne!
eto, draga, mog bisera mudrosti:

čitala sam negdje da sijeda (ili prosjeda) kosa u principu dobro stoji samo ženama koje su bile prirodne crnke. i one da se ne trebaju farbati kad posijede, ako ne žele, jer da imaju šanse i sa sijedom kosom izgledati OK. ali, da ne stoji dobro svjetlokosim ženama koje su npr. prirodne plavuše ili svjetlo smeđe, a pogotovo ne crvenokosima, jer nijima kosa, kako sijedi, ne poprima neku lijepu čistu bijelu boju iili srebrnkastu, nego najčešće neke prljavo žućkasto-bjelkastu nijansu koja im baš ne 'komplimentira' tenu... njima da se preporuča da se ipak farbaju kad počnu sijediti, jer da sa sijedom kosom izgledaju puno lošije.

sad kad pogledaš jacu npr. - ona je bila prirodna crnka, ako se ne varam. mislim da joj sijeda kosa sasvim dobro stoji na ten itd. pa ipak, da se ofarba u neku, ne baš crnu, ali recimo kestenjastu, tamnije ili srednje smeđu boju, imam dojam da bi izgledala 10 godina mlađe.

......

i zapravo, kad razmislim, fakat prosjeda kosa, npr. prosjedi pramenovi na tamnokosima (i muškarcima i ženama) znaju dobro izgledat, šarmantno. ali npr. prosjedi pramenovi na plavoj kosi - ne, to mi ne izgleda dobro.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 13:49   #65
ako je sudit po mami, doci ce sijede prije 30e, tj ona se tad vec farbala


mislim da ce mi bit simpaticno kad si nadjem prvu sijedu


inace me uopce ne zanimaju frizeri i kozmetika pa si mislim da ce mi se glava dobrano napuniti sijedima prije nego se odlucim pocet farbat, tlaka je to a i gledat cu se onda osisat sto krace mogu podnijet pa ce izgledat ok
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 14:18   #66
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
za biti lijepa i sijeda treba imat osobnost, treba bit jadranka kosor

.
oksimoron

ajmo ne u ove vode.
kakav crna osobnost za imat sijedu kosu! jel onda većina muškaraca ima osobnost pa im dobro stoji sijedost?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 14:22   #67
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

jel onda većina muškaraca ima osobnost pa im dobro stoji sijedost?
baš sam neki dan vidjela milu hrnića na TV-u... kako ima lijepo glanc-crnu kosu & brkove. a sa sijedom bi baš izgledao kao djed mraz.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 14:47   #68
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
jel onda većina muškaraca ima osobnost pa im dobro stoji sijedost?
Nema. Ali imaju velik pimpek ili puno materijalnih dobara. Ovi koji su sijedi i nemaju sve to, nemaju ni pohotne te razuzdane ženskadije oko sebe.
__________________
prava šupendara znat će taj moment suicidalne odlučnosti, kad je volja u čovjeku poput žarkog sunca koje mu je usput spržilo i mozak. da, moj je um izgledao kao nebo kojim lete egzotične ptičice. možemo ustvrditi da sam u tom trenutku potpuno šenula. (by krfnkl)
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 14:48   #69
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
idete mi na jetru s tom Kosoricom. Šta vam je. Pa ta babuskara je ogavna, s kosom ovakvom ili onakvom il nikakvom.
sta kazu?
kazu - bice preCjednica!




inace, geni su kod mene zajebani, prve sijede (na taaamno smedjoj kosi) su mi pocele nicati u 18oj, oko 19e sam se pocela farbati u crno (aha, volem kontraste )
i sad se ne mogu maknuti od farbe.
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
eto, draga, mog bisera mudrosti:

čitala sam negdje da sijeda (ili prosjeda) kosa u principu dobro stoji samo ženama koje su bile prirodne crnke. i one da se ne trebaju farbati kad posijede, ako ne žele, jer da imaju šanse i sa sijedom kosom izgledati OK.
kamo srece.

ali, bojim se da ja nisam ta.
sad, na kraju ljeta nisam se farbala oko 2 mjeseca. glava mi je izgledala kao da sam pofarbana na velike smedjo-crno-sijede tocke.
donekle fora, cak nije bilo niti tako jako primjetno, ali nat maj kap of ti.

ah well, mozda za 30 godina puknem do kraja i pustim kosu da ide u miru. prirodnim putem. :hipi:
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 14:48   #70
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
baš sam neki dan vidjela milu hrnića na TV-u... kako ima lijepo glanc-crnu kosu & brkove. a sa sijedom bi baš izgledao kao djed mraz.

ahahaaaaaaaaaa
__________________
prava šupendara znat će taj moment suicidalne odlučnosti, kad je volja u čovjeku poput žarkog sunca koje mu je usput spržilo i mozak. da, moj je um izgledao kao nebo kojim lete egzotične ptičice. možemo ustvrditi da sam u tom trenutku potpuno šenula. (by krfnkl)
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 14:51   #71
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post

sad, na kraju ljeta nisam se farbala oko 2 mjeseca. glava mi je izgledala kao da sam pofarbana na velike smedjo-crno-sijede tocke.
hm, djeluje malo pankerski. a da si se uz to malo ispirsala, možda bi bolje izgledalo?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 15:11   #72
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
hm, djeluje malo pankerski. a da si se uz to malo ispirsala, možda bi bolje izgledalo?
bas sam si to mislila.
ali, jedino sta bi mi pasalo je bila kost u nosu, a opet...
nisam ipak toliko slobodna
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 15:28   #73
Jeeeeeeeeeeeeeeeei!

Samo da odmah dodam, jer su se neki našli malkice uvrijeđeni molbom na dnu teksta...šalim se pobogu! Ovo nije tema o nekom mom osobnom problemu i preseravanju pa da moram žicati odgovore, ovo sam stavila da se malo raskokodačemo... a da mi je drago da se piše, drago mi je

Sad ja, sad ja! Pita Uranija čemu tema... pa ne znam više stvari ovijeh dana, pa malo guglam, pa tako...

Farbam se. Imam sijedih malo zasad, iza ušiju.

E sad, ja volim biti lijepa i volim kad žena izgleda njegovano, ali mrzim robovati nečemu, pa tako i farbanju kose. Pa si mislim, prešla sam tridesetu, nisam još postala majka, ali želim. I šta? Biti ću zapuštena trudnica? Klinci će biti mali, a mama sijeda? Ne znam, nisam još definirala konačno mišljene...

Druga stvar, gđa Majka je napokon doživjela prvo slobodno ljeto! Presretna, presretna, ne može vjerovati da ih nema! Juri naokolo, vesela, pleše i općenito je super volje. Dok je recimo tetka to doživjela jako tragično..

Bilo kako bilo, obje neće da prestanu farbati tintaru ni pod razno. A muka im je, vidim ih, mu-ka. Jooooooooj već se vide, ja ne mogu više, ovo, ono.

Treće, došla nam je za Svi sveti prijateljica i bivša susjeda iz Amerike. Ona je u kasnim 50-tim. Jedna od onih visokih i vitkih žena, lijepog osmjeha koje u svakoj dobi izgledaju dobro i ne može ih se ne primjetiti u masi. Nikad se nije šminkala, ali farbala je kosu u tamnosmeđe, kao što joj je i prirodna.

Sve skupa jako mladenački zrači...dok se nije ove godine pojavila kompletno bijela! Šokirala sam se! Mislila sam, pa zašto, pa vi izgledate bolje nego neke tridesetogodišnjakinje, zašto dati do znanja ( oj taštino)?
Onda mi je rekla da si je odlučila to pokloniti za 60-ti rođendan. Da se super osjeća, da će postati baka, da muž misli da je prekrasna...i onda mi je odjednom opet počela izgledati 20 godina mlađe!

I tako bla, truć...idem vidjeti šta se još piše, mislim da netko spominje Milu Hrnića!
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 16:26   #74
Imam sijede sastrane uz lice unazad par godina.
Farbam se otkad znam za sebe, uglavnom iz eksperimenta i estetike.
Bila sam u svim bojama.
Sad sam na tamno smeđoj, mojoj prirodnoj, ali pofarbanoj.

Inače, ne mislim da su sijede žene zapuštene, sve je stvar stajlinga i kako to nosiš...
evo dobrih primjera:




Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 17:10   #75
Uf, bas si me nasla sa ovom temom

Vako, pocela sijediti jako mlada (sa 17) , pa se farbala u tamno smede- crne (koje su slicne mojoj prirodnoj kosi). Kad sam ostala trudna prestala (je da sam izgledala ko Frankenstajnova mlada ). I tako jos dva puta u periodu trudnoce i dojenja .

Ja se mrziiiiim farbat, ali bas ono mrzim . No, mislim da izgledam bolje (i mlade ) kad sam "u boji". Ova frizura Jamie Lee mi se stvarno svida, ali kad se osisam nakratko izgledam ko muskic . Bas bi volila u malo starijim godinama prestat i nadam se da ce onaj komentar o prirodnim crnkama-sofisticiranim sijedim damama bit primjenjiv na mene

Od zena koje su mi predivne sa sijedom kosom izdvojila bih americku kuharicu Paulu Dean (ono bas je gustam gledat iako mi se cini da za onakvu boju opet moras ici frizeru na "kemijanje"

E, da, da podijelim jos nesto s vama : pronasla sam pred par godina boju "darkest mahagony brown" (Clairol L'image) i jako sam zadovoljna
Onako, tamna sa mahagoni odsjajem. I najvjerovatnije cu je koristit do daljnjeg.
__________________
Tko ne zna, a ne zna da ne zna-opasan je-izbjegavajte ga!
Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 18:24   #76
A Paula! To je ona što kuha kod Oprah. Super izgleda teta! I vražji Clariol! Sve ima, guglah! A tu ga nema.

A vidiš to što ste rekle da crnkama bolje stoji..ja uvijek nekako mislim da ću se ja lakše izvući s tim jer sam plavuša, pepelka. Onako ala Mirrenica.

U svakom slučaju odlučila sam se prestati farbati. Za sada. Možda uspijem u životu te sijede zakamuflirati pramenovima.

Ako ne - ehoton mi slijedi. Lješnjak, ne ljubičasti.

žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 18:27   #77
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post

Samo da odmah dodam, jer su se neki našli malkice uvrijeđeni molbom na dnu teksta...šalim se pobogu!
Pobogu žalfijo, šalila se i ja.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 18:31   #78
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Inače, ne mislim da su sijede žene zapuštene, sve je stvar stajlinga i kako to nosiš...
evo dobrih primjera:
Ove što vuku na platinu su krasne, ove što više idu na sivo ... tako, tako. Ali sve su zgodne, šta jes jes.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 18:33   #79
E dobro onda.

Mislim, ku'iš, prvi mi je put, pa sam htjela neku ležerniju temicu koja se svih tiče, da se malo veselimo! Šala je bila na račun moje vlastite nesigurnosti, al' vidjeh već tu kako ljudi strašno ozbiljno doživljavaju neke stvari, pa ono, rekoh da odmah to riješim..

Teško je skužiti neki put tko se zeza,tko ne bez tone smajlića.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 18:56   #80
Mene fascinira koliko vas ima sijede
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.